Seznamování skrze peníze

Má s tímto někdo zkušenost? Jedná se o fake?

Zdravím všechny příznivce seznamování a sexu všeho druhu. Není to poprvé co jsem se zde setkal při navázání konverzace s někým kdo mi nabízel nějaký sexuální zážitek či posun v seznáméní za nějaký poplatek jako jistinu, že o něj máte zájem a nejste žádný slintal co to odpíská nebo taky otrocká daň v případě dominantních uživatelů. Částky se pohybovali cca 1000 do 4000. Už mě samotnému mi přijde divné posílat peníze někomu u koho jsem neviděl pořádně ani obličej a nic o něm nevím.
Tak by mě zajímalo, zdali s tímto tady má někdo zkušenost a jakou či se jedná o prostý podvod.
Zrovna minulý měsíc psal do chatu nějaký týpek, že někomu naposílal 20000, chlapovi pod červeným nickem
Tak kdo má rozum v hlavě tak snad nebude posílat někomu peníze aby se s ním seznámil. Trochu sebeúcty a jestli nevíš co s prachama dej je na charitu
Co das charite, de na uacka *329**385*… to at radej objede stromy vanocnich prani pro decka z detskych domovu.. tam vis rovnou, kam ty penize cpes :)..
Jsou to taky lidi a pokud to někomu pomůže tak proč ne :)
Příspěvek byl smazán.
A sem ho píšeš tajně, nebo co? *38*
Ne, ale nemuzu na plnou pusu napsat, co si o nich myslim, atd..
Ty to furt nechápeš... Konečně můžeme mít nějakou kolonii. Válka jednou skončí a bude potřeba to tam obnovit. Tam si můžou vydělat NAŠE firmy oni to pak budou splácet... Takže nemám problém jim tam poslat pomoc a zaháčkovat se tam. Prvně je ale potřeba vyhnat rusáky, aby si to neobnovovali oni sami.
Takže nějakou pomoc bych jim poslal. Třeba vedení ŘSD. Protože tam, kde to tihle soudruzi vezmou do pazourů, ani ruský tank neprojede *114*
Ale prosimte.. EU si uz davno rozdelila, kdo kde bude pomahat s “obnovou” a nikdo nikomu nic splacet nebude.

Jak naivni myslet si ze zrovna nam bude nekdo neco splacet *3*
Co dáš na postižené děti jde na postižené děti, nechápu tu nenávist
Nemam nenavist k detem a k nasim CESKYM obcanum.. tvl
Proč na charitu?
Když máš prachy.
Stačí napsat jsem podnikatel, a hledám ženu na úrovni jako asistentku, a jako doprovod na společenské akce.
Plat 3 tis. euro, byt a služební auto.
Moje známá si tohle našla, a 2 měsíce píchala za balík a luxus.
Samozřejmě o to byla rvačka, tak ji potom vyměnil za novou.
ta poslední věta *3*
třicetčtyřicetpadesátmilionznaků
Taková je realita.
Ale to její nové Volvo v kabriu bylo super.
I mi ho půjčila.
Ale je otázkou, pro ni za jakou cenu.
Hele, každej svýho štěstí strojvůdce.

Minulej měsíc tady byla slečna, co měla na profilu, že se chce seznámit, ale jenom s tím, kdo koupí minimálně pět jejích fotek. Jedna fotka za 200. Když chtěla přeměnit krdity na cash, profil zmodral a ani si toho nevšiml. A furt inzeroval jako ženská s plně ověřeným mužským profilem... Takže asi tak.

Já to jenom sleduju z povzdálí v rámci výzkumu lidské blbosti...
Hele díky za odpověď .. mě to bylo jasné že to není úplně normální a překvapuje mě že jsou podvody i tady i když logického hlediska mohou být někteří dlouhodobí nadrženci ornou půdou.
Ono je s podivem, že se někdo nachytá. Posledně jsem dostal neodolatelnou nabídku od "matky samoživitelky, co nemá kvůli exekuci na nájem". Prý že když jí pomůžu finančně, ona mi pomůže s nadržeností.
To už jsem nevydržel a zeptal se, jak by to probíhalo. No prý že jenom zadám trvalý příkaz na 5000 měsíčně, pošlu jí potvrzení a dostanu telefon a adresu. A že se kdykoliv můžu hodinu předem ozvat a přijít si zašukat.
"Ok", napsal jsem jí, "ale mám podmínku. Někde se sejdeme na neutrálním místě, třeba v Olympii. Nezávazně, kafe na můj účet a pokud si sedneme, zadám to obratem." Prý že by se styděla, ale při zaplaceným sexu se stydět nebude... *269*
A na dotaz, jak to udělá, že jí na ty prachy bokem na účtě nepřijde exekutor, už odpověď nedošla *8*
Na tohle přece nemůže nikdo skočit...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Půl procenta z čeho? Z honičů, z chlapů, nebo z rehabilitačních pracovnic pro ztuhlé údy?
Spíš protože je tady opravdu dost honimírů, co zneužívají tyto fotky. Otázkou je, proč tu není normální domluva?
Přesně tak,holčina chtěla 1500 zálohu a za co jsem se nedozvěděl,naštěstí si zablokovala můj profil
To nechápu. Kdyby si tě to nebloklo, tak tomu pošleš prachy?
Ne za to že jsem ji neposlal prachy napřed jako zálohu proto si mě blokla,proto by takový člověk tady neměl být
Pokud ti tady vadí, tak je nejlepší využít všeobecné obchodní podmínky - amateri.com/cs/legal/general-terms-conditions

Odstavec XI.4 říká: "Je striktně zakázáno posílání nebo vyžadování peněz mezi uživateli, s výjimkou zasílání kreditů v rámci kreditového systému Amateri.com; porušení tohoto pravidla povede k okamžitému zrušení účtu."

Takže uživatele nahlásit, k hlášení přihodit screenshot a za hodinu zkontrolovat, jestli došlo k okamžitému zrušení účtu. A pokud ne, nahlášení opakovat, dokud to adminy nepřestane bavit a neudělají to, co sami ve VOP slíbili. Žádná podmínka pro nezrušení v tom totiž není a likvidace by měla být automatická, jak se k tomu admin prokouše... (upraveno)
Já to neumím,ale zkus to na ní že máš zájem a uvidíš je to DanielaZe
Otevřeš komunikaci a uděláš snímek obrazovky, uložíš do souboru. Pak skočíš do profilu, nahoře jak jsou ty tlačítka s posláním vzkazu, žádostí o přátelství a tak jsou na konci tři tečky. Klikneš na ně, rozbalí se menu a dole je vlaječka Nahlásit. Vyskočí formulář, napíšeš tam "Žádám o smazání uživatele podle VOP XI.4 z důvodu požadování platby, viz příloha" a do přílohy dáš snímek komunikace. A klikneš na tlačítko Nahlásit. To je všechno.