trojka ž.ž.m.

Nějake rady a tipy?..

Ahoj moje žena se mi nedávno přiznala že by to rádá zkusila s jinou ženou s tím že by si potom dali i mě a užili si trojku (ano jsem z toho v příjemném šoku a od te doby nemyslim snad na nic jiného). ... tak se ptam nemáte někdo zkušenosti kde takovou slečnu najít zde mi to přijde trochu nerealný (ale třeba se pletu). nebo jakekoliv zkušenosti a poznatky co se týče sexu ve třech žžm?... díky mějte se a mrdejte se !.
Ahoj.Prvně,pokud budeš doufat že najdete zde tak asi se dost zklameš.Máme na to takový názor že těch pár žen co tu je tak chtějí jen ženu a a ta spousta párů většinou najdou reálně zase jen pár ale samotnou ženu je taky skoro nemožné *8*
No a zkušenost...je to hezké pokud všichni tři vědí co od toho čekají...pokud by se vám zadařilo,určitě si to moc užiješ *18* A když se vám moc zadaří tak vám to nějakou dobu i vydrží...my měli vždy jen chvilkovou známost kdy to ty holky chtěly zkusit hlavně s holkou a pak už byly se svými partnery a ukončily to.
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A pak ta žena, co bude oklamána hledající ženou z páru, bude nadšeně skákat do stropu, jupí bude u toho chlap, když s touhle variantou nepočítala? Já bych si sbalila saky paky a táhla do prdele
Díky za názory ale zřejmě bude nejlepší si s ženou zajít do baru typu Belmondo a třeba se poštěstí najít slečnu když si padneme do noty než slepě vyhledávat a psát si. A když ne aspoň si spolu zatančíme a užijeme večer spolu ;) .
To přece může napsat do inzerátu, ne?
Budu dělat že jsi nic nepsal..