Zajímavé seznamování

Jaké máte zajímavé zážítky ze seznamování?

Jaké máte zajímavé zážitky ze seznamování? A prostitutky se zákazníky?
Příspěvek byl smazán.
Tak si všímám, že ze mě si dělá srandu ale ve finále sám nic nepíše o sobě..
Já toho píšu dost v povídkách...
Ale povídky, na to není čas. Vždy něčím začni.. A nepiš prostituky ale ženy co provozují služby ... taky tě neoslovuji kuřbuřt nebo teplý párek

A já neříkám mužům zákazníci ani klienti.. to patří do firmy.. tohle jsou naši muži co potřebují relax a užít si fyzickou přítomnost.. když neznáš význám, nepiš ho vůbec. (upraveno)
Žena co poskytuje služby je třeba paní kadeřnice, zednice, nebo programátorka na volné noze. Prostituce ještě není legální na živnost, ale asi brzo bude... Slovo od k jsem si odpustil, i když ani tím nemyslím nic špatného. Ani to neodsuzuju, když to někdo dělá.
Jde o to jak to neumíš podat, my taky nepíšeme kurevnici, děvkaři apod. Je rok 2024 a nějaké slušné vyjadřovaní k protistranám je základ.. jsi mladý takže to ti dojde časem..
přeeesněěěě, já taky nejsem ajťák, to přece nic neznamená, že spravuju síť a všechny jení součásti, starám se o počítače a routery ve firmě... ale opakuji, nejsem jaťák ... trošku kultury do té debaty :)))
Vždyť slovo prostitutka taky není "nekulturní".
Jen slečna zkrátka není služebníci Boží
Tak co chceme v době kdy se pes nesmí nazývat psem, gay gayem, holka holkou ...

Tak se nesmíme divit ( omlouvám se předem za vulgarizmus ... ) , že ťapka se nesmí nazývat prostitutkou.

Třeba ona se cítí jako jeptiška :))
Příspěvek byl smazán.
a jaké jsou tedy vaše vznešené argumenty ve vyšším stádiu vývoje?

vyargumentujte, že poskytování sexuálních služeb není prostituce ...

Příspěvek byl smazán.
tohle není odpověď na položenou otázku a argumentační úskok. Takže vynechme moje mentální stádium a buď to vyargumentujte, nebo uznejte, že nemáte pravdu
Mě ničím nedostaneš, už dle toho psaní.. nemáš tam to hloubkové myšlení.. ty se ptáš na věci, co jsou zřejmé.. to musí mít v hlavě spojky, jaký je rok, jak se lidi mají chovat, jak přistupovat apod. To musí sedět.. máte na sobě tady dost práce (upraveno)
Já vás mladá paní ani vlasně dostat nechci. Od začátku jsem se chtěl jen dozvědět, jak se dnes identifikuje osoba, která kouří ptáky za peníze, když ne jako prostitutka ....

Tuhle odpověď jsem nedostal, ale za to jsem dostal celkem rozsáhlou analýzu své osobnosti, což mne přivedlo jen k jedné otázce ....

Jestli vy paninko, nebudete trošku blbka .... A ne, nezáleží na Vaší odpovědi.. já jsem se celkem pobavil a to mi stačí :) Tak paa
Jsou to poskytovatelky erotických služeb.. taky neříkáme kurevník, zoufalec apod.

A jestli to musím vysvětlovat Vám pane, jste asi tak trošku blbec.
Oralnipani !
Můžeš se laskavě trochu krotit, když už sem píšeš nějaké ty myšlenky na diskuzní fórum !
Admini ti to potom mažou jako nevhodné, my se tady v inteligentní společnosti řídíme jistými normami a slušností, tak se zapoj a vyjadřuj se slušně.
Jde o to že potom do té diskuze vnášíš chaos a s těmi tvými nevhodnými příspěvky je potom ta diskuze nepřehledná.
Jestli ti na to chybí inteligence, aby jsi to pochopila, tak zkus používat nějaký pomocný slovník a nebo si vzpomeň jak si se vyjadřovala ve škole, tam si se snad vyjadřovala slušně, nebo snad ne ?
Admini mažou nahlášené věci.. aspoň vidíte jaké to je když se nacpete mezi lidi, co řeší slušné téma a vy tam začnete psát ..
A ty obzvláště mlč...
Já tě chápu, musí to být strašný pocit.
Není ale dokud to budete dělat vy tak my taky.. mě nevadí mazání komentářů.. protože v nich je pravda.. vám se mažou za útoky (upraveno)
Teď se obávám, že nerozumím.
Kdo je vy a my ?
Mazání komentářů, ti nevadí protože je v nich pravda ? Ve smazaných komentářích žádná pravda není, když jsou smazané.
Mně se žádné komentáře za útoky nemažou.
Na mém fóru nebylo nic napsaného špatně, žádná urážka a nějaký mentalně jednodušší jedinec to shledal za urážku, protože se nechce chovat slušně.. za to Orální paní nemůže..
Nechoďte se měřit, nemá to smysl.. my tu jsme řešit erotiku a dohody ne vaše náladičky..
Aha, tak vás je teda víc a píšete to všechno za nějakou Orální pani a ta vám dává příkazy ?
Tak to je hodně zajímavé.
A jakou formou vám ty příkazy dává ?
Telepatií ?
A ta Orální paní, je z téhle planety ?
Není náhodou ona Velitelkou mezigalaktické flotily ?
Tím by se to totiž všechno vysvětlilo.
Já vás beru jako takové ocásky.. kde jsem já jste vy.. 😃😃 jezevčíci co štěkají ale stačí buřtíček 😃
Teď už mi to dává smysl :)

Snad už nečekají na odvrácené straně naší placaté země :))

Já už měl ten pocit delší dobu. Ona občas psala “ My “. Myslel jsem spíš že má nějaké hlasy v hlavě, ale pravděpodobnější bude, že ta Orální paní je nějaká jakoby královna, nějaká nadřazená rasa z vesmíru.
Však se stačí podívat..jen se někde objevím už jsou tam a štěkají.. a to jen odpovídám dané téma.. to je jistota.. jen si to potvrzuji 😃
Mám kamaráda, asi by vám dokázal pomoct všem, toho se dá zbavit, ale musela by jsi do Prahy.
Kdyžtak piš do sz. ( do soukromých zpráv)
To já taky, ale pustí ho až za 6 let...
Určitě kvůli tobě tam půjde znova 😃
Tenhle je v pohodě, je to legální, ale jí pustí až za šest let,
Kdyby ten kamarád bych tak schopný, ty už jsi dávno vyléčen.. kdyby viděl co tu děláš..
To se nedá vyléčit, to nemá diagnózu. Ta tvá je ale jasná.
Člověk co má vyšší cíle bude vždy uvažovat jinak a vyspěleji než je běžné.. Mě se to líbí, ty výzvy, procesy a cíle..
Z pohledu osoby co už nikam nemíří je to provokativní, ano 😉
Sice vůbec nechápu smysl toho co jsi napsala a proč, ale vidíš, že když se snažíš, tak dokážeš být i slušná, když ti chybí inteligence ke slušnému vyjadřování, tak stačí pokora. Chválím tě jde ti to.
Já jsem slušná pořád než dorazí místní šašci..
Slušnost je relativní pojem, záleží na tom, jak daleko jsi byla od svého domova. Jestli jen ve vedlejší vesnici, tak to asi těžko pochopíš. A taky záleží na tom s kým se stýkáš, vzhledem k tvé profesi, to máš trochu zkreslené, ale to se dá pochopit. Jinak se vyjadřuje třeba úředník a jinak prostitutka, to je jasné.
Sexuální služby ti poskytuje aj manželka....platíš ji za to jěšte víc ani o tom nevíš....a stejně nedostaneš co chceš...paaa
Presne tohle me napadlo po rozvodu pri vyrovnani SJM. :))
Pravda. Tohle by se mělo tesat do kamene. 👍👍👍
Kdo chce, čas si najde.
Mimochodem, mě strašně irituje slovo služba ve spojení s prostitutkou. Služba mám spojené s lékaři, sestrami, policisty, hasiči... Někdo, kdo opravdu vykonává službu lidem.
Slovo prostitutka není nikterak vulgární, prostý název.
Homofobni hysterii pisatelky nemá smysl rozebírat.
Příspěvek byl smazán.
No a? Jsou to moje fotky na erotických stránkách. Jen říkám, že mi připadá směšné stavět prostituci na úroveň služby třeba sester.
K tomu co si dovolíš a nedovolíš. Nejsem sama, kdo nevychází z údivu
Příspěvek byl smazán.
Nemoralizuju. Jen říkám, že pro mě je nestravitelné stavět prostituci na úroveň povolání, která službou jsou.
Jo je mi padesát a ukazují vagínu. A nevidím důvod to komukoli, tím spíš tobě, zdůvodňovat.
Tak se starej o sebe .. My co to provozujeme se k tomu vyjádříme..
Mě příjde horší roztažená ženská na fotkách pro tisíce lidí co jde s cizíma na sex než ta co se občas diskrétně sejde na orál..
Kdyby sis přečetla profil, tak pochopíš, že na rozdíl od tebe s cizími nechodí...
Nekdy si po sobe ty diskuze precti, ty prostitutko na vyzrale a vysoke urovni mysleni. To je az neuveritelne jak dokaze jedna slapka s vysokym sebevedomim a minimalni sebereflexi zahltit jakekoliv vlakno svymi radoby vznesenymi vyplody. Cimdal vic premyslim jestli jsi troll delajici to schvalne nebo jsi proste jenom blba jak chleba. (upraveno)
Mě stačí si číst ta vaše sprostá slova a útoky a dojde mi, že jsou ty štětky a prostitutky na vyšší úrovni než vy..

To lidstvo je fakt níže než jsem čekala..
Argumenty žádné, vyjadřování sedláků, cíle žádné a jediné co tak odvolání na erotickou službu.. 😃 hezky pěkně.. ještě, že mě nikdo takový nemůže urazit.. (upraveno)
1) málokdo tě tu nazval kurvou, nebo štětkou, pokud vůbec někdo

2) argumenty jednom žádáš, ale po předložení nereaguješ a sama neprezentuješ argumenty, ale jen svoje domněnky a pocity. Prostitutky a štětky můžou mít i vyšší úroveň, ale ty se svým chováním a svou nenávistí ani neblížíš ani těm pouličním ze severu Čech

3) fňukáš, že s tebou nikdo nežije, aby mohl rozebírat tvůj život, ale sama píšeš, že nikdo nemá žádné cíle

4) pořád si při svých kapacitách nepobrala, že na erotickou službu se nikdo neodvolává primárně, ale v rámci tvé primitivní nenávisti a moralizování
Je to služba, jako každá jiná. My taky vykonáváme službu lidem. Dokonce by se dalo říct, že zachraňujeme vztahy. Protože často ženatí muži si zaplatí raději společnici, než aby si hledali milenku, která nedejbože chytí city.

A místo prostitutka lze použít také spojení “placená společnice”. Stačí být trochu kreativní :)
Já proti sdílení těla za peníze vcelku nic nemám. Nesdilim názory "služebnice Boží". To je rozdíl.
A služba je pro mě slovo mající jinou hodnotu.
Placená společnice automaticky znamená, že je prostitutka?
Neberte to to jako útok. Jen jsem se chtěla vymezit vůči pojmům a dojmům.
To by byla prostitutka každá co by si nechala zaplatit i večeři nebo kino 😃😃
"Prostituce (z latiny prostituere) je poskytování sexuálních služeb za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu.[1][2] Pro ženu se používá výraz prostitutka, moderně někdy z angličtiny callgirl, „eskort“ nebo „eskortní dáma“. České označení pro muže takovou službu poskytující je prostitut (srov. gigolo). Prostituci může organizovat kuplíř, slangově „pasák“."

Nic o večeři nebo kině se zde neuvádí.
To lze, ale prostituce je zákonným pojmem. Je poskytována prostituty a prostitutkami. Jde o regulérní výraz, který na rozdíl od šlapka/štětka/kurva není pejorativní. A být kreativní v případě nenávistné omezené osoby odmítám a ostatní zřejmě taky. (upraveno)
Jaká je tvoje mentální kapacita/úroveň, když nedokážeš rozlišit, že kuřbuřt a teplej párek se má k prostituce stejně jako kurva a šlapka ke gayovi/homosexuálovi?
Buď jsi jako úhel 120° , nebo jenom omezená zlá osoba... (upraveno)
Taky neříkej vrazi a zločinci, ale lidé co provozují znežití a lidé co nedodržují zákon. Student přece taky není student, ale člověk co se připravuje na budoucí povolání *378**3*
Ráda se seznamuji v sauně, je to kolikrát hodně vzrušující
Škoda že nejsi od Brna, třeba jsme mohly zajít spolu.
Hezký den
Pro ženu možná vzrušující, ale pro chlapa to bude horší, pokud bych v sauně myslel na sex, tak se mi postaví péro a ostatní mě budou brát za úchyla.
Shrnutí diskuze do notoricky známého citátu: „Jestliže se člověk hádá s ...... víc, jak půl minuty, hádají se už dva .......“
*114* Napsat vzkaz mi trvá jen pár vteřin, tak to je v pohodě. *14*
Co to tady čtu.Se dohadují a uráží..Můj názor a nic více...Tady se prsíš když tě nevidí,že kurva ale veřejně to neřekneš,by jsis nevrzl s ani jednou.Ona tě taky nepřivítá,zdar kurevníku,tak zaplat a jdeme na věc...Je k tobě milá a splní ti vše..že za to něco chce ? A kde žiješ..Co si myslíš,že jsou manželky ?Jo láska byla,ale ty platíš 100 x více a ani nedostaneš to po čem toužíš a stejně musíš vysypat vše co máš i nemáš a pak to stejně hledáš jěště jinde...doma přeplácíš....jen z lásky nikdo nevyžije...něco chceš - něco obětuj,ale nubude te to stát majland ani drahé dovolenky a šaty....Žena není robot aby vám sloužila jen tak a sama se pak dávala do kupy.To až bude na svetě vše zdarma,vejdeš a vezmeš si co chceš a neplatíš,tam by to fungovalo.Ted je vše o penězích.Už jsi měl chut na sex,když si neměl ani na jídlo ???
Dobře ty .. 👍 ještě bych mu dala kozou lepáka😃
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne..já jsu v pohodě...Mě se to nestalo nikdy,bych se na něj hned vysrala já...Chtěla jsem se jen zastat jedné ženy...tebe se to asi netýká...
Z tebe úplně mluví nešťastný život. Snad jednou svoje štěstí najdeš a budeš spokojená.
Dík....Víš, rodina odejde moc skoro,to se pač není z čeho..ty jestě máš,nejseš na světe sám