Neudělám se.

Problémy s dosažením vyvrcholení

Ahoj, hodně se řeší předčasné ejekulace, nebo to se se žena neudělá. Já mám spíš problém že žena se udělá 5-6 a já nic. Nějaký zkušenosti nebo rady?
Tak to je u tebe něco špatně.
Třeba já to mám podobný.
Když se neudělám hned na začátku, tak se přepnu na výdrž, a už s tím nehnu!!
A co hoňka, ta funguje?
Nebo když si dáš třeba týden pauzu, a ona má brzo orgáč, taky nic??
Tak to tě při tom musí něco rušit... (upraveno)
A sám ten problém máš taky nebo ne? Pokud se nemůžeš udělat ani sám, nechala bych si změřit hladinu hormonů a možná i cukr. Pokud máš problém jen se ženou, zeptala bych se sama sebe proč. Ale upřímně. Opravdu Tě vzrušuje? Vidíš v ní sexy ženskou? Líbí se Ti styl milování, který máte? Nebo toužíš po nějaký změně?
Já jsem skončil po nehodě na antidepresivech. Z velmi brzké ejakulace se stala úplná odstávka. Penis je tvrdý a souložit můžu klidně celou noc. Ale prostě se neudělám. Ani po dvou hodinách kdy si ho honim sám.
Jsem rád,ee konečně po desítkách vláken o předčasném udělání otevřelo I tohle, dřívější pokusy vždy zapadly. Mám to samé a je pravda, že tam možná nějaká spojitost s antidepresivy bude. Jenže vysadit je úplně nejde:-/
A třeba ve čtvrtek na swingers mi stal asi hodinu a šukal jsem manželku kdykoli bylo potřeba, ale neudělám se :-/
Sukej jinou nez manzelku, me to pomaha :D
Neudělal jsem se ani po hodině s milenkou. Koho mi ještě doporučit?
Mám přesně ten samí problém, stojí mi celou noc, vystřídají se na mě 3-4 holky nebo kluci a já furt ani kapka. Už mi to přijde trapné, holky taky chtějí semeno. Ale když jim nemůžeš nic dát tak holt smůla. Nehodu jsem sice neměl, ale zkolaboval jsem za volantem z vyčerpání a stresu. Též mi na to dali nějaké léky a od té doby nula bodů. Před tím jsem byl dárcem semene a vše bylo fajn.
Tak nesmis se dívat na manželku,ale myslet na nejakou sexy kočku a uvidíš jak budeš stříkat,*22**52**39*
To je v psychice. Já to měl kdysi na začátku svého prvního vztahu asi měsíc - partnerka se udělala, ale já měl pořád nějaké vnitřní zábrany to do ní pustit. Až asi po měsíci se mi podařilo to odbourat a uvolnit se. Záleží na tom, jak jí důvěřuješ, aby ses mohl uvolnit. A taky jak moc věříš sobě. Čím víc u toho člověk přemýšlí, tím hůř. Jakmile se chlap rozhodne mít s ženskou sex, měl by mozek vypnout a řídit se jen pudem.
Bud rad za to, zeny te budou zboznovat
Ono výdrž není všechno!!
Když sex tvá dlouho bez jeho vrcholu, tak to holce taky může vadit.
I když se ona uspokojí.
Už tam pak jsou připomínky, že pro něho není dost přitažlivá a sexy...
U nás nejlíp fungovalo to, že si napřed užila ona, a nakonec ještě spolu.
to ti může poradit hnusak25 *3*...........osobní zkušenost z jeho vyprávění...ale chlapi ze sebe dělaj chudinky a pak je to vše uplně jinak.....těžko říct,jestli tento problém byla pravda....semnou ty orgáče měl a na to,jak tvrdil,jak svou ex udělal i 17x za den,tak mě nebyl schopnej udělat ani jednou...jen další alfa samec *3* co roky nemrdá,ale rychle má náhradu a v telefoinu samou kurvu..fuj *22*
Je mi 72, mám stejný problém celý život. Erekce 2 - 3 hodiny, ale vyvrcholení vždy až ručně. A teď už řadu let žádné. Ovšem pro multiorgazmické dámy ohromné potěšení. Mnoho zkušeností.
na mě třeba přestala účinkovat dřív moje top hračka masážní hlavice..nemám sice možnosti každej den nebo chut vytáhnout svoje xxx kufry,takže tu hlavici su ráda,když můžu vytáhnout,ale prostě mi nic nedělá...ikdybych na ní měla vybit baterku,tak se neudělám a od mojí top hračky se mi posral kábl...fakt bída a chlapa nemám a sotva nákej sex a když,tak se udělá jen chlap,tak to radši fakt nic....
Jaká je tvá top hračka? Díky předem za tip.
ten kabel ti můžu opravit, napiš mi - já nemůžu *397*
To je právě náš problém.
Chceme aby si holky užily a byli spokojené, a naše potěšení nám nakonec někam uteklo.
to je vtip,ne? ............................
Tak jestli je to na mě, tak to se běžně stává.
I když jsi třeba na takovýho chlapa nenarazila.
Každý se nemusí nebo nechce udělat moc brzo, aby nebyla partnerka třeba mrzutá.
Tak včas brzdí, nebo to má prostě pod kontrolou.
Ale nakonec se to u něho prostě vypne, hlavně u starších mužů.
😆 ale Romanko, proč takové věci píšeš? Sama víš jak to bylo a poslední sex ses udělala po několika letech...nepiš nesmysly,ano?měj se hezky
no kdo ví,jak co bylo...
a ten,kdo se udělal po letech byls ty...............jen si pamatovat,co říkáš ....... *3* když už....
Měj se hezky?...nevtírej se,nemám zájem,
narcismus nehledám.........