pás cudnosti

Nosí někdo? Vaše zkušenosti?:)

Ahoj, nosím delší dobu CB 6000, viz moje galerie :-). Nosí také někdo nějaký ? jaké s ním máte zkušenosti?
a jako to funguje ked sa postavy ??? při erekcii ,alebo pas mu to neumoznuje ,aby sa postavil ???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no to je super ,dnes som o tom nieco nastudoval a asi ho kupim a dam manzelke klucik .od včera po nicom natuzim ,len este neviem kde kupit za dobru cenu. A ako to poviem manzelke ze ho chcem aby mi ho nasadila a ovládala ma ???
Já nosím spiderwire a jsem s ním spokojen. Je to náramný pocit být zamčený. Jen bych rád našel klíčnici.
Ahoj. Já nosím CB6000S a pocity fakt super. Hlavně po delší době uzamčení jsou nejhorší noční erekce. Někdy musím ledovat, protože mám pocit, že mi prasné péro. Ideální doba zamčení je 25-30dní a teprve poté je to fakt bezva pocit z výstřiku. Po dobu zamčení je taky dobré dráždění. Držím palce, vydrž co nejdéle.
Ano já pás cudnosti nosím taky a nejradši bych ho nosil natrvalo. Ty běžně dostupný mi padají nebot mám jedno varle. Nejlepší by bylo nejaký vyrobit na míru ale bohužel nehohu nikoho sehnat. nebo bych koupil .
Kup si T pás a nic víc nemusíš řešit