Je péro i jinde ve vesmíru?

Tvrdě filozoficko - nadržený vlákno

Ahoj, každý z nás tu na zemi už ho viděl. Někdy alespoň jednou, byť třeba nedopatřením, ale prostě se to nedalo přehlédnout. Pemýšleli jste už někdy, jestli existujou péra i jinde ve vesmíru? Nebo jsme ve vesmíru sami? Toto vlákno je určeno hlavně obyvatelům země. Pokud nejste odsud a chcete přispět k diskuzi, napište prosím především, odkundapak jste. 🙂 (upraveno)
Jedná se i o kundy, nebo je to diskuze čistě jen o pérech ?
Kundy asi taky, občas nějaká černá díra..
Jestli pero, to nevim. Ale curaku je 100% vsude az dost...*114*
Jo ty se vyskytujou bezesporu všude a občas se kumulujou ... ale proč sakra tady u nás? :-)
Od doby, co Musk umí vystřelit raketou, jsou soustavně nacházeny stopy po péru na oběžná dráze...
Hmmm, kdo je vlastně na Zeměkouli domorodec??? Prý muži jsou z Marsu, ženy z Venuše... (upraveno)
Tak v tom případě jsem někde od Jupitera :-)
No, pokud mi prominete reklamu, jedna z mých sci-fi povídek zde na amatérech (Už za mnou nejezdi) se zabývá mezidruhovým pářením. To jen kdyby to někoho zajímalo 😆 Jinak si myslím, že vzhledem k tomu, že exoplanet, včetně těch obyvatelných, je jen v naší galaxii docela hodně, je slušná šance na život i v našem vesmírném sousedství. Kolem a kolem věřím na mimozemský život. Určitě bude někde i život podobný našemu a těm bytostem se bude (někde?) houpat legrační přívěsek, který bychom mohli klidně nazvat pérem.🤔
Ja si myslim ze nekde ve vesmiru taky neco takoveho bude preci jsme se v celem vesmiru nevyvinuli jen my jako civilizace. Vesmir je obrovsky
Ano jsou, a mají velký péra!!
Proč myslíš, že už bylo uneseno tolik lidí??
Mně spíš napadlo, že bych mohl stopnout létající talíř, ve kterém by byla nadržená mimozemštanka. Měla by pořádně dlouhý rozeklanný jazyk, kterým by uměla obejmout čůráka a nebo s ním lízat pěkně hluboko prdel. Její kunda by byla podtlaková a tekoucí jako vodovod.
Taková vesmírná kudkanka.
A po sexu si tě dá k obědu.
I to by se mohlo stát, nebo by mně odvezla do galaktického harému.
To by bylo určitě lepší se nechat sežrat hned na začátku.
I moc sexu je nakonec peklo!!