Velké zklamání

Už to tu je o ničem

Jsem velice zklamaný,z takového moc fajn webu se stává web komerční a čím dál více placených věcí.Jen tahají z lidí peníze,je to tu poslední dobou taková pračka na peníze.Tohle pro mě byl top web ale co se z něj stává z toho je mi na blití.Správci by se měli hodně zamyslet.Protože díky tomu co tu z toho udělali jsou už lepší jiné weby a na ty také lidi budou utíkat.Samé vylepšení tu dělají a je to horší jak dříve, zlatí starý amatéři a úvodní stránka na jak teď.Taková kaše z toho je,moc věcí tam najednou.No správci zamyslete se nebo vás konkurenční weby dostanou a vy přijdete o lidi.
Jaké weby máš na mysli? Jestli mi nějaké jiné doporučíš abych se podíval.
Amatéři asi zatím bohužel nemají srovnatelnou konkurenci.
Dříve se dal web zakulisi, ale teď už taky moc neleti, i když tam lidi fotky a videa přidávají stále. Je tam menší komunita, ale funguje na podobném principu jako amateri. Výhodou je, že videa se dají sledovat normálně bez vip, nebo vlastních zveřejněných videí. (upraveno)
Zákulisí mi nepřipomínej. Zkusil jsem tam koupit VIP a pak jsem dostal měsíční ban za odkaz na amatéry. Zatímco témata tamější diskuze jsou výživná... A sexdoma vypli...
(upraveno)
O ou.....dávám tomu den, maximálně dva, než ti tuhle diskuzi mistr admin smaže. Prý se tady nemá stěžovat. Mně už smazal dvě, kde jsem se ptal co lidi motivuje aby si tady koupili VIP :-D
.... motivační fóra jsou zde v kurzu🤣🤣🤣
Jojo, fórum, kde nic není tabu. Krom fungování tohohle serveru, pomoci obětem trestných činů, diskuse o zákonech a jak se týkají sexuality a připomínání vrchnímu adminovi, co slíbil a nesplnil.
Naprosto souhlasím. Snaží se silně konkurovat OnlyFans. Správci to pouze udržují. Majitelé rozhodují co tu bude a jak to bude vypadat. Ale jak jste řekl - Hnus to tady začíná být. A po mém dnešním uděleném BANu na psaní komentářů na ně dlabu. VIP už nekupuju *4*