Nejabsurdnější výmluva

Zkušenosti s tímhle nešvarem

Milí amatéři a amatérky,
jakou nejabsurdnější výmluvu, proč člověk nemůže dorazit na schůzku, jste dostali? 😄

To, že člověk může onemocnět, mít nějaké zranění, to se stává. Ale že vás pak začne ignorovat, už je celkem trapné. 😄 Jsme snad dospělí, tak se tak chováme ne? Pokud se nechci sejít, tak to napíšu. My nikomu hlavu neutrhneme. Nejde o život.

Jinak u nás byla nejabsurdnější výmluva - zlomená klíční kost. Celý den nám dotyčný nenapsal a hoďku po neproběhlém setkání přišla zpráva s fotkou. Chvíli jsme mu věřili, jenže když výmluvy pokračovaly(několik týdnů), zkusili jsme dotyčného nachytat.
Rýpala jsem a rýpala, dokud mě nepozval na výlet. Jaké “překvapení” když pro mě nikdo ráno nepřijel, ale celý den svítil online. 🤣

Takhle podobně jsem dostala pozvání na kávu, na večeři, do kina. V den schůzky nekomunikovali a už nikdy nenapsali.

Kvůli takovým joudům přichází o možnost nás poznat spousta fajn lidi, které odmítneme…
Nemam primo nejakou vymluvu,ale mam takovy svuj nazor. Na vymluvy kolikrat ani nedojde. Je pravda,ze to taky jako Ty nechapu,ale pohledu na to muze byt mnoho. Prvotne si myslim,ze je to o tom,ze velka vetsina zde pritomnych vlastne ani nic nehleda,je za falesnym profilem a dela mu / ji dobre uz jen ten napnelismus okolo vypisovani a o zadnem setkani nikdy ani nepremysleli. Co u toho delaji je otazkou. Ale ja z pohledu chlapa mohu rict,ze je to tady katastrofa a co tady byvalo cca pred 15 ti lety kdy jsem zde mel prvni profil uz proste nikdy nebude a jde to od 10 k 5. Je mi smutno z toho jak si temer kazda ( je li to skutecne zenskeho pohlavi ) protireci,kdyz se resi nejaky inzerat ci odpoved na nej. Chce takoveho nebo makoveho,chce takovou pozornost,svobodneho,zajisteneho co ma zazemi,co ji bude rozmazlovat,bude pro ni jezdit mercedesem nebo bawem,co ji pozve na veceri a na drink,vylet,sport a kdyz behem konverzace vyplyne,ze takovy vlastne je,chce ona vlastne neco uplne jineho. Bylo by lepsi kdyby byl zadany,aby se nemusela vazat a bla bla bla. Takze pak nedojde ani na ty vymluvy,protoze nedojde ani na reseni nejakeho setkani. Ja po letech nedavno dosel tak daleko,ze na schuzku opravdu doslo (divil jsem se az moc,ze se to tady stane) a neresil jsem ani to,ze jsem jel 50km abych si tam dal s onou pani kafe,pokecal,rekli jsme si na rovinu,ze si asi rozumet nebudeme a jeli jsme zase kazdy domu. Ok,zadnej problem. Proc by to melo byt jinak? Ale asi je to tady o zoufalcich co nemaji koule na nic a hodka dve casu par stovek na naftu a kafe je asi zrujnuje a pak jsou z toho ty vymluvy nebo uspokojovani se u klavesnice. Je mi z toho smutno,ale co nadelame? A vypravet nekomu,ze jsem takovy a makovy... pak to ani nedokazat je asi zdejsi fenomen. Sice tady mam nekolikaty profil a vzdy kdyz ho zrusim a reknu si A DOST !!! stejne casem asi z nejake nudy zalozim novy a doufam. A pritom jsem tady zadny extra vztah nikdy nenasel. Když,tak mi to prinesl zivot v civilnim svete a pak jsem treba paradoxne zjistil,ze dotycna ma nebo mela profil na Amaterech tady,ale opacne to nebylo.A kdyz jsme pak s moji ex hledali nekoho na trojku,stejne jsme zase nasli v realnem zivote a ne tady.Ale i tak stale treba inzeruji a doufam ač uplně neverim.Nevypravim,ze toho mercedesa,bmw mam taky a ze jezdim i Octavii,protoze to nepovazuji za hodotu a dulezite,nevypravim,ze vzit zenskou na veceri,drink,do divadla je pro me hodnotnejsi nez ji mit hned prvni den v posteli,protoze to asi nikoho neoslovi.
My se tu před lety s mužem našli. Jsou z toho dvě děti a láska jako trám. Vrátili jsme se sem za zábavou a jsme hodně zklamaní z toho, kam to dospělo.
Nooo pred lety. To to tady bylo jine. Dnes nejde najit ani ta zabava. Jak jsem psal.. Ani na trojku jsme tady nemohli sehnat s moji ex nikoho. Ani chlapa natoz holku.
Častý problém, proč tu lidé nemohou nikoho sehnat je ten, že nehledají sami reálně lidi. Takže si vybírají ty nereálné a světe div se, že nereálný člověk se na schůzku nedostaví
To si vystihl naposto dokonale.
Vytesat do kamene.
Pokud je pro nějakou ženu hodnota to, jaké mám auto, tak s takovou ženskou bych neměl zájem strávit ani hodinu mého života.
No,presne tak a proto jsem to zminil. Tady je to vsechno imaginarni a kdyz uz nahodou ne,tak takové co si mysli,ze jsou neco vic a kazdej si z nich sedne na prdel a bude jim snaset modre z nebe a zlaty vejce.
Ta cesta od 10 k -5 je přerod z portálu pro sdílení erotiky na portál pro monetizaci sexu *17*

Ale docela rád bych věděl, co je to vlastně ten falešný profil, pokud za ním sedí někdo z masa a kostí jako my a chodí sem pro svoje uspokojení jako my... *378*
Omlouvám se,ale musím k holiči......
Zapomněl jsem a dal jsem si pivo, tak nemůžu řídit....
Přibral sem,tak se ozvu az zhubnu....
Bagráci chtějí zůstat déle v práci, tak jako mistr musím zůstat s nimi 🤷🤷
Keď človek chce, všetko sa dá... Všetko ostatné sú len vyhovorky
"Přežral jsem se písmenkové polévky a zvracím abecedu..."
Nám se nevymlouvaji. Nám píší, že jsou na cestě. A pořád na cestě a stále na cestě. A pak přestanou psát.

Další byl skvělý, že prý je ubytovaný ve stejném hotelu,, ať za ním přijdeme na pokoj. To číslo v daném hotelu neexistuje, takže jsme nikam nešli*3*
Kdysi se mi typek vymluvil ze schuzky, ze se mu vybila baterka na aute. Tak si rikam, to se stava, okay.

No, za 20minut mi napsal vzkaz, ze se omlouva, ale ze nemuze dojet, protoze akutne musi odjet do prace nekam az do nejaky tramtarie.


Na mou otazku, jestli je v poradku, si me zablokoval *3**3* (upraveno)
Naše první zkušenost po zaregistrování byla taky blok.S místním amatérem jsme byli domluvení na trojku,pár dnů před akcí z ničeho nic blok.Uplne všude....od WhatsApp až tady 🤣 Já z toho byl úplně blbý,proč by to někdo dělal?no jo to jsme nevěděli,že tady je to úplně normální....pak se člověk probere do reality.Ale jako začátek nás to teda pěkně nasralo a byl to docela šok 😆
Jsem na cestě, nebo rovnou ghosting. Tak už se mi nikam courat nechce. A to jsem si řekla, že modré nebudu posílat rovnou do hajzlu a dám jim šanci na to trapné kafe.
Chat přitahuje chronicky nemocné a chronickou smůlou postižené existence jako mucholapka.

Jakmile si uvědomíte, kde se chabrus a průseráři soustředili, můžete podlehnout scestné myšlence je z hnízdiště vykouřit. Chyba! Nechte je, kde jsou a začněte si plně užívat styk s fyzicky i psychicky zdravější populací ve zbytku světa.

Speciální místo v mém srdci má "píchla mě včela do jazyka".
Kurňa... ale to se stát může 🙈 teda aspoň mně se to stalo, jen jsem teda nešla na zasukaci rande
A je to tady. Nakažena nevysvětlitelnou smůlou. Saješ včely běžně a bodla jen ta jediná? Vypadala v tu chvíli jako hašlerka? Stává se ti takových věcí víc? (upraveno)
Léto, pití..... prostě jsem se napila..nic neobvyklého v letních dnech
Potvrzuji, ja sem se napila jednou v lete z plechovky a byla sem bodnuta taky. kdyz sem byla s partnerem na prochazce a nevsimla sem si, ze mi tam vlezla sršeň.. zazitek, ktery uz si zopakovat nechci *385*🙈
Mě se o sršni zdálo, ale nepíchla mně, ale nechala se odstrčit...