Motorkáři/motorkářky CZ

Pro dvoukolové pacienty, piloty, batůžky, …

Čau bando, napadlo mě založit tohle téma/fórum, ať se dáme dohromady, pokecáme ve vzkazech, sejdeme, atd. všichni nadšenci do motorek, ať již aktivní řidiči, řidičky, spolujezdkyně, pořadatelé různých moto akcí, . . . Počasí nám začíná venku konečně přát, pojďme se poznat ! 😎
tak to je super asi už si jí taky dotáhnu*21**4**24**18**5**400**24*do Phy...*13**18**15*
Beru na vědomí 😎 Jakmile pojedu protáhnout motorku směr Čechy, dáme si vědět.
Jsem pro. Dobrý nápad. Rád bych tu poznal nějakou fajn ženskou s motorkou... Jen si tak v klidu vyjet na kafe a spálit trochu benzínu. Brno a okolí.
To je ovšem skvělý nápad. 🙂 Akorát teda nemam motorku. 😔 (upraveno)
Tak je asi na čase nějakou pořídit 😄
Taky bych se přidal na vyjížďku. Střední čechy, nějaká slečna, paní nebo pár?
Ja treba kdyz je teplo rad jezdim tady u nas na nuda po projizdce. Neni nic lepsiho nez se vysvliknout z tech hadru a nechat se trochu osvezit vetrem🙂
Máš recht,, je to super, taky to praktikuji, dáma si třeba 200 km na Stromkovi a ten pocit to pak ze sebe všechno scházet a skočit si naostro do chladnější vody je TOP,,, tak snad se něco tady uskuteční 👍👍
Pravda, mám to úplně stejně, rád zakotvím někde na nuda...
Motorek máme dost . Jenže, aby to pak ve skutečnosti nebylo tak ,že se na dostaveníčko sjede jeden ,dva páry a mraky honičů . 🤣
Toho jsem se založením tohoto fóra chtěl nějak vyvarovat, chvíli tomu dám čas a uvidí se. Nějaký pátek se tu pohybuju, vím která bije 😃
To jsem zvědavý jak to uděláš?🤔
Jednoduše, když tu bude psát zase kdejakej místní honič, co nemá ani Babettu (třeba jako ty), tak si z tohoto fóra odstraním upozornění a už tomu šanci tady na Amatérech víckrát nedám 😃
Tak máme podobné zkušenosti - jinak jezdíme již jen na skútrech. Okolo HK je dost míst kde se jde vyvalit na sluníčku bez plavek. A ty honiče - ignorovat.
I na skůtrech se dá zažít zábavy, proč psát "již jen" :) :)
Jezdit na skútru je jako šukat tlustou holku. Je to fajn ,jen to nesmí vědět kamarádi 🤣🤣🤣
Ale jo, tohle vždycky pobaví 😄😄😄
Jako na srazy, co čekat 😅... Počet holek s motorkou není moc vyvážený k počtu chlapů
Nepsal jsem nic o seznamce, že to musí být nutně 50:50, prostě se jen dat dohromady více lidí na nějakou projížďku, hotovo.
Ahoj, za mě supr nápad. Jsem z Ostravska, mám Transalpa 650. Kdyby měl někdo chuť se projet, pokecat a třeba si vyjížďku zpestřit, rád se domluvím *4*
Byly jsme na spoustu srazech amatérů, ale amatéři motorkáři se tady nikdy nesešli. A to tu dokonce někdo před lety založil motorkářský chat na wappu, pár lidí tam je, ale jen kecy : sejdeme se někdy, někam, něco, asi, možná….

Ono takhle - vím na jakých stránkách jsem, ale mám prostě na mysli úplně obyčejnou vyjížďku, pokecat, případně nahodit kontakty někdy na příště, apod. Potkal jsem zde naprosto super lidi, i když ještě před seznámením jsem věděl, jestli má žena vyholenou čárku nebo chlap piercing v žaludu a i tak jsem od toho nic nečekal. Problém je v tom, že všichni zdejší (mužská část) v tom vidí hned, že se někam zajede, všichni ze sebe shodíme oblečení a bude motorkářskej grupáč. Jestli je dnes už internet opravdu tak nemocnej, tak se nikdo nikde nesejdem 😊 To že by se vymyslel nějakej výlet a pak se to zakempilo na osvěžení někde na nuda, s tím problém nemám ... ale i tak se zase stejně dostaneme k těm, o nichž jsem teď psal 😊
Jsem kousek od Břeclavi, takže nejjižněji co to u nás asi jde, když si domluvíme sraz někde na půli cesty, může bejt.

Jinak ty Luhačovice, jak píše @vikki, to zní taky fajn.
Na velikonoční pondělí máme v plánu výlet do Luhačovic ,pokud půjde vše podle plánu .
49.666152,16.333346 - odsud je naše moto galerie, je tam krásné koupání, dá se tam dojet na motorce a je tam i dost soukromí
Čus já jsem Morava když by tu někdo byl rád poznám :) já 32 let jezdím na litru
Na moto jsem jezdil leta, ale teď to nějak nedávám. Snad se to zlepší.
Nejvyšší čas to napravit, život je krátký
To je určitě pravda. Už delší dobu neprovozuji žádné koníčky a chtělo by to změnit
Naprosto souhlasím ! Proto motorky neprodávám, ale jenom doplňuji garáž 😀
Tak co o víkendu. Jedeme někam?
Nápad zajímavý ale ne moc reálný. Máme problém se na stroje domluvit v obci ve třech na projížďku. Ale jinak přeju ať to vyjde*114*
Co zítra? Pojedu z Ostravska směr Uherské Hradiště. Potkám někoho?
No ja jsem uplne mimo koukam😀 zapadni cechy moc nefrci 🤔😆
Chebsko Honda 1000cbf😉😉😉😉😉😉😉😉😉☺😉☺😉☺😉☺😉🙂😉🙂😉🙂😉🙂😉🙂😉🙂🙂😊🙂😉🙂😊🙂😊🙂😉🙂🙂😊😊🙂😊🙂😊🙂😉🙂😉🙂😙🙂🙂😙
Založil jsem zde tohle téma, ale vlastně jsem se ani nepředstavil - 35 let, nejjižnější Morava, vlastních motorek mám více a času na rozdávání - tak kdyby někdo něco z okolí, ať už Břeclavsko, Brno, . . . klidně dejte vědět, ať už tady nebo v soukromé zprávě 😎
Ahoj rád se zúčastnim Honda cbf 600 n mě 35
Počasí nic moc, už aby bylo léto
V sobotu i neděli už má být fajn, a poté následující týden a dál už to tak snad zůstane - konečně 😎