Zkušenost s nickem martinahost

Dnes jsem zažil další "setkání" s bl...

Příspěvek byl smazán.
je to chlap vydávající se za ženu, příště raději chtěj dopředu video hovor.
Pokud jde konverzace a domluva na schůzku se ženou takhle plynule, hledej v tom chlapa.
Ženy, za mě z logického důvodu, zde jsou velmi opatrné, tahle konverzace zněla: "Až moc dobře".
Máš to jako ponaučení pro příště, snad to upozorní ostatní uživatele.
No a co z toho ten chlap, vydávající se za babu, měl? Já to nějak nechápu....
Je možné, že takový člověk je zahořklý, když mu žádná žena neodpoví na svoji nahou fotku, kterou ji pošle. Proto si založí ženský profil, aby takové ženy a muže znova obtěžoval a zval je na falešné schůzky, (Mluvím ze zkušeností).

Co z toho takový "člověk" má? Dobrý pocit, že může škodit jiným, více za tím není třeba hledat. (upraveno)
Hmm... zajímavá "zábava". Já bych chtěla, aby se tu někdo takový ozval a napsal své pohnutky. Ale tak to myslím nehrozí:)
Jsou povahy, které škodí jen tak, pro zábavu. Objedná pizzu a nevyzvedne a má radost že nasral rozvozce, který jel zbytečně.
Objede klíčem někomu pěkné auto. Nezná majitele, takže ani neví koho nasere, ale má radost že někomu uškodil.
A nebo, jako v tomto případě domluví schůzku a nepřijde. Má radost že někomu pokazil den, ačkoli toho člověka vůbec nezná, takže ani neví koho nasral, ale důležité je že někoho nasral. To je paradox.
Já takovým lidem říkám zmrdi. Škodí všude a kdykoliv když se naskytne příležitost. (upraveno)
jo taky se mi neco podobneho stalo borec dal mi na sebe i tel. ze ma kamosku a ze chtej trojku dojel sem na misto, volam mu nic, sem blokovany, vola mu muj kamos nic hovor odmitnut.
No stalo me to jen nastesti 2 piva,, ale byvala si tenkrat takhle zamluvila na wikend pobyt pro 2 to sme se uz rozchazeli, nastesti ten orec se pak neozval a booking.com umoznil storno.
Jakysi par ho ma v osobnim popisku v blacklistu. Taky podle toho hledam ruzne profily, kdyz se mi ten clovek nezda.
Tak to jsi asi ten její povedený Apríl nepochopil....
Taky myslím, že to byl chlap.
Kdysi mi jeden přiznal, že má červený profil, protože jako chlap si tady nepokecá. Nemá v úmyslu se seznamovat a scházet, jen si psát o sexu (s kýmkoliv) a při tom vyhonit péro. To mu stačí.
Pan martinahost se asi msti a nechal muj varovby prispevek smazat (pry obsahoval reklamu, nebo spam - pravda, zminil jsem jmeno kavarny kam se mel dostavit). Ma tady dalsi inzerat na seznameni …