Před hlasováním se prosím přihlaste.

EXIT39 2024

Navštěvujete toto místo i letos?

Už jste tam někdo poslední dobou byl?
....stavujeme se tam vždy, když jedeme kolem zablbnout......občas tam auta jsou, ale poslední dobou většinou sami....
Rád vás tam potkám.Jezdim tam často, bohužel se nic neděje.
Spis jestli tam jezdí ženy by me zajimalo ?
A fakt jsi tak naivni, že čekáš že kamkoli kvůli tomu pojedou ženy??
Jo, nadržené kamiónice, které si tam nechávají běžně vylízat zarostlý pekáč... (upraveno)
Třeba dneska jsem jel kolem a nikdo . Asi máte všichni rýmičku 😃
Treba na Vas bych tam rad narazil 🤭
No vidíš .teď jsme jeli kolem 😃 2x
Chci se tam zase zastavit, uvidíme jak to tam bude fungovat
Dneska přes oběd jse tam zastavím
Býváte tam na cestě? Já chodím do lesa na druhé straně dálnice...
Ano na cestě mužem se domluvit a někde potkat
Ahoj a kam se jezdí tady na exitu?
Teď 39km D11 vykourim spolykam nastavím
Dneska se tam zastavím v cca 18-19 hodin.
Třeba tam někoho potkám...
Příspěvek byl smazán.
......jj, tady vážně může psát kdo chce, co chce......Pravděpodobnost tvého příspěvku je téměř nulová....Chtělo by to jinou pohádku......*1*
Ahoj, když myslíš. Možná by jsi se tam měl dojet podívat.

Jo byl jsem tam takhle 2x .Bílá dodávka.Zena z dodávky mně vykoupil vysala a nechala se pokropit.
A me to prijde ze tam spis samej gay ale nic ve zlým
Převážně ano, ženský se na takový místa vydávají opravdu jen velmi, velmi výjimečně (a nikdy ne samy) - to jen místní honiči si představuji, že se ženské seberou a jdou si houfně do nejbližšího lesa drandit myšku a čekat na houbaře...
Ale bílá dodávka s ženou a doprovodem se opravdu na exitu čas od casu objevuje
Já ji tam este neviděl a sem tam celkem často
Co se tam má dít. .. ? *71*
Lizal by mi tam někdo bradavky a vykouri?
Teď je tady pár, ona kouří, suka
Jak to tam funguje? Byl jsem se tam podívat párkrát. Jen lidi v autech vždycky. Láká mě vidět ostatní honit..
Tak to musíš z toho auta taky vylézt
proto se ptám, jak to tam chodí.. jestli se chodí někam do lesa společně honit, nebo co dál dělat :)
Chodí to tam poslední dobou tak, že přijede auto, zajede dozadu se otočit,pak zaparkuje na volné místo a řidič sedi v autě a čeká na zázrak. Ještě než zaparkuje, tak se za ním vydá otrava v tuším VW, který okamžitě vystartuje za ním...
Dobře 🙂 a jak to fungovalo dřív nebo jak by to mělo fungovat? Aby člověk věděl..
Když tam přijedu zaparkuji a vystoupim většinou jsem od pasu nahý a když někdo má zájem tak přijde zastaví podívá vše podle sympatií
Všichni tam jedou za stejným účelem, takže stačí vylézt z auta, projít se tam, odvážit se a navázat kontakt...pak to jde samo
Mate naky souradnice, kde se tam neco deje? Ja tam sjizdim pravidelne, ale nenapada me, kde by se tam mohlo neco konat? Diky
Najdi si vlákno 'cruising aktuálně' jeden borec ;) tam hodil pár souřadnic