Vztah D/s

Úkoly a tresty pro moji subinku?

Jsem přirozene domininantní v našem dlouholetém vztahu, ale až poslední dobou je manželka víc submisivnější, než tomu bylo předtím. Otevřeně jsme jsi o tom povídali a obě strany takové role víc a víc vzrušují. Žena je ochotná udělat téměř vše, co ji jako dominant řeknu, ale ovšem všechno má svá pravidla a hranice. Když jsme spolu doma, tak si to užívame vždy po svém.

Každopádně bych uvítal od vás nějaké návrhy a nápady z hlediska úkolů, trestů nebo akcích, co bych mohl od manželky chtít a vyžadovat když doma nejsem (6-8x do měsíce). Chtěl bych nápady co by třeba vás vzrušilo, například když jste v práci a kdyby vám to poslala mobilem ve formě fotky nebo videa.

Zkuste mi sem napsat nejaké návrhy, jak by jste vy využili domintatní postavení ve vztahu a co by vás a možná vaši polovičku potěšilo. Díky. 👍😉
To není tak jednoduchý.
Co se líbí někomu, nemusí sedět zrovna vám.
Třeba já chtěl po holkách přehlídku průhledného prádla nylonu a košilek, k tomu jako bonus třeba prstění a zavádění hraček.
Ale úplně nejlepší bylo jí na dálku pořádně rozdivočit, a potom k ní dorazit a rozvášněnou ji ukojit.
Tomu se podle mě nic nevyrovná.
Přesně tak, když si s přítelkyní píšu o sexu a o tom jak ji vylížu atd, tak hned jak prijedu domu, tak na mě skočí.
Konečně normální komentář. Zbytek na facky 👍
Tak ona většina lidí tu jen fantazíruje, ale jejich realita je někde úplně mimo.
Ale no tak, opravdový dom chlap snad nemá zapotřebí psát podobné dotazy. Poradí si sám. Vždyť net je toho plný. Možná to s tou dominancí nebude zase tak horké. (upraveno)
Tady je v dnešní době "dominantu"... Každý druhý...
Pravidlo amatérů číslo 157. Tady je každý chlap dominant a superalfasamec 👍 (brát jako ironii)
Pravidlo amatérů číslo 158. Tady je každá realná žena 90kg buřt, protože v realitě to nejde. 😅
To víš, nikdo nemůže být tak dokonalý jako vy. A jsem hrdá za těch 90kg. Čauky mňauky
Na netu to nájde každý dement a stejně se vše opakuje, člověk zde očekával, třeba nabídku od někoho třetího, něco nové co ještě nevyzkoušel a pod.
A nikde jsme nepsali, že tá dominance a submisivita je zaužívaná a že máme zkušenosti. Zde zjevně padl každý asi z nebe již s vědomostma.
Klidně bych koukala na povídky. Ty jsou inspirativní občas.
Ačkoli mi to přijde mnohdy přitažené za vlasy
Jo, to není špatný nápad, i když to je přitažené za vlasy, neznamená to, že se to nedá zkusit. 😉