strap on

ženy, chtěly by jste zkusit?

Existují vůbec ženy, které to svým mužům dělají nebo by to chtěly zkusit, ale nemají s kým?
tak tomu jsem nerozumněla co máš na mysli co dělat
Ta moje by to chtela moc zkusit a uz se divame po vhodnym strap on. Vibrator prsty i jazycek ;) vse uz mame za sebou a hrozne ji laka jak kleci, drzi me za boky a prirazi :)
Je to. Nejlepší co může být....ja uz mladýho sukam jedině se strap. Onem
Strapon je super. Ked ma zena vojede pripinakom tak mi pero stoji jak klada a krasne si ukapava. Po strapone mam asi 5min prdel stale otvorenu aj po uspokojeni manzelky :) V druhom kole nie je problem z otvorenym analu lebo rit je stale otvorena a ak lezim na chrbte a zena ma takto robi do zadku a rukou honi vtaka tak do par min je vystrek na svete.
jo len taky postreh aj vy mate po strapone cely den prdel taku pootvorenu? Raz sme rano toto robili a cely den bola rit taka ako by som to povedal "pristupna" stacilo len malo a uz bol anal otvoreny..
Nic se neboj.Ani opakovanou akcí nedojde k poškození (tedy pokud není někdo magor). Jde o pocit a opakovaný trenink.Těsnit bude pořád velmi dobře.
Sice jsme se s přítelkyní k análním hrátkám dostali až cca po 3 letech vztahu, ale čekání se vyplatilo... Po pár análech s vibrátorem jsme koupili připínáka, přítelkyně si šoustání mého zadku pěkně užívá a neuvěřitelně ji to vzrušuje (ale já si to teda každopáně užívám víc než ona) :D
závidím ti.................................
Je to to nejlepší co ti může žena poskytnout.
tiež bisom sito chcel skusiť :p
Tak STRAPON je můj nesplněný sen,žádná ve Zlínském kraji to snad nedělá. Nějaké hračky už jsem tam měl,ale to furt není ono,ani nevím jestli se toho dočkám.
děláme to zatím robertkem a je to perfektní krasně se udělám připínák je už obědnán
Existují, ale je jich docela málo. Je dost velký štěstí na nějakou narazit, pokud pomineme placené služby. Stalo se mi to jenom jednou.
Ale sex stojí zato, komu se to líbí, nechce jinak. Akorát ta příprava bývá delší, chce to promazat, uvolnit kolíkem a promasírovat, nejlepší je kvůli hygieně i klystýr tak dvě hodiny předem.
Má tu někdo zkušenost se strap-onem, bez pásků? Jen takovej ten co drží v kundičce? Chci nějaký pořídit a zajímá mě jestli se to s ním dá vůbec dělat :D
Taky se mi to hodně líbí, hlavně ta představa ale zatím jsem nenašel dívku která by to chtěla zkusit natož by se jí to líbilo. Ale někdo se určitě musí najít ! :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chci se zeptat jestli by si nechtěla občas protáhnout můj zadeček. Je mi 23 a mám rád kolík
Kdyby byla nějaká z ústeckého kraje, také bych to rád zkusil. Ale jak všichni píšete, je těžké takovou sehnat *8*
Nepřemýšlel o tom jestli takové ženy existují..
Ať jsou, nebo nejsou, k čemu ti to bude když to budeš vědět.
Nech to koňovi, ten má větší hlavu.
Mám milenku ( bývalou) ta mě píchá krasne
Strapon je super vec máme radi ako ja tak aj moja