Když od 14 do 17hod. chodíš, tak ten ostatní čas levituješ?
(upraveno)
Další super příspěvek, no jde poznat že frontu na iq jsi prostě daleko obešel. 🤣
Během dne
Já chodím nejradši ve všední den od 14 do 17hod. Klid a pohoda.