Velka škoda že sa neda na forum pridat foto screenshotu. Normalne nas fascinuje čo dokažu ludia pisat do sprav 😀vy mate ake skusenosti ?
Screenshot
Velka škoda že sa neda na forum pridat foto screenshotu. Normalne nas fascinuje čo dokažu ludia pisat do sprav 😀vy mate ake skusenosti ?