společná sauna

zkušenosti a zážitky

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na strahovském stadionu je spolčná sauna,byl jsem tam ještě s několika ženami a muži.Nic se ale nekonalo,všichni kecali o pitomostech!
A co by jsi chtěl ty inteligente ve společné sauně dělat?Jsi hloupý chlap,dalbychu.Do sauny se chodí relaxovat,jen pár primitivních jedinců jako jsi ty to tam kazí.
Pet je vidět jaký jsi idiot!Bez příčiny napadáš blbečku!Budeš jen hloupej honič co kundu ještě neviděl!
Pet36 má pravdu..dalbych je divnej...sauna nerovná se sex! teda pokud tam nejdeš s párem který s tím počítá :-)
Ty jsi taky ale pěknej magor!Copak je tady web o zdravotní prospěšnosti sauny?Tady je to o sexu,tedy o sexování v sauně a kdo to nechápe je jen pitomeček co si cintá pentli!
no na to se asi fakt nedá odpovědět..lidi jako dalbych co neamj ani odvahu sem dát galerii tady píší o tom o čem je sex ve více lidech a o čem je sauna :-) se nezbývá než smát....
seš taky pěknej podvodník.
prosím?co vás vede reagovat na náš příspěvek v diskuzi z roku 2006 a ještě k tomu tak hanlivě? Aha..už jsem se podívala na váš profil. :-(
Nám se to v sauně moc líbí ))...
Rád bych se přidal :) klidně napište
taky bych šel do společné sauny
a hele hovado sexnebi pod ženským nickem,blbečku dej si studený na hlavu.
dalbychu tys ale hovado ,s nickem sizzle nemám co společného i když s jejím názorem natvou debilitu souhlasím ale nadáváš nicku pet 36 jako chlapovi a přitom je to žena no jseš debil že většího není
debile dalbychu ted jsem si všiml žes neodpovídal nicku sizzle ale pet36 bral jsem to pouze podle shodného konce času což je 51 vteřin. to nic nemění na tom žes debil
doufám že jsi po pohřbu, takovej mrzák by neměl dlouho žít .
dalbychu seš doopravdy chudák ,provokuješ jen abys vyvolal hádku ,no vzhledem k tomu že bláznům kryplůmdebilům a podobným jako jseš ty se nemá odporovat tak jsem ti odpověděl,tohle dokáže pouze debil jako jseš ty nám to neustále dokazovat jaký jseš debil pokračuj zkus ted provokovat někoho jiného kritiků tvého chování je tady 99,9% uživatelů,takže než nás všechny oslovíš svojí debilitou tak máš možnost jak strávit svůj život ---- život debila a zkurvence
Ale pet, koľko ľudí toľko chutí... vieš, že môže byť aj horšia varianta- napríklad na cintoríne? :-)) ja som to raz skoro urobila v kostole v sakristii, no na poslednú chvíľu sme sa zháčili, aj keď...tá spomienka je taká vzrušúca...:-))
Můžeš si tu myšlenku a to vzrušení přenes třeba do sauny.
nemužu s tebou souhlasit.co jsem v sauně,tak jsem vždy max. vysemeněný.bud jdu sám,nebo s partnerkou.jsem většinou vykouřen,nebo vyhoněný.sem tam si zašukám ale ne s partnerkou.bez jakého koliv provokování příjde žena že by si chtěla pohrát.tak si pohrajem až do konce.přítelka si hraje s jiným.je to fajn.není na tom nic špatného.pokud ti to vadí,tak tam nechod.co je spontánní,je většinou krásné.není to ale nic pro moralisty.
no musím s PETEM souhlasit , do sauny se chodí relaxovat ale chodí tam i dost šmejdilů a čumilů . Normální ženská pak má depku jít do sauny
chlapče,ted jsi mi nahrál o těch slušných ženských.když vidí tzv.slušná ženská co mám mezi nohama,tak si při každé sauchni ti co máte menší rozměr,budte rádi že máte co máte.ně užiju.moc málo sice šukačky,protože se slušná baba musí připravit.pokaždé ale jsem vykouřen a po této zkušenosti nemá příště zájem.proto šiv
Jedině Lublaňská *114* to je aspoň sauna jak má být
U nás v Třinci zase Relax centrum moc výborná sauna *4*
Ahoj, jdete dnes někdo do Maximu v Brně? Je škaredě, ideální na saunu ;)
Je nejaka moznost ve Zline a okoli? Brno a jizni Morava?
někdo do společné sauny v Novém Městě na Moravě nebo poblíž?
Sobota - Saunia Brno Campus - přidá se někdo?
teď někdo Saunia Chodov? napis do vzkazu
Ahoj, nechodíte někdo v Brně někam do sauny zlobit? Rádi si to děláme v odpočívárnách a tak dále. Ideálně pár nebo žena, ale i pěkný chlap. Né obezní a chlupatí :)... Nějaké tipy, nápady? :)
V úterý budeme do sauny Horal ve Velké Kralovici na Moravě. Jak tam vypadají?
Karlovice nejsou špatné, mou to tam obvykle dobře navnadí
Rad by som moju ukazal v saune, welnes. Ale len ukazal nic viac kde su moznosti TN kraj?
Chodím tam relaxovat i sexovat, záleží jaká je tam zrovna parta. Ale na to aby jsi šel do společné sauny a nějakou tam přefikl moc nespoléhej, nejlépe si vzít ňákou kost sebou.
aj mna raz obsluzila jedna mila zienka :D ale pravdupovediac vzrusila ma tak uz s tym musela nieco robit :))
Más pravdu, je to tak, niekedy, je vzrusujuce ked chlapi sú vzruseni a onanuju predomnou, ba aj si spravim nejakym sympatákom aj úletik, co ty na to?
Tak to je paráda mám pocit že většina žen nebude příliš nadšená kdybych před ní začal honit asi jsi jedinečná
chodím do společné sauny pravidelně 2x týdně a vždy je vše korektní, o tom ta sauna je,relax a odpočinek, maximálně nějaké hovory o sexu, ale to pouze , když jsme tam parta co se dobře známe, a pokud by se někdo o něco pokusil, tak ho ostatní vykáží.
Veřejná je něco jinýho než soukromá nebo v bordelu,ne?
Dalbychu,ty chudáčku jednoduchý,je hezké,že mě píšeš slovíčka hodné tvé inteligence do vzkazů a sám si nepřeješ ode mě dostat odpověď.Je vidět,že jsi větší primitiv,než jsem si prve myslela.Jdi si do bordelu,ale prosím,přestaň chodit sem.Dokud budou na těchto stránkách ubožáci,jako ty,nebude to tu mít úroveň.Z fotky,kterou jsi mě poslal je vidět i důvod,co tě vede k nezveřejnění svých fotek.Tak ošklivého chlapa jsem snad ještě neviděla.papa brouku,a věnuj se raději své .......
Brečíš sice dobře ale na špatným hrobě!
Klídek dědoušku.Hraj si s pérkem a neopruzuj.:-)
Ty jsi jedna z těch sviní bradavičnatých co se nestydí lhát jako když tiskne!O takovou svini bych nezavadil pohledem,pablbe!
Mě neurazíš,chudáčku:-)Ale krásně se čertíš.:-)Pokračuj,bavíš mě:-)
Tak si najdi stránky o zdraví a vrať se až ti dojde,že tady je to erotika na všechny způsoby!
jenže sex s tebou nikdo nechce,tak se nevnucuj,nepoučuj a nebuď vulgární.
Ty jsi taky chytrej jak rádio,viď?Jak to můžeš tak s jistotou tvrdit?Máš na to důkaz,nebo jsi u toho byl?Najdi si ten nick a piš přímo jemu,sem dej příspěvek jak jsi dováděl v sauně!Ovšem nemáš-li ho nespamuj tady!
pro Aliho:můj příspěvek platil pro dalbycha,kdyby sis přečetl pořádně komu je určen.Jinak nejste sourozenci?Máte podobný styl vyjadřování.Ale jen se projevte,alespoň každý uvidí co může očekávat.
pro Natura:nick dalbych,alihejbej a zlobítka je nick jednoho individua,tudíž lze očekávat jedno jediné-hloupé bláboly:-)
Byli jsme s manzelkou v pondeli v Babylonu na nudi plavani. Asi po hodine v saune jsme se presunuli do velke virivky za toboganem. Zustali jsme tam sami a po chvili prisla pekna blondyna s dvema muzi. Usadili se naproti nam a ona je zacala oba intenzivne masturbovat. Protoze byla cista voda a virivka zrovna nejak malo penila, bylo vse dobre viditelne. Nase pozornost jim asi delala dobre, jeden z muzu ji zacal drazdit bradavky. Protoze to bylo naprosto necekane, moje vzruseni bylo dost neovladatelne a premyslel jsem, jak asi opustim virivku kde jsme byli jen my pres bazen plny lidi. K tomu se jeste manzelka rozhodla ze zjisti, jak me to vzrusuje a popadla pod hladinou muj ud a udelala nekolik inteznzivnich pohybu. Protoze jsem nechtel strikat do vody, erekce neerekce jsem urychlene opustil virivku. Ostatni se asi docela bavili, kolem virivky nastesti nikdo nebyl. Protoze tam nebyl nikdo, koho by to pohorsilo ani zadne deti, bylo to nakonec docela prijemne zpestreni. Docela bych se s touto trojici bezprostredni trojici jeste potkal.
Tak to zkus a přijd někdy na nějakou Naturpárty.V jedný jeskyni jsme to rozjeli když jsme viděli jak dva kluci berou kočku naráz to už se nedalo vydržet
Ahoj jsme pohl. pár z Prahy a rádi se takové akce zůčastníme kdo nás někam pozve?
Ahoj. S manželkou jezdíme na natur akce do Čestlic a do Liberce pokud máte zajem můžeme se někde potkat a něco podniknout.Děkujeme za odpověď.
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana?:) som z okoli Liberca a rad by som nasiel niekoho na saunovanie
Jezdíme s partnerkou do sauny do Něecka do Weidenu. Je to kousek za Rozvadovem.Je tam i bazen a asi 6 saun různé teploty. Několikrát jsme se tam potkali s manželi i páry kterí si spolu pekně hráli a dovoli aby se k nim někdo přidal. také jsme to zkusili a bylo to vzrušující a bez problémů. Rádi někoho poznáme kdo by se k nám přidal. Jsme ze ZČ ale vzdálenost není to podstatné. Napiše jsme na úrovni a též požadujeme.
Ahoj, my jsme par 45 a 50 let. Jezdime nejvice do Babylonu v Liberci, ale zkusit neco jineho muzeme take. Manzelka ale obvykle ztrati zabrany az pote, co se neco zacne dit, az zacne jiny par. Potom uz neni problem. Tak pokud by byla sance neco nenasilne zorganizovat...
Také jezdíme s manželkou na sobotní natur party, jsme ve vašem věku, také se nám líbí koukat se na eretiku jiných.
pokud ještě do liberce jezdíte mužeme se tam potkat. díky za odpověď
Ahoj upřímě máme zájem jsme pohlední,ale začátečníci.P+M
Ahoj nemas chut spoznat 29 rocneho chalana ?...napriklad v saune ?:) pracujem v CR
Chodím do společné sauny pravidelně, 2x týdně. |Souhlasím s názorem, že se tam chodí relaxovat.Občas se najde někdo, kdo třeba lehce provokuje -řečmi, holky občas i svým tělem. Ale ještě jsem se nesetkal s tím, že by někdo začal vyloženě "sexovat" :-)Mimochodem - chodím sám.Nechce se přidat nějaká holka, pár? Bylo by fajn s někým pokecat, ajít třeba i kamarády na další aktivity. POdotýkám, že ne prvoplánově na sex...Spíš na další sporty, pivko apod...Pokud by někoho návrh oslovil, písněte :-)Sauně a nudapláži zdar! :-)
ahojky rádi se předvádíme třeba i v sauně
A kam chodíte do sauny? Nebo se předvádět? :-)
v Mostě na aquadrom nebo na Širák
Ahoj nemate chut spoznat 28 rocbeho chalana?:) niekde v saune?:)
Ahoj nemate chut spoznat 29 rocneho chalana ?...napriklad v saune ?:) pracujem v CR
Máte zájem o společnou saunu ?
Napište a můžu zařídit u mě doma , nebo v ostravě na stodolní ulici v mém novém baru .
Malá příjemná příhoda...
v pondělí jsem šel do sauny v VZ Měřín na Slapské přehradě. Po opakovaném sunování a odpočívání na mě přišli "myšlenky" a začal jsem onanovat v prázdné sauně a potom jsem se přesunul do prázdné odpočívárny...

Paráda! Kdyby se chtěl někdo přidat...
mám stejnou zkušenost ozvi se jsme pár
Ahoj, hledám někoho, kdo by se mnou navštívil nějakou saunu v Praze.
Ahoj, chodíme s manželkou do společné sauny na Místecké 11 v Ostravě. Mě vzrušuje když se manželka líbí. Moc lidí tam ale nechodí, nechcete se někdo domluvit. Petr
Ahoj já bych s vámi chodil do sauny..jak tu budete tak se ozvěte
Nezajde někdo do sauny nebo vířivky v Praze. Znáte nějakou slušnou saunu v Praze a okolí? Podělte se o své zkušenosti.
i když jdeš do spol.sauny,většinou jsou tam chlapi a málokdy nějaký pár.Já chodím s přítelkyní klidně i do spol.sauny,ale protože je tam tolik lidí,k ničemu nedojde.Kdyby tam byl třeba jeden nebo dva navíc,klidně bychom si troufli něco ukázat,případně si nechat pomoc,ale to se nám ještě nestalo.Chodíme taky do soukromé sauny,ale zatím jsme nenašli nikoho k sobě.Není to tak ůplně jednoduché jak se zdá.Takže samotný kluk v sauně asi nemá moc šancí.
Ahoj a odkud jste? My jsme z Prahy a třeba bychom se tam mohli "náhodou" potkat :) Napiš...
Takové páry jsou vítané v Babylonu v Liberci na pondělních nudi koupáních. A nebo jestli je v Praze něco podobného, nebo sauna s vířivkou, jsme taky pro "náhodné" setkání.
babylon je pro prazaky z ruky, ale nemate nekdo vyzkouseny aquapark ve Slanem, konkretne nudisticke pondelky nebo patky s "intimnim osvetlenim" ?
tak on má pondělky Slaný?A už dal někdo správičku jakéje totam?
Souhlasím, na nudistické párty v Libereckém Babylonu se dá dělat spousty zajímavých věcí. Nevím, jak to tam je s pondělkama, ale poslední soboty v měsíci se živou hudbou jsou příjemné odreagování od běžných starostí.
Kdo je z Prahy? uspořádáme společnou saunu s vědomím sexuální tématiky. Ve veřejné sauně se nedá realizovat sex, ale masírovat ano. Po sauně na pivko a pak do dle sympatií do přírody. Kdyby někdo poskytl své zázemí bylo by fajn pokračovat u něj, já nemám.
Jsem názoru dobré a dlouhé předehry a přípravy.
jezdim na posledni soboty do babylonu do liberce celkem pravidelne a obcas i v pondeli.pokud by nekdo z prahy mel zajem rad ho vezmu do auta sebou.
jaké to je?to jsou nuda párty?od kdy do kolika?
Kazde pondeli koupani bez plavek od 20.00 do 22.00, kazdou posledni sobotu v mesici party bez plavek od 18.00 do 24.00.
Kdo muže poradit o společnych saunach v Brne? Kde ji mužu najit?
Ahoj.Našel jsem Váš příspěvek.Jezdím do Blučiny.Jestli by Vám nevadil divák tak písněte a domluvíme se.
Ahoj, to by nam vubec nevadilo. Mame i kamaradku...
Ahoj všeci. Všem doporučujem saunování v Krystal Palm Beach v Norinberku. Mimo množství saun o různých teplotách je tam každý pátek od 19 hod do půlnoci celý areál aquaparku vyhrazen pouze pro nudisty (tobogány, 25m bazén, množství výřivek a termálních bazénů i se slanou vodou, solná jeskyně a to vše za 20,5 eura pro celodenní pobyt. Jezdíme tam z Plzně za cca 2,5 hodiny.
Už jste byl někdo v aquparku v Čestlivích v saunovém světě?:-)
Zdravím, zítra (1.11.08) se chystám do sauny ve VZ Měřín (u slapské přehrady). Kdyby se chtěl někdo společně saunovat, tak ať se ozve...
nechodi nekdo na Cerny most ja chodim do pary a faskt si tam sex nedokazu predstav vedro je pekelne takze jen lezet a koukat a nebo kecat
chodím do Čestlic a je to tam moc fajn:-)... je to tam moc velké a saunuje bez plavek..:-))
ma rádi chodíme do klubu infinit v brně u přehrady, mají tam bazének a pak parní a suchou saunu, suny jsou bez plavek. dá se pronajmout i výřivka, občas do ní s kamarády zajdem, a pak.... začel by někdo s náma???
sme mlady par niekedy sa zastavime v Brne v hoteli pri priehrade nechcel by sa k nam niekto pridat do spolocnej vyrivke a sauny? hladam len niekoho ako divaka nie na sex niekoho komu sa paci pozerat sa .
Ahoj.Máte zajímavý inzerát.Jako dívák bych se rád přidal.37 let ,84kg ,182 cm.Pokud by byl zájem dejte vědět ahoj
tak co je tu niekto kto sa chce pozerat na sex mladeho paru ona24 on26 ? trufa si niekto s parom do sukromnej sauny a vyrivky ty len ako divak ?Brno tento vykend 12,13 piatok alebo sobota .
reagujeme na odpovede s fotom civil a nejaky tel .kontakt
Ahoj, pošlete na Vás kontakt.
muzu ja? Rad se podivam...
Najlepší vitálny svet aký som videl !
Je velký,obrovský výber,Jacuzzi v prírode a kefovať sa tam dá bez problémov !Je to v Nízkych Tatrách na Slovensku
Napis ake su tam podmienky , ci je sauna spolocna,ci je dovolene tam ist nahy alebo iba v plavkach
Boli sme tam niekolkokrat, sauna aj vsetky priestory vitalneho sveta su spolocne a vstup je jedine bez plaviek ...
hledám ženu,nebo pár na návštěvu sauny v Orlové.Třeba 31.3.09 v 9hod.Ozvěte se.
Třeba by šli Červeňákovi,zeptej se!
Tak to myslím není ani vtipné, ani to sem nepatří. To bych bral jedině na apríla.
ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Ahojky, nejdete dnes někdo do Čestlic na saunový večer při svíčkách?
ahoj, nezašel by dnes někdo do společné sauny ve Vojenské Zotavovně Měřín na Slapské přehradě?

Zn. společné saunování a nahota ;)
Ahoj najde se nekdo do spolecne sauny v aquadromu v Moste??
ženu, nebo pár pro společné saunování v Orlové, nebo v blízkém okolí HA, KA, OVA. Ozvěte se, budu se těšit. orlovak
Ahoj, my plzeňáci chodíme cca 1x týdně do Relaxu na Roudné. Majlikus@seznam.cz
Ahoj, je nám 48 a hledáme pár pro společnou návštěvu sauny. Plzeňsko.
Ahoj, my plzeňáci chodíme cca 1x týdně do Relaxu na Roudné. Majlikus
hledáme hravý pár pro společnou návštěvu v Tovačově.V pátek 14,30 - 18,00
Případné odpovědi na náš mail.
Díky
tak jsem si přečetl jak jsi mezi amatéry oblíben cos nicků musel zrušit jseš fakt hvězda v tom svém debilním světě
to je blbeček ten ahasver odpovídá na jiném tématu aby odvedl pozornost amatérů tady co mu vzkazují na jeho debilní příspěvky no má jich dost i na tému sréžka s blbcem tam se také předvedl co je za krypla ten musí strašné problémy kyž se takto chová musí mít nějakou otravu oni ty výpary z těch hoven jsou jedovaté už má asi delimium trémens
tvé dva nicky jo,jen nevíš co to je sauna,proto mluvíš z cesty nebo spíš píšeš nesmysly.když jsem byl ve společné sauně s více muži a ženami bylo to příjemné pro obě pohlaví,dívali jsme se všichni na všechny,ženy hodnotily hlavně penisy a my muži prsa a vyholené rozkroky.je fakt že všichni roztáhli stehna natolik aby vše bylo dobře vidět.
co od něj můžeš čekat od debila?
hledam holku na navstevu sauny v orlove,písni,kdy
jo ja zapomnel,do sauny u zimniho stadionu,je pro čtyri
ahoj hledám holku na společné saunování v Orlové ,sauna u zimniho stadionu,poplatek hradím.
V Hodoníne je fajn sauna na plavárni. V stredu chceme ísť , ak sa pridá pohodový pár budeme radi.
Možná že ti ušlo že je zde diskuze o sauně a co se v ní odehrálo!My všichni amateři co do sauny chodíme máme veliké obavy o tvůj stav jak duševní tak tělesný,zdá se nám totiž že velice chátráš a ani již nepoužíváš různých nadávek kterých bylo stejně velmi málo a opakovaly se,také jsi od ahasvera opisoval a to se nemá,to bys měl vědět už ze školy.třeba ve zvláštní škole kterou jsi absolvoval s úspěchem ji opustil v páté třídě,se na to nehledělo takže to jaksi přecházíme.také délka příspěvků se rapidně zkrátila když jsi přestal opisovat od ahasvera.máme obyvu že u tebe již propukla v plné síle AIDS která nedovolí větší zatížení organismu a vyčerpává ho což bude tvůj případ.tvoje syfilida ti také nepřidá,sděl nám prosíme tě jaké máš stadium abychom mohli případně vybírat na věnec.bude to věnec večerní a budeš tam mít nápis spi sladce aby až půjdeš ležet se ti dobře usínalo,někteří byli pro aby tam bylo chcípni mrzáku,ovšem na doporučení ahasvera bylo od toho upuštěno jelikož by tě to mohlo rozrušit tak že bys nebyl schopen napsat ani řádku a tím pádem bys nás nepobavil,loučíme se s tebou písní sborově zpívanou a všeobecně známou UBOŽÁTKO CO JE TI?
že jseš střevo to jsme věděli ala že máš spisovatelské to je něco jen tak bokem už víme jak to bylo s tou saunou že jste se tam, vešli akorát ty -bedna kytu a tvá žena s největším čurákem to už víme a ty co tam měli na tebe roztahovat nohy s vyholenou tak to nebyly amatérky ani 12leté děvčátka ale kurvy z E55 vyholené je mají protože mají filcky a už máte zákaz vstupu návštěvnost žádná a asanace sauny nákladná a náročná
obáváme se že nevíš co je to sauna,vysvětlovat nebudeme stejně bys to nepochopil.to však nevadí abychom ti dali pár dobrých rad,před psaním si vezmi prášek co ti předepsal tvůj psychiatr,navštěvul svého lékaře pravidelně,choď na kontroly do léčebny v bohnicích vždy včas,cítíš-li že se dostavuje záchvat dej si studenou sprchu,jistě máš z léčebny podrobné pokyny.v návštěvních hodinách zoologické zahrady se v kleci chovej slušně a neplivej po návštěvnících.těšíme se že tě uvidíme při nejbližší návštěvě zoo a že si vezmeš naše rady k srdci.tak se hajzle měj krásně a polepši se.
táhni už do prdele s tím svým životopisem nechápu ty chlupatá vopice jak můžeš chodit do sauny nebo to vám udělali na pavilonu speciální pro vopice jak se u nás plýtvá s penězi kdybys aspon byl opičák nějaký extra ale ty takový hnusný dobytek kdybys tak chtěl spadnout až budeš skákat po větvích a zlámat si páteř ty svině
schovaný za jiný nick,nazdar přiblblo,jak se máš,co výdělek v zoo,platí dost že a taky hojnost buráků od návštěvníků dobrý ne!
koukám že si nestěžuješ i k burákům ses dostal to v Chánově mezi hovnama nenajdeš budiž ti dopřány ty se uživíš všude
pokud chcete soukromi pak wwww.hotel-aron.cz , je tam i whirpool a rozumná cena.
znáte to tam někdo??Nám se tam moc líbí..
lepší než Aquadrom :)) kdy tam chodíe?
daleko lepší..je to soukr sauna max pro 5 lidí,musíš si to ale předem zamluvit.
právě, možná proto je ale lepší Aquadrom, když ti tam přijde nějaká buchta... pravda, těch tam ale moc nechodí...
my mame skusenost so sexom, z aplnej prevazdky sme si vystriehli okamih kedy sme neboli ruseny v odpocivarni a sukali sme bolo to waw :D dobre neskorej sme zasa na jednom nocnom kupani v aqaparku ....
neviete o niecom kde by sme mohli ist s parikom do sauny aqua sveta bez plaviek?SK
super sauna je v Petržalke Slnečná lúka. Chodím tam často,ak máte chuť budem rád ak sa pridáte.
Dobrýý welness je v Tatrách - hotel Permon.Odporúčam pre páry
Hledám zájemce o soukromou SW sounu nedaleko od Ostravy každý ČT nebo Pá od 20hod nebo SO odpoledne. Bazen uvnitř .Sprcha odpočívárna atd.
Saunovanie a relax vo wellness je uplne super. Aj ja hladam prijemnu spolocnost na spolocne navstevy sauny. Nejde mi o sex, ale o prijemne straveny cas s ludmi ktory maju rovnako ako ja radi nahotu.
tak jsem byl včera v sauně a vzpomněl jsem si na tyto příspěvky a zkoušel jsem jak to bude fungovat u mě.Asi jsem nějaký vadný,ale v sauně jsem tedy žádné myšlenky na sex neměl.Sice vedle mě ležela žena,ale se mnou to nedělalo nic,byl jsem rád že dýchám a žiju.A to jsem jí koukal přímo.Ani v odpočívárně nic,cítil jsem jak hicuju a bylo mě fajn,ale myšlenky na nahou ženu mě nechávali úplně v klidu.Jinak normálně funguju,ale asi tam chyběl takový ten impuls,který to rozjede.Takže závidím těm,co si v sauně užívají,asi na to mají fígl :-))).
hledám ženu na společné saunování, Ostrava...
AHOJ, KDO DNES PŮJDE DO SAUNY? KV, SO ,CH
Chodím do sauny v blansku, najde se kamarádka pro společné saunování, třeba i v Brně. Jde o příjemné trávení relaxace v době saunování. Pepa
Ahoj,
kdo by mohl s námi zajít do sauny? Kutnohorsko, Kolínsko, ale i Praha.
teď v neděli jsem byl sám v sauně a byl jsem tam ůplně sám.No,není to ono.Někde se dá objednat sauna pro skupinu,vyjde to i levněji,kdyby se nás sešlo tak kolem 10,bylo by to bezva.Přidal by se někdo?Já mohu jak sám tak i ve dvou.Praha a okolí.
Chodite nekdo do Mostu do sauny ?? Nezasel by nekdo se mnou, pouze Most ?
Mohl by mi někdo doporučit 2 3 gay sauny v Praze s adresou? Díky
Navštěvuje někdo saunu v Městských lázních v Ústí nad Labem? Napište...
Sauna v Babyloně v Liberci ,mohu velice doporučit.Nechcete VY ženy tam doprovodit?
Tak to je vrchol když největší král hulvátů 1kondor alias dalbych ali-hejbej a pod. majitel mnoha nicků a mnoha adminem zrušených pro vulgárnost nás tady poučuje a nabádá ke slušnosti viz jeho příspěvek v poslední době asi třetí před tímto drží se hesla nejlepší obrana útok a ne se slušností ale s drzostí nejdál dojdeš
ahoj všem a tys to nepoznal že on popisuje 1kondor alias dalbych sebe ? svoje jednání ? vždyt ho známe on totiž jak má to množství nickú tak si vynadá mezi nimi a neví co psal pod kterým nickem no to víš při jeho iteligenci a proč jich má tolik? no přeci aby se s ním někdo bavil je vidět že mu to přeci jen drobet myslí a je mu to jedno že se vždy prozradí tak se mějte všichni pěkně
tak jsem překvapen že dalbych alias 1kondor s námi nekomunikuje co se stalo jestli ho nezastřelili v té Africe a dozvěděl jsem se na internetu že celý Chánov odstřihli od elektriky že nemají zaplaceno tak tady bude vše ještě nějaký čas ve vší slušnosti a pokud se někomu stýská po té jeho vulgaritě tak ho můžu ubezpečit že až jim tam tu elektriku pustí tak si vulgarity zase užijem no od 7.2. tady nebyl
tak jsem se dozvěděl že dalbych alias 1kondor majitel mnoha nicků je bratr Kadáfího proto on byl v Africe a chtěl se tam vrátit no ale musel vzít za vděk Chánovem
V praze na Arbesáku, supr sauna v neděli jsem tam byl kolikrát sám, přidá se nějaká žena ?
sice už je to déle,ale jsem trochu pomalejší....Byli jsme s přítelkyní na domluvené společné sauně,kde mělo být asi 12 lidí,z toho asi 4 nebo 5 párů.Cena za saunu byla taky podle toho rozpočítána a celkem to šlo.Ale znáte to,klasika.3 páry to zrušili.A tím pádem cena pro jednoho dost vzrostla.Proč to píši...Blíží se zima a my chceme začít zase chodit do sauny.Chtěl jsem domluvit nějakou společnou saunu,přeci jenom ve více lidech je to zajímavější,ale při představě že pak celou saunu zatáhnu sám,to se mi přeci jen nechce.Asi zkusím sraz ve veřejné sauně,vždyť se tam nemusí nic dít,a pak podle sympatií se dohodnout s konkrétními lidmi na soukromé.Alespoň se to vytřídí,kdo bude mít opravdu zájem.Kdo má zájem? :-)))
Také jsem byl s přítelkyní ve veřejné sauně. Byli jsme tam ještě s nějakým jiným párem, který jsme neznali. Trochu jsme se střídali v potírně, sprchách i v odpočívárně. Přítelkyně provokovala tak, že nejprve mě dráždila v odpočívárně. Druhý pár tušil, že něco děláme a při vstupu do odpočívárny zatukal, to ale nebylo ono, přesto jsme se pak v odpočívárně vedle nich jemně mazlili, odvážnější věci jsme si netroufli. Nakonec mě přítelkyně ve sprchách vykouřila až do konce, druhý pár byl v odpočívárně, nevím, zda to tušili, ale při orgasmu jsem určitě nebyl potichu a dveře do sprch byla poloprůsvitná. bylo to fakt vzrušující
doporučuji, Škoda,že druný pár asi jen přihlížel. Kdyby projevili větší zájem o šmírování, možná bychom si to před nimi i rozdali, přítelkyně mi říkala, že by v takovém případě chtěla, abych ji to dělal zezedu,. aby viděla, co to s nimi dělá. má někdo podobnou zkušenost ?
No, kdybyste chtěli, tak my chodíme do Čestlic nebo do Babylónu v Liberci. Ten je dál, ale na tyhle hrátky je asi lepší. Je nám 53 a 49 let.
ahoj jsme pohl.pár 40 a 55-a rádi se zůčastníme dík za pozvání P+M
Ahoj
Také jezdíme do čestlic a Liberce.
Pokud máte zájem mužeme se někde setkat a pokecat.........
Děkujeme za odpověď
ahoj, nebudete v babyloně teď v sobotu - 26.5.2012 na naturistické party?
Ahoj
Nevím zda Vám přišela od nás zpráva.
Zvažujeme přijet.
Na jaký email Vám můžu zaslat tel. pro rychlejší momluvu.
Děkuji za odpověď
někdo? V sauně sem nikdy nebyl, nevím jak se tam chovat... jsem muž
Zdar, jezdím občas ze severní Moravy do Therme Laa, uvítám společnost dámy z OL, ZL nebo JM kraje 40+, které nevadí nahota. J
Jsme pár a rádi bychom navštívili ve večerních hodinách termální bazenék v Pasohlávkách. Sex v jednom bazénku ve více párech. Víkendy.
Ahoj jsme začátečníci,budem rádi když se "zpotíme" vedle vás?
chodím pravidelně každý pátek, avšak bez partnerky. Mohu se na vás dívat?
Čo tak napr.spoločná masturbacia v utorok 20.12 v saunach?Dajte si kľúč na lávu nohu,aby sme sa poznali.
Někdo z Prahy do sauny? Ve dvou, trocha erotiky neuskodi, ne?
Zajde někdo na naturistický karneval v Praze v Aquapalace od osmi ? Je tam spousta zákoutí mohla by být legrace ;-)
ahoj, jestli to stale jeste plati, rad pujdu
No mne sa už párkrát stalo v Permone,že páriky sa spolu hrali
hľadám štíhlu holku, kludne aj dve, alebo párik na spolocný wellness - v prípade sympatií aj .... Bratislava a okolie, ale aj Tatry, Praha, Brno :-) poteší inteligencia, zmysel pre humor, rozhľad ... :-)
Jsme pár a rádi bychom navštívili ve večerních hodinách termální bazenék v Pasohlávkách. Sex v jednom bazénku, vedle sebe ve více párech. Víkendy.
Jsme pár a klidně přijedeme
Ahoj děje se něco takového v UH.Hradišti rad bych byl dívakem pozve par muže dík
Tak jsme si objednali na neděli vířivku ve Slaném tak dáme vědět jaké to tam je.
Ahoj, jaka byla ta virivka ve Slanem? Byli jste v hotelu?
Nakonec z toho sešlo ale mělo to být v hotelu Hejtman
Rádi s vámi zajdem do výřivky ale i jinam :-)
Rádi se zůčasníme,přijmeme pozvání na saunování ve více lidech,nejlépe párů,případně i privátního saunování ve společnosti jednoho páru.
Ahoj, byl nekdo ve virivce ve Slanem v hotelu Hejtman? jake to tam je? Anebo neznate nekdo dobrou a hezkou virivku v Praze?
Ahoj, chodíme pravidelně ve středu večer do sauny. Máme ji jen pro sebe. Rádi poznáme pár, který by chodil s námi.
ahojky rádi se přidáme. Jinak jezdíme do sauny do Weidenu je to tam super.
Ahoj,

vcera som bol vo wellness. Nebolo tam vela ludi, sedel som asi 10 minut sam vo vyrivke ked prisiel sympaticky parik a spytali sa ci sa mozu pridat. Jasne ze som povedal ano. Zacali sa bozkavat a bolo uplne jasne zu mu ho honi pod vodou. Usmieval som sa a chalan sa spytal ci by som chcel aj ja. Povedal som jasne, holka si sadla medzi nas a naraz na honila. Vydrzal som asi dve minuty a ked si na to pomyslim tak mi hned stoji znova. Mate niekto podobny zazitok?
Ak by mal niekto zaujem z BA na pravidelne saunovanie budem rad ak sa prida :)
Ja som bol v saune s priatelkou v Tatralandii je to tam skvele najlepsie je ked tam nieje vela ludi da sa tam pekne zasukat. Milujeme ked mozeme nahy vojst do toho bazenku a potom sme isli do eukaliptovej sauny kde ma zacala priatelka pomalicky honit hned som bol tvrdy a zacakl som ju pomaly lizat pekne sme si tam zasukali a okolo chodili ludia a ked videli ze niekto je v tej miestnosti tak odisli neskor sme sa premiestnili do odpocivarne kde uz lezal jeden chlapik nahy a my sme si lahliu vedla na lehatka tam ma este priatelka vyhonila a bolo to fakt skvele urcite nas pocul ten kolega vedla. Uzastny zazitok saunu milujeme.
No sem tam si nieco taketo vyskusame ale este odvaznejsie to bolo v aquaparku kde bolo lookin nas asi 100 ludi a rozdali sme si to len tak cez plavky
Máš odvážnu priatelku.Ešte pôjdete niekedy ?Rád by som sa pozrel
No to určite pojdeme len tam musi byt troska volnejsie a menej ludi ked tam je plna sauna tazko tam nieco riesit. Najradsej to mame v eukaliptovej saune v tom malom bazeniku.
nájde sa žena na saunu Hodonín, píš poštu
mužu k páru nebo kočce do sauny na koukačku napiš do vzkazu.
Pokud hledáš příjemný odpočinek tak tam určitě vyražte. Je to nové, pěkné, je tam málo lidí a taková jakoby kavárna s obsluhou. Dvě sauny, dvakrát pára, velká výřivka... Příjemná obsluha a klid.
Podniknout se tam dá především odpočinek a relax. Nějaké to seznamování a okukování asi podle gusta. Dá se asi i víc někde trošičku stranou třeba v páře nebo sauně. Ve výřivce taky není vidět co se děje pod vodou...
Chodím tam většinou v pá nebo so od 19 do 21h. Bývá tam takhle večer tak do 10-ti lidí, většinou páry. Já tam chodím bohužel sám, protože nemám s kým. Tak kdybyste stáli o společný večer, můžem něco podniknout.
Podniknout se tam dá především odpočinek a relax. Nějaké to seznamování a okukování asi podle gusta. Dá se asi i víc někde trošičku stranou třeba v páře nebo sauně. Ve výřivce taky není vidět co se děje pod vodou...
Chodím tam většinou v pá nebo so od 19 do 21h. Bývá tam takhle večer tak do 10-ti lidí, většinou páry. Já tam chodím bohužel sám, protože nemám s kým. Tak kdybyste stáli o společný večer, můžem něco podniknout.
Ahoj,

moje zkušenosti s Čestlicemi tedy nejsou nijak valné - sice spousta saun a prostor, na druhou stranu mraky lidí a poněkud arogantní personál. Pokud chcete, dám vám jiné tipy nebo s vámi někam zajdu :-) ozvěte se na nick woland.
Na nějaké hrátky je rozhodně lepší Babylón v Liberci. Hlavně sauna Afrikana.
co se tam tak děje? Mám tam v plánu chodit hlavně v pondělky večer ;-)
Bude odočívárna pod saunou Afrikana v Babylonu při sobotních natur party již trvale zavřená? - je to škoda rádi jme tam chdili.
To taky nevíme. Ale minule tam bylo živo až moc, tak jestli si někdo nestěžoval. Škoda. Byla tam zrovna taková odměřená paní v tom baru, tak jsme jí nechtěli popuzovat. Chtěli jsme to původně podlézt, ale potom jsme si to rozmysleli.
Taky jsem přemýšlel tam jít, pásku sundat. Jezdíme na natur akce jak do Liberce tak do Čestlic, Pokud budete mít zájem můžeme se někde potkat a pokecet .......
Jak v dubnu tak v květnu byla odpočívárna v Babylonu zadrátována páskou.
Různé milostné scény se odehrávaly různě po aqaparku.
Asi už bude odpočívárna trvale uzavřena, je to velká škoda.
A poradí někdo nějakou vhodnou saunu s odpočívárnou na hrátky v Brně a jeho okolí?
Ahojky, chtěl bych se zeptat, zda Vám někdo poradil nějakou příjemnou saunu v Brně. Taky hledám. Dík za odpověď ...
My občas v Brně zajdeme do "4comfort", příjemné místo na relax.
Ó ano, dobře to tam znám.. fajn místo, opravdu:-) Potvrzuji. :-))
Ahoj.. T.
Poradí někdo kam zajít v ÚL kraji?
Chodím do společné v Městských lázních v UL nejlépe v neděli odpoledne.Chodí tam párečky a vyholené paničky a vždy je na co koukat.
v pondelok budem vo wellness v hoteli Permon, neprida sa stihle dievca - zena, alebo aj dve ... pripadne sympaticky stihly parik na spolocne relaxovanie - mozem aj pozvat :-)
Zdravím všechny příznivce společného saunování. Jsme pár něco po 40. I když tu nemáme žádnou galerii, společná nahota nám nevadí, spíše naopak a proto společné wellness už delší dobu rádi navštěvujeme. Mezi naše oblíbené patří wellness hotel Jana v Přerově, a sice malé, ale příjemné je též wellness v akvaparku v Olomouci. Sem chodí převážně muži a tak se nám několikrát stalo, že moje paní byla jedinou nahatou ženou v pánské společnosti. Jesti si chce někdo zblízka prohlédnout nahou pohlednou čtyřicítku a třeba si s ní posedět ve vířivce může napsat.
tak to bych se velice rád podíval, kdy půjdete do souny někde kolem Olomouce? přijedu a seznámíme se. Zatím ahoj Standa
Já bych to zkusil, musí to být fajn .
Moje manželka má ráda taky wellness. Takže hotel Jana v Přerově doporučujete?
Do Přerova pojedeme koncem měsíce, tak se můžeme vzájemně okouknout.
Ahoj, nenašel by se zde mladý pár co by vyrazil společně do wellness hotelu Diplomat v Praze a případně by provokoval. Nemusí dojít na sex ale jen takové nenápadné předvádění.Vše záleží na sympatiích a chuti. Mají tam příjemnou vířivku:-)
ahoj lidi nechodíte někdo do sauny v praze letňanech nějáký pár,žena nebo dvě
že by jsme se trochu okukovali a potom třeba reálek???
Zdar lidi nechcete si někdo (ž/ž+m) udělat výlet tuhle sobotu ( 31.3) do Babylonu? Případně se tam sejít? Od 20h do 24h je celý aquapark pro naháče! Zaplavat si, sjet si tobogán na vostráka, spařit se v sauně, porochnit se ve výřivce...
nevíte někdo o nějaké zajímavé sauně v okolí Sázavy?
poradíte kde je diskrétní viřívka na olomoucku
nasla by se nejaka zenska ze zlinska ktera by sla do sauny ??
Jedeme tuto sobotu 28.4.2012 do Liberce na natur.koupání. Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
My jsme tento víkend v severních čechách, počasí moc šancí na nudapláž na Mácháči nedává, ale uvažujeme o tom, že bychom se vydali právě do Liberce, i tuhle sobotu - 26.5.2012 tam je zase 0d 20:00 nudistický večer.Nechystá se tam někdo?
Jedete někdo v sobotu 19.5.2012 do AQUAPALACE PRAHA v Cestlicích na bezplavkové koupání? Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
ahoj děje se něco i v č.b. ? děkuji petr
Jedete někdo v sobotu 19.5.2012 do AQUAPALACE PRAHA v Cestlicích na bezplavkové koupání? Pokud se najde pár,či žena, která by ráda pokecala v sauně, či ve vířivce. Při vzájemných simpatiích je možno i něco vice. Děkujeme za odpověď a těšíme se na setkání.
zdravím,asi bychom jeli,léto je ještě daleko na nuda pláž,tak bychom to zkusili ,tam jsme ještě nebyli.Od kolika to je?
Od 18.00 Saunový svět a od 20,00 celý aqapark be plavek.
Taky se tam s přítelkyní vypravíme byli jsme v březnu poprvé a bylo to super.
Mne sa stalo, že som bol sám v saunovom svete, relax v senci a prišiel tam postarší párik tak 50 rokov, vybral si parnú saunu. Kedže rád nadvazujem nové kontakty, tak som sa vybral za nimi, že pokecám, ale oni tam už mydlili jedna radosť. Tak som ich nechal tak. Išiel som do inej sauny. Keď som išiel do odpočívarne, už boli tam, zakrytí županom, pani sedela na koníčkovi a oddávali sa radovánkam. Ale nechal som ich tak. Až teraz si búcham hlavu, keby som ich oslovil, možno by bola aspoň fajočka či masturbácia pekná. Pani bola totižto dosť zachovalá :)
Nezašiel by niekto do sauny v Trnave? žena, muž, pár.... ?
kontakt hipohipo6@gmail.com
(forum čitam málo)
chce se někdo okukovat v č.b.
Nejede dnes někdo večer na bezplavkové koupání?
ahojky lidičky
dnes se chystám ,ale sám bez partnerky
myslím že to tam bude zase fajn ,jako vždy
Poradíte někdo nějakou fajnou saunu Opavsko :)
Jedete zítra někdo na bezplavkové koupání?
Ahoj, šel by nějaký pár či žena na Naturistickou noc do čestlic 15.9. Nahatá zábava je fajn jen nemám s kym jít. Přidáte se?
Poradí nám někdo privátní vířivku v okolí Veselí nad Lužnicí?
To nikdo nezná privátní vířivku v okolí Veselí nad Lužnicí?+ - 3Okm
Frankuv dvur, maj tam welness centrum s bazenem saunou a vyrivkou... jdou tam delat zajimavy veci :)
je to u jindrichova hradce
Hledáme pár na společnou navštěvu natur akce v Babylonu...
Blíží se nová sezona saunování,poradíte nějakou dobrou natur saunu v Brně a okolí,Díky
bude vyprávět že se v sauně akorát saunuje je to blbeček když jsou tam ženy i muži nahatý tak je to vzrůšo větší než na nudapláži,chudák brečel že si zastrčil prst do prdele a naříkal že ho má od hovna !
text tohoto příspěvku ti poradil určitě kokon je vidět že spolu žijete v CHánově v tom ghetu prdel si nemyjete´v zájemně lížete ,to je vaše veškerá hygiena.
kokon je tvůj kamarád ne ?co to že najednou mu nasadíš psí hlavu,umyl sis vůbec ten prst od hovna hned nebo až potom co jsi se vybrečel,mám dojen že jsi se s ním šťoural v rypáku jak máš ve zvyku co.a co předkožku už máš vyléčenou nebo si jen mažeš pořád ten tvůj smradlavej sejra co tam máš na chleba,prej ho dáváš dětem do školy k svačině,fuj ty dobytku.
no ty ses ukázal tos udělůalkokonovi radost,toto jak popisuješ je tvoje hoby mě jsi to také doporučoval když jsem to odmítl žes hnusák úchyle tak s tím zase začínáš debile jdi spát dále a zapoměl jsi poznamenatzda ses už naučil žrát vlastní semeno vidličkou dalbychu můžeš se učit od kokona a on od tebe,ten žere hovna vidličkou.
Zavolal jsi mě, tak jsem tady, abych ti pomohl z tebe udělat blbce. Předvádět tady, jak máš vymaštěnou makovici ti jde skvěle ty pologramotný hňupe.
Už jsem se tě ptal v jednom příspěvku jak ty takový debil chceš z někoho dělat blbce ?jseš fakt dobrý a umíš rozesmát.
Blbce tady děláš ze sebe sám a úspěšně.
jako blbec ses tady projevil hlavně ty ,je to škoda a trpíš s tím nejenom ty ,otravuješ s tím i ostatní zamysli se nad sebou
Ta čeština ti pořád nejde. Piš alespoň velké písmeno na začátku věty a tečku na konci, když nechceš vypadat jako blbec.
Takových je tady hafo co podle tebe vypadají jako blbci ,píší na začátku věty malé písmeno ,zapomínají na čárky a pod. u sebe tomu říkáš překlep u ostatních jsou to hrubé chyby. Dokazuješ cos za debila .
Ty nezapomínáš! Ty jsi to nikdy neuměl. Kolikrát jsi propadl a z které třídy jsi vlastně vylezl?
Tvé debilitě se člověk musí doopravdy zasmát.Držíš se hesla že napsat můžeš cokoli v anonymitě protože se to nedá ověřit. Ale žes debil to tady dokazuješ v každém příspěvku.
Ověřit tvoji pologramotnost lze v každém tvém příspěvku. Tak z které třídy zákl. školy jsi vylezl?
O mou gramotnost se nestarej,podle tvých debilních příspěvků je určitě na vyší ůrovni než ta tvoje,dosud jsi mi neodpověděl kolik je 2+1, nevíš sni 1+2.
Výborně! To je zatím tvůj nejlepší výkon. Jenom 3 chyby a žádná prdel, ani hovno v příspěvku. To zaslouží pochvalu, ale má to vadu - začíná to být nudné.
Debile vyřeš si své překlepy ,tys asi studoval Plzenská práva .
Tak na kterou ZŠ jsi chodil a kolikrát jsi propadl?
Debile na to kolikrát jsi propadl bych se spíše měl zeptat já tebe, ale vím že je to zbytečné v Chánově a škola? když nevíš kolik je 2+1 tak se někoho zeptej at nevypadáš jako větší blbec než jseš?
:-) tak to je velmi zajímavé počtení.
Společné saunování Brno-Lesná Infinity,přidá se někdo?
Hledáme mladý pár který by s námi vyrazil tuto sobotu na akci bez plavek v čestlicích.
Ahoj, my tam také budeme, hlavně v saunovém světě. LaR
Taky tam jedeme na 18 hod. a min do 20.00 budeme v saunovém světě.
Začínajú chladnejšie dni.Kto má aké skúsenosti s kvalitou BEZPLAVKOVÝCH saún - a kde, na Slovensku?
Ona existuje i sauna v plavkách?to snad ne ,plavky bych si vzal ,akorát tak kdyby tam byl kokon nebo jemu podobní
Pořád ještě si připadáš jako malý pitomec?
Ty pošuku ty znáš saunu v plavkách ?pokud tam někdo chodí v plavkách tak asi doopravdy pouze kvůli tobě nebo tvojím kamarádům nepřetvařuj se a napiš nám zase něco ,bez použití pravidel českého pravopisu tak jak to umíš nejlépe.To musí být dost namáhavé pořád v nich listovat a hledat jak se které slovo píše.
Musíš vypsat konkrétně v kterém slově je ta chyba nebo za kterým slovemjsemneudělal čárku.A taky jde o to jak stará pravidla používáš,zda ty stará z našich školních let nebo ty nová.Jemi jasnéže ta pomocná škola ti moc nedala a kolik tříd jsi absolvoval?
Máš tam 4 chyby. Koukej to napsat znovu slohově srozumitelně a pravopisně správně! A až to vybleješ, tak si to po sobě přečti a oprav si alespoň ty překlepy! Jasné?
Nevím co je na tom slohově nečsrozumitelné ,překlepy přeci neřešíme. Ten tvůj příspěvek v kterém mě zveš do Chánova mezi vás je perla .
Máš tam 3 chyby. Požádej svou starou, ať ti to vždycky opraví, když jsi tak tupej a nepoznáš to sám.
debile ty to nechápeš ?to jsou překlepy a dělám ja úmyslně kvůli tobě ,abys měl radost že můžeš ukázat jak jseš skvělý profesor ,to jen tak každý absolvent zvláštní školy nedokáže opravovat chyby ale dám ti radu pročti si příspěvky ostatních uživatelů,najdeš tam daleko pikantnější chyby ,přímo hrubky zaměněné i y apod,( tam ty pravidla českého pravopisu teprv pořádně využiješ) a ne pouze zapomenuté čárky nebo malé písmeno na začátku.
O tom tady nikdo nepochybuje, pologramote. :-)
dobrá poznámka od debilaza zvláštní školy
Ty chyby a překlepy co "děláš schválně" dělají tvůj výblitek málo srozumitelným. Přelož to do češtiny.:-)
nějaká dobrá sauna případně i bazén v Praze?
nikdy jsem nebyla v sauně v čestlicích - jaké to tam je a nevzal by mě někdo s sebou? raději žena :-)
Pokud bys měla zájem o muže, můžeme se tam podívat spolu.
Ahojky najde se nejaky mladsi par, ktery by s nami vyrazil do sauny v Praze?
Ahoj, našel, my 24 a 25 z prahy...do sauny chodíme celkem často, tak se ozvi do vzkazů pokud máte zájem.
Všude je to drahý jako prase.V Postoloprtech je to za hubičku a je tam pěkná suchá sauna. V sobotu snad od osmi je to bez plavek, ale nikdo se tam nějak neodváží.Nešel by někdo tuhle sobotu to tam podpořit?samy bychom se tam cítili úchylně..
Ahoj,máte hezkou galerii z Kamenčáku...nechcete jet ráději na koupání bez plavek do Babylonu.Je to také tuto sobotu a stojí to taky pár kaček.
Ahoj
Souhlasímé v Babylonu je to supeper, taky tam jezdíme, i když to máme skoro 200 km jedna cesta, jezdí tam i od dál.
tak prej je tam s tim konec, páááč se to nechytlo..škoda
Nikdy jsem v Postoloprtech nebyl. Ale přijde mi ujetá sauna v plavkách...
Ahoj já myslel že do sauny se chodí bez plavek. Já jezdím do Litoměřic a tam jsme všechny bez plavek, tak se domluvíme a můžem spolu někdy do těch postoloprt vyrazit
Neví někdo jestli ještě fungují pondělní nuda plavání ve Slaném?
Ahoj to musí být s