manželia a priateľ

máte to radi v trojke?

Aké mate skúsenosti?
Kdyby manželka plánovitě souložila s přítelem, to bych asi nezvládl. Ale u moře jsme se seznámili s jedním párem na nudipláži, a tam v mé těsné blízkosti a za mého souhlasu tomu klukovi kouřila péro a pak si ho nechala zasunout. Já byl z toho tak vzrušený, že jsem začal honit. Za chvilku mi ho ale ženuška začala kouřit a já z bezprostřední blízkosti pozoroval, jak do její kundičky zajíždí mohutný ocas našeho známého. Bylo to fakt bezva, ale bojím se to zopakovat.
Musi to byt krasne chcely by sme to aj my zažit.
na to sa dá odpovedať len jedným slovom: hľadať. Je to dosť náročne ale keď nájdete tak potom je to super..
velmi rad spoznam eroticky zalozeny manz.par alebo dve zeny na krasne stretka ozvite sa konecne..
Dajte mi šancu a zažijete.....
je vzrusujuce predstavit si stretnutie,na ktorom by si moja partnerka uzila nadherne milovanie v trojici.je v tom urcite aj kus kandaualizmu,ale co uz,kazdy sme nejaky.ale urcite si nikto nepredstavuje ,,pozicat"svoju partnerku ci manzelku,len tak,na koho natrafi.my o tom doma snivame uz dlho,ale najst to prave orechove je velky problem.ved musela by bit velka nahoda,aby sme stretli niekde v prirode simpatickeho starsieho muza,co by nas pripadne pozval k sebe niekam na chatu,len tak na dve deci,a tam sa nam podarilo spolocne rozprudit atmosferu,ktora by prirodzene vyustila do pekneho netradicneho milovania.nemozne?..mozno,ale clovek nikdy nevie..:)
no v prirode sa asi neda stretnut vyhovujuci priatel..skor niekde na spolocenskej akcii kde je uvolnena atmosfera..alebo najst cielene inzeratom..sice aj to je dost zdlhave koli pisalkom ale jeden zo sto sa urcite najde..
to co jsi napsal je velmi provokatívní a rajcovní myšleno viz. na pláži, ale jak jste to ošetřili co se týče ochrany pokud na to vůbec došlo?
niekoho hladat a najst do dobrej trojecky,je dost tazke,ale urcite sa to uskutocnit da.mozno staci len,,nahode trochu pomoct"a bude z toho skvely zazitok.:))
ked sa to podari tak je to fantasticke...
Ta nahoda je niekedy naozaj dolezita.My sme ziskali priatela tak,ze som pravidelne cestovala do prace MHD a spolu s mnou aj jeden chalan ktoreho sme s manzelom sice poznali uz od jeho puberty ale okrem pozdravu ahoj ahoj nikto z nas sa s nim nepriatelil.Jemu sice bolo 23 a mne 32 co mu ale nebranilo, aby ma po nejakom case nezacal balit.Pacil sa aj mne a este ked som videla, ze jeho tuzba sa kazdym dnom rastie tak som sa porozpravala s manzelom a vymysleli sme plan ako ho nahovorit do trojky.Raz v sobotu manzel zobral deti k starkej a ja som zavolala Jozkovy,tak sa volal, ci by neprisiel, ze mam pokazenu mikrovlnku a manzel nieje doma.Uz s telefonatu som vytusila ze sa tesi.Osprchovala som sa nahodila sexi pradelko a pripravila aj pohostenie.Ked prisiel tak som ho pozvala do obyvacky.Bolo mu to divne ved mikrovlnky byvaju v kuchyni a esteked som mu povedala ze mikrovlnke nic nieje tak zacal nieco tusit.Dali sme si poharik a rozpravali sme sa.Po chvilke zacal mat dvojzmyselne narazky a bol aj viditelne vzruseny.Trosku to skratim:po desiatich minutach sme uz boli v posteli a nadherne sme sa milovali.Bol strasne nenasytny a stale mu stal.Pocas asi dvoch hodin sme vyskusali azda kazdu polohu.Najviac ma vzrusovalo ked sa do mna vystriekal a pokracoval v milovani. Broskynku my vystriekal trikrat a bol by sa miloval celu noc,ale deti uz museli ist spat tak sme sa rozlucili s tym ze si to zopakujeme a budeme si aj telefonovat.Ked odisiel zavolala som manzela ze uz moze prist.Deti sme ulozili spat a my sme si otvorili vinko a ja som dopodrobna popisala manzelovy co sa udialo.Tak sa vzrusil /netajim aj ja som sa poriadne vzrusila/ze sme sa milovali skoro celu noc.Najviac nas oboch vrusovala pritomnost semienka ineho muza v broskynke pocas milovania.Na druhy den som skoro nevladala chodit.Take krasne milovanie som este dovtedy nezazila.S Jozkom som si cely tyzden tel. a vymienala drazdive SMS.Dohodla som sa snim na sobotu,ze vtedy nebude manzel doma.Prisla sobota deti sme dali starkej a nedockavo cakali kedy Jozko pride.Pokracovanie v dalsom prispevku
Pripravila som obcerstvenie,urobila dokladnu hygienu vratane oholenia vsetkych chlpkov.Ked Jojo zaklopal manzel sa schoval do detskej izby.Hned ako som mu otvorila dvere tak ma zacal nedockavo bozkavat a vyzliekat.Bol velmi nadrzany a priznam sa ze aj ja.Vzal ma do narucia a odniesol do spalne kde za par sekund sme uz nemali na sebe nic.Jeho krasny kolik mu stal uz v predsieni a tak nevahal a vnikol do mojej totalne mokrej muslicky.Ked uz bol vo mne cely v tom momente som prezila nadherne vyvrcholenie.Jozko vydrzal len chvilku a naplnil ma svojim horucim semienkom.chvilku sme si odpocinuli a popili trosku vina.Jojo bol ale taky nadrzany ze mu stale stal a tak som sa mu zacala venovat jazykom. Jeho spicka sa nadherne leskla a Jozko vzdychal.V tom vosiel manzel /dohodli sme sa ze sa objavy ked budeme v najlepsom ale neratal s takou rychlostou nasho milovania/a zahlasil: mozem sa aj ja pridat?Jojovi by sa v ten moment krvi nedorezal tak zbledol.Ukludnila a porozpravala som mu o nasej dohode s manzelom.Bol velmi prekvapeny ked mu manzel navrhol a ja potvrdila aby zostal a priatelil sa s nami v trojke.Zostal sice trosku neisty ale jeho kolik ho prezradil-zase mu stal ako sviecka.Manzel zhodil zo seba saty a zacal ma bozkavat.Jojovy nebolo viac treba a zarazil ho do mna az po koren.Zbytok vecera si pamatam ako v nadhernom sne.Milovali ma obaja aj kazdy sam a a naozaj neviem kolko krat som sa urobila, viem len ze semienko som mala vsade.Unaveny sme zaspali krizomkrazom popreplietany.Rano som sa zobudila na to ako mi niekto lize broskynku.Bol to jozko.Septom mi povedal ze na toto milovanie do smrti nezabudne, tak bolo krasne.Ked som zistila ze jeho kolik je zase v pozore odocila som sa nabok aby do mna mohol zozadu vniknut.Manzel mi mrknutim dal najavo ze nas od zaciatku pozoruje.Nahmatala som pod paplonom jeho tvrdy kolik a jemne som ho hladkala.Po chvilke to uz nevydrzal klakol si aby som ho mala nadosah jazycka.Jozko ked to zbadal tak zacal do mna prirazat v takom tempe, ze som obola behom chvilky dvakrat hotova.Este sme vystriedali niekolko poloh ale vsetkemu nadhernemu je niekde koniec a tak sme sa s jozkom rozlucili.Pri jeho odchode sme sa spolocne dohodli, ze taketo milovanie si niekedy zase zopakujeme.Stalo sa, stretavali sme sa s nim este 2 1/2 roka pokial sa neozenil a neodstahoval.A tak teraz hladame chalana alebo muza ktory ho nahradi.
ak sa vam to pacilo a chceli by ste joja nahradit tak nam napiste...pokracovanie nasho priatelstva a zazitky mozno tiez zverejnim ak bude zaujem..
Tvoj článok bol veľmi zaujímavý.
Je len škoda, že podobné páry je veľmi ťažké nájsť. Myslím že naše konzervatívne prostredie sa len veľmi pomaly mení, ale hádam sa dostaneme na tú úroveň, že si uvedomíme radosť, ktorú sex prináša. Odsunieme predsudky nabok a budeme si užívať život tak ako sa má.
Ako vravím, škoda len, že podobné páry nie sú aj na východe slovenska...
ja som z vychodu a mame ten problem najst niekoho ozvi sa
ahojte nemate chut spoznat 25 rocneho chalana?:)
nadhera pekny prispevok :-) uz ste nasli niekoho
...to ste sa nebali, ze Ta nabucha???
velmi vzrušující povídka. Škoda, že nejsou všechny ženy tak trochu kurvičky :-)
Ahoj zažil jsem trojku jen jednou v životě a bylo to pěkné ale mělo to chybu a příšte to snad bude lepší.Přidal jsem se k páru na dohodnutou dobu dvě hodiny a vůbec jsem si to neužil tak jak jsem si to představoval.Lidi jsem vůbec neznal a po přestavení jsme šli rovnou na věc a chybělo mo toho stršně moc.Mazlení něha,radost,cit k druhému,chovaní a hlavně přirozenost a chut to rozjet.Touha byla velká ale šel jsem do toho ale byla to chyba asi to chci jinak.Udělal jsme chybu a přišel o ten požitek dělat to ve třech jeden ze zadu a druhý ze předu a tak ale uplně jsme sklamal a nešlo mi to a docela jsem vyhořel a styděl se jak malej kluk.Už mam zkušenost jak to příšte nechci ale určitě bych šel do trojky znovu ale uplně jinak.Akorád mám obavy abych se někam přidal a poznal tu lepší stránku vytoužené trojky.Rád se přidám Karlovarsko 35 let.Ahoj
No pravě,být si ůplně cizínejni dobré.Vždyt by mělo být jasno co chcete.A absence mazlení je pro mne nepředstavitelná.To je snad na vztahu to nejkrásnější.Cítit vzrušení partnera a při trojce je to umocněno.
Toužím po mmž už asi rok a pořád není šance toho dosáhnout. Přijde mi divný oslovit cizího a ze známých by manželce nikdo nevyhovoval. Myslíte že na swingers je to proveditelný? Máte někdo zkušenost?
Mám návrh!Když se pracujícímu důchodci může říkat prduch tak by se mrdajícímu přicmrdávači mohlo říkat mrduch!
AliHej-bej alias zlobitka alias.....co keby si prestal otravovat? fotky nemas, znamkujes asi podla zavisti a tvoje komentare su plne zloby a nenavisti..asi by si sa mal liecit...si zakomplexovany a ubohý..ak mi aj odpises tak moju odpoved uz necakaj...
tak jsem chtěl manželce udělat radost . tak jsem při jednom malem mejdanu navrhl přizvat k hrádkám i kamaráda.Zeptal sem se ženy jestli si to přeje a ona že prej jo tak sem to dovolil s tím že může kdykoli říct dost teda manželka .No líbilo se to všem teda así. proto že za pár týdnů mne žena vystěhovala a druhý den byl nastěhovanej "kamarád". Tak poučení !!! kamarád taky rád.!!
Ahoj,taky hledám pár středních let na dlouhodobý vztah ve třech.Ale když už se někdo ozve,tak chce fotku a pak už se neozve.Určitě to je taky o vzhledu,ale nesuďte někoho podle obalu.
sme pár 34 a 32, foto v galerii a hladáme chalana do 28 rokov na občasné stretká. ako tu už bolo viackrát spomenuté, nejde nám o sex na jednu noc a taktiež nie len o sex. Skúsenosti máme fakt rôzne a je pravdou, že nájsť muža ktorý by vyhovoval vo všetkých smeroch je veľký problém.
ahojte nemate chut spoznat 25 rocneho chalana?:)
ahoj chceli by si sa zoznamit s 26 rocnym chalanom ? :)
Zdravím všechny.
Tak to já mám taky jednu zkušenost a to takovou,že před dvěma lety jsme se nastěhovali s manželkou do nového bytu a jak to tak bývá,tak jsme se rozhodli,že to s kamarády zapijeme.Oslava se trochu protáhla a nám doma zůstal jeden kamarád.Já jsem se šel osprchovat a manželka mu zatím rozestýlala.Předtím se převlékla do noční košile,kterou měla dost těsnou a protože není žádná kost a kůže,ale pořádný kus ženské,tak se jí vše pěkně rýsovalo.Když jsem šel kolem pokoje a nahlídnul jsem do něho,tak jsem si všiml,jak se nad našeho známého u natahování prostěradla nahýbá a on jí zajížděl rukou do rozkroku.Nechal jsem to být a šli jsme si s manželkou lehnout do vedlejšího pokoje.Tam mi ho vytáhla a začala mi ho krásně honit.U toho jsem se jí zeptal,co se vedle dělo,ale ona dělala že o ničem neví,ale když jsem se jí zeptal,jestli si tam nechala šáhnout a sám jsem jí při tom rukou dráždil kundičku,kterou nemá zrovna nejmenší,tak začala tak strašně téct,že jí to stékalo po stehně.Když jsem to uviděl,tak jsem se jí zeptal,jestli by nechtěla ošukat našeho kamaráda,tak se vzala a šla za ním do pokoje.On už sice spal,ale přesto mu ho manželka vytáhla,stáhla mu předkožku a začala mu ho kouřit.Když jí vystříkal pusinku,tak za mnou přišla a mě už nezbývalo,než jí tam toho svojeho napnutého ptáka strčit a pořádně ji ošukat.Tím to skončilo a už se to nikdy neopakovalo,což je škoda,protože mě to tak vzrušilo,jako nikdy předtím
nejakej manzelskej par ja 28/183/80sport postavy nejlepe z Prahy
chci pozorovat jak ojíždíte mou partnerku, jen velký penis , zdraví a diskretnost
Ahoj...hodil by se Vam prijemny sympatak s dobrou vydrzi...V.
Někdy,když je u nás pánská návštěva,a manželka odejde připravit občersvení,jdu za ní a v kuchyni hned za dveřmi,kde sedí návštěva a někdy jsou pootevřené dveře,ji svléknu do naha, otočím směrem ke dveřím,ohnu a roztahuji ji pulky.Je to pro nás oba velice vzrušující.
ahoj už dlho presviedčam manželku aby sme si to rozdali v trojke M Z M ale zatial to nevyšlo
manželka nechce žiadnu pripravenú akciu keď navrhnem že si dáme inzerát alebo pozrieme na chat a niekoho si vyberie tak nechce ani počuť ale keď ju preťahujem a je už rozparádená najmä keď je navrchu tak si ju pritiahnem na seba a roztiahnem jej zadoček tak aby bolo dobre vidieť jej kundu a môjho vtáka ako v nej behá - tak to si k môjmu péru do kundy vždy ešte niečo zastrčí ( umeláka, spray alebo aspoň prsty ) a takto ju dovediem k divokému orgazmu vtedy vzdychá a lutuje že nikoho iného nezavolala!
Je to super.Aj my máme priateľa,len škoda že toho voľna na stretnutia je strašne málo.
Už dlhši čas,hladame rodinneho priatela,ale nejde nam to.Každy chce len rychlo sex a ešte ktomu oral.Poradite niekto?
Tady seeeeeeem, staci napsat :).. Akorat jsem z PHY :(. Trocha z ruky...
Ono je to ťažké nie čo poradiť.Nejde to len tak že,: Dobrý deň,ja som dáky Jano Paľo Belmondo a ideme na sex teraz,alebo až po káve?
A nechtěl by někdo rodinnou přítelkyni?
ja bych chtel, ale manzelka nechce.. :-(
PS:píšeš manželka a v profilu máš svobodný.....??????????????
noooo Magda ja by som mohol..
presne tak najst PAR na real stretka problem zostava len pri pismenkach:(
Najde sa tu nejaky seriozny PAR bez zabran?Zilina
ahojte nemate chut spoznat 25 rocneho chalana?:)
Hleda nekdo starsiho rodinneho pritele mam 63 let
Velice radi pozname pritele na delsi dobu nejsme bi
Ahoj emajma, od té doby, co jste napsali "hledací větu" v tomto vlákně, už jste přítele - a víc než jednoho - našli?
Už delší dobu hladáme rodinného přítele,zatím to bylo jen psaní a nic jiného,najít rozumného a spolehlivého je problém.
Ahojky, taky jsme hledali muže do trojky - tedy hlavně já (muž), neb mě to šíleně bere, ale najít opravdu dobrého chlapa, kamaráda a zároveň dobrého milence je někdy problém, Tak po mnohonásobném podávání inzerátů, jsem nakonec vybral postupně 3 muže, které jsme postupně zvali k nám, ale i tak z nich jen jeden opravdu stál za to, moje si ho nemohla vynachválit. I když jsme zadávali do unzerátu svoje představy o partnerovi, tak odepisovali nám i zcela odlišnými "hodnotami" a přesvědčovali nás, že on je ten nejlepší. Nakonec jsme vybrali snad toho nejlepšího, ale trvalo to dva roky, než jsme se k němu prokousali. Takže hledat, hledat a hledat a nepolevit ve svých představách, jinak obvykle zklamání se dostaví hned při první schůzce.
ahoj odkud jste rad se přidam
ja som uplne za to iste ako vy!!!
ktery par hleda starsiho rodinneho pritele. Mam uz 65 let.
Tiež by som sa niekde pridal, ale tu na Slovensku je tých možností akosi menej. Ak mi niekto odpíše, je z ďaleka a to je pre dlhodobé priateľstvo prekážka. Prajem všetkým veľa zábavy.
Ahoj, hladam par do trojky, ak ste zo zahoria alebo okolia, z moravy, napiste, urcite odpoviem...
Již delší dobu vedu manželku aby si našla stálého partnera na sex, je jedno jestli s mou účastí nebo bez ale rade ji bych jednou nebo dvakrát byl u toho a potom ať si holka užívá dle libosti a možností. Jaksi se mi nedaří, pokud o nějakém řešení víte prosím o správu i do vzkazíků. Miluje veliké a mohutné M.
Ahoj rád se přidám pro uspokojení tvé manželky odkud přesně jste dík za odpověd Karel
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj...hodil by se Vam prijemny sympatak s dobrou vydrzi...V.
Tak i já se musím podělit o čerstvou akcičku.Již delší dobu jsme se s manželkou bavili o sexu s dalším mužem.Postupem času a myšlenek u mě totiž vznikl kandaulizmus resp. velké vzrušení vidět nebo vědět,že má manželka sex i s jiným mužem.Chvilku to manželce dalo se rozhodnout,ale nikterak se tomu nabránila,proč taky.Sex ji baví,já jsem její pouze druhý sexuální partner,tak nová zkušenost se jí nemohla nelíbit.A to o to víc,když se každý den přesvědčuje jak je u mužů žádoucí.Pracuje totiž ve zdravotnictví (soukromém) a každý den přijde do styku s mnoha muži a to dokonce tak,že se pacienti resp. klienti pravidelně vracejí.Je logické,že v takovém množství mužů si ten svůj typ najde několikrát a to s ověřením o jeho zdravotní nezávadnosti :-).A stalo se.Po několika měsíčním laškování,smskování slovo dalo slovo a manželka si dala rande.Ano,bylo to včera ráno,před jejím nástupem do práce.Maník přijel,naložil manželku do auta a zaparkoval ve vedlejší slepé ulici.Dle manželčin slov to nebylo na poprvé excelentní,ještě k tomu když měli málo času,musela za půl hoďky do práce,ale povedlo se.Jak to tak bývá vše začalo líbačkou,pak mu manželka pokouřila,on ji při tom prstil a nakonec došlo i ke krátkému zásunu.Ke krátkému je zcela pochopitelné neboť obrovské vzrušení panovalo na obou stranách a maník byl rychle hotovej.A zlatá třešnička na dortíku?Samozřejmě se mohl do ní udělat a udělal.Manželka byla spokojená a já mnohonásobně více!O celé akcičce mi podala vzorně z práce mailové hlášení,a já myslel,že mi u čtení těch mailů praske penis!!!Doma večer po jejím příjezdu z práce jsem si to zase nechal znovu celé vylíčit a nemohlo to dopadnou jinak,než naším sexem a VÁLKOU SPERMIÍ v její kundičce!Manželka nezahálí a má obrovskou chuť mě neustále vzrušovat a podněcovat a už spřádá další setkání s milencem.V pondělí jedu na dva dny na služebku,tak se uvidí... :-)Nedávám tomu dlouhou dobu a budu sem moct připsat zkušenosti z první trojky 2M+1Ž. Bože jak já ji MILUJU! Držte palce!!!
Tak se nám včera podařilo úspěšně zopakovat první akcičku. Bylo tom teda hodně podobné,tedy ranní sex a vášěň před prací,to celé v autě na hlídaném parkovišti.Opět vášnivá líbačka,kouření,prstění a samozřejmě zasun a pořádná šukačka završená výstřikem do manželčiny kundičky!!!Jeslti vše klapne,tak další akcička bude následovat za pár dní a to už u nás doma.Sice opět beze mě,aby se asi milenec seznámil s prostředím :-),ale trojka i s focením je již přislíbena také.A jen tak mimochodem,sehnat někoho na reál je opravdu těžší úkol než jak by se mohlo zdát ač si myslím,že má manželka je atraktivní a hlavně po dlouhé době svolná na takovéhle akcičky!Všichni adepti na začátku hned chtějí sex a když se má uskutečnit první schůzka,tak ejhle všelijaké výkrutky!Ale jelikož jsme teprve na začátku,tak dvě reálné akce a třetí před dveřmi považuji za úspěch a společné uspokojení.
HLEDAM par alebo manzelsky par na spolocne vecere v trojici je ma 41R byl by sem ako rodiny priatel na dlhodoby vztah hledam zo sirokeho ololia CZ a SK vzdialenost mi vubec neprekaza pokud je vazny zaujem
Hľada niekto muža z vychodu?Serioznosť,diskretnos ť a zdravie zaručujem ale aj požadujem
Už dlho hľadám nejaký pár. Bol by som taký trvalý priateľ rodiny. Páry píšu, aké ťažké je nájsť niekoho. To by ste neverili, koľko pisálkov je medzi pármi. Alebo si s niekym človek píše a zrazu koniec. Dobre, možno našli niekoho lepšieho, ale aspoň napíšem, prepáč. Zdá sa mi, že tu párom chýba úroveň.
rad spozná mladší pár na stretnutie v trojke,mám rád nežné dotyky masáže a vy? Tn a okolie. Stretnutie vopred napovie..
Hledam par na veku a postave nezalezi,Brno a okoli
Párik ktorý nehľadá problémy ale priateľstvo !!!
Ahoj marka01 i další zdejší diskutující, pokud se k sexu ve 3 nedostanete úplnou náhodou, ale hledáte (manželský pár muže a muž manželský pár), upřednostňujete spíš hledání a najití někoho z okolí (třeba vašeho města) nebo spíš kvůli anonymitě někoho z větší dálky? Nebo je dnes už taková nouze a malá šance někoho najít, že je to jedno? A liší se zkušenosti párů a mužů bydlících v ČR a v SR? Díky za reakce, hezké dny.