A co o tom pohovořit. Rozumně v klidu. Ačkoliv se mi úplně nezdá, že by si tohohle chování nikdo další nevšiml. Nebo se nějak skrytě čeká až z toho bude haldaprc? Celá popisována situace mi přijde vyloženě trapná. Mladá paní je tu prezentována jako jednoduchá rajda a tazatel jako zvířátko čekající na příležitost
(upraveno)
Nejspíš vůbec nevíš,co je to trápení.
Tvoj nick hovorí za vsetko, netreba k tomu žiadne slova..
Také děkuji za komentář 😉pokud soudíte už jen podle nicku tak to je jasné.
no prvni problem je ze vas bydli moc v jednom baraku to si neumej najit vlastni bydleni? Ja nevim jak to resit, mne by se nic takoveho nemohlo stat to by musela ta zena ke mne prijit a dat mi ruku na pipinu ci prsa, jinak me to nechava chladnym.
Jen jestli tvá mysl není zastíněna domýšlivostí a odkrveným mozkem 😀
Take děkuji zřejmě máte pravdu ano bude to tak jsem chlap a ti většinou takhle přemýšlí 😉
Ne není 😀 to jsem si jistý
"Já nevím jak to vydržet nebo jí dát najevo že to je přes moc provokativní..." - jsi dospělý a máš pusu. Stačí přece říct: "hele převlékej se v jiné místnosti, přijde mi to nevhodné a je mi to nepříjemné". Pokud to bude dělat i dál odejdi z místnosti ty, případně to řeš s tvojí ženou či jejím partnerem pokud to bude pokračovat.
Nepíšu že mě to vadí ...jen to nechci uspěchat a rád bych se dozvěděl co má v úmyslu
Pravdĕpodobnĕ nemá v úmyslu nic, jen je doma a chová se jako doma. 90% toho, co se může jevit jako provokace je prostĕ jen uvolnĕná atmosféra.
Ano ale tak provokuje že je to očividné 🤔😀
Otázka zda fakt provokuje. Kolikrát slyším od chlapa "ty zas provokuješ" a já přitom přemýšlím zda máme dost chleba i na snídani...
Jestli hážete všechny do jednoho pytle ... Tak.je mi to líto 😓... Většina žen si myslí i chlapovi jediné a ani se nedivím 99% jsou stejní ... Ale i muž pozná kdy to je pravda ... Když provokuje tak provokuje a samozřejmě názor nevyvracím ... Každý má své zkušenosti a to podobné bych mohl říct o ženách ... Ale jen jsem se zeptal a jde vidět že jsem se nemýlil 😉😀
Je to stejná dedukce jako že já házím všechny do jednoho pytle. Stejně jako Vaše dedukce že potvrzuji nějaký Vás názor :)
Když bych dedkuvala ja řeknu že, že si spíš z celého srdce přejete aby to tak bylo a ona sama po Vás skutečně toužila :))
Když bych dedkuvala ja řeknu že, že si spíš z celého srdce přejete aby to tak bylo a ona sama po Vás skutečně toužila :))
A já si zas myslím, že chlap si kolikrát myslí že žena provokuje a ona to vůbec není pravda :)
Jinak já v tom příspěvku vůbec nepsala o mužích. Psala jsem o ženách. (upraveno)
Jinak já v tom příspěvku vůbec nepsala o mužích. Psala jsem o ženách. (upraveno)
Tak sa spravaj tak isto..
Začni chodiť , prezliekať sa pred ňou a až zistí, že ho máš malého, nefunkčného, prestane s tým 😜👍
Ber to s nadhladom, nie ako návod na vyriešenie problému 😜
Začni chodiť , prezliekať sa pred ňou a až zistí, že ho máš malého, nefunkčného, prestane s tým 😜👍
Ber to s nadhladom, nie ako návod na vyriešenie problému 😜
Když ji dáš přečíst svůj psaný projev věř že máš po problémech
Už ten Nick napovídá, že je to ztracený.....😂
Tak tohle píše někdo kdo má v nicku číslice 😀
😀🤣🫵👍😀🤣 ok to chápu ...
Jo jo, ale myslím si, že jeho trápení nebude dlouho trvat. Borec od mladé slečny mu dá flákanec a trápení bude konec.
Proč by měl ... Něco anebo nevidí to ...nebo je mu to jedno 😀
Jo no...borka si žije svoji pohodu a trouba už má úplně představy,které viděl někde v pornofilmu 🤣
Když si to myslíte Vás názor 😀😉
No tak zní to tak....jako by to psal pubertální chlapec no 🙂
No jo no. Slečna vidí jak je nadrženej. tak si z něj utahuje a provokuje dál. A jestli ten její borec o její zábavě neví a nebaví se tím také, tak ten flákanec jednoho dne přijde. Jauvajs...
Ne nemyslím že přijde flákanec a neřekl bych že je to utahování 😀
O.k. Budu předpokládat, že ta dáma ví, že se díváte a že to, že ji vidíte není náhoda, jako např. opomenutí před převlékáním zavřít dveře apod. Chci tímto vyloučit, že ji cíleně šmírujete. Možnost první: Její muž ví, že se takhle před Vámi ukazuje? Pokud ano, flákanec pravděpodobně nedostanete. Potom to ale opravdu je o tom, že se tím baví oba. Ona i on. Druhá možnost: Její muž o tom neví a neví také, že Vy se koukáte a vzrušuje Vás to. Ona to dělá schválně a cíleně. Tady to vidím tak, že ten příslovečný flákanec můžete dostat oba. Ona za to ukazování se a Vy, že jste nijak nereagoval a neposlal ji s tím do háje. Asi takhle, pokud Vás to co ta slečna dělá dráždí a Vy přemýšlíte co dělat, by jste měl svůj vnitřní klid, zvažte realitu věci. Máte přítelkyni. Líbí se vám? Rozumíte si? Tak to je fajn. Našel jste k sobě duši. Tu slečnu mít nemůžete, to víte, sám to tu píšete. Je mladá, má přítele. Tak co chcete? To co mít nemůžete, nebo to co už máte? Víte před mnoha lety se mi jako vychovateli stala taková věc. Jedná malá holka se v šatně svlékla do naha a pak přišla do třídy a koukala co já na to. A víte co jsem jí řekl: Hele, na tohle tu nikdo není zvědavej. Vrať se do šatny a obleč se! A byl klid. Navždy. Možná by jste měl udělat to samé. To je má ráda.
príma pohled i názory , souzníím..👍
Je dobrý když se člověk směje ...a je lepší když se směje člověk který neumí vyjádřit názor 😀... Pouze hejty 😀...ale to spíš svědčí o člověku který neví nebo nemá jasno 😉😀
Pane Ztracený, pravda je že každá žena v okolí 200km po Vás touží. Vlastně Vás ani nikdy nemusí vidět a už Vás chce. Takhle Vám to sedí, protože pokud zde někdo napíše co on si myslí hned pod tento příspěvek napíšete nemyslím si že je to takhle. Nobo něco podobného.
Děkuji za vysvětlení zřejmě jsem narazil ...chápu ... Jen člověk tak nějak doufal že by zde mohla být dána ráda a ne jen laciné komentáře. Člověk čekal radu možná malinko hlubší zájem navzájem si vysvětlit situaci ale jak to vidím 🤣... Všude je to stejný. Děkuji Všem 🙋 co jste daly komentáře . Vezmu si k srdci od každého něco zvláště si budu dávat pozor abych nedostal flákanec . ( Jen asi je to tak nastavený že když takový problém má chlap je to jiné vždy za to může chlap no to je logický už mi to dává smysl 🤔😉)
ale ono se fakt ble radi, obzvlaste kdyz sme nikdo v te situaci nebyly. Jedna vec je rikat jak by se clovek mel logicky zachovat, ale realita mnohdy je jina. Bud se vam to libi a zkuste se taky nahodou pred ni producirovat nahej a uvidite. Jen bacha zeny sou nekdy potvory, kdyz ji odmitnete muze vam zavarit i tak, ze si vymysli, ze ji smirujete.
Vyznělo to že bych ji smiřoval ? Zřejmě ano...ale ne opravdu nemám důvod tohle dělat jen chyba že tohle prostě neuteče mužskému oku ...ano mám přítelkyni ale určitě bude ponaučení že to nemusím se dívat ... Když cítíte že je to cílené a dělá to naschvál ...promiňte kdo by odolal ? Rád ho poznám ...
Ani chápu realita je jiná ... Pohled na situaci a zřejmě mé špatně napsané udělalo svý ...šlo mi o to jak se chovat aniž by ublížil ntlomu ...a producírrovat se ahý to nejde bohužel ...












Pomooooc
Bydlím z přítelkyni v rodinném domě. Má dvě dcery a ve velkém domě žije i její synovec z manželkou. Manželku má mladou krásnou až přímo vyzývavě vzrušující . Sama provokuje svým chováním až přímo koketuje . Zřejmě ruší že mužské pohledy jí svlékají. A určitě se jí to líbí . Ani n vím jak ale dostal jsem se do friend zóny. Převléká se aniž by vadilo že tam jsem . Občas nenosí podprsenku . A ty postoje kolikrát má chlap co dělat . Já nevím jak to vydržet nebo jí dát najevo že to je přes moc provokativní ano líbí mi to ale mít jí nemůžu . Ona to bere jako zábavu. A já se můžu jen tiše trápit .