Chodím se tam slunit a válet. Je tam klid s soukromí. Ale občas jsou tam zvláštní existence, pravda. Brzy též vyrazím, jak bude chvilka. 😉
Normálně jako na poště. Vejdeš, tukneš na co máš zrovna chuť "hoňka", "orál", "anál". Vezmeš lístek s pořadím a jdeš pak do vyhrazené zóny. Enjoy.
tak tam to asi "nechodí"...
Ale chodi a jako bonus dostanes jeste nejakou pohlavni nemoc, nejcasteji kapavku.
Přesně tak souhlasím... Tam roste syfl i na stromech!!! Nechutný co tam někteří předvádí..a tady to nikdo z těch poctivců nenapíše 🤬... Nehledě na to jak je tam všude jen bordel, lidské vyklali za každým stormem, bezďaci ve stsnech!!! Podivný lidi co tam chodí jak splašený ovce sem a tam, nafetovny buzny a smažky s čoklama co tam jen ňafou!!!! Taková je realita... Jen běžte a podívejte se sami.... Ten váš slavny Šeberák 🤦... A tečka na závěr...proslavený žhář Obzina, který tam zapaluje lesní a luční porost.. na tam 2x projel na koloběžce a vážně samý sajrat. Odpadkový koš celá oblast!!!
Sohlasím, byl jsem se tam podívat po x letech a je to tam vážně šílený.... "bezďácké" ghétto a to i utoho druhého rybníka, divný lidi a svinčik větší jak na smetišti. Myslím si, že zakladatel a propagátor nudismu se musí obracet v hrobě a jedine dobře že to nevidí......
Přesně jak píšete!!! Tohleto to je relana a tvář celého Šrberáku...jit na nudu dokonce s dětmi na tyhle místa je doslova o morální šok i pro rodiny, které mají rádi nahoceni venku!! Tam Fakt ne... Jasně, že každý kdo si tam zasexuje zde bude psát jaký je to tam úžasný..ale kdo z vás normálních chce být u sexu v přírodě ( jinak hezká věc v přírodě) být sledován oplzymi obéznimi muži, kteří honí a ukají se nad vašim hezkým sexem. ... Normální člověk Fakt ne!!! A pak cestou domu riskovat, že vyšlapnete lidské hovno přímo u cesty 🤬😡🤮
Zvláštní, že ti co tam nejvíce oroduji za právo nazývat to nuda pláží z toho nejvíce dělají smetiště a dostihové závodiště ( ale ani jeden z hrdinů si tam nevezme pytel na odpad a neposbírá tam ten čurbes) budou ale řvát jak to tam je vlastně jejich!!!! Kdyby lidi nebyli hovada tak si to tam aspoň budou hledět!!!!
Onu nudapláž založil a legálně prosadil (zlegalizoval) p. Miloš Smutný (by asi i byl smutný kdyby to dnes viděl) v dobách hlubokého socializmu kdy v roce 1983 se podařilo z vyhlášky vyškrtnout , že plavec musí být oblečený, se staly nudapláže víceméne legální....O absurditách minulého režimu už dnes nemá mnoho lidí ani šajnu, ale mnoho lidí dokáže tvrdit jak vše byli krásné a lepší jak dnes. Je smutné, že si dnes nikdo neváží lidí, co něco vybudovali, kteří se obětovali proto, aby jsme se měli lépe a jejich snahu a úsílí zašlapáváme do země, nebo za pár krejcarů prodáváme gaunerům...ale to je už zase z jiného soudku....




Šeberov
jak to chodí na Šeberáku?