problémy s partnerom/kou

Ahoj, tak čo tu napísať?
Skúste posúdiť moju situáciu.
Moja manželka je skvelá, avšak v sexe si vôbec nerozumieme. Má rada len klasiku - misionára a nič viac. Skutočne, nič viac. Ani iné polohy, ani nápady, ani orál, ani nové miesta či chuť na nové skúsenosti. Jednoducho, nechce nič okrem misionára. Súšal som o tom niekoľko krát rozprávať, ale neviedlo to nikam. Dokonca, raz som už dal ultimátum, ale to pomohlo tak na dva mesiace a nič viac. Nechcem aby niečo robila z donútenia, rád by som bol, ak by naša v sexe záľubu a robila všetko z vlastnej vôle a z vlasnej iniciatívy.
Súšal som sa k tomu dopracovať rôzne, jemne aj jemnejšie ale nič... stále nič... Naposledy mi po "misionárovi" a mojich pripomienkach na "kvalitu" nášho sexuálneho života povedala, že "všetko z mierou". Ale čo všetko? keď nie je nič?
Čo vy na to?
Moje rada se vejde do jedný věty: Hledej jinde. Co jinak s ní? Když někoho miluješ, snažíš se mu přece vyhovět...
Na světě je cca 1,5 miliardy žen, z toho cca 500 milionů ve věku, který by tě mohl zajímat... Udělej doma ženě misionáře kdy se zlíbí a zbytek si opatři jinde.
Taky jestli není frigidní,to bych se rozvedl.Ale jestli není a má chuť souložit tak bych ji rozrajcoval a pak bych si lehl a počkal co udělá.A jak by měla řeči tak bych ji řekl,že dneska jsem vespod já,musíme se střídat.A ležel bych jak mrtvola!
to som skúšal. figidná nie je, sex chce, ale keď som spravil to, čo opisuješ, zobrala sa, a išla spať.... no je toto normálne?
Chápu tvou nezáviděnihodnou situaci. Nejjednodušší rad by zněla, abys navštívil sesuologickou poradnu i s ní. V tvém sdělení postrádám důležité informace, jako váš věk, délka vzájemného sexu, porody, potraty, předchozí partneři,výchova v rodině a náboženské přesvědčení. Každá tato otázka může dát odpověď na váš problém a také naznačit terapii. Je mi jasné, že toto není vhodné fórum pro seriózní rady. Můžeš mi napsat na e-mail: misantrop@quick.cz
tvoja reakcia bola skutočne zaujímavá. pouvažujem čo z tvojich slov spravím. Samozrejme, rád si s tebou o tom pár slov vimením, keďže si ma svojimi názormi skutočne zaujal...
Prosímtě a to jsi nevěděl když jsi s ní chodil? Nebo jste se hned po týdnu vzali? Tomu vůbec nerozumím. Máš také možnost dát jí po výplatě tak o tři tisícovky méně a zdůvodnit to tím, že musíš mít nějaké prachy na to až si půjdeš do bordelu užít kde ti dají to co ona ne. A uvidíš. Se ženskou hnou dvě věci, děti a prachy!
ahojik chodim z mim pritelem u rok a kazydy mame sovoje a nerozumime si v posteli snazim se ho uspokojit jak se da ale on posledni dobou spava ze svoji dcerou
Nevím jestli jsem to pochopil správně ale jedno ti řeknu. Je ulítlej na mladý kočky. Hoď se do culíků, skládanou sukénku, podkolenky,lízátko atd. a uvidíš. Nebo v něm převládá pedofilie a s tím nic neuděláš. Měl by se léčit. Navíc je to trestné.
já bych rád znal co vy na to, má žena je zase věčně unavená, jsme spolu 7let a někdy se mi zdá, že jsme spolu jak bratr a sestra, ztah máme pěknej, ve všem se shodnem jen ne na četnosti milování, říká, že to je normální, ale mít sex 3x do měsíce je pro mě málo, a když ji ukecám tak mi nastaví abych se udělal a dal pokoj, máte něco podobného?
mám stejný problém..zkusil jsem se hecnout a sex nevyžadovat, bylo malinké zlepšení... 5x za měsíc:-))), vše doma klape, ale sex ne dle mých představ...tak jsem ji dokoce párkrát odmítl, jsem déle v práci, chci zkusit docílit, aby si myslela, že někoho mám..
mám tento problém s přítelem. Jsme spolu víc než 7 let a do doby, než si našel novou práci, kde je do večera, bylo vše v pořádku. Teď se milujeme tak maximálně jednou týdně. Zpočátku jsem se snažila chápat, že je z práce unavený, teď už ale začínám vážně uvažovat o rozchodu nebo milenci.
Pro kolotoc. Vydrž! Nemusí být unavený fysicky ale může být vyčerpaný psychicky a to je někdy horší. Nahoď něco romantického, večeři při svíčkách, bezvadnou procházku, prostě cokoli trochu romantického, co má rád ale jen se ani písmenkem nezmiňuj o tomto problému. Ať si myslí žes to udělala jen a jen ze zamilovanosti k němu.
No chlapče, nezáviděhodná situace. První krok, bojuj jejími zbraněmi. Vyhlaš jí tajně půst. Nepíchej jí alespoň tři, čtyři měsíce ale pozor, rajcuj jí samozřejmě nenuceně a nenápadně. Kup si nové rajcovní boxerky, hol se častěji, a okázale na sebe dbej. Bude myslet že máš babu a bude žárlit a ze žárlivosti udělá všechno. Jenom jí prosímtě všechno nevyklop až zase budete v posteli. jen jí přesvěč ale nepřesvědčivě, že žádnou babu nemáš. Nic víc. nesmíš jí NIKDY!!! prozradit že jsi to na ní navlékl!!! Ztratil bys u ní úplně cenu!
Tak takhle jsem přesně začal, koupil jsem si nové hadry, prádlo, parfém, dokonce se mi podařilo zhubnout:-)))zůstávám více v práci a sem tam si dám panáka, aby když přijdu domů, byl ze mne cítit, jako že jsem někde byl...je to prostě hra:-)))
chlapi dík, to by možná mohlo i zabrat teď jsem začal chodit do fitka, tak jen ty hadříky, akorát nevím jak vydržím tak dlouho nic s nikým nemít a honit se toho už mám dost...
Ještě se na tebe začnou lepit mlady žensky, to bude pak zkouška i pro tebe :))))
mam problem z partnerkou je v 17 tyzdny tehotensta a od zaciatku tehotenstva vobec nechce mat somnou sex a sme sa otom rozpravalia ze nema chut naa sex prosim pomozte ako je mam spravit chut..dakujem za napady
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak ty mas aspon taketo stastie... tej mojej sa fajka normalne hnusi a honenie je asi tak raz za pol roka. No super, nie? :-((((
ses teda vyborne ozenil...
Teda, vůbec ti nezávidím. I když vím, že jsi nepřišel za tím, aby tě někdo litoval, ale jedinou radu bych měl -- najdi si milenku. Dokonce tuším, že tvoje manželka ví, že se tím hrozně trápíš a kdyby tušila, že máš milenku, váš vztah by to nějak nenarušilo.

Já si myslím, že spokojenost v posteli je nedělitelnou součástí soužití.

Neznám všechny okolností -- ale proč jsi ji vůbec bral za ženu, když ona neumí souložit?
mám podobný problém miluji sex můžu klidně i 5x denně,ale moje žena prostě nechce,miluju ji pořád ji něco na sexu vadí,našel jsem si milenku přišla na to scéna jako prase pak se vše zlepšilo,ale jen na chvilku pak opět nic.Ted jsem ji zkusil koupit robertka a zkusím jí to zpříjemnit mám tu ženu rád a nechci o ni přijít,ale mrzí mě to a nechci aby mě zase řikala že jsme loudil když pořád jen otavuji se sexem tak nevím uvidíme co bude dál.Ale jsem rád že takové problémy nemám jen já
Mám čím dál víc pocit že ženy od nás chtějí jen jedno-udělat dítě a hmotně zabezpečit.Než se to stalo-super milenka moc jsme si užívali i netradiční praktiky pěkné prádlo neobvyklá místa a podobně.Teď máme dítě (3roky)a o sex abych žebral a místo korzetu o tři čísla větší župan.Vše ostatní je ok ale tohle mě štve
Ahoj tak mam takovej problem z manzelkou. Jiz 5 mesicu me tvdi ze nema na sex chut.Udajne ji to nechybi. A to jsme se milovali strasne radi. Ale me strasne chybi!! Anicka dlanova me uz nebavi. Ja jezdim pres tyden pracovne mimo domov a dcerka me rikala ze chodi jednou tydne na kafe k udajne kamaradce. Zustane tam ale celou noc a je doma sama.Vraci se az rano. Kdyz jsem se ji na to zeptal tak odpoved byla ze uz se i nechce cestovat v noci domu tak tam prespi.Tak mam takovej pocit ze jsem jelen dvanacterak.Dukazy zatim nemam a na soukromeho detektiva taky nemam.Chtel bych vedet na cem jsem.Jsme spolu jiz 19let. Ja ji strasne miluju a nikdy jsem ji nepodvedl.Jeden ulet jsem ji uz odpustil a mam pocit ze se to zase opakuje. Co si o tom myslite vy?? Jak se zachovat. Budu rad za kazdej vas nazor.Omlouvak se ze jsem nepsal hacky a carky nechtelo se mi. Jarda
To je co.............................