Nudapláž - Velké Dářko

Nuda pláž

Navštěvuje někdo tuto nuda pláž? Jak to tam teď funguje? Chodí tam někdo? :))
funguje to tam jako vsude stejne nekdy je tam dost lidi jindy malo
Teď je ještě asi brzo co?
ja se tam chystam jak bude teplo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký zajímavosti nebo zkušenosti? ;)
tak az tam pojedu muzu ti dat vedet
Ahoj můžu se optat kde to je rád bych šel tam
Chodíme tam pravidelného a když to jde tak tam i sexujeme. Přidá se někdo?
My též chodíme a rádi bychom našli zpřízněné duše. Myslím, že jsme se již domlouvali a nějak to nedopadlo...... :(((
na Darko ted chodime prakticky denne a jen vyjimecne nesexujeme. Kdo chce prijdte se podivat i samotni muzi - budeme radi kdyz i vas to vzrusi ale nechode prilis blizko a nemame radi kdyz nas nekdo oslovuje - jen divat.
chci tam jet s kamoškou 7.7.odpoledne cca16.30hod,kde se dá bezpečně parkovat?
mám rád takovéhle vzrušení :)) i já rád chodím na velké dářko za nahocením.
jsem samotný muž :)) budu tam již v červnu 2017 pokud bude hezky .
A kde rádi sexujete?, že bych se na tajňačku koukl :))
Míra
A je to povolene sexovat na nudaplazi.nas to take laka.
Když je to někde na okraji tak se to většinou toleruje?! :-)
Pokud ještě chodíte rád se přidám.... podívané není nikdy dost :-)
Není teď někdo na Dářku? Počasí nic moc ale voda super.
kdypak tam zase budete ? mrknul bych -))
Schází se tam jen s páry, co vím.

Jinak chystá se někdo v bližší době? :)
Tak to je zajimaví - jak pojedete tak dejte vědět. Rád Vás pozná. Jirka
Bylo ted už docela pěkně. Byl tam už někdo? :)
Tak co už někdo vyrazil nebo se tam chystá? :))
Chystá se tento týden někdo? Má být krásně :))
Sešel by se tam někdo tento týden? :)
copak nikdo s tebou nechce jit
vcera jsem byla na Darku pekne pocasi a mili lide dekuji
Jedu tam cca za dvě hodky, kudy tam jezdíte at nebloudim. :) díky kde nechat auto a kam pak jit?
rada najdu kamarada ci kamaradku na spolecnou nudu Darko
Co a koho hledáš!!!???? Nám jsi psal že jste pár a že by jste se s námi chtěli sejít........Co jsi buzna, transka, úchyl......!!??
A mně bys nechtěl? Jsem hravá a hlavně mám ráda milování u vody
Ahoj, pokud ještě chodíte rád se přidám :-)
A mně bys nechtěl? Jsem hravá a hlavně mám ráda milování u vody
Take to mame radi u vody.a divaky vitame.
ahoj.ja te chci a dokonca aj pridem zatebou.milujem sex a vsetko okolo neho a nebranim sa novim veciam
To je to tu fakt tak mrtvý?
No asi jo. Jen mi prosim rekni. Tam neni žádná jakoby normální pláž, ale spis takovy mista max pro 4-6 lidi? Nebo je tam normální pláž s rozlohou vic nez 3 metry čtvereční.
ahoj je tam i plaz vzadu jiste na ni narazis tam byva tak i 30 lidi
Tak si pusťte nějaké video na PC než pořád otravovat tento milej pár :-)
Začátkem týdne mají být tropy. Chystá se někdo? ;) abych tam nebyl sám. Snad se někdo ozve :) děkuju.
Bude tam dnes někdo okolo 18h?
Tak jsem se byl dnes podívat premiérově na Nudapláži. Chvilku mi sice trvalo, než jsem ji našel, ale nakonec našel :D. Hlavní nuda pláž byla obsazena ne-nudisty. A nudisti byli tak nějak rozprostřený po těch menších okolo. Pár starších párů, jinak nic moc. Tak 15lidi max. Ale počasí nádherný. Chvilku jsem tam byl, ale bylo už docela pozdě. Je tu někdo, komu by nevadila společnost? Nechci hned nějaký perverznosti apod. Ale najít někoho na pokec a společným zájmem nudismem. Dikyz
Tak to jsme se asi viděli. K večeru se to opravdu vylidnilo, ale přez den tam bylo narváno. Co mě ale irituje jsou přibývající homosexuálové, kteří se přestávají skrývat a naférovku si to rozdají kdekoli.....
Byli jsme tam před 14 dny, ale to byla bohužel ta zima. Ale zas tam vůbec nikdo nebyl, až na jednoho člověka. Dářko je fajn.
Nebudete tam na nudě v době od 18.7. do 25.7.? Ideálně v nějaké skupině holky, kluci, ke které by se dalo přidat.
byl jsem tam tento pátek a vedla mě se v trávě vesele souložilo - zajímavý zážitek :-))
nebo spíš středního věku...a dnes si tam užívali jiní :-))
A kdepak jsi ležel? Též bych si přilehl. Když tam jsem já, tak vzadu pouze souloží buzny. :(((
No nekde kus od toho korenoveho balu.....gaye jsem tam jeste nevidel...tak zatim jen same prijemne zazitky :-))
ja tam take zadne gay nevidela
Pokud bude pěkně chystám se tento víkend. Někdo další, kdo jde?
Ahoj, hledám slečnu, paní, která by šla o víkendu na nuda pláž. Jsi tu ?
Ke kterým se připojím na nada pláži,třeba na dářku.
Co dnes odpoledne na darko se nudit
Když bude zájem, můžeme vyrazit :-)
Není žádný extra teplo. Ale byl se již někdo mrknout? :)
Moc brzo aš tak koncem května.
Dnes vyrazime - alespon na chvilku.
jak bude teplo take se chystam
Hledáme někoho na nudu na dařko o vikendech my pár 40.silnějšich postav
My čas od času zajedeme, ale máme to trochu z ruky a též nejsme žádní hubenouři.....*4*
Ahoj,
jak to vidíéte s Dářkem? Počasí začíná již přát......
Ahoj, my tam chodíme pravidelném ale kousek bokem abychom nikoho nepoburovali.
Nezalezi na tom jak kdo vypada jestli je clovek stihly ci silnejsi to je preci jedno nahota je tak krasna .
ja byla dnes pocasi nic moc ale voda parada
Tak o vikendu se chystam z manzelkou
Vždyť žádnou nemáš........*22**22**22*
Tak dnes jedeme s manzelkou na Dařko
Vždyť žádnou nemáš........*22**22**22*
ale mam jen to nevis nemusis vedet vse
Ahoj. Nechystá se tam tento víkend někdo? :)) kdyžtak napište sem nebo do zpráv. Díky
Kde to tam je?Zavítala bych.nemáme to tam daleko.
Víceméně se tam jede stejně jako na přední pláž Dářka. Akorát je to až další odbočka do leva za ní směrem od ZR.
Rád tě tam vemu, nebo napíšu souřadnice, ale chodí se tam lesní cestičkou, což se těžko vysvětluje. *52*
Je tam opravdu pěkně a super lidi
Ahoj co dnes odpoledne na darko nudit se
Pokud jste to ještě nenašla rád Vám to ukážu :-)
Pokud bude krasne tak zitra tam opet jedem snad to bude lepsi nez minule
Nevyrazíte tam dnes někdo? :))
No byla jsem tam taky a bylo tam moc fajn.*52*
prosím, nebylo by možné zde uvést souřadnice (bod v mapě) té větší nuda pláíže, případně nástupní místo na "cestičku", kterou se k ní jde? nejsem místní...
v mapy.cz je snadné to vyznačit
Ahojte rad by sem tam sel .najdu tady nekoho?
Ještě jsem tam nebyl, ale rád bych se tan podíval, můžeme se domluvit.
Chystá se tam dnes odpoledne někdo? :)
Taky jsem tam ještě nikdy nebyl, ale slyším na to jenom chválu, můžeme se domluvit
Ahoj, jen taková otázce ká kolik tam teď bývá lidí je plno nebo se dá najít mistecko?
Ahoj, můžeš poradit klidné místečko? Rádi bychom tam s partnerkou vyrazili a neradi bychom někoho pozorovali. Možná tam dojedeme ještě dnes.
Je tam překlep, nechceme někoho poburovat.
Lidi je tam dost malo minulej rok bylo vic asi je to tim pocasim
Půjde někdo zítra odpoledne?
Tak kdo se dnes prida ja a ma pritelkyne
Ahoj, tak kdo byl dnes?*114*
Počasí odpo bezva
Zdravíme, byli jsme tam včera i dnes dopoledne a je tam pořád krásně. Snad se tam ještě během léta dostaneme.
Taky se tam chystáme,doufám že bude počasí super*277*
Bude tam někdo přes víkend? :)
No možná já a můj přítel,jezdíme tam a je tam pěkně
Nebude tam dnes někdo po 16h? :))
Dneska jsem to bohužel nestihl. Jde tak někdo zítra? Jedno v kolik. Hlásí pěkně tak bych vyrazil ☺.
Dneska tam bylo fajn jen mohlo být o trochu vic vody
Take jsem dnes byla s manzelkou bylo to hezke dost lidi prijemna voda ,jen je pravda skoda ze ji neni vic .
Kdo tam dnes bude? Chystám se tam cca po 18h dřív nestíhám :).
Ahoj, Ďářko patrí medzi moje top nuda lokality.
V piatok 29.7. nemám spoločnosť nepridá, sa nejaký pár či dáma?
Však jsi nikdy ani žádnou neměl.........*1**1**1**1**49**49**49*
ach jaj, znalec sa vždy pozná...
Aha, mít někoho je o znalostech???? Tak to jsem fakt nevěděl......*22*
ach jaj, znalec sa vždy pozná...
Vyrazí tam dnes někdo? :) snad bude pěkně
jela bych se podival ale naimkde to tam je. :-(
Ahoj, rád tě tam vemu - nezávazně *4**174*
Jirka
Tak se přidej k nám mi tě vezmem sebou co ty na to
Ahoj co dnes na darko odpoledne
Ahoj, rád bych to také vyzkoušel, ale na poprvé nechci jít sám. Přidal by se někdo? Kdyžtak pište do zpráv, díky.
Ja tam budu po 17h :)) bude tam nekdo?
Zitra se chystame zase s manzelkou .
Bude tam dnes někdo? Budu tam tak od 15h :)
Ahoj rád bych tam z někým vyrazil nevim kde to je
Dnes jsme tam byli a super odpoledne.
Ahoj, jede někdo dnes na Dářko na nuda? Rud bych se přidal... Dejte vědět bando.
Ahojky ja myslim ze dnes asi nikdo nebyl take jsem chtela jit ale to pocasi za prt dnes
kdo by nás dnes kolem poledne přijel šmírovat na Dářko? *87**75**119**31**49*
Začíná byt docela hezky. Potkám se s někým na Dářku?
Rád se přijedu podívat na ženu, či pár ...v povzdálí se vyhoním a pak třeba pivko na hrázi :)
Jedeme zitra z manzelkou kdo se prida
Ahoj, kdo dneska jde? Zajel bych odpoledne se mrknout či se přidat k páru..
Tak dnes super na Darku krasne sme s manzelkou opalili
Ahoj dnes bude hezky mam v planu jit na darko.nejaky par nebo nekdo ?
Dnes někdo v odpoledních hodinách? Bude hezky......
dnes to na dářku docela žilo :-))
Někdo na něco v týdnu 3-7.10 ?
Už se nám to blíží co? Kdo se těší taky?
Mám v plánu se tam konečně podívat. Budu rád, když se najde někdo, kdo by mě tam vzal.
Ahoj taky bych se tam rád podíval:) Kdo by mě to příští týden ukázal kde to tam vubec je?:)
Uz aby konecne zaclo teple pocasi
Byl tam už někdo? :) počasí se začíná lepšit.
Čus, byli jsme v neděli.....děsná zima, vítr a všude hodně vody, podmočená nudapláž.....
Dneska se tam jdu mrknout jak to tam vlastne vypada.
Nechystáte se někdo v týdnu? Konečně začíná být pěkně :)
Občas tam zajedeme. Je to hodně odlehlé, ale krásné místo. Milujeme se tu vždycky :)
Rád bych zítra vyrazil, nepřidal by se někdo?
Byl jsem tam minulý víkend a sice počasí přeje, ale pláže jsou ještě všechny zatopené, takže není kde vylehávat nebo něco bohužel :). Musíme asi ještě počkat a nebo se rozprostřít okolo ;).
jeste jsi tam nikdy nebyl rada te tam vezmu
Zdravím, kudy je tam nejlepší a nejkratší cesta?
rekla bych ze tou druhou odbockou kdyz jedes od Zdaru
venku je už teplo tak hledám holku nebo ženu, ale klidně i pár, co by se mnou zašel na nuda pláž. třeba na Dářko nebo jinam. je to už nějaká doba co jsem tam byl, tak se mi nechce jít samotnému...
Ahoj, až bude správná teplota vody doufáme že napíšete *19*
Byli jsme tam dnes. Voda je docela teplá, ale je opravdu hodně vody. Leželi jsme v pohodě na kraji lesa na písku, ale ta obvyklá plocha pláže je zatím pod vodou
A co dnes dopoledne, nebo na poledne??? Chystáme se s přítelkyní a rádi bychom aby nás někdo při tom šmíroval popř. se lehce přidal...*31*
Ahoj. Mohl bych se stavit. V kolik hodin?
máš foto? Nebo tel. abychom ti písli až pojedeme?
Mrzí mě to, ale bohužel teď nám to nevychází. Jinak my se rádi podíváme i se rádi ukážeme ...
Tak příští týden?????? a ještě 30-cet znakůůůůůůůůů
Te vody je tam kazdy rok na zacatku sezony tolik? O vikendu nas to docela zklamalo, protoze na nude to byla hlava na hlave... Kdy se to obvykle zlepsi? Upousti to nejak?
Upouští. Ale letos jim to nějak trvá. Nevím proč.
O víkendu pokud bude hezky se chystáme s přítelkyní na nuda na Dářku, a tak poptáváme pár na společné okukování a třeba i sblížení..
...jsme pár kolem 50 let..vzájemné "okukování", eventuelně sblížení (není podmínkou) o tomto víkendu někde v sauně, ve wellnes na Karlovarsku?..prostě "špetka" erotiky:), pro lepší náladu:)..
Dnes nebo zítra někdo? :)napiste
Objeví se tam dnes odpoledne nekdo?
Už je míň vody a větší pláž? Byli jsme nedávno a bylo to docela plné. Jinak super pláž, kde to máme rádi.
Byli jsme tam se ženou minulý týden a vody bylo ještě hodně,ale i tak tam bylo krásně,jen škoda ,že ti chlapy,co leží okolo,nevezmou sebou taky své ženy a jen sledují okolí
Jo, samotných mužů je tam dost. Ale nám to ani nevadí.
To nám taky ne,ale zaberou si ta nejlepší místa
Ahoj rád bych dnes zavítal jen nevím kde to najdu
Ahoj pojede někdo ve čtvrtek dopoledne?
Narazím tam dnes od 14h na někoho? :)
Když bych věděl jak se tam dostanu
jsme pár naturistů. 45,50, oba bi, pár přiměřeného věku, máme rádi opalování, piss, lízání a kouření ,oba vyholení, sportovní postava není podmínkou, ona silně bi, pojedeme se v sobotu opalovat na Dářko, tak kdo se připojí.
Chcete pár, nebo nepohrdnete samotným mužem?
pár, žena je silně bi. a chce si užívat s ženou, jí stačí obří umělák.
Tak co třeba zítra okolo desáté??????
ahoj nenechal by se nekdo v okoli zr smirovat????
pošli foto............................................
Dneska jsme byli kousek vedle. Na rybníku Řeka. Udělali jsme trochu pozdvižení, když jsme se svlékli do naha a šli koupat a pak se mazlili. Není tam nudapláž a tak jsme byli mezi lidmi v plavkách :)
Byl tam někdo poslední dny? Už ta voda trošku opadla a je tam víc místa? :)
Jj - byli jsme tam před nedávnem... Bylo to prima ... a někteří jistě vzpomínají :)
Ahoj,
rádi bychom se tam, nebo i jinde s vámi sešli.......
Vody je tam stale dost a pokud clovek dorazi odpoledne ma problem najit dobre mistecko na relax.Dnes jsem se tam chystal take..bohuzel zatim prsi tak uvidim jaje odpoledne nebo k veceru bude pocasi.
Ahoj. Středa 12. 7. když bude počasí .. brzo po obědě .. někdo/pár/ona .. na koupačku a ... něco? :)
Bude tu někdo dnes nebo zítra odpoledne? :)
Voda stále vysoko nebo už konečně upustili a je tam více místa. Neví někdo? ;)
Ahoj kdo pojede v sobotu na Dářko a vzal by mě tam nevím kde to tam je. Mužu vzít auto:)
Dneska je celkem pěkně. Bude tam někdo? :)
Sluní se dnes někdo? :) voda opadla neví někdo? ;)
Ahoj, zítra bych chtěl konečně vyrazit, přidá se někdo??
Ahoj. Pokud se najdeš, byl bych rád. Dívka, slečna, paní na společnou návštěvu pláže na Dářku, koupání a slunění? Jsem z Třebíče a sólo se mi tam tak nějak nechce... Díky.
Velké Dářko, sobota 29.7.- nudapláž, potkáme tam fajn pár na pokec?
Jsem pěkný štíhlý herero subík 33/185/80 kterému dala Paní úkol. Mám tu najít bi chlapa, nebo pár, vybrat místo někde v přírodě a nahý se před mužem/párem předvádět, provést dané věci a nechat se při tom třeba i osahávat, fotit a fotky poslat Paní. Za odměnu mám jeho vykouřit, pokud bude chtít. Dále mám najít další diváky, kterí to budou sledovat, pokud se někdo najde .... Mám to provést tento týden ..
Tak co lidicky? Stoji to uz za to se tam zastavit?
Těžko říct ;) zítra brzo odpolko ;)
pujde dneska někdo jedem tam s kamarádkou ))
Dneska asi nebude uplne počasí, ale zitra se taky chystáme s přítelkyni. :)
to mi vyrazíme i tak pršet snad nebude)
Tak to my jsme tam včera byli a museli jsme se před deštěm schovat do vody a počkat až přestane pršet.....*1**1**1*
jojo no odpoledne už by pršet nemělo))
Je tady pár, který tam byl v sobotu 29.7. po poledni, souložili jste a pak jsme dali chvilku řeč ?
Škoda že tam nemůžu se svojí yorkšírkou. Jak se někdo svlíká nebo oblíká, řve jak pominutá.., chjo. Tak s ní musím někam mimo, někam do soukromí, kde to nebude nikomu vadit. Asi škoda, no... Nebo jak to vidíte Vy?
To jsou starosti......, zavřu psa do boudy a jedu, nééééééééééééé
jo včea to bylo super sme si to tam krasně užili i sex se tam dá ))
Dneska nekdo? V kolik tam byva nejvetsi zabava? *2*
včera tam skoro nikdo nebyl aspon tam šli dělat ruzný veci)
můžeme se dohodnout a přijedu, jsem dnes sám a nevím co dělat *18*
Dneska je tu hodne lidi. :) pod 30 nas tu moc neni :)
Jezis sorry..spatne sem si to precetla.. chapu *1*
Včera bylo fakt hodně lidí. Jedni i dost se mazlící ...
Jo? My nikoho moc neviděli. :) max vzadu na těch menších pláckách :)
Dva kolem cca 35 let. Ona štíhlá zrzka, vlastně oba vysocí a štíhlí. Hned na té první pláži za zlomeným stromem. Tak kolem 13-14 hodiny.
Tak to jsme museli přehlédnout teda.. :) skoda.
Bi muž, pár na dnešní dovádění na Dářku??
Zítra vyrazíme zablbnout opět na Dářko. - Někdo další? :)
V kolik? Treba se potkame.......
Pokud nebude pršet, pak cca v 11 hodin,
Do kolika caa.......................?
No dnes jsme tam byli.. cca okolo 11h.. ale kdyz jsme videli tech deticek tak sme se stahli kousek zpet na hranici textilaku a nahacu at mame klid *3*
Tak to my jsme byli na druhé straně úplně na kraji. S těma dětičkama je to pravda, nikdy jsme jich tam tolik neviděli. Ale i tak se dalo :)
Nechystá se někdo nějaký den? :)
Dnes závidíme. Jsme v práci :(
Dářka je pro letošek asi konec co?
Bohuzel *8* letos jsme toho moc nestihli *8*
Pravda, Dářko je teď stavem vody, co předloni, takže je obnažených více písečných plážiček, než tomu bylo loni. Je však teprve duben a čert ví, co s tím udělají další měsíce, než se bude dát koupat.
Už se tam moc těšíme :) .... + třicet znaků
Radi se tam s vami nekdy potkame.. Vypadate sympaticky a podle te galerie s autem s vami bude urcite i zabava! *114**58*
Ahoj kdo kdy tam pojede? Rád bych se přidal
Ahoj, chodí už někdo na Dářko?
čau, nějaké info jak to tam vypadá po zimě?
Píše se to o pár řádků výše.... musíš více číst.... říkávala maminka Pepíčkovi....*1**1**1*
Já ne. Ale brzo pojedu kolem :)
Ahoj kdo kdy se tam pojede podívat? Rád pojedu taky:)
Rád se nechám šmírovat nebo tam na někoho kouknu.. má někdo zájem?
Ahoj, chodí se uz někdo alespoň slunit? Jak to tam vypadá? Díky
Ahoj, v patek 27. 4. kolem poledne se tam chystam - poprve. Snad bude nejake nahoceni, honeni atd. :)
Byly jsme tam o víkendu, bylo krásné počasí a lidí už tam bylo taky hodně. Je tam míň vody než loni, takže je i víc míst kam si lehnout.
chystáte se tam někdo o výkendu, že by jsme třeba daly sraz? už jsem tam dlouho nebyl a samotnýmu se mi tam nechce...
Byl tam někdo v posledních dvou týdnech? Jak to tam vypadá?
Jj - byli, hned na začátku května. Méně vody, hodně pylu napadaného na hladinu a vyplaveného na břeh. Ale to neva, bylo tam moc pěkně.
Byl jsem tam včera, lidí, řekl bych, středně - všude někdo, ale volných míst dosti, protože je, jak už jsem psal, míň vody a to znamená víc písečných plácků, než loni. Voda čistá a relativně teplá, asi tak jako v květnu*4*.
Kdyby Tě sžíral ještě nějaký dotaz stran VD, tak klidně napiš. V rámci mezí mé inteligence (nečekej zázraky) Ti odpovím.*243*
Nechystá se tento týden někdo? *2* *4* *24*
chystam se tam zahonit v patek kdo tam bude
Ahoj kdo pojedete dejte prosím vědět taky bych jel a nemám s kým.
Ahoj, nechystá se dnes nějaký pár na Dářko? Rád bych se mrknul *21*
Je tam dnes někdo? 🙂 kolem půl 7 bych se stavil 🙂
Jo, taky jsem v sobotu byl... Ale teda když občas zalezlo sluníčko a foukl vítr, tak jsem se třepal jak "drahej pes". Inu Dářko...*4*
Já možná zítra odpo. Nebo pak až v neděli, jestli počasí dovolí. Kdyžtak vzkaz.
Co si zanahotit zítra odpoledne?
Přihlaste se kdo se tam chystá zítra 9.6 pokud bude tedy pěkně? :-)
Nemělo to chybu - voda prima, slunko prima a šukání ještě lepší. ... Zatím nejlepší návštěva Dářka ...
Také se mne návštěva darka líbila
Lidičky. Chystáte se tam dnes někdo?
Ahoj nejaka zena nebo par ktery se chysta na darko. Zasel by take
Ahoj. Chystáme se tam v sobotu 16. Nesejdem se tam s podobným párem před kterým se nebudem stydět? Ozvěte se.
Dnes dopo bude tam nekdo. Zena, par
Ted kdo na nuda darkooooo honimmmm
Tak když honíš, tak pusť ten mobil. Pak tam máš moc písmen, jak máš křeč v hnátě...*22*
Navíc pak nikoho nechytneš!
tak co zitra kdo bude dopoledne na velkem darku na nuda
Ahoj bude dnes nekdo.na darku.chystam.se tam.
Někdo na nuda tento týden..už je celkem hezky
Ja hubeny mlady bi kluk, jdu dnes na nuda Darko. Pujde se mnou nekdo podobny nebo par k veceru?
Právě vyrážíme na nuda na Dářko, vždy je tam hezky a skoro vždy prima společnost.... Kdo zašmíruje? :) ... Zelený stan :)
Tenhle víkend je krásně. Nechystá se tam někdo?
Nejak nam to tu uvada... Tak lidi podelte se s letosnima zazitkama :)) ma cenu abychom tam vubec zas zavitali..?
My byli v neděli, ale to byla taková zima, že jsme tam byli téměř sami, ale zase jsme si mohli dělat co jsme chtěli......třeba si schrupnout, či si popovídat......*4**4**2**2*
No - v pondělí 16.7. to vypadá na Velké Dářko s naším oblíbeným zeleným stanem ... a večer by se opět mohlo zablbnout na obvyklém místě :) ... 49.871514, 15.444857
Ahoj, bohužel,musíme se ze zítřejší akce omluvit, a to z důvodu dnešního úrazu v práci :(
Co jsis urazil, snad né nic důležitého......*9*
No tak jsme letos konecne vyrazili... Sobota dopoledne a my tam byli sami.. Po asi hodine prisli 3 duchodci a nasledne pak rodina s detmi kde byli vsichni v plavkach... Skoda ze tam nechodi vice mladych lidi
Čauky,taky bych někdy zašel a přidal se,byl jsem tam v neděli s kámoškou a přišlo nám že tam jsou jen samí pupkaty důchodci 😤😞
Nikde jsme vás neviděli, atlete adolescentní......*22**22**22*
Ty seš krysa... A já měl o sobě tak vysoké mínění...*22*
Kdo jde zítra na nuda Velké Dářko? Budu tam v čase 9 - 13. Nechci se tam sama nudit :) Přidáte se?
Budeš na hlavní pláži nebo někde stranou?
Dnes 20.7.od 9-13 hod stále platí? přijel bych na pokec....nemáš náhodou pindoura?
již tam jsi?????????????????????????????
Ahoj kdy budeš na nuda? Rad se pri