kojení

a vše co k tomu patří

vzrušuje mě když vydím kojící maminy a nebo jak jim mlíko prosakuje skrs podprsenku a tričko líbí se to taky někomu?
chtěl by sis cucnout?? rajcuje mě, když kojím chlapa při sexu - pak mám strašně silné orgasmy
Ty jsi sakramentsky správná ženská!
líbí se ti to? trochu podojit kozičky, cucnout si a přitom šukat?
No a jak,to je božské!
víš jak jsem nadržená, když mám plná prsa mléka? to se někdy nedá vůbec vydržet
Rad bych si zacucal pekne nelite prsicka,mlicko,mnam mnam
Rád bych jsi ocucl!! Je možné???
mam to ráda i ja,ale sat i prso jine ženy
Viš o někom kdo má prsa plna mléka ?
Chci si cucnout.CHG@atlas.cz
I já bych se rád přisál a přitom bych tě mrdal ¨.
pokud v 42 letech ještě kojíš, tak tedy smekám
a na tom je něco divného???
prd, pise, ze ji je 46, pise, ze ma deti ve skole, takze koji skolni deti? behem skolni prestavky jim chodi davat svacinu?
zlato, podívej se na data, prosím - na amatérech jsem už nějaký pátek a člověk holt stárne - ve 42 letech jsem prostě ještě kojila nejmladší dítko - z té doby jsou moje příspěvky výše - teď mi je 46 a děti holt už chodí do školy - ještě nějaký problém???
pardon, omlouvam se, roku 2007 jsem si nevsimla.
nic se nestalo - to je v pořádku, chtěla jsem ti poslat vzkaz, ale bohužel nepřijímáš - ráda bych tě poznala :o)
Samozřejmě že bych si rád cucnul a dudlal a dudlal
ahoj láká mě představa kojení chlapa pokud máš chut si o tom jen třeba pokecat tak dej vědět
rad pokecam o kojeni rajcujeme to
Ahoj, reaguju na prispevek z roku 2008, rad si aspon pokecam o kojeni dospelych, provazi me to celej zivot, je to ma slabina. Hezka je jen ptedstava, ze zenskou laka kojit chlapa. 30 let, ozvi se.
to já bych si cucnul hned , miluji sání bradavek.
Ahoj.. zajímavý profil a zajímavá nabídka.. moc rád bych tě poznal osobně.
J.
Moc hezká představa Být s Tebou a ještě se nabumbat
Tak to bych si přál taky zažít, musí to být nádherné
hmm jáá bych rád i bez mlíka, když mám bradavku v puse tak mě to ovládne že musím jak malý kluk cumlat icelou noc
Taky bych ochutnal od tebe tvé mlíčko nebo stavicku
Tak vymysli stroj času a vrať se o 14 let zpátky 🤣🤣🤣
Ahojky. Tak já bych si cucl velmi rád.
Pri myslienke ze ma moj muz suka a pritom pije mlieko z mojich naliatych prs je uzasna a uz sa nemozem dockat kedy pride domov
take bych si silene rad cucnul
Libí se vám stříkání na fotky?Mě to dost vzrušuje postřikat fotky nějaké krásné holky
a jak ji to pak pošleš? to stříkáš na sklo? nem tudom ahoj M.
když jsme spolu šukali při kojení, vždycky si manžel trošku usál, ale že by to bylo něco extra to ne. Mě to ale rajcovalo dost...mu to prý moc nechutnalo, ale zpestření dobrý!
mě to rajcovalo hrozně, hledám teď těhulku nebo kojící maminu na to, abych zase umožnila rozkoš já jí
Taky me to strasne rajcuje ale ten muj to odmita.
Janino a přitom je o to ze strany mužů (ale i žen, hihi) obovský zájem. Určitě by se Ti někdo nabídl a užili byste si to oba.
Ahojky,rád bych to chtěl opět zažít,můžem se domluvit?....
Aby se neřeklo, tak jsem tudle narazil na pěkný video s mlíkem při sexu.
http://www.amateri.cz/v 77986-erika-25-frenstat-iv
nádherný mlíkový fotky má v galerkách nick mrdalinky - je rozkošná
Je to tak... je tu málo galerií s mlíčkem... a jsme rádi, že se toto líbí ;-) Jinak mě jako chlapovi to přináší neuvěřitelnou rozkoš... a mám obavy co bude, až přestaneme kojit...
Takže pro všechny z vás... čekáme více povzbuzování a třebas ještě nějaká přibude ;-) Zdraví MRDALINKY
je to užasná věc už jsem to zažil a rád bych si to zopakoval
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
škoda že jsi tak daleko moc rád bych ochutnal mlíčko přímo z prsu
je tu kojící žena z Kladenska co by mě nakojila nebo nechala ochutnat mlíčko z prs?
jak si udržuješ laktaci?
Jj, taky bych se rád přisál a ochutnal mlíčko od zdroje, ale kde najít ženu, která zdroj poskytne???
Ahoj našla by se kojící žena z Jižních Čech a blízkého okolí. Strašně me vzrušují nalitá a stříkající prsa. Ještě do toho takovu šukat vzít si je do pusy a vysávat. Našla by se taková???
Taky bych rád byl kojen najde se někdo? východní čechy
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlasím s Frantou, at si každěj přivede tu svou na mlíko a pak může cucat jak chce. Neumím si představit že ti nějaká cizí mamina dala cucat bradavky a pak kojila svou ratolest. Budto by to byla blbka, nebo socka.
Nemas pravdu moje kojit nemohla mela cisare a mliko se ji nerozjelo.
Ahoj,máme speciální přání..jsme pár a chtěli bychom ochutnat mateřské mléko..oba..
Tak si jí vošukej a za 9měsíců můžete chutnat oba dosytosti, pokud tedy nejste buzny.*1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak si jí vošukej a za 9měsíců můžete chutnat oba dosytosti, pokud tedy nejste buzny.*1*
Rad bych ozivil toto jiste pro mnohe zajimave tema :) Je zde aktualne nejaka kojici zena? Moc me to pritahuje, stejne jako tehotne zeny... :P
Najde se tu některá z kojících žen? Rád bych ochutnal.Jsem ze severu CZ.
Také bych se rád nechal nakojit. Ale asi nemožné.
Je tu mamina z Brněnska co by mě nakojila a já bych ji hezky dojil a šukal?
Najde se nějaká kojící z okolí Brna, která dá ochutnat, nebo prodá odstříknuté???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jsou, jen sehnat maminku, která nechá přisát k prsu a mlíčko ochutnat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj t*52*aky bych si rád hrál i olizoval i sál bradavky.Miluji to
Já cucal mléko moji ex při sexu a vždycky jsem z toho byl úplně hotovej. Hrozně silné orgasmy. Hledám to ještě jednou už dlouho, ale bohužel nic.
Najde se tu nějaká kojící mamina? *18**250* (upraveno)
*24*
Sice kojim, ale vše spotřebuje dítě *3*
ahoj...pojd si vyměnit pár fotek...prosím!!!Dan*183*
Taky bych se v jeho případě s takovou pochutinou nedělil... *18*
Ale tak našla by se, u nás máme někdy takové přebytky, až stříkají samovolně po zdech 😄
Já jsem našel mladou maminku, kterou strašně vzrušovalo, když ji chlapi sáli mléko za dohledu jejího manžela. Bohužel byla z úplně opačného konce republiky.
A nebyla náhodou z Prahy?*1*Jinak je to sladký, ale chuť to nemá žádnou. Nejhezčí je obal.
Tak snad abych neurazil, bych ti pár deci odsál svými ústy a zbytek si vzal sebou do ranní kávy s Evou....*4**4*
To musí být krásný pohled. Hned bych se přisál a mlíčko ochutnal.
ahoj, ještě to platí s těmi přebytky? kdyžtak mi napište a povíme si víc
Mně to teda vůbec nechutná, je to strašně sladký. S radostí je přenechám dětem.
Doporučuji kouknout na info ohledně kojení <a href="https://www.mamila.sk/sk/uvod/">sem</a> (upraveno)
Sex so zenou ked kojila bol skvely. A prsia naliate mliekom no radost sa s nimi hrat. Ani odsavacku nepotrebovala..
V původním dotazu (mnoho let starém) je i to jestli vás také vzrušuje kojící žena. Mě ani tak ne. Možná proto že je tam u toho přítomné to dítě, to je pro mě asexuální. Stejně jako když se někdo vyžívá v tom že si dává při sexu plínky. To nechápu, ale na druhou stranu, každému podle jeho gusta.
Můj kamarád kdysi, když jeho děti byly malé, tak často mrdal svou ženu při kojení. Dítě leželo v posteli, ona na čtyřech nad ním ho kojila ze svých velkých cecků a on ji při tom mrdal zezadu do prdele, protože prý ona ještě po porodu nemohla normálně do kundy. Byli to hrozní hovaďáci, když si tak na to vzpomínám. Už se ale s nimi dlouho nestýkáme. Zajímavé je, že ona je z katolické rodiny a byla vždycky silně věřící. Častokrát byla v kostele na mších se modlit a tak. A doma dělala takové prasečiny. 😄
Proč asi do toho kostela chodila...
Tak u nás to bylo podobný.
Moje nadržená nymfa to už 14 dní po porodu nemohla vydržet.
A to mlíko bylo zajímavý bonus.
Moje byla po druhém dítěti úplně bez chuti a dlouho jsme hledali cestu k dobrému sexu.
Hodně jsem se tomu divil a bylo těžké to pochopit, protože po prvním dítěti byla brutálně nadržená (ne natržená 😄) a chtěla furt mrdat už třetí týden po porodu. Mléko jí teklo proudem a ona se za to strašně styděla. Bohužel já jsem byl tenkrát takový mladý debil, že jsem to ani nedokázal ocenit. Brala si na mrdačku podprsenku vycpanou vatovými tampony, jak jí to bylo trapné. Já jsem jí samozřejmě řekl že mi to nevadí ale ani mě to nijak nerajcovalo. Zato dneska bych takovou stříkací maminu sál od nevidím do nevidím.
Už rok kojím a bohužel manžel na to vůbec není. Zkoušela jsem se už několikrát nabízet, ale on zcela odmítá po celou dobu co kojím sát mi bradavky, že mu není příjemné mít chuť mléka v puse. A mě by to zrovna tak vzrušovalo, kdyby se mi na tu kozu přisál a nebo mě aspoň rukou podojil.
Takže cecky nalité a doma o to nikdo nestojí *73* *20*
Ahoj, moc rád se prisaju a rád je i podojim, pokud by jsi měla zájem.
A dnes založený profil. Jen se chlapi ozvěte. Nejdřív dostanete nabídku na poslání fotek za peníze a pak vám bude slíbeno pocucáníčko. Teda mezi tím bude ještě blokace.
Nic nenabízím, nic neslibuji. Jen jsem si někdo potřebovala vylít svou frustraci *8*
Neví o co přichází,třeba tomu ještě přijde na chuť *2**73*
Ona nám Luuu napíše kam máme přijet na posusání, až ten její nebude doma....*4*
Pokud to tedy není admin lákající VIP příspěvek na chudý.....*389*
Jistě, všichni příznivci plnotučného mléka jsou zváni *3* (upraveno)
Nezbývá než doufat. Jsem znovu těhotná, tak příležitost změnit názor bude mít ještě docela dlouhou dobu *3*
Tak kdyby jsi změnila názor, dej vědět. Rád bych se na tvá ňadra přisál a dopřál ti po čem toužíš
Uvidíš, třeba názor změní a užijete si těhotenský i kojící sex spolu dosytosti. Vzpomínám na to rád, bylo to krásné milování *24*. Ženské tělo v proměně, jinak reagující a žádostivé.
ahoj, moc rád ti odsaju mlíko, rád budu tvoje-vaše orální děvka
Velice rád a s chůti se přidají když mi bude umožněno.
Taky by jsem rád cucal mléko s prsů šíleně mě to vzrušuje chci se milovat s tehulkou a nebo kojící cucat prsa je to krásný
Touzim po sání bradavek při sexovani... tak pojď zkusit změnu, když manžel nechce
kdyby nejaka v Brne mi dala ochutnat nezlobil bych se ja sem asi defacto materske mleko nikdy nemel.
resp. klidne po cele CR bych se klidne stavil ale brno by bylo ideal. Aspon to zkusit nemusel by byt sex, i kdyz bych se nebranil :D.