Polykáte svoje semeno

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobru chut ja radsej krmim usta protajsku.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
miluji chut semene kdyby se našel dárce tak by to bylo super
ja ta nakrmym chces rad taky polikam
Ahoj, ano svoje semeno často polykám. Studoval jsem historické materiály o sexualitě od jihoamerických šamanů. Zde se uvádí, že pokaždé by měl muž vystříkat své semeno jedině do vagíny ženy, kam správně patří, nebo jej dostat zpět do svého těla, aby nedocházelo k úbytku mužské sexuální, životní energie a zdraví. Pokud tedy muž nestříká do ženy, měl by své sperma polknout. Materiály uvádí i návod, jak toho docílit při sebeuspokojování. Nahý muž by měl před výstřikem ležet v pozici, kdy má nohy a penis nad hlavou (jakoby chtěl udělat kotoul vzad) a mít otevřená ústa, od kterých si to při orgasmu přímo nastříká a spolkne. Tak nehrozí, že by se udělání se na to ztratil chuť. Já to takto praktikuji a je to vzrušující, zajímavé zakončení masturbace.
Ale to by clovek musel byt gymnasta 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já to taky občas provozuju, na svém profilu mám video, jak si stříkám do pusy, jestli se chceš podívat.
Já ho viděl a moc se mi to líbí, v mládí jsem to také dělal, ale dnes mám záda v hajzlu a asi by mě musela odvést záchranka. *3* Já dnes raději polykám od jiného muže. *92**71*
Díky za pochvalu videa. Tak já už taky nejsem úplný mladík, takže tahle poloha s nohama za hlavou není pro mě sranda... Ale zážitek to byl zajímavý*4*
Zajímavé, tohle jsem nikdy nezkusil, ač jsem hodnekrst chtěl ochutnat před vyvrcholením ale hned po mě to přešlo, nic méně jednou sem to ochutnal z úst jedné své známé. Když jsem se ji udělal do pusy tak řekla mmm ty jsi sladký, chceš se ochutnat? To mě úplně rozpálilo a řekl jsem že ano, začala mě líbat a bylo to skvělé :)
Je to vůl - asi šaman..............................
Ahoj. To občas taky tak dělám.
Ja milujem semeno - niekedy svoje, no radšej mám od cudzieho chalana
Když se na mě partnerka dívá popř při tom dráždí análek tak se vystříkám do své pusy (když se nedívá tak zpravidla protože saje ona mě) poslední dobou se mi dařilo si ho i dát do pusy předtím než jsem začal... někdy holkám závidím ale taky se mi stalo že můj jogurt měl víc hořkou chuť než jindy a nebylo to ono ale jindy schválně oddaluji orgasmus pak honem na zem, lehnout zady napr. k posteli tak aby jste si svoje nohy
mohli zachytit zespoda o postel a s velkou casti penisu v puse dohonit.. rikam vam ze je to jeden z nejlepsich typu orgasmu velmi intenzivni akorat je potreba být malinko ohebný, záda trpí
Taky mě to láká chtěl bych to taky zkusit potřeboval bych poradit nějakou vyzkoušenou pozici abych si to vystříkal do pusy
taky si přesně takhle sem tam stříkám do pusy. To jsem při tom hetero a zajímavé je že mě to napadlo jen tak aniž bych to někde viděl a někdy o tom slyšel. sem tam na to dostanu strašnou chuť tak se prostě vystříkám do pusy. Už jsem to ukazoval i online na webce a je to pořádně vzrušující.
Kdybych to nedělal, tak už bych dávno chcípnul hlady... *24*
Semeno nepolykám a nenutím k tomu ani partnerku (pokud nějakou mám) Semeno nejraději stříkám do kundičky...
Jen když jsem k tomu přinucenej od holky *2*
Noo kluci priznejte mi kdo papka sve semeno 👅😄
Mně svoje chutná. Ale jen když mi sedne holka na pusu po sexu co se do ní udělám 😄❤️💋
Normálně ne, jako že bych se vyhonil a dal si to. :-D Samozřejmě jsem to takto kdysi dávno ochutnal, ale to je tak celé. Každopádně u nás doma to funguje tak, že se líže vycákaná žena. Dříve kundička, teď už jen anál.
Jak to delas? Taky bych chtel ochutnat svoje semeno,dost me to laka,ale kdyz se udelam,tak tak chut prejde
Ahoj. Byl jsem na tom stejně jako ty. Když jsem měl semeno na ruce tak mě přešla chut. Pak jsem si začal jen trochu olizovat ruku a ted už semeno klidně spolknu.
tak to máme stejně uplně přesně to samé
Ahoj,mě taky hrozně lákalo ochutnat svoje sperma,upozorňuji,že jsem čistě hetero,ale na svoje semeno před orgasmem jsem měl vždy chuť už od prvních masturbací,ale jak jsem se udělal,tak mě vzrušení opadlo a i chuť to ochutnat,ale jednou jsem si to náhodou dělal už jsem byl před vyvrcholením a někdo mě vyrušil a ze mě vytekla část semene,ale cítil jsem,že vzrušený jsem stále,tak jsem to později zkusil znovu a postupně trénoval a dnes svoje semeno naprosto miluji a strašně mě vzrušuje jen na to pomyslet.Dnes můžu prakticky kdykoliv ejakulovat a protože vzrušení neopadne spíš naopak ještě vzroste,jsem neustále vzrušený a nadržený a moje semeno mě hrozně rajcuje,je to neskutečný pocit slasti,těžko se to popisuje.Třeba včera jsem ejakuloval za 3,5h 9 krát a nadrženost prakticky neklesla,jen samozřejmě spermatu postupně ubývá,ale ty pocity uvnitř těla jsou nepopsatelné.To potom jsem vzrušený z vůně,chuti a skoro se toho nejde nabažit.....Kdyby jste měl zájem popsat více tuto techniku,tak se klidně ozvěte,je škoda to nepředat dále,spermatu mám dost nadprůměrně a poslední dobou ačkoli mám normální orgasmus velice silný,ve stoje se mě například podlamují kolena,tak toto je tak příjemný,že ani teď normální orgasmus nepotřebuji,i když si ho taky někdy dopřeji,když to vzrušený chci omezit.Když tuto techniku zvládnete,potom skoro těžko budete chtít něco jiného.
Ahoj, nechtěl by si mi prozradit jak na to? Před výstřikem mám vždycky obrovskou chuť spolikat vše a pak chuť opadne a já maximálě jen tak trochu ochutnám. Kdyby vzrušení neopadlo a já mě chuť na vše, to by byla paráda. Prosím, prosím.
Jak to delas? Taky bych chtel ochutnat svoje semeno,dost me to laka,ale kdyz se udelam,tak tak chut prejde
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Curaka do jogurtu?A co tak medzi chleba vidim ze si labuznik a uzivas si to ked si nepichnes aspon sa nazeres jogurtu plneho semena.
nejlíp péro co nejblíže k puse a stříknout to tam, nebo nohy za hlavu. Hlavně neuhnout. Je to super!
Přesně tak, lehnout na záda, nohy za hlavu a stříkat si mrdečku rovnou do pusy..
Jsme s ženou spolu 44 let a souložíme stále tak min. 2x týdně ,letos na dovolené jsem jí tak dlouho přemlouval a sliboval, abych jsem se mohl vystříkat do její pusy.Byla absolutně proti až se mi to večer podařilo s tím ,že semeno jsem pak vysál do své pusy.Nejdřív jsem vlastně uvažoval a nevěděl co s tím mám udělat ale přicházel jsem k pocitu své semeno polknout.Pánové ,teď rozumím polykačkám semene ....Manželka to vůbec nekomentovala a cítil jsem ,že zase nemá k tomu nějaký odpor a špatný pocit jak celou dobu tvrdila a já jsem konečně ochutnal své semeno a musím jen říci .............ať každý zkusí,hm *216*
Diky za radu;-)To zní zajímavě,zkusim ty nohy za hlavu otevrit pusu a nastrikat to tam
pak se pochlub, jestli jsi to dal a jaké to bylo. Je to super, ale nejvíc je to do pusy od holky, ženy a pak se líbat
nebo to nastříkat někomu jinému a sobě do pusy zase od někoho
vždycky rád slíznu nastříkané semeno. A.
Mam pocit ze nie preto hltate svoje semeno aj so vselijakymi prilohami ,ale Vas skor rajcuje o tom pisat.Nahltaj sa ho viac a mozno Ta prejde chut radit inym ako ho maju konzumovat.Co tak skusit aj ine exkrementy fesaci nenazrany mozno by vam to zachutilo.Popripade sa stretnut a cely vikend si strieket jeden druhemu do huby.
Zkušenosti nemám, ale neříkám, že ten druhej návrh nezní lákavě :D
Proč blejt vždyt je to tvoje copak bleješ když tě vypije partnerka nebo když ji ližeš kundici
To ma ešte nenapadlo, skôr by ma zaujímalo, či si ho niekto dokáže vycmúľať sám. Viem, že v mojom veku je na takú gymnastiku už asi neskoro :D
ahoj ja taky polikám,a miluji když je horká
Dnes jsem trochu ochutnal......šlo to....
Zdravím, nevim čemu se kdo diví, když to muži chtějí po ženách je to normální a opačně je to divné? nevidim v tom nic špatného a mám to vyzkoušené.
přesně tak....my to po nich chceme a sami neochutnáme....a navíc je to zdravé...
Naprostý souhlas.*2*
Když není zrovna partnerka, kterou bych svoji dávkou naplnil, tak proč plýtvat s tak vzácným materiálem. *4**3*
Já to nedělám jinak, ani kapka nazmar.
A pokud to někdo chce zkusit, ale příčí se mu případná chuť, ať zkusí sníst ananas či banán. To pak má hned trochu jinou příchuť. *5*
Jsem sub. A řád bych našel někoho kdo mne donutí spolknout jak jeho tak i své semeno.navázáním výpraskerm atd...
Občas rád při honění vystříkám do dlaně a pak ochutnám, když jsem hodně vzrušený tak to i polknu. Bezvadný
Kdyz si honim tak si predstavuji ze honim mlademu klukovi penis a strika mi do pusy...a t
ak kdyz se udelam do ruky tak si to olizu jako bych lizal jeho pennis..
Chtělo by to kouřit druhého a při výstřiku si nechat od něj stříkat do pusy, prostě stříkat a být vystříkám.
Bývalá partnerka mne přinutila jednou se do ní vystříkat a pak hned vzápětí ji vylízat. V tu chvíli jsem se nebránil, byl jsem vzrušený na maximum jako ona a tak jsem to udělal. Nevadilo mi to a nevzpomínám na tenhle zážitek s odporem. Byla to zajímavé zkušenost, ale pak už nikdy se tato situace neopakovala. Od té doby polykala jak divá. Možné to byl nějaký její vstupní test tehdy, když nad tím tak zpětně přemýšlím :D
Strikat a byt vystrikan? to zní zajimave
Aby chlap polykal me nevzrusuje, ale ja osobně sperma miluju nemuzu si pomoct
Cau, chtela bys kamarada co by ti pravidelne chodik cakat do pusinky? Klidne nic vic, jen sperma do pusy a cau?
Marek (30)
To je slovo ženy. Hluboce se klaním. Kdyby takhle upřímná byla každá, tak by zmizely ty hromady keců jak je to funguje a bylo by nám všem lépe. Samozřejmě jsem se také ochutnal a vím, že to je naprosto v pohodě.
U holky mi to prijde fajn. U chlapa ponekud nechutne
A jaky je v tom rozdil? Jsou to jen predsudky
Tak jsem konecne ochutnal svoje semeno,byl to zvlastní pocit,ale dobry,dost me to vzrusilo..ted bych chtel ochutnat i cizí,tak snad se tady postestí ;-)
Ja to nastrikal sefovi na pero a pak jsem to musel slizat a vykourit ho. Komu taky muzu postrikat pero? Pak olizu a vykourim.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nebo to skus kdyz mas neco vypite par skleniciek neceho te nakopne
opis:-jo chlapce semeno polykam jiz mnoho let, jenze to chce trik . nesms mit orgasmus, Musis vyhmatnout ten moment kdyz ti čurák vypousti semeno, ale nemas orgasmus - je to tesny moment pred...... Je to super, semeno vystrikne, muzes si na nem pochutnat a jeste se pri tom krasne dodelas.... zkus
Pro mě byla fajn metoda skamarádit se s transkou a vykouřit jí až do konce, fajn pocit cítit jak jí cuká rozkoší a dostat to rovnou na jazyk. Pak jsem ochutnal i svoje, no, ona chutnala líp.
No nevím, nevím, asi bych se nepolknul *2*
Ženam prý chutnám, ale já sebe nějak moc nemusím *3*
jo chlapce semeno polykam jiz mnoho let, jenze to chce trik . nesms mit orgasmus, Musis vyhmatnout ten moment kdyz ti čurák vypousti semeno, ale nemas orgasmus - je to tesny moment pred...... Je to super, semeno vystrikne, muzes si na nem pochutnat a jeste se pri tom krasne dodelas.... zkus
Ze zacatku mi to taky nechutnalo ale ted si ho vychutnavam. Moje slizu z jineho pera ale hlavne od ciziho je to super polknout. Kdo mi strikne do ust?
Stálého ženatého přítele nad 50 let z Olomouce na vzájemné kouření a polykání našich výstřiků?
Ahoj,někde bychom se mohli potkat.
Ahoj. Odkud jsi? Jsi ženáč,dole vyholený?
Rad bych nekomu postrikal pero a pak to slizal a vykouril az do konce a vysal i jeho semeno. Pouze Praha. Prijedu. Nemam prostor.
Také rád polknu své sperma když mně manzelka kouří udělám se jí do pusy a pak se libame ona pustí mrdku do me pusy tak jí oba lížeme ze rtů toho druhého...manželku to Vzrušuje a mně taky a chutná.... říká že chce vidět jak kouřím curaka klukovi a on se výstřika do mé pusy a já vše spapam.....
Nadherna predstava taky se mi to moc libi
Před každým výstřikem si říkám jak to hezky sním nebo si to vylížu z manželčiný kundičky. Mám na to neskutečnou chuť. Jakmile se udělám chutě jsou pryč a jen si říkám ty vole ty si dobytek. Manželka se jen směje.Do doby před výstřikem bych klidně polykal i jinému a s chutí.
tak to jsme na tom nějak stejně....*3**3**3*
Haha, tak koukám že to máme úplně stejně :-D Já bych taky před uděláním se vysál a vykouřil každého, a po udělání se veškeré choutky zmizí :-D
Honim si ho od 14let miluji to a take od 30 polikam svoje sperma miluji to nastrikam do ruky a pak to slizu super
Nemůžu si pomoci ale nejlepší je to od druhého chlapa, pěkně péro do pusy a vykouřit ho.
taky už jsem ochutnal své a chutnalo...
Ahoj , není nad to vykouřit si ho sám, není to lehký ale dá se to natrénovat -orgasmus - bez komentáře slast
Jelikož experimentuji, tak ano..

Několikrát jsem si již dal nohy za hlavu, otevřel pusu, vyplázl jazyk a nastříkal si přímo do pusy. A musím říct, že mé sperma mi chutná. :)
*71* pppppppppppppppppppppppmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
polikam svoje semeno striknu si ho na roku a pak ho slizu.
občas jo, je celkem dobrý.. :)
Taky jsem dal nohy za hlavu a vystrikal si to do huby a vše spolykal. Rád bych ale ochutnal cizí. Chci pěkně olizovat a cucat zaluda a dlouze kourit až do konce a vysat pořádnou dávku semene. Kdo mi vystrika ústa? Pište do vzkazu. Čím dřív tím líp.
Už jsem vykouřil a spolykal i muže, a to je asi nejvíce super, ale své sperma také rád polykám a byl jsem na tom stejně jako všichni. Dokud jsem se nevystříkal, tak jsem měl velkou chuť, ale pak ji ztratil. Ale když člověk překoná ten odpor, pak je odměněn novým sexuálním zážitkem, který ještě zvyšuje sexuální touhu. U mě polykání semene funguje jakoby afrodiziakum a proto to praktikují dost často a rád. *71**92*
Ano, polykám, Vždycky se vystříknu do dlaně a potom slíznu. Chutná mi. Cizí jsem ještě neochutnal.
Svoje jen olizuju, ale semeno a pohled na nej je proste neskutecne rajcovni. Jen mam strach ochutnat cizi. Uz jen slovo semeno me vzrusuje uuuh
Já musím říct že to naprosto miluju :) nemam problem dát si nohy nahoru a z výšky si nastříkat do vlastních úst a spolykat to doposlední kapičky :) ale mnohem lepší je dívce postříkám chodidla a ona mi je pak sama strčí postříkané do úst abych to znich slízal :) Hodně vzušující je také líbaní se sperma a přesouvaní jazýčky z úst do úst :) A co bych chtěl hodně zkusit, tak že mě dívka sváže, zaváže mi oči a potom mi dá spolknout sperma z kondomu :) takové hezky nemravné :) kdyžtak rád s nějakou slečnou na toto téma pokecám :)
Taky jsem to párkrát zkusil. Nevím proč ale vlastní mi moc nechutná, ale cizí mi chutná.
Je to krásné uklidit to po sobě a spolykat. Bývalá přítelkyně mě krmila i z kondomu.
Chtěl bych cizí.
Když jsem nadrženej a honím, tak mám taky chuť, ale jak se udělám, tak je konec - klasika. Poslední dobou jsem se ale naučil přestat honit těsně předím, než se udělám. Je těžké se udržet, ale když se to dobře načasuje, tak nějaké sperma vyteče, ale bez orgasmu. Nadrženost tím pádem zůstává, za pár vteřin můžete pokračovat v honění a v dlani máte čerstvou horkou dávku. Určitě víte, co to znamená *3*
se svým semenem jsem začínal. Protože jsem bi a žena mě začala týrat s tím, abych ji očistil od jiného, tak jsem si zvykal na různé cizí chutě, Dnes už žádný problém, vše je o zvyku.
Tomu bych se taky nebranil, ale nerikal bych tomu tyrani 😋 a nebo bych skusil to cizi ochutnat primo ze zdroje 😉
každý jednou začíná a zpočátku to nebyl dobrý zážitek. Co chlap, to jiná chuť semene.*4*
Aspon to neni jednotvarne , ochutnat se ma vsechno . Doma co mas a na navsteve co ti daji 😉😋
já líži mojí ženu když jí vystříkám.Od jiného jssem nezkoušel ale je to lákavé.
od jiného je to lepší :) taky bych líznul vystřkanou...
Jj musím potvrdit. Dříve by mě to ani nenapadlo a nyní... je to pro mě jako droga vylízat manželku po milenci!!!
To bych taky chtěl, jenže ona milence nemá :-( :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je dost dobrý způsob ochutnávky....a ještě vylízat kundičku po někom.
taky to tak dělám, hlavně po pár dnech honění a oddalování bez výstřiku je to super, no a nakonec nohy za hlavu a pustit to rovnou do pusy
Jo to je nejlepší hezky nohy za hlavu a pustit to tam*71*
Mám to taky tak, že když jsem nadržený, mám na svý semeno velkou chuť. Po výstřiku jak kdy. Když si ho vystříkám na břicho, tak ho prstama setřu a spolknu. Někdy vystříkám do kelímku a pak spolknu. Cizí bych taky hrozně rád ochutnal, ale nevím, jestli bych do toho nakonec šel, nerad bych riskoval.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to je poslední roky asi nějaký hit, nebo co. Dříve se na mě chlap díval přes prsty, když jsem ho chtěla políbit se spermatem v puse.
Že by prý chlap neměl po ženě chít, aby polykala jeho semeno, pokud ho sám nedokáže ochutnat 🙂.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak to si už nepamatuju, kde jsem to četl. Někde na netu.
Chuť vlastního a celkove převážně veškerého spermatu je něco co bych si mohl vychutnávat každý den. Úplně nejvíc ze všeho miluji si navzájem s chlapem v 69 vystrikat do pusy, ponechat si ho tam a poté se dlouze líbat, vyměňovat si ho. Cítit chuť nás obou, hrát si s tím. To bych mohl dělat do nekonečna.
Já jsem to vyzkoušel nastříkal jsem si semeno do pusy a není to tak špatný tak jsem pak i vylízal vystříkanou kundičku
Tak dneska jsem schválně řekl manželce že mám pro ni překvapení. Odpoledne jsme si šli na chvíli lehnout do ložnice, potom jme mrdali a já jsem jí důkladně postříkal celou kundu. Potom jsem do toho zabořil rypák. Moc se mi do toho nechtělo ale řekl jsem si že prostě musim. Chvílijsem v ní rejdil jazykem a pak jsem jí dlouze políbil a zeptal jsem se co na to říká. A ona prý: Fuj! 😀
Ja svoje ochutnávam už delší dobu, při honění olizuju kapky, někdy si dám nohy za hlavu a nebo třeba striknu do sklenicky. Dost mě to vzrušuje, cizí bych nedal, nejvíc mě láká po sobě vylizat manželku jenže po orgasmu už mě přejde chuť
Klasika přesně jako u nás , fakt se musím smát. Nejsem v tom sám 😁