Pro adminy - návrhy zlepšení

Návrhy na zlepšení nové verze serveru

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sakra blbej web, ono se to odeslalo bez mého elaborátu...grrrrr.
Předmluva:
Útočných threadů týkajících se nevydařené modernizace tohoto webu je zde již dostatek. Cílem tohoto threadu není útočit a nadávat adminům, ale sdělit jim trochu konstruktivních názorů na zlepšení nevyhovující situace. Poprosil bych případné komentátory, aby se tohoto cíle drželi.

Konkrétně:
Web je po úpravě dost nepřehledný. Mnoho grafických prvků mohlo být menších např. („Co je nového?“, záhlaví stránky, detaily Návštěvnosti profilu).
Speciálně na mobilu je web totálně nepoužitelný. Aktuální řešení webu se s malým displayem nepopere a vzniká chaos.


Návrhy:
1. Zmenšit záhlaví.
2. Přesunout Novinky na pravou stranu stránky do užšího sloupce (v podobném duchu jako v předchozí verzi stránek).
3. Fotoalba mých oblíbených přesunout nahoru do uvolněného prostoru. Fotoalba mých oblíbených by mohla jít trvale zafiltrovat, aby se jednou zobrazené nadále nezobrazovaly. Náhledy těchto fotoalb zmenšit.
4. Nejnovější alba nadřadit videím a chatu.
5. V detailu alba – zmenšit podklad pod názvem alba (autor, kategorie, hodnocení ...). Text je dostatečně velký, ale tabulka je zbytečně velká.
a) Zvětšit detaily fotografií – na úkor bílého rámečku a dole umístěných náhledů.
b) Fotografie na fullscreen i pro ne VIP uživatele.
c) Ať zůstane při návratu z fullscreenu zobrazeno předchozí okno s posledně otevřenou fotkou. V aktuální verzi se okno zavře a zobrazí se obsah alba. Případně, ať se fullscreen zobrazuje v novém okně prohlížeče (jak bylo v minulosti).
6. Po návratu z konkrétního alba do seznamu všech fotoalb nezůstává pozice okna na původním místě, ale přesune se zpět nahoru.


https://picasaweb.google.com/107649777264251589213/28Rijna2015?authkey=Gv1sRgCM768f211YDbywE&feat=directlink#slideshow/6210643259840744482
Mohu otázku k jednomu bodu? 5b) Fotografie na fullscreen i pro ne VIP uživatele
Když tady fotograf nahraje upravenou pro distribuci zmenšenou fotku, jak toho chcete dosáhnout?
Bylo to myšleno tak, že neVIP uživatel nemá ani možnost zobrazit fotografii ve větší velikosti. Samozřejmě, pokud ji autor sám ořeže na 600x400 pixelů, tak s tím nikdo nic neudělá. Ale takových autorů snad moc nebude.
Takových autorů, co zmenšují své fotografie tu je dost.
Ale pojďme k tomu jak jsi to myslel. K čemu bude běžnému uživateli fotka v plném rozlišení, dejme tomu 8Mpix? Proč ji chceš vidět?

Já osobně, bych ji chtěl vidět v plném rozlišení pouze a jen kvůli TK fotografie. Na prohlížení by stačil náhled ve velikosti původního, rozuměj starého webu.
Asi jsem se vyjádřil chybně - nečekám fotku v plné kvalitě. Např. naše fotky uploaduji v jednom rozměru 1280. Fotku v tomto uploadovaném rozlišení uvidí jen VIP. Ostatní se musí spokojit s oknem o ne moc velké velikosti. Přesně si nepamatuji velikost původních zobrazovaných oken, ale proti nim jsem nic neměl a pokud se vrátí, budu jen rád.
Myslím si že maximální výška původního náhledu byla 800px.
Tak projsem si teď upravil zobrazení, aby se mi zobrazoval Fancybox o dvojnásobné velikosti i se zvětšeným zdrojovým obrázkem.
děkuji, jinak fotka stahnuta, nejaka inspirace bude ... jinak je potreba pocitat s tim ze lide maji rozliseni 1300, po odecteni nejakeho prostoru reklam je mozne jen 1000px-1100px, takze vzhledem k tomu ze sme nechteli odriznout tyto od webu a pohodlneho koukani je to jak to je, jinak vsichni si stezuji ze nevidi kdo je online z kamaradu atd ... ted otazka co je lepsi, nemit to tam vubec a nebo to tam mit jak to je ted ale jen zmensit napr. nektere nahledy galerii?
Fotky resime
Děkuji za reakci. Stále by bylo lepší zúžit "Co je nového" na polovinu šířky obrazovky, odstranit zbytečnost "Sladký VIP život na amateri.com" a do vzniklého prostoru umístit menší náhledy fotek oblíbených. V minulosti náhledy nebyly, byly pouze textové názvy alb a také se s tím dalo žít.
Ale vedle toho "Co je nového" alias novinky je položka Celkem, pod kterou najdete základní informace o tom kdo se vám koukl na profil jako to bylo v minulosti.
Ano vím. To bych ponechal. Jen bych to zúžil.
No jako je pravda, že většina zobrazení PC je 1366x768 ale při zobrazení nahledu s pevně danou hodnotou pro nejdelší stranu 500px. bude landscape fotka 500x375 (samozřejmě výška se může lišit dle poměeru stran fotografie).
Lepší by bylo vložit pevnou výšku 500px pro náhled (sice budou na tom bití vlastníci FulHD až QHD), ale náhledy budou mít rozumnou velikost. A úplně nejlepší by to bylo procenta rozlišení.
Prosím o radu kdykoliv odešlu vzkaz nebo hledám nějaký Nick, odhlási mě to z amatéru. To je fakt šílený. Pořád dokola se prihlasovat.
Prosím o radu kdykoliv odešlu vzkaz nebo hledám nějaký Nick, odhlási mě to z amatéru. To je fakt šílený. Pořád dokola se prihlasovat.
Rada je jednoduchá, dělá to všem, asi něco provádějí se systémem.
Nedá se někde na profilu defaultně zaškrtnou jazyk?
Když změním win na anglický, automaticky se mi to přepne do anglického rozhraní a musím to kvůli fóru přepínat :-( je to nepohodlné, když teď hodně cestuji..
Dá, v Nastavení (klikni v pravém horním rohu na tvůj avatar -> Zobrazení a nastavení -> Jazyk: xxx
pri kazdem novem prihlasenim se to vrati opet do puvodniho nastaveni.. nebo vzpnuti zapnuti pc ted nevim..
nemas se prihlasovat pres anonymni prohlizeni *22*
Restart počítače ani nové přihlášení nemá vliv - teď jsem to vše zkoušel. Vyčisti si sušenky a nechoď sem přes anonymní prohlížení ;-)
ze vzdycky to,co je perfektni,musi nejaky kokot zmenit k uplnemu paskvilu!jeste jsem nezaznamenal jedinou kladnou odezvu na tento zpraseny novy web amateri.com vratte starou verzi amateri.cz krasne prehledna uvodni stranka,stejne jako pri otevreni jakehokoliv profilu uzivatelu.na jedine strance je dokonaly prehled o majiteli.a ted?aby clovek hledal jak pica ruzne odkazy a rozklikaval dalsich 10oken.s takovym webem bezte do pice!!!hlavne ze to delate k nasi spokojenosti,vymrdanci!
Tak jsi si zanadával a poplival, spokojený? :D
nejsem spokojeny,jsem nasrany a chci zpet starou verzi
Tak jdi ven :) Tam se možná uklidníš :D
vidim ze patris mezi ty kokoty co maji neco spolecneho s tim novym zmetkem
Spíše se snaží reagovat věcně.
je zajimave,ze je jediny komu se to libi a pochlebuje jim
To on ve své nabubřelosti nepochopí :D
zato ty jsi ze vsech nejchytrejsi,nejvzdelanejsi...
Tak přesně takové komentáře zde nechci. Jsou zbytečné a je jich plno ve vedlejších threadech. Uvědomte si, že pokud zde bude 100 příspěvků se samejma nadávkama, tak si jedné/dvou dobře mířených rad žádný admin nevšimne - pokud vůbec bude takový thread číst. To, že by admini vrátili původní stránku nevěřím ani ve snu :(.
prave proto,ze nase namitky nectou ani je nezajimaji,tak nevim proc mit jeste s nimi nejake slitovani
Zanadávat si, s prásknutím dveří a řevem odejít ... jak čecháčkovské. Mimo "vraťte nám původní web" (který se imho nikdy nevrátí) jsem zde nečetl jedinou rozumnou připomínku - a to jsem prošel všechny dotčené thready.
hmm,tak to mas asi neco s ocima,ze jsi nevidel zadnou pripominku(nebo nechtels videt)
Pár věcných připomínek tady bylo, le zapadli mezi tebe a podobné plivače :D
Chováš se jako by jsi jim vytrhnul trn z paty a že můžou být rádi, že TY tady jsi, bez TEBE by to rozhodně padlo :D
Tak se seber a jdi jinam, smaž si profil :D :D :D
radeji budu na ty zmetky plivat nez abych jim lezl do prdele....jinak jsi dost vedle,vubec si nemyslim a ani me nanapadly takove nesmysly,ze by to tady beze me padlo apod.jen me sere jako stovky jinych,ze to co bylo dobre a vsem vyhovovalo,prijde nekdo s radoby uzasnou veci,ktera se nikomu nelibi,ale je to nezajima,serou na nas a ty jim jeste pochlebujes...ty jsi ten posledni,kdo me bude poucovat a vyhazovat
Bla bla bla *3**3**3*
Stovky jiných? Snad tak stovka co jsem si pročítal vlákna, takže zase nepřeháněj *4*
Tak ono Ford Model A taky jezdil, odvezl tě z jednoho místa na druhé a nepršelo do něj že *3**3**3*
A ty budeš první a snad i poslední kdo sám sebe bude vyhazovat *4* Tak se měj a pozdravuj jinde *3*
jj,stovky jinych.a to je jen za 1.den...mel by sis poridit silnejsi bryle nebo aspon ocitit kdyz jim porad lezes do prdele*1**1**1*dobrou chut
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jasne,ale vadi mi,ze se rozhoduji o nas bez nas...a vubec je to nezajima,ze se nova verze nikomu nelibi...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
presne tak-neprehledne ramy,funkce,zbytecne komplikovane,graficky priserne...je treba to psat primo do kontaktu,tady to asi nectou a nezajima je to.taky jsem jim poslal par emailu...
Pokud jsi jim poslal pár mailů v podobném znění jako tvé výkřiky tady na foru, tak by jsi byl bláhový v tom, že neskončí v automatickém SPAMu *3*
budes se divit,ale odepsali..a snazili se me presvedcit,ze ta jejich slatanina je "svetova"*1*
Ty tomu říkáš přesvědčování, já to nazývám zasláním strojového textu aby adresát nepoznal, že je nám u prdele *3*
no,kdyz tam jsou takova paka jako ty co si hrajou na nadlidi a jsou presvedceni o sve neomylnosti a za kazdou cenu budou vnucovat lidem svuj nazor,ja u toho nebudu...ty mas ale s tou prdeli velke zkusenosti,co?porad zaborenej v prdeli tvych sefu.se mej a uzij si to*1**1**1*
No, ono záleží na tom, jakýmu z adminů se to dostane do ruky.
Za ty roky jsem udělal zkušenost, že odpovídá-li mi ženská, je to vždycky odmítavá odpověď založená na nějakém nesmyslu a vysvětluje mi něco jiného, než o čem jsem mluvil.
Pokud mi odpoví chlap, je to vždycky k věci a velmi rychle se dobereme závěru (ne nutně souhlasu, samozřejmě).
a hele, že nekecám:
ohlásil jsem bug, že v poště se neobjevují zprávy odeslané jako první kontakt.
Někomu napíšu z jeho profilu, ale tato zpráva se vůbec neobjeví v mém maileru.
Je dostupná jenom přes ten oslovený profil, jenomže kdo si má pamatovat, komu před rokem psal.
Takže bug CHYBÍ SLOŽKA POŠTY "ODESLANÁ".
Odpověď?
"Dobry den,
najedete na jeho profil, tam najdete vzájemnou komunikaci.
Jitka , webmaster amateri.com"

...jo, jenomže ten profil právě neznám, to přece právě hlásím" :_D

Já chápu, že teď zase upadnu do nemilosti a moje blogy se záhadně začnou schvalovat až po pěti dnech čekání, jako tenkrát, když jsem si dělal z adminky srandu, ale co naděláme.
Blbou pověst serveru dělají právě... lidé.
Myslite ze admin a majitele neco zmeni ? Ja si myslim ze nas maji vsechny v pazi a muze se tu psat plno veci,pripominek,nazoru,proseb.
Oni to tak chteli a my jsem jim u prdele.
Bojím se, že pokud se něco nezačne měnit, lidé začnou odcházet (včetně nás). Web bez lidí = web bez příjmů = zaniklý web. Vše se točí kolem peněz a majitelé by si to měli být schopni spočítat.
Možná by měl být nahrazen novým, jiným, nevím...něčím míň honěným za penězi, ale kdo má audi, rád by bentlyho že jo..o tom to celé je.
Když lidecz padlo čast lidi zmizla sem, část na jiné severy, ale většina jich někde existuje.
Ale dodnes je to velká škoda, nicméně dnes jim jde o generaci zisků jako tady a tak zrušili a předělali do dnešního děsu...mno svět a dobré věci se v řit obrací...
Tak na lide jsem kdysi chodil, ale tak rok před změnou jsem přestal, takže to velká škoda nebyla. Ano, mohl jste tam mít, stejně jako já, dobré přátele, ale pokud počet přátel, nebo lidí co stojí za kus řeči, byla tisícina promile z celkové množství dětí, loudivých slečen a nadržených honičů, tak to, ještě jednou, velká škoda nebyla.

PS.: Vy někoho něčím dotujete za své, nebo děláte vše pro to, ať jste čímkoliv v zisku?
No vidis,a vyjadril se tu nejaky admin k diskuzi ? Vubec zadne realce nebo diskuze.
Proste jsme jim u zadku ale hlavne ze to delaji kvuli nam.
Ale vždyť se vyjádřil ;-).

........ (znaky do 30)
Mimochodem, na počítači nevidím videa - místo nich jen náhled pár snímků. Safari 9.0.1 (11601.2.7.2), Opera 33.0. Na mobilu i tabletu je video funkční.
Na Chrome videa jedou. Můžete se prosím admini podívat, proč Safari zlobí? Vůbec se neotevře "rámec" s videem.
Zvětšení fotky z toho malého rámečku na klasickou velikost jen se zaplaceným účtem i pro ty co zde mají fotky???? To snad nemyslíte vážně ..
No tady by měli trochu (spíše více) poupravit svůj obchodní model. "Prodávat" fotky uživatelů bez "odměny" pro uživatele je cesta do záhuby.
Mimochodem, velká fotky jdou i bez VIPka :)
www.n3pi.zaridi.to/screen_4.png
www.n3pi.zaridi.to/screen_5.png
Jsi mě rozesmál....:-)) to jsou tedy velké fotky *3**3**3*
To víte, když je tohle velikost kterou nahrál autor na stránky, tak se usmějte *3*
Nerozumím. První odkazovaná fotografie se zobrazuje neVIP členům (velikost 500x329 pixelů). VIP člen tu fotku vidí v rozměru 1215x799 a originál je viz druhá odkazovaná (2220x1460). Velikost pro neVIP je trapná a měla by být zrušena.
Ano, první fotografie se ukazuje ve fancyboxu neVIP uživatelům. Jak vidí VIP fotku to nevím, ale já momentálně mám nastavené zobrazení fancyboxu o velikosti 1000px portrait a 1500px landscape s tím, že se mi do fancyboxu nezobrazuje změněná velikost, ale zmenšený originální soubor. Pokud bude originální soubor menší než pevné hodnoty fancyboxu, tak se ukáže originální velikost.

A nemám VIP.
Já mám vážné pochybnosti, že co napíšeš tak po sobě nepřečteš.*3*
Proč? Já tomu textu rozumím a víc co tím myslí ;-).
oprava: ... a vím co tím ...

(těch minimálních 30 znaků je taky pěkně otravných)
To je v cajku, "slečnu" Verbal jsem asi namíchl na jiných vláknech :D
Na mobilu se nedá číst fórum. Odpovědi ve vláknech utíkají doprava, a jsou zprava uříznuté.
No a fóra s tisícem příspěvků na mobilu skoro nešly prohlížet ani dříve. S novým designem je to ještě horší. Natahuje se to postupně, a dojet na konec je jak trénink na prstování. Anebo prohlížeč rovnou spadne.
A máme tady další návrh na zlepšení :)
Špatné a matoucí řazení ve fóru. Chtělo by to i využít jednoduchý filtr řazení (vlákna za sebou dle odpovědí, odpovědi dle času).
A možnost editovat vlastní příspěvěk.
zlepseni je, jen je jasne ze kazda zmena se nelibi vsem :-) ale verte ze az opravime chyby o kterych nas informujete budete spokojnenejsi...jinak prosim pokud mate nejake napady konkretne poslete
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zrovna chatuje 2632 lidí a cca 100 lidí se vyjádřilo do diskuze, zbytek to neřeší :D. Takže netvrďte, že se to až na 3 lidi NIKOMU nelíbí :-)
Ahoj, stránka je celá dojebaná.
- Nesmlslná šířka vzhledem k obsahu.
- Informace v profilu jsou nepřehledné - koho napadlo dát vše vedle sebe a rozházet to do záložek? Předtím bylo vše jasné na první kliknutí a zobrazení.
- Když si zobrazím galerii, tak nechci zpět na seznam galerií, když jsem byl předtím na profilu daného člověka.

atd atd... Spousta nelogických souvislostí. Testoval to vůbec někdo na lidech? Tohle musel vymyslet a naprogramovat totálně zhulenej magor. Proč se neotestovalo a připomínky nezapracovaly?
Jsem tu od roku, tuším, 2004, za ty léta si člověk zvykne a každá změna bolí, ale tohle je moc. Proč alespoň věci, které k sobě patří, nejsou graficky stejně podbarvené? Achjo, to nemá cenu...
PS: Přijde mi to, jako kdyby někdo dostal zadáno, že web musí mít dvojnásobnou šířku a pak to tomu všechno uzpůsoboval. Proč jsou informace v profilu rozhozené do dvou sloupců? Vám to přijde přehledné? Ne, není. Je to matoucí.
Proč mám klikat na záložky v profilu, když ani nevím, zda pod nimi něco je? Blog, inzerát...

PS: Ještě zbývá rozjebat chat *4*
Ty jsi jeden z mála co tady došel s kritikou a jmenuješ dané problémy, bez nadávek, chvála ti.
Tak určité záložky v profilu byli již předtím, teď je jich více. Nemohu posoudit za všechny a ani ty za všechny nemůžeš posoudit jestli to je špatně nebo ne.
Navrácení na profil při uzavření galerie je třeba chyba a věřím tomu, že to udělají více logické.

Myslím že nějaké testování proběhlo, první zmínky o novém webu jsou již tady nějaký ten měsíc. Záleží ale kdo to testoval, ty, já, tamtem či tento má trochu jiné smýšlení o logice a souvoslostech. Takže pokud to testoval někdo, kdo to má jinak, tak se nám to může zdát divné a nesouvislé.

Informace v profilu ve dvou sloupcích mi nepříjdou matoucí, ale prostě jiné. Člověk si na to velmi rychle zvykne.
Proč se ikony nahradily malým písmem psanou tabulkou?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Statisíce jich zrušilo profil :-D Se divím že vy tady zůstaváte :-D :-D :-D
Hele ty troubo čísla vám nesedí,a ani číslaalb a lidí na amatérech a směheš se?svojí hlouposti.lžete dal sjem práci si spočítat uživatele hodně odsud oděšlo lidí a na nějakého blbečka co tady uráži je tak někdo zvědavej.ČÍSLA NESEDÍ PROBER SE PROLHANE.
Protože nám nic jiného nezbývá
Číslati poněkud nesedí ty troubo.
Chlapečku ty seš hodně zaostalej blbeček ty čísla co házíš ti nějak nesedí.dodrbali jste to a jste posraní to přiznat jinak by jste letěli jak hadr na zem a ty jako první,stačí spočítat kolik lidí uteklo a kolik jich radši nic nenapíše a pak zmizí.
hlupák co si neumí přiznat chybu.
Tak kolik statisíců jich uteklo? *3* *3* *3*
Ano mas scela pravdu, ale 2630 jich chatuje ve variante "old". Jinak se k novemu moc vyjadrid nemohu. Mam Safari a ta na s novou verzi moc nefunguje, jak mi potvrdil administrator.
Ty reagujes na neco skoro po roce? *3**3**3*
To ze se ani nepodivas na co reagujes a hlavne z ktereho data, dosti vypovida o tvych schopnostech rozeznat problemy...
PS: Funguji na Safari.
mám jeden nápad vrátit to zpět jak to bylo před tím...bylo to přehlednější toto je katastrofa a přemýšlím o zrušení profilu.
Co ten symbol pro ženy???? Vždyť je špatně.
tak proč meni kolonka ktera byla na stare amateři.cz což se tyka poznamka o uživatelych
dalši věc proč si člověk musi klikat aby viděl stale mistnosti i když třeba tam nikdo neni mělo by to byt tam stale a ne aby ji někdo hledal když je stala proč V.I.P abych viděl svuj profil je to nesmysl ale budiš jde o vydělek a pročpak se neukazuje okno upozorněni že přišel vzkaz když jsme třeba na chatu dost dlouho to trva nežli to naskoči že přišel nam třeba vzkaz no a mimochodem když jsme třeba v seznamce čtem inzeraty a vratime se na uvodni stranku tak se opětově musime přihlasit i když to mame nastavene tak abychom byli stale přihlašeni je to trochu nemotorne ale berem je to v zaběhu tak je co opravovat,když je člověk na chatu tak dřive bylo možne vidět když se najelo na jmeno mistnostě tak se zobrazilo kdo je spravce mistnostě a dane pravidla či domeček ale bohužel jak tak i pozorujem některe lidi jsou zmatene tim co je tedka a čim dal moc sem nechtěj na jednu stranku je i my chapem ale je to jak z novym autem take jezdi lepe jen některe detajli by tady měli byt co bylo na starych amaterech a jedna vec když už nove A.com tak ty galerky by měli mit tež logo napisu amateři.com a ne amateři.cz zas je to jen detajl ale když už takova změna tak snad se všim všudy jinak děkujem a snad to bude aspon tak a něco ztoho bude z5 aby měl aspon nějaky info hezky den
chlapci, dle reakci i meho nazoru jste to cely dojebali, je to mnohem neprehlednejsi... a ukajet se sebeklamem ze budeme spokojenejsi ??? Jen cekate, az lidi proste otupi a prestaj remcat, protoze si proste prosadite svoje. To je hola pravda. Kdyby vas opravdu zajimaly nazory lidi, tak to vratite zpatky a hluboce se zamyslite, nez zace zacnete tvorit. Autorum bych doporucil zmenit model toho co kouri ;-)
V kolonce lidé , bych byl raději o nastavení pole datum posledního přihlášení , než počet alb . S pozdravem Luděk
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde najdu blokovani nemohu ho ted nikde najit
Uvital bych opět možnost vidět komentáře, které uživatel udělil. Hlavně u prázdných profilů, se z nich dalo něco vyčíst.
ahoj.... v minulosti pri starom formáte na hlavnej stránke bol dole malý chat..... nemáte v úmysle ho zas dát do provozu??? je škoda, že pri "inovácii" ste ho odstránili aj ked my už raz bolo napísané, že sa na tom pracuje... no už ubehol dosť dlhý čas a môj starý , dobrý malý chat tu nie je :(.....
ahoj.... v minulosti pri starom formáte na hlavnej stránke bol dole malý chat..... nemáte v úmysle ho zas dát do provozu??? je škoda, že pri "inovácii" ste ho odstránili aj ked my už raz bolo napísané, že sa na tom pracuje... no už ubehol dosť dlhý čas a môj starý , dobrý malý chat tu nie je :(.....
nemáte na to si zaplatit kvalitni lid?chápu.lidi reknete jak to chete stejne to neudelame.
nevím jestli už to tady někdo navrhl, ale by fajn u profilu mít i záložku na povídky. Jsou tu někteří velmi šikovní spisovatelé, které u nichž bych ráda sledovala jejich povídkovou tvorbu
Doporučím ti tento docela dobrý nápad napsat do vlastního vlákna, tady se to velmi lehce ztratí uprostřed.
je to jasné. Jsme v Česku. Cokoli funguje je třeba zrušit, předělat, hlavně tak, aby to nasralo každýho. A je jedno, jestli ruším JZD, fabriky co je znal celej svět a nebo jen hojně využívaný web. Hlavně když to vymyslím jinak, a naseru tím co nejvíc lidí.
místnost " Budějčáci hetero " z kategorie Města a místa není vůbec vidět v českém zdroji obsahu ale jen v německém, tudíž nikdo kdo má nastavený jen český zdroj obsahu webu (a to jsou všichni kdo se na stránky amateri.com přihlásí v Čechách nakolik jim web hned nastaví český zdroj obsahu) ji nevidí a zákonitě si myslí, že jste tu místnost zrušili, ve staré verzi viditelná byla, takže se ptám co s tím uděláte, byla bych ráda o nápravu co nejdřív.

a hlavně budu ráda i za odpověď
Tak tohle je drobná chybka v systému, kterou určitě hned opraví a třeba i společně se změnou defaultního zobrazení prázdných místnosti místo zamčených.
Doporučím prozatím zvolit zdroj obsahu "svět".
já na to přišla že to stačí přenastavit a nic jiného nedělám jen každému píšu co má dělat a už mně to nějak nebaví, proto jsem to napsala i sem ať o té chybě vědí a konají
Právě jsem smazal videa a galerie. Myslím, že je to jediná zbraň jak dát najevo nespokojenost. Logicky když tu nebudou galerie, tak sem nikdo nebude chodit a nebude chtít za ten shit platit. Tedy mazači galerií spojme se :))) Chápu je to radikální, ovšem nikdo o této změně podrobně neinformoval a hlavu mají zastrčenou v písku celý den.
Děkujeme že jste nám to všem oznámil :D můžete si taky smazat i profil :D
Neser se do mě zmrde z Brna , od rána akorát provokuješ spousty lidí.
Chlapi, jděte se prosím hádat jinam. Akorát to tady plevelíte. Nevím, jak vaše oznámení o smazání fotek pomůže adminům v úpravě webu :-(. Díky.
No jim je to milostivá naprosto jedno. Vy jste zřejmě mimo realitu - na prvním místě je profit.
Bla bla bla :)
A ty od rána nemůžeš rozdýchat změnu a proto všem a všude ohlašuješ že jsi smazal galerie a že si smažeš i profil :-) směle do toho, aspoň tady bude klid a prostor na návrhy :)
Ano můj návrh je smazat fotky a nikdo nebude platit - pak si uvědomí, že se někde stala chyba.Jenže na to musí mít lidi koule.
Úplně vidím, jak hned zítra zkrachují, protože ty jsi si smazal fotky :-D :-D :-D
PS.: Když smažou fotky, tak si nebudeš mít u čeho honit :-D :-D :-D
No ty už si ho například u mě nevyhoníš :)))
Kdyby aspoň bylo u čeho :-D Vocas 1000x jinak a stále stejně :-D :-D :-D
no vidíš jak jsi se hezky kochal , ty kundičky jsi taktně pominul, aby sis mohl opět kritozovat, tvoje galerie mě nezajímají a ani nevím jestli je máš, neb hovno mě fakt nebere.
Mluvíš z vlastní zkušenosti honibrku, u mě si ho právě už nevyhoníš :)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pravdu díž :)
..................(30 znaků)
Jsem zklamaná ve všech směrech.
A amatéři jsou snad od toho, aby se krom jiného neplatilo, nebo to je chybná myšlenka? Videa "pal čert".
Už z těch reklam jistě nemáte málo..







jen maličkost.Znak pro ženské pohlaví vypadá jinak!
Co mi to udělalo?Ta dlouhá mezera na začátku příspěvku?*9**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ono tady ve foru je více nedodělku viz zobrazení a usporádaní vláken, ale myslím si, nebo spíše jsem si pevně jistý, že tyto chybky budou vyřešeny :)
pro admina- je to už dva dny co jsem smazal profil a furt jsem tady. nešlo by to nějak na této nové verzi vylepšit??? už bych byl rád kdyby tu muj profil nebyl!!! děkuji
Vracení ke staršímu vzhledu by byla asi nejlepší volba. Stránky jsou roztahané věčné rolování pro ruzné informace. Nepřehlednost. Jediná pozityvní věc je , že dáváte prostor jiným webům se zviditelnit a zikat nové příznivce.
Chodil jsem sem rád, protože na rozdíl od jiných webů byl tento jednoduchý a přehledný. Bohužel nyní je to o ničem. Nepřehledné, fotka v min.rozlišení poplatná dnešní době rozhodně není a za větší si mám platit??? A proč??? Bylo by dobré nechat možnost velikost zveřejněné fotky na tvůrci, který má na foto autorská práva. Chci vystavit foto aby byly vidět detaily a místo toho pak většina vidí pouze jakýsi náhled .... obzvláště při rozlišení monitoru v HD.
Myslím, že by se admin nemusel stydět vrátit původní verzi stránek, zkrátka ne vždy se vše povede a tohle je fakt krok zpět. Za vrácení původní verze sklidíte na 100% poklonu od vašich věrných uživatelů. Někdy je prostě vhodné si nasypat popel na hlavu a přiznat si chybu.
Chodí se obyčejný lidé, kteří se rádi podělí o své intimní fotečky a bylo by škoda neposlouchat jejich názory, bez nich to můžete totiž zabalit. Tak se věnujte svým přispěvatelům a nehleďte na to zda jít s designem s dobou. Jděte raději než s dobou se svými uživateli ... tudy vede cesta k úspěchu.
Tak se prosím zamyslete nad možností vrátit původní a léty prověřenou verzi stránek.
Na novém webu docela chybí to, že v profilu uživatele již není možné zobrazit seznam jeho komentářů - dal se tak někdy docela rychle získat obrázek o duševním profilu daného jedince.

Dále v mém profilu nemohu najít zobrazení všech poznámek, které jsem si k jednotlivým uživatelům udělal. Dříve to šlo.
Nyní poznámku vidím jen když jsem v profilu daného uživatele.

Omezení zobrazení pro neVIP uživatele na tu poštovní známku o velikosti cca 500 pixelů není šťastný nápad, ale pokud
na tom majitelé trvají, na což jistě mají právo, tak jedinou obranou asi bude nahrávat sem na protest hromadně nějaký čas jen fotky v této mini velikosti ( a pokud omezí minimální velikost, tak třeba s nějakým tučným rámečkem ), takže i VIP uživatelé žádný bonus v tomto případě nezískají.
Myslím, že na takový postup zase mají právo majitelé fotek.
Máte pravdu s tim zobrazením fotek, 500px pro delší stranu je hodně málo. Jak už tady proběhlo včera, kdyby byla nynější velikost v rozsahu, jako byl náhled fotky v původním webu (cca 800px na výšku), bylo by to dostačující pro všechny.
S tím by chtělo vážně hnout, obzvláště při vyšších rozlišeních na menších displejích jsou fotky spíš jako ikonky, osobně to vidím tak, že admini si všimli, že většina uživatelů si čas od času fotku rozklikne, aby viděli detail a napadlo je, že je to způsob jak nalákat lidi na VIP. Samozřejmě že stránky musí z něčeho žít, to je pochopitelné, ale nedokážu si moc dobře představit, že někdo dá 700 ročně kvůli možnosti prohlídnout si detaily, spíš to odradí uživatele, kteří sem kvůli těm galeriím chodí.
Na druhou stranu chválím, že člověk si může nechat zobrazit jen ty galerie, které ještě nerozklikl, na starých amatérech jsem tuto funkci nenašel a postrádal.
Tak já osobně si rozkliknu do originálního rozlišení jen pár fotek a od vybraných uživatelů. Opravdu nevidím důvod rozklikávat 95% zdejších galerií pořízených mobilem, jež nejenom já, nazývám pouhými cvaky.
Těch zbývajících 5% stejně ve většině případů zmenšuje do prezentační velikosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ta anketa dopadne asi takto : cca 150 lidí (ti co se vyjadřují v různých vláknech fora) dají "nelíbí", několik uživatelů dá "líbí" a 2 tisíce uživatelů dá "je mi to jedno" :)
Přítelovi poradím ať si klidně profil zruší když se mu to nelíbí :) on stejnak za Váma dojde zpátky :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co chcete aby Vám lide odpověděli?
Mě se nelíbí stav českých silnic, nelíbí se mi že nám vládne agent Bureš apod. Prosím někoho aby vrátil staré časy a stavy zpět? :)
Jenže N3PI má pravdu. Na to kolik lidí je na Ama registrováno si jich zde stěžuje jen pár. Průzkum pak opravdu může dopadnout "špatně" a argument provozovatele bude, že většině uživatelů se změna líbí. Tak jako všude, i zde bude platit Paretovo pravidlo (v neprospěch těch, kterým se změna nelíbí) :-(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když je to odraz toho, jak to vypadá ve společnosti, může za to grafická změna portálu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Noo ale já nikde netvrdím, že nynější vzhled je moderní :) je tak 5 let starý proti nynějšímu trendu.
Minichat je funkce, která se vzhledem nemá nic společného.
Kdybych spoléhal na tu lhostejnost, nebo podle ní jednal, tak se tady nesnažím některým něco vysvětlit :)
Ale máte trochu pravdu, většině je to jedno, hlavně že tady jsou nahé fotky. Proto je tady tolik nadávek, protože ti co tady jdou za účelem zhlednout ty nahé fotky při masturbaci, budou muset nyní být VIP, nebo se spokojit s malým náhledem.
klasika, veškeré nové weby stojí za vyliž P! to je jako kdybyste okopčili seznamka.cz! přehlednost strašná! zabili jste stránku jak seznam lidé, díky tomu jsem to tam zabalil....
Tak seznam zabil lide.cz totální změnou konceptu *4* ne vzhledem.
Promiň, ale to, co se tady snažíš obhájit je naprostý nesmysl. Za dobu, co s partnerkou na amateri.cz jsme, máme přes milion shlédnutí galerií. Online marketing je mi velmi blízký a proto si umím představit, jakou částku jen za takový počet zobrazení reklamy portál inkasuje. Pokud nemožnost sledování videí a zobrazení detailu fotografií apod. není změnou konceptu, tak jsi vážně zcela mimo.

Ke vzhledu je škoda se vyjadřovat. Ze stránek, kde nadšenci sdíleli své fotografie apod. se stal portál, kde je na první pohled patrné, že je potřeba na tom co nejvíce vydělávat. Při pohledu na přehled galerií máme pocit, že si prohlížíme katalog laciných holek....

A k čemu to povede? Ti inteligentnější zde ukončí své další publikování a budou zde jen Ti, co si zaplatí VIP, aby se mohli koukat. Gratulujeme!!
Lidé.cz fungovali převážně z chatu, blogů a rozsáhlých diskuzních témat. Změna proběhla na seznamovací portál ne podobný serveru Badoo a podobným.
Pokud je ti online marketing velmi blízký, tak moc dobře víš, že za Tvých milion shlédnutí inkasovali max. 10.000 :D
Videa, jako uživatelská videa se určitě lidem bez galerií a nebo VIP nezobrazovala, takže jaká změna konceptu?
No, není potřeba asi dále komentovat.. Jsi vážně neskutečná trumpeta.. Logika -> vydělal jsi nám 10.000 (a je to samozřejmě více) tak nám zaplatť ještě VIP, pokud chceš využívat základní funkce, nám je silně proti gustu.

Takže se tu klidně dál dohaduj a obhajuj a minimálně my tu končíme...

P.S. Změna konceptu je minimálně v tom, že předtím jsme videa sledovat mohli, nyní ne...A to je fakt...
Tak zrovna u Vás to bude určitě koruna za zhlednutí :D
Takže pojedeme logiku? Tak fajn :) Logika -> Dál jsem na server, který platí někdo jiný, své fotky, seznamuji se tady s lidmi, bavím se tady -> vydělal jsem jim 10.000 za tři roky, tak za tu nehoráznou částku co jsem jim nechal na sobě vydělat už nekoupím VIP. Však ten server stojí maximálně 1000 za měsíc :D

To je zásadní změna konceptu? Že nemůžete sledovat videa? Zásadní změna konceptu by byla, kdyby tady nebyly ani videa, ani fotky a byl by to jen portál placených holek!
O tom, kolik na tomto serveru stojí reklama se s Tebou určitě dohadovat nebudu, neb bych tím minimálně porušil smlouvu ;)

A ano, pro nás je zásaní změnou konceptu nemožnost sledování videí a snaha o zabránení prohlížení originálnní velikosti fotografií. Takže pokud nám chceš být užitečný, tak nám prosím prozraď, kde lze zrušit účet.. Děkujeme.
*3* Promiň ale prvně něco vytahovat a pak se odvolávat na vymyšlené porušení smlouvy? to jako fakt?

Pokud je tohle pro vás zásadní změnou konceptu, tak budiž :)

Nastavení-můj účet-řádek nick-zrušit účet
A kdybys opravdu alespoň trošku přemýšlel, došel bys k jednoduchým počtům. VIP na rok stojí necelých 700 x 3 roky = 2.100... To je oproti 10.000 řekl bych o dosti méně...
Takže pokud opravdu jedeš v online marketingu, tak jistě víš, že půlka počítaču má add-huntery :-D takže z těch vašich milionu zobrazení se naučtuje kolik? :D Stovka? :)
Jde vidět že si jeden tvurcu tyhle upravených stránek. Pěkná amatérská práce , zkus si přiznat žese mate hodně co učit. A k profesionalitě to ma hodně daleko.
ty jsi tohle bud stvoril nebo te za to plati.
Mě platí ilumináti :-D :-D :-D :-D
už to tady stojí za hovno pokud to nevrátí zpět končím...nové=hnus.
jsem tady pouze pres mobil,ale nejdou mi tady pridat a nahrat fota do galerek,jinak take se mi novi amici moc nezamlouvaji,kdyz se chci podivat kdo mi koukal na profil tak musim mit placene VIP, jak potom muzu VIP vyuzit.A da se i pres mobil VIP koupit,formou sms?
Jak to že při založení místnosti nejde zamykat?A neobjevuje se nabídka,pro koho ji zpřístupnit a pro koho ne???
Ono to není špatné... ale bylo by dobré, kdyby na něm aspoň něco trošku fungovalo. Aspoň tak, jako na starém. Tohle je hrozný paskvil...Být programátorem, tak se za tohle dílo stydím
Při trochu delší aktivitě mě to samo odhlásí, stará verze todle nedělala. Je to otravné se pořád přihlašovat...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na iOS jedou.
(30 znakůůůůůůůůůůůůůůůůů)
Motto k zamysleni pro programatory a adminy ve smeru k tvurci praci...vzhledem k jejimu vysledku,ktery vsichni pocitujeme..NA TOMTO PRACOVISTI SE PRACUJE TAK DOKONALE,ZE KAZDE ZLEPSENI ZNAMENA KROK ZPET!,bohuzel ve vasem pripade svata pravda...
Tak nevím. Rozklikl jsem si vlákno Pro adminy - návrhy zlepšení a očekával jsem, že se tu třeba nějaký admin i ozve a bude s lidmi komunikovat. Místo toho mám možnost sledovat úchylnou sebeprezentaci nějakého N3PI, který tvrdí, že se stránkama nemá nic společného, ale všem neúnavě cpe své názory. Opravdu bych raději četl nějaké vyjádření admina, než tohohle individua.
uzivatele N3PI neznam, nevim jestli jsem s nim byl v kontaktu ale postupne odpovidam lidem a snazim se vsem odpovedet, ale nekdy se clovek dostava do diskuzi co vylepsit atd takze to jde pomalu ... kazdopadne forum sleduji, ale nevim jak reagovat na zpravy "nelibi se nam to je to neprehledne" snazim se od kazdeho ziskat co se mu nelibi nebo co mu nejde ... o spouste chyb vime takze postupne odstranujeme, proto ty kdo maji jakekoliv pripominky ci dotazy mohou me napsat rad vsem odpovim, pokud neodpovim hned tak urcite odpovim, jdu tak nejak postupne :-) takze navzrhy na zlepseni jako upravit profil, vyhledavani atd registrujeme a rucite s tim neco budeme delat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Udelejte si, treba na seznamu, novy email a poslete si to tam.
Asi tu ještě chybí možnost vypnutí kamerového okna, lépe tedy toho, koho jsem zapnul buď omylem nebo už ho nechci z nějakého důvodu sledovat. Telefonuje, řve tam TV nebo rádio a pod. Současný stav je asi takový, že ho mohu pouze přepsat někým jiným, pokud je ta možnost.
Je to jen takové malé technické vylepšení, dfm, že to nebude velký problém. Děkuji
Proč když odpovíte na inzerát se to neukládá do vzkazů - odeslaných???
V oblíbených nejdou nijak poznat nově přidané galerie nebo změny u konkrétních profilů, zmizela "změna" ... to jste taky trochu nevychytali... zlatí staří Amatéři.cz
Souhlasim jednim slovem katastrofa .... fakt neprehledne slozite k nicemu ....
Souhlasim jednim slovem katastrofa .... fakt neprehledne slozite k nicemu ....
Zlepsila bych forum,neda se to tu vubec procist ..a ani jsem nikde nenasla smazani komentare popripadne
2admin: opravdu tu jsou všechna videa ve flashi? Dnes?? Mám flash zakázaný a to byl důvod, proč se mi v prohlížeči nezobrazí ani okno s videem. I takovej web jako jsou Novinky.cz upozorní na neaktivní/zastaralý flash! Přitom pro iOS zařízení se video generuje správně a flash není vyžadován.
videa nejsou ve flashi ale je tam prehravac ... jinak planujeme zmenu ale je potreba napred vyresit to co nejde ... predtim si nikdo nato ze by mu videa nesli nestezoval proto jsme zvolili ten prohlizec ktery tam je ted...je potreba jit postupne a to se snazime :) dejte nam chvili cas
Díky za reakci. Zvláštní je, že na starém webu videa fungovaly.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ted jsem koukal a psali jste me dnes po pulnoci...pokud je nejaky problem s vip staci napsat a my jej vyresime ... nejsme ze rok ale fugujeme uz par let a vzdy jsme tyto veci resili a vyresili tak aby vse zase slo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
dekuji za koment .... vzhledem k nejakym stiznostem a pripominkach si nemyslime ze ted je dobre poustet aplikaci, ktera je ve fazi vyvoje, kde je jen par zakladnich funkci a my potrebujeme od lidi zpetnou vazbu jestli neco zmenit nebo nezmenit atd...bohuzel nejsem schopny na vsechny ted posilane vzkazy reagovat a rad bych co se tyce aplikace reagoval opet na vsechno... takze jeste si chvili budete muset pockat :-) pokud me pisnete do vzkazu mohu zatim dat odkaz kde se aplikace da stahnout a muzete napsat :-)
ahoj šlo by nějak udělat : když koukame na seznam uživatelů tak strašně špatně je zobrazeno kdo má a kdo nemá galerky?? poku nemají profilovku tak aspon nějaký náhled na galerky by pomohl
vase zlepsenie je krok 10 rokov naspat....vratte povodnych amaterov !!!
Já bych uvítala, kdybych ve fóru měla možnost přepnutí na zobrazení pouze mnou komentovaných témat, takhle se to musí vždycky dlouho hledat ať vím zda tam někdo další napsal
nikdo nechape-to nejde,tamto nefunguje,tam se neco nezobrazuje,to vypadava...jak muze nekdo neco takoveho spustit????strcte si tu vasi vykurvenou novou verzi do pice a vratte zpet amateri.cz!!!!!
Prosím vraťte všechno zpět, tady není dobře vůbec nic.
*385**385**385**385**385**385**385**385**385**385**385**385**385*kdo prosím schválil tuto změnu? chceme konkrétní jména, tady musí padat hlavy, protože ten výsledek inovace je více než tristní! *385**385**385**385**385**385**385**385
Ahoj amatéři,
Je za námi 1. týden po spuštění Amateri.com, tak si zasloužíte shrnutí všeho, co se za tu dobu přihodilo.
Především vás musím všechny ujistit, že vnímáme veškeré vaše připomínky, a žádnou z nich nehážeme za hlavu. Čteme vaše zprávy zaslané přes kontaktní formulář, probíráme se vzkazy a e-maily, ale také pozorně čteme, co píšete ve fóru.

Na individuální vzkazy odpovídáme osobně každému jednomu z vás. Pokud toužíte po odpovědi na cokoli, co vás zajímá, napište nám přes kontaktní formulář a já vám odpovím. Ať už bude zpětná vazba pozitivní nebo negativní, obojí nám moc pomůže. Každému aktivnímu amatérovi, který si nenechává názor pro sebe, tímto děkujeme!

Amateri.com dnes nepatří mezi malé jednoduché weby, jde o komplexní stránku s desetitisíci řádků kódu, a není snadné spustit novou verzi bez jakékoli chyby. Přesto náš každá chyba velice mrzí, a když nás upozorníte na neplechu, kterou jsme přehlédli, trháme si i ty zbytky vlasů, které nám ještě zbyly.
Pracujeme dnem i nocí na tom, aby Amatéři byli místem, kam budete chodit rádi, a kde se budete opět cítit dobře. Odstraňujeme nesrovnalosti jednu za druhou, a věříme, že brzy budeme mít vše důležité pořešeno na základě vašich připomínek, kterých si velmi vážíme. Proto prosím dále pište, jakmile na něco narazíte.

Čerstvé úpravy na Amateri.com:
- přihlašování (hlavní funkce obnoveny, na detailech ještě pracujeme)
- příjmání a odesílání vzkazů
- zpřístupnění fotek v nejvyšším rozlišení majitelům fotoalb
- automatické odhlašování
- chybějící informace v seznamce
- obnovení některých nefunkčních odkazů
- a další úpravy

Věci, o kterých víme a budeme je řešit:
- spolehlivý přístup k videím (pro aktivní ověřené uživatele)
- přihlášení v různých konfiguracích systémů
- některé chybějící informace o oblíbených a kamarádech
- možnost posílání více příloh u vzkazů
- upozorňující e-maily
- zobrazování některých dialogů (např. neukládat do odeslaných zpráv)
- zrychlení chatu a videochatu
- stránky s příliš dlouhým scrollem
- různá další vylepšení na základě vámi poslaných připomínek

Na závěr ještě zmíním, že jsme česká partička nadšenců, taktéž amatérů, která se snaží vyvíjet web, se kterým budou všichni uživatelé spokojení. Děláme to pro nás všechny. Makáme takřka non-stop, kolem nás se vesele kupí obaly od pizzy a plechovky Semtexu. Vaše názory, připomínky a nápady si zapisujeme do nekonečného úkolníčku, abychom se k nim mohli vracet a na nic se nezapomnělo.
Dál nám prosím pomáhejte zpětnou vazbou, pište nám přes kontaktní formulář, žádná zpráva se neztratí, každému odpovíme.

Děkujeme za trpělivost, držte nám palce.

Pavel
porad dokola stejne kecy...absolutne serete na nazory uzivatelu - vsichni chteji puvodni verzi,nikomu se nelibi ta nova,uzivatele mazou alba,videa,rusi profily a vy si proste porad melete svoji obehranou a trapnou pisnicku,jak je nova verze vynikajici...ted popisujete kolik veci musite zprovoznit,opravit atd.jak vubec muzete neco takoveho spoustet,kdyz to ma tolik zavad?hlavne ze to delate pro nasi spokojenost.ha ha ha vzdyt o tento paskvil nikdo nestoji tak si ho strcte nekam.ale vy jste nadlidi,kteri urcuji co se nam ma libit,co mame pouzivat...
Admini ?

Jak to máte s vyhledáním uživatelů ?
Vy chcete aby se konkrétní uživatel nedal najít ?
Když v seznamu máte všechny možné nabídky podle čeho hledat jen podle abecedy ne ?
A když jsem v zahraničí, tak si nemůžu zvolit zemi ve které chci hledat ?

Já tady v Alžíru opravdu o místní Amatéry zájem nemám *17*
Narazil jsem na chybu: Když kliknu na starší odkazy na profil přes nick.amateri.cz, tak to pro některé nicky nefunguje. Mám pocit, že to má co do činění s pomlčkou v nicku.
Ahoj, nešlo by přidat po rozlišení lidí na kraje ještě další rozdělení, na bývalé okresy?? kraj je hrozně široká záležitost, a kdo by chtěl, ten by s ti vyplnil, pro lepší informace případným zájemcům např. na seznamce, a ten kdo by nechtěl, tak by nemusel.
Ještě velmi často mi to píše, když se chci někam dostat, bad gateway, a nebo error, nějak se to celé seká a padá?
o ty okresy jsem žádala už několikrát....je to teda asi dva roky. a odpověd byla at si počkam na nové amatery. změna v tomto žádná a další nemá cenu komentovat :-)))
jakekoliv veci se nedali do starych amateru dodelavat, proto bylo potreba pockat na nove ... napred je potreba opravit chyby a pak muzeme dodelavat veci ktere chcete ... takze ano, kdo chce nove funkce ma se naco tesit protoze az opravime chyby nove veci budou
tak proc nenechate obe verze????kazdy si svobodne vybere!!!!ale to vy ze zbabelosti neudelate,vsichni by totiz sli na amateri.cz a to vy,prece nemuzete pripustit se takhle ztrapnit...
Mna by len zaujimalo co hovorite na tolko negativnych ohlasov? A na to ze vela ludi odchadza,maze galerky a podobne. Lebo mne to pride,ze vam je to celkom jedno..len potom nechapem naco ste robili ,,novy,, web..mali ste to len zrusit a hotovo..
Me to dela to same bud 505 bad gateway, nebo 404 error. Ono je to cele horor!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Toto je opravene, je to aktualizovane kazdych 5 minut.
Jediný způsob jak zlepšit tento web je začít od znova a inspirovat se starým webem , hlavně přehlednosti a trochu logiky. Je to přece jenom databáze a tak by se taky měla chovat.
ja nevim celke si zvykam-jen me vadi ze po zvetseni maji vsechny fotky nazev x.jpg proc to nemuze byt ocislovane jako predtim. A taky kdyz zvetsim fotku tak me to neda zpet kde jsem mel nahled ale na cele album - pokud je vic fotek tak klikani dozblbnuti *385*
Na to jsem také upozorňoval. Přitom by stačilo, aby se full size otevírala v novém okně prohlížeče (jako to bylo v minulosti).
Nevím jestli to sem patří a není to moc konkrétní připomínka:
Pokud si chci prohlédnout nebo přečíst to co na sebe logicky navazuje musím myší běhat z jednoho rohu do druhého. Což je dost únavné.
Připomínka k funkčnosti:
Myslím, že komentáře ke galeriím se dříve skládaly z jakéhosi "nadpisu" a vlastního komentáře.
Hodně lidí vyjádřilo svoji myšlenku jen v tomto nadpisu a v komentáři pak nasázeli už jen smajlíky.

Onen nadpis se u starých galerií nyní nezobrazuje a komentáře tak někdy postrádají smysl.
Doporučuji Nadpis nakopírovat k vlastnímu komentáři.

A už se mi zdálo, že vyhledávání uživatelů podle nicku funguje, ale zase to není funkční,
zobrazují se krom hledaného uživatele hromady jiných nicků.

Tak k novemu webu par komentaru i ode mne:
Dost by se dalo mluvit o grafice a tak, ale to jsou detaily.
K funkcnosti jen jeden komentar - kdyz clovek klikne na vzkazy, tak by meli byt videt standartne jen neprectene vzkazy, takhle musim porad klikat jeste jednou na neprectene vzkazy o dost mne to otravuje.

Co je ale hlavni problem tohoto serveru je, ze nevi, co chce. Teda on to vi, chce vydelavat penize ale nevi jak. Tak se ted zavedlo, ze jen VIP clenove maji moznost videt plne rozliseni fotek a uzivatele, kteri fotky nahravaji a treba i velmi prispivaji k navstevnosti k tomu jako prijdou jak, ze na jejich fotkach amateri vydelavaji (nuti cleny si platit za VIP) a uzivatele, kteri nahravaji fotky z toho nic nemaji? Tohle nechci podporovat a jsem z toho dost znechucena.

Co se takhle probudit a zavest neco jako provizi pro uzivatele vytvarejici obsah, jako je jasny trend vsude jinde. Treba i ty hloupe placene webkamery. Nebo co ja vim zavest neco jako crowdfunding na fotky. Treba me nebavi fotit, ale kdyby bylo mozne rict, hele mili amateri, pokud chcete videt moje fotky, dejte 10KC a az se vybere 3000KC, tak ja vam udelam takovou galerii, ze se z toho zblaznite. A kazdy, kdo zaplatil 10KC tu galerii uvidi, ostatni az take zaplati. Tohle by mne bavilo a ani by mi nevadilo, ze si z toho amateri nejaka procenta vezmou. Ale abych tady davala super fotky, nic z toho nemela krome milionu nabidek na sex a ostatni musi platit, aby ty fotky videli, tak to ne.
Podle vyjádření nejen Admina mají přístup do plných fotek nejen VIP, ale i uživatelé s vlastními galeriemi. Stejně jako vy jsme VIP, takže to nemám jak ověřit.
Aha, ale i tak to nic nemeni na tom, ze ta snaha o to vydelavani na fotkach by sla udelat moderneji vcetne motivace pro lidi zverejnujici fotografie.
Nie som VIP, galerie (zatial) mam, ale pristup k ich plnemu rozliseniu nie.
Ospravedlnujem sa, Bolo to rukami, Sice na x kliknuti a nepohodlne, ale aj bez VIP s aktiv galeriami plne rozlisenie fotiek mam.
Já se také připojím se svým názorem. Když už amatéři mnoho let fungovali, měl jsem dojem, že s přechodem na "nové" to bude vypadat moderněji ale opak je pravdou. Byl to můj okamžitý první dojem po otevření a zůstává i nadále a to je fakt špatně. Hodně často se setkávám s projekty, které začínají, a potřebují vyřešit vše od marketingu po weby atd. Při objemu peněz, které z amatérů plynou mi připadá, že celý web včetně grafiky byl dělaný na koleni skrze nějakého "kamaráda" a vůbec ne jako plnohodnotný projekt. Toto absolutně neodpovídá roku 2015 ale 2010. Neuvěřitelný krok zpět, který bych nečekal že v dnešní době na netu uvidím. Jakákoliv firma, která se zabývá tvorbou webů, by toto snad neměla ani vypustit. Kdyby to byla betaverze budiž, ale rozhodně ne jako ostrá.
Amatéři mají tuny možností monetizací ale vypadá to, že majitelé z toho mají jen zdroj peněz bez ohledu na realitu. A věty stylu "pracuje se na tom" a "dávejte nám zpětnou vazbu" jsou fajn, ale zpětná vazba je jen doladění a ne že uživatelé musí jmenovat vše od okrajů po texty. Velikost obrázků pro neVIP nesmysl atd. Co fungovalo se rozbilo, co bylo polopatické se přeházelo. Ten, kdo toto vypustil ven, by měl vrátit peníze a nikdy netvořit weby. Tolik k mému "konstruktivnímu" názoru.
* osobní pošta, chybí filtr ODESLANÉ.
Jak zobrazím zprávu, kterou jsem někoho přes jeho profil kontaktoval já jako první?
Není to dokonce ani ve filtru "Všechny zprávy"!
(zasláno také přes rozhraní nahlšování chyb)
odpověď serveru:
"Dobry den,
najedete na jeho profil, tam najdete vzájemnou komunikaci.
Jitka
webmaster amateri.com"

...takže pokud si nepamatujete jméno profilu, kterému jste psali, je to jednoduché: najděte si ten profil a přečtěte si jeho jméno :-D
vyřešeno, ten vůl je Santa, kterej čumí na rolovací menu a nevšimne si, že vedle toho se ještě zaškrtává, zda se roleta týká zpráv odeslaných nebo přijatých.
A po zaškrtnutí Odeslaných všechno vidím korektně,
OMYL, CHYBA NENASTALA.
pROMIŇTE, DÍKY ZA TRPĚLIVOST.
* nejsou NÁZVY FOTEK. Ukládám si fotky, ale když se všechny bez rozsdílu jmenují "x" nebo "500x500,"
je to dost opruz.
Chápu, že Amateři se rozhodli kapitalizovat největší potenciál, jaký ke zpeněžení je -- fotky a videa.
Aby se na nich dalo vydělat.
Jenomže my si chceme některé uložit.
Už celé roky je naprosto běžnou premiovou funkcí "uložit galerii jako *.zip", proč tady nejsou ani názvy fotek???
* nepřehledně umístěné DVOJÍ MENU. Menu serveru a menu uživatele nejsou ani logicky umístěny, ani pojmenovány.
Osobní menu se obvykle umisťuje k ikoně uživatele.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
1) zklidni si slovník.
2) přečti si to znovu.
3) pak se zlehýnka propleskni, ale s láskou, děláš to pro sebe.
4) pak se podívej na pornoservery, je to naprosto běžná PRÉMIOVÁ (tedy placená, pro blbečka to přeložím) funkce.
Amateři nejsou server pro naše krásný voči.
Je to investice jako každá jiná a jako taková se musí kapitalizovat.
Jeslit si myslíš, že udělali to omezení velikosti pro neplatící jen tak z rozmaru, pleteš se, je to tlak na koupi VIP.
Jeslti si myslíš, že já si ho koupil, jsi opět vedle, já ho dostal za odhalený bug jako poděkování.
Ale vpohodě, pro hlupáka každý hloupý :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No, hele, nemyslím si, že jsem na světě proto, abych naprravoval tvoje bubáky v hlavě, nemám aprobaci na veterinu :-D
Bohužel i s takovými uživateli je potřeba se na tomto serveru smířit, naštěstí vás takových není moc :_D
* v POZNÁMKÁCH O UŽIVATELÍCH jsem míval v té titulní řádce (v názvu poznámky) v několika zkratkách shrnuty základní poznámky.
Jakési tagy.
V nové verzi titulek zmizel.
Nic, pro co bych krvácel, ale nepotěšilo to.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ach jo. Opravdu jsou nutné takové osobní útoky? Na to máš PM.
Tak pokud se přizná, že si odsud stahuje fotky a rozčiluje se, že jsou X.jpg, tak by potřeboval i více než osobní útok :D
Nevidím rozdíl mezi tím si je stáhnout a nebo si dát vybrané uživatele mezi oblíbené a co dvě hodiny jim skenovat profil :-).

Navíc, na jednom českém warez fóru je přímo sekce určená tomuto webu. Lidi si tam píší o fotky/videa vybraných Amatérů. A co je blbější - někdo jim je odsud skutečně stahuje a ukládá na free servery pro sdílení dat.
Tak rozdíl to je.
Dobře, videa by se dali pochopit, někdo nechce platit nebo přispívat, ale chce si honit ptáka nad videi a pak tu vyčvávat jak amateri.cz terorizují a vydělávají na uživatelích :D :D :D
Ale fotky? Fotky, které jdou vidět zdarma kdykoliv a kdekoliv (teda, pokud je uživatel nestáhne)? Proč je tedy stahovat, když jsou k dispozici?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
naprosto souhlasim s timto nazorem
Ať dělám co dělám nemohu si na tento layout zvyknout. Navrhuji hlasování o ponechání nebo se vrácení k původní verzi.
Ještě dotaz,prohlížeč si nechce zapamatovat přihlašovací údaje co s tím. Chyba u mně nebo u vás? Díky
na hlasovani o ponechani nebo vraceni k puvodni verzi nikdy nepristoupi,protoze vsichni uzivatele by chteli verzi puvodni a museli by tim priznat ze nova verze je paskvil a oni jsou prece ti jedini chytri,kteri nam musi poradit co se nam ma libit,co je pro nas spravne atd.cert aby je vzal
Pardon zapomněl jsem používám Operu
proč? proč se lidé podle posledního přihlašení aktualizují jednou za půl hodiny?
Nove je to jednou za 5 minut. Snad to staci :-)
tak ted to je přesně jednou za hodinu :) bude to nekdy jako to bylo předtím?
jak je videt,z vysoka na nas serou,nase kriticke pripominky(navrat k puvodni verzi) jsou jim u prdele,porad nas budou presvedcovat jak nova verze je skvela,jak makaji pro nas,pro nasi spokojenost a dalsi nesmyslne blaboly.a nikdo pritom o ten jejich paskvil nestoji.ale to si oni nikdy nepriznaji,oni jsou nadlidi,kteri musi za nas rozhodovat,poucovat,radit nam...meli bysme na protest treba na mesic smazat vsechny fotky,videa nebo uplne zrusit profily.pak se jim treba v tech vyhrabanych palicich rozsviti...
Makame a vsechny dotazy, ktere maji konkretni pripominky resime.
proc tomu nikdo neveri???vsichni chteji puvodni verzi,tak co porad vymyslite a resite???driv bylo vse krasne prehledne a graficky bezchybne.at titulni strana nebo profil toho ci onoho uzivatele-pri otevreni profilu bylo vse podstatne a hlavne prehledne na jedine strance-z jakeho regionu,mesta,kolik ma galerii,zda ma nejaka videa,jestli ma podany inzerat,prispevky o sobe atd. a ted????slozite,otravne hledani a kazdou informaci musi zvlast rozklikavat.tak mi uz laskave netvrdte,ze "makate" pro "nasi" spokojenost!!!!
Opravdu vsichni?
*3* *3* *3* ....30 znaků
vsichni krome vynalezcu te dementni verze a jednoho prisluhovace(tebe)*1**1**1*
Ja se ti divim, ze jsem i pres ten tvuj neskutecny odpor lezes :D :D :D
Kdyz se zrusis a prestanes sem chodit, nebudes se muset divat na ty hnusne stranky, nebudes se nervovat a podobne. Vzdyt by ti bylo tak krasne :D :D :D
ono to tu jaksi zrušit nejde :-))))
ty jsi ten posledni,od koho bych si nechal radit.nikdo o tve dementni rady a nazory nestoji,staci si precist reakce uzivatelu na forech na tve radoby chytre poznamky*3**3**3* jsi jen ubohy exhibicionista,ktery se chce za kazdou cenu zviditelnit.ale lidi te ocividne ignoruji.to je pro tebe strasne,co?*3**3**3*
No já rozhodně nejsem ignorován ve srovnání s tebou a tvým pláčem tady *3**3**3*
Proč to neudělaš sám a nepřestaneš sem chodit.
Stále mi nefunguje v seznamnce filtr měst...dík za vyřešení .)
Ahoj, filtr mest v seznamce podle me ani neni, jen pouze filtrovani regionu :-).
zdravím,malý dotaz mam 4 galerie ale jen u 1 bylo zobrazeno pořadí ted jsem nahral video a už není pořadí ani u te 1,docela mne to mrzí protože jsme byli na 2 místě i když to není žadna soutěž ale na konci se na to nikdo nepodíva ,děkuji
Ahoj, poradi se pocita z alb za posledni mesic. To tvoje album je krasne, ale uz je starsi nez mesic.
Dotaz: Neobjevuje se v nabídce CHATu místnost "Slovensko" a další. Proč ???
Chyba: Když dáme místnosti a nemáme ani jedno zaškrtávací pole označeno (zobrazit prázdné a zamčené místnosti), tak po odklepnutí odeslat zůstávají v nabídce nadále prázdné místnosti.
PS: nový WEB je opravdu nepřehledný a roztahaný ... *10*
Že můj týden starý článek v blogu nikdo nevidí je bug nebo musím udělat něco, o čem vůbec nevím?
Je to opravdu tragedie ....... zlatí staří amatéři...psal jsem adminovi, aby bylo možno lépe volit filtry na lidech,ale to jeasi práce zvolit třeba věk 33-42let a více krajů ....
Nevíte někdo kolik můžu mít přátel jake ne-VIPkař?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prave proto, ze to ma kdekdo. By upadli do prumeru:-) Bohuzel tu nefunguje spousta veci a ty ktere funguji jsou spatne od zakladu.
Navrh na zlepseni. Nebo spis otazka. Proc nefunguje filtr toho co nechci videt i na nejnovejsi alba a videa. Ve fitru mam ze nechci koukat na muzsky ale pravidelne dole v pravo ne me vyskakujou pera To ve stare verzi nepamatuju
A co tohle forum? Proc jsou nove prizpevky dole????
Kdyby jenom dole. Kdyz je prispevek k vlaknu uprostred stranky, tak je tarka k nenalezeni.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No velmi logicke. Takze kdyz budes cist knizku nejdriv si v obsahu najdes ze prvni kapitola je na stane 152??? Proste tenhle novej web byl sflikovanej asi tak za 14dnu bez otestovani.
Aha. Takze: mas a jsi hloupy. Vime to lip nez ty. Pokud neplati bod A, tak holt nemame pravdu.:-D
Proč je tady to fórum když se stejně nic neřeší. Mám dotaz? Kde jsou ty slibované zlepšení které ste slibovali. I kdyby je tady plno návrhu na zmírnění dopadu rádoby nového vzhledu proč je neberete v potaz.
Pamatuji si začátky...ale od té doby se toho moc nezměnilo...skoro vůbec nic! Také žádná reklama mimo Amateri.com...žádní noví členové, málo žen a dívek. Při četu nemůžeš vybrat lidi ze svého okolí, kraje. Je větší tlak na vydělávaní než na služby. Povinnost fotek,,,těch účtu s ničím je to víc než je normální. :(
Měl jsem za to, že neVIP a současně majitelé galerií mají ostatní galerie dostupné v plné velikosti (viz výše). Ale myslel jsem tím na první klik a nikoliv až po rozkliknutí lupy. Opravdu stupidní omezení na 500 pixelů.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlas. Galerie s fotkami staženými z netu - člověk to může napsat do komentáře, ale co tím vyřeší?
duch_noci: já mám opačkou zkušenost. Nařkl jsem jednu uživatelku ze stažených fotek a během pár hodin jsem měl PM od aminů. Sice se ukázalo, že jsem se spletl (a uživatelce se omluvil), ale dokázalo to, že admini reagují.
Dnes sem na mobilním webu vůbec nenašel takový detail, jako jsou zprávy (vzkazy)!
Jsou tak dobře schované nebo prostě nejsou???
Každopádně to bude jedna h věcí, které tu uživatelé kontrolují jako první, tak by měly být sakra nahoře! Už v minulé verzi se k nim muselo proklikávat přes menu...

Dík
Clovek si musi rozkliknout profil, vpravo nahore, je to idiotsky udelane...
vecer je web dost pomaly, trva velmi dlho kym sa nacita dalsi obrazok. casto sa nenacitaju ani zmenseniny. v inych casoch problem nieje
Co to tak ten server nazvat místo "amateri.com" raději "diletanti.com", za celou dobu jste nebyli schopni opravit ani symbol označení ženy i přes několikerá upozornění ode mne i od jiných. A takových chyb by se tu našlo...
Je to tak, souhlas. Ale to je celkovy, vicemene vyhlaseny stav - my mame moc prace, takze nic opravovat nebudem a bla bla bla...
pro Adminy . Tak deje se neco? Snazite se neco zlepsit?
Nemáme zaplacené VIP ani ho platit nehodláme ale sere nás neustálé upozornění na Návštěvnost v profilu.Nejde to nějak odstranit z nabídky uživatele?
Absolutně nefunkční vyhledávání. Napíšu nick uživatele, přesto se mi otevře okno se stovkou lidí. I když hledám pouze uživatele.
Souhlasím s názorem kolegy výše.
Nefunkční vyhledávání uživatelů podle nicku po tak dlouhé době běhu nové verze stránek je naprostá ostuda.
A doporučuji přejmenovat server na "www.klikači.cz", protože pokud chci vidět fotky ve vyšším rozlišní než je ona nabízená poštovní známka, mohu se uklikat. Nejdřív klik pro zvětšení, pak případný klik pro velikost 1:1 ( ale tomu se pochopitelně nelze vyhnout ), pak další klik pro zavření záložky se zvětšeným obrázkem, klik pro přesun na další fotku a to celé znovu a dokola.
Mělo by jít listovat přímo zvětšenými fotkami (jako třeba na www.35photo.ru )
Seznam uživatelů .

žen na amíkách 49 138=realita =6000
párů žena muž=30 851=realita =6000
pár žena žena=376=realita =390
pár muž muž=630realita =630
skupina=816=realita =840

čísla trochu nesedí takže asi hodně lidí odradili nový amatéři.lžou si do kapsy.
Zadny zlepseni nevidim. Me to prijde cim dal tim horsi. Ted nejde ani filtr kategorie fotek, at zaskrtnu co chci, porad se mi tam ukazujou i chlapi. Kde berete ty programatory? Asi nabor programatoru z Microsoftu vyhozenejch pro neschopnost.
takovej dotaz kdy zacne poradne fungovat filtr zobrazenych prispevku na hlavni strance jako to bylo driv opravdu nemam zajem koukat na pero vrazeny v prdely jineho chlapa *9* pocitam ze odpovedi se nedockam ale predem diky :)
Co se se serverem děje? Vzkazy (včetně každé jednotlivé odpovědi), se otevírají neskutečně dlouho (kolem 45-50 sekund). Přitom vše ostatní (fotky, videa, fórum,...) jede normálně.
Opravdu je to serverem? Já zatím nic takového nezaznamenal a to jak na počítači, tak i na mobilu/tabletu.
Nevím čím to je. Měsíc jsme zde nebyli a po "návratu" hned tyto problémy. První co mě napadlo, že byly nějaké updaty webu a "zlepšení".
Tak nic, problém je někdě u nás v prohlížeči.

Když už píšu - admini - nešlo by při vyhledávání ve fóru vypisovat k příspěvkům i dané thready s možností do nich vejít? Funguje to tak snad všude, jen zde nejspíše ne.Díky.
Tak ono to funguje všude třeba na phpBB :) ale tohle forum je velmi jednoduché. Což samozřejmě neodporuje tomu, žeby to mohlo být tak jak píšeš :)
Při vstupu z mobilního telefonu do jakéhokoliv fóra se nejdříve zobrazují nejstarší příspěvky a nejde se posunout přímo na nejnovější jinak, než tisíckrát posunout dolů, nevite někdo jak na to? Díky
To samé tablet. iCab browser má v sobě funkci na "skok dolů".

2admin: nevím, jak máte fórum naprogramované, ale posunovat stránku na mobilu/tabletu je utrpení. Po pár postech se stránka sekne, nereaguje na doteky a načítá avatary. Nic takového jsem nikdy nikde neviděl...
(iOS)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tohle je dobry napad, byla by tu aspon selekce
Nevím, jestli to tu už někdo nepsal, ale docela mne zaráží struktura naprogramování vzkazů. Je to šíleně nepřehledně. Ať se do toho moc nezamotám, tak jen jednoduše uvedu, že kdyby se zprávy rovnou zobrazovali zařazeny v konverzacích dle korespondenta a ne každá zvlášť jednotlivě, tak by to bylo o mnoho přívětivější.

A teď jsem narazil podle mne vysloveně na chybu. Když jsem v odeslaných vzkazech a všimnu si, že jsem napsal nějakou kravinu, tak dám "Odpovědět", načež se mi zobrazí celá historie zpráv a pole pro napsání nového. Já napíšu nový vzkaz a odešlu, ale ten dorazí přímo mě jako nová příchozí zpráva. Napíšu tak tedy sám sobě...
Adminy s podvonicemi a podvodníkům asi dělat nic nebudou. Když mi skončí členství tak si ho dál neprodloužim.
Mám Chrome na PC a v anonymním módu mi pořád, při přechodu mezi stránkami vyskakuje ta hláška jestli jsem jako Sofie plnoletý. Je to dost otravné
Tak nic, moje chyba už jsem přišel na to co to dělá
Prosím vás,proc nám nefungují webkamery?? A někomu ano . Pořád dokola chyba serveru. Díky za odpověď .
Prosím vás,proc nám nefungují webkamery?? A někomu ano . Pořád dokola chyba serveru. Díky za odpověď .
běhěm 50 minut jsem byl vyhozen z místnosti "BISEXUÁLOVÉ" SPRÁVEC - diskrétní focení a po 3 jsem byl vyhozen hned po vstupu aniž bych cokoliv napsal a údajné sex za peníze ,ale bohužel je to jen msta z jeho strany ohledně mé osoby,hlavně že on jako správce nabízí focení za peníze
odvádění lidí kolik je amatéru a pak ve skutečnosti jich je polovic.A krok zpátky že sem nemohou neregistrované koukat a odpovídat.tím se jen zahrabete.par kacek ale o polovinu mensi sledovanost?to musí být majitel MÁZLEJ NA ŠÍŠU.
DĚLAJÍ to pro lidi a nakonec proti lidem a jeich názory je nezajimaj dobrej for.
Strčte si už to VIP do prdele !!! Pořád se musí titulní stránka přepínat .....
Co takhle zavést hodnocení uživatelů třeba já se už sešel s nějakými ženami přez amatéry a byli semenou spokojený a vždy říkali že nečekali že jsem fajn.
Admini muzete mi zdelit, pro se mi zobrazujou (hlavne v leve liste jako "nejnovelsi alba") buzny co si kouri pera? Ja proti tem klukum nic nemam ale cumet na ne nemusimt. Mam zasktle jen "zeny" . V predchozi verzi amateru to fungovalo. Proc ne ted????
Zdravím, jsem tu aktivně pár dnů a začíná mě to tu bavit. Vadí mi systém vzkazů, není zde možné vidět celou konverzaci s jedním uživatelem. Píšu si intenzivně s jednou holkou a máme rozloženou konverzaci v x vzkazech. Něco jsem včera hledal a nakonec jsem to vzdal. Pokud to jde nějak zobrazit, tak jsem na to nepřišel byť jsem power uživatel. (12 let dělám/e weby a aplikace - digitální agentura).

Co mě vyloženě sere a nechápu je stažení přílohy ze vzkazu do počítače. Přidat tam lightbox, ve kterém se fotka načte je práce šikovného programátora na hodinu, pokud to má umět obrázky jen. Pár hodin navíc, pokud by to mělo umět ostatní používané typy (doc, xls, pdf, atd), ale na to bych kašlal. Dejte tomu prioritu pls.

A nakonec, je skvělé, že máte web mobilní, díky za to. Ocenil apku na iOS, řešíte ji, nebo alespoň zatím messenger? Ještě to proberu s týmem, ale napadlo mě vám ji napsat. (za VIP)
Tak ať power uživatel zkusí kouknout na profil té dotyčné chuďěrky, kde má položku vzájemné vzkazy či jednoduše zobrazit historii u vzkazů :D

No tebe sere že se příloha musí stahovat a mě sere, či spíše sral lightbox celkově. Takže nezbude nic jiného než si zvyknout :D
Díky za odpověd. To nevím proč Ti vadil, když ušetří úkony plus zbytečně neukládá soubory, který stahovat nechci. Na historii ve vzkazech jsem klik, ale přehlédl jsem stránkování. Možná tím, že tam mám celkově málo zpráv a to stránkování je tam pořád na stejným místě. Ok, moje chyba.. Mám to brát jako ofiko odpověd? Pokud ano, tak to je těžkej punk tady :)
Teď čtu co tady, řešíš za pripomínky. Už chápu ten styl odpovědi, která mě trochu zaskočila.
Proč zaskočila? :D
No tak power uživatel by mohl mít nastavený prohlížeč na "zobrazování" v mezipaměti a ne stahovaní :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mám obavu, že Shrnutí je jako výchozí záložka jen u VIP, protože v nastavení jsem nikde volbu výchozí záložky neviděl.
Přidám diskusi do FÓRA a neobjeví se na vašich stránkách. ...Moc podivné. A neférové........
Ahoj mel bych dotaz. Kdy budu mit povolen vstup zpatky nachat kdyz sem byl vyhozenej z mistnosti na 366 minut a po uplynuti tehle doby kdyz chci vstoupit do mistnosti mi to pise vstup na chat je docastne zablokovan!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To chapu ale kdyz se nemuzu dostat do chatovacich mistnosti? To me dali vsiichni spravci mistnosti do ignorace? Ze mam docastne zablokovany vstup?
Dobrý den všem rozumným.Ted tu nepíši za sebe ale za ty které tu znám.Za ty co nabizí služby.Aby to mohly dělat musi být Vip.Dobře.Vip také i top inzerce.Za rok hodně peněz do kapsy těch co to řídí.A přitom ty co nabizi služby jsou omezení a mohou miň než obyčejní.Nabízet služby v místnostech pro to určených?V pořádku.Ale pokud si chtějí dotyční jen popovídat o čemkoliv mají smůlu.Do jiných místností je to nepustí.Takže popovídat nelze.Na to že oni hlavně platí tyto stránky je to hodně velká bída.Oni by měli mít privilegia.To ale nikoho nezajímá.Hlavně že se plní bankovni účet toho hlavního amatéra.Že?
Ahoj. Chtělo by to lidičky rozdělit podle okresů. Kraje jsou moc velké a hledat někoho kdo je 200km od Vás je skoro pro většinu nereálné.
Souhlasim tohle by bylo hodne dobre plno serveru to nabizi tak snad nebude problem to udelat zde na amikach
*114* souhlasím, takovej filtr by moc pomohl *114*
nevím jestli už to tady někdo navrhl, ale by fajn u profilu mít i záložku na povídky. Jsou tu někteří velmi šikovní spisovatelé, které u nichž bych ráda sledovala jejich povídkovou tvorbu
Prosba, nedalo by se už konečně do fóra doplnit označení "nová zpráva" pro nové zprávy od poslední návštěvy? Vzhledem k nepřehlednosti stromu se v tom pak těžko orientuje. Prosit o něco jako phpBB (či podobné) je asi marné...
Na tohle čekám už rok a půl co jsem to tady psal :-D :-D :-D
Hmm pěkné... asi si víc lidí přálo překopat Zprávy ;-)
Popravdě, až na počáteční nedodělky jsou ty zprávy lepší *4*
Já své připomínky už v patřičném threadu sdělil. Jen mě překvapuje, že 1-1,5 roku staré oznámené nedodělky nejsou hotové (a nikdy ani nejspíš nebudou) a IT se cpe do nových úkolů.
Noo když to vezmu čistě statisticky, tak zpráv se tady denně pošlou desetisice proti pár příspěvkům ve foru typu "jak správně měřit délku přirození" :-D :-D :-D
No ty jsi jediný, co to sdělil rozumnou formou, zbytek a to mě udivuje že především ženské, z velké části VIP kvůli erotickým nabídkám :-D, si stěžujou na zprávy a hlavně archív, asi kvůli kunčaftům :-D :-D :-D
A nejlepší jsou hlášky o hlasování předem a vrácení zpátky, že inovace jsou stejně k ničemu :-D
Kašli na statistiku. Za dobu tohoto threadu mohlo IT opravit/doplnit drtivou většinu zde žádaných změn, tolik jich zde zase není. Nestalo se snad nic. Viz mé reporty - po vrácení se zpět do zafiltrované galerie mi stále browser skáče nahoru, po procházení inzerátů to samé (tam je to horší, u galerie se alespoň ukáže mark prohlédnutého). To se pak nediv, že každý reauguje podrážděně. Mnoho změn a žádná dotažena do konce.
Statistika nuda je, má však cenné údaje *4*
Bohužel do pracek mi android nesmí, tak nevm jak vypadá ta jejich mobilní aplikace, ale tohle je u každé věci priorita číslo jedna *4* mobilní aplikace, bez ní se jakýkoliv portál či služba může jít zahrabat.
Droida nemám, takže mobilní aplikaci neznám. Přes mobil jsem zde výjimečně na přečtení vzkazu.
Tak musíme sehnat někoho, kdo je takový pitomec co si do pracek vezme androida a vyzkouší to za nás, ale takového blázna, co dokáže objektivně posoudit skutečnost *3**3**3*
Ahoj...,
stále mi chybí na chatu rozlišení.. kdo je z mého kraje. Bylo by fajn vlézt na kterýkoliv chat a aby mi hned vyhledalo, kdo je z mého okolí(kraje), abych nemusel projíždět všechny přítomné :D
Chtělo by to možnost vymazat jednotlivé fotky z alba.
Pod to bych se podepsal :-)
.....
Šel by chat doplnit o funkci filtru na určitý kraj. Alespoň zaškrtávatko "lidé z mého kraje", hned vedle zaškrtávátek Muži, ženy, páry...
Zdar jako člen bez VIP nevím jestli to jde ale trošku mě tu mezi že tu jsou lidi 2roky necciny a pořád tam mají profil vymazal bych je kdo sem nechodí rok delete hotovo
Souhlas.Rok nečinnosti a smazat!
Dobry den.
proč se v albech neda měnit dodatečně uvodní fotka puvodně to šlo.
Ve forech byse měli zobrazovat nove příspěvky va vrchu ne někde dole trošku nelogicke.
Idealně přebrat všechny funkce ze stareho webu.
v chatu vyběr podle kraju , alespon značka.
Jak vypnout dole vpravo odkaz na zprávy? Stále se tam zobrazuje = zbytečně!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
plánujeme lepší filtr a toto by tam mělo být, takže bude
A když nebude v místnosti nikdo, kdo buden mít uvedený kraj, čí třeba si někdo z recese zvolí jako zemi Mongolsko nebo Tadžigistán, tak co bude dělat ten filtr a jak moc bude užitečný? *3*
Není nic jednoduššího než si napsat vlastní rozšíření do prohlížeče. Pokud máš Operu nebo Chrome, tak si můžeš stáhnout rozšíření Tampermonkey (Greasemonkey) a tam si přidat nový skript do které dáš toto - https://pastebin.com/XXjd0PU6
Napsal jsem to celkem narychlo, ale už to nějaký ten rok používám. Spolehlivě funguje filtr uživatelů, filtr na chat se je spíš experimentální a už se mi to nechtělo dodělat :). Ale ber to jako dočasné řešení než přijdou admini s oficiální verzí ;)
No to by jsi chtěl hodně, aby si zdejší "nadrženci" psali skripty :) Zmůžou se tak maximálně na výkřiky ve foru.
Jinak skript je docela povedený a přesto velmi jednoduchý :)
Kdo má zájem, tak může zkusit novější verzi *5*
- oprava na aktuální verzi chatu
- doladil jsem filtrování zpráv podle kraje
- nastavené hodnoty se ukládají do cookies, stejně jako jiné filtry
- je to v repozitáři, takže pokud bude další verze, aktualizuje se vám sama ;)

https://greasyfork.org/cs/scripts/36626-region-filter
Dá se nějak vypnout ta hyperultracool vyjížděcí lišta se zprávami???
Poradite prosim Vas? Jde vypnout ten zvuk po odeslane zprave? Diky
a taky při příchozí .... to musí sakra celá rodina vědět, že si tu píšu????
Zkoušela jsi vypnout zvuk v chatu? ... nad seznamem lidí je Nastavení chatu a tam Ozvučit upozornění ;)
Me slo o zvuk zpravy jako vzkazu... jako soukrome zpravy. A to na to nefunguje.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
mel jsem za to,ze to je nejaka porucha...jestli je to dalsi "vylepseni" tak at jdou uz do pice,vymrdanci
Proč se nové příspěvky objevují na konci? Je to nešikovné v PC i na mobilu.
Už jsem několikrát psal adminovi - bez jaké koliv odpovědi!!!
Připadá mi hloupé zobrazování nových příspěvků ve fóru až na konci a nemožnost kliknout rovnou např. na poslední příspěvek.
V tématech o několika set příspěvcích fakt nic moc... hledat např. poslední příspěvek uvnitř diskuze...
Jak jednoduché - obrátit pořadí zobrazování - nejnovější vždy nahoře.
Jaký máte názor Vy?
Jaktože jako neVIP s hromadou alb nemáme možnost vidět alba ostatních v plné velikosti? Měli jsem za to, že toto se už dávno vyřešilo :-(.

Chtěli jsme vložit nové album, ale už nás ta chuť přešla...
Edit: v plné velikosti myslím v náhledovém okně a nikoliv po kliknutí na lupu. Tento web jde fakt mílovými kroky do p...
Ono to uz snad ani neni neschopnost, ale zamer, takhle dokurvit fungujici web je umeni
Tohle jsme tu přece řešili a admin ti na to odpověděl a já taky...
Statisticky je i v dnešní době nejvíce používáno rozlišení desktopu 1366x768, U tabletu to je 1024x768 a 1280x800. Statistiky u mobilů jsou velmi ovlivněny rozvojovými trhy.
Proto má fancybox velikost delší strany 500.

Jak jsem kdysi psal, tak nejlepší řešení by bylo v % a ne v pevně dané velikosti. Ale obávám se, že tento použitý fancybox plovoucí rozměry nebere v potaz.
Ano, jsou na tom biti majitele nejenom desktopových "zobrazovačů" s vysokým rozlišením, ale řešení by bylo podle mě změnit úplně celý systém zobrazování galerií.
N3PI, zcela seru na to, co je anebo není statisticky dané. VIP uživatelé také nejsou omezeni na 500px, tak proč na tom mají být lidi s obsahem hůře? Na takové základní věci, jako je prohlížení fotek na foto webu...
Nemít galerky, tak šoupu nohama, ale nemyslím si, že jsou naše galerie totální odpad, tak proč se k nám admini takto chovají?

V Chrome tu stupiditu obejít umím, ale v Safari bohužel ne.
Promiň, ale tvůj přístup ve stylu "Seru na to, prvně JÁ a po mě potopa, protože prostě JÁ" je opravdu, ale opravdu velmi inteligentní...
Pokud si to umíš obejít v Chrome, tak to zvládneš i v Safari *4*
Na jednu stranu skoro obhajuješ nesmyslné důvody mizerného rozlišení a na druhé napadáš můj "inteligentní" přístup, taky dobrý :-).
A jak jsi si z textu "seru na statistiku" vyvodil to, co jsi napsal taky netuším. A vlastně ani nechci.

VIP uživatelé jsou důkazem, že to omezení na 500px je jen tlak na uživatele platit anebo ten systém obcházet, nemá to nic společného se statistikou.
A jestli chci, aby uživatelé s obsahem (tedy nikoliv jen JÁ) měli fotky bez tohoto stupidního omezení, tak to snad nechci jen pro sebe.

Pro Safari jsem funkční plugin nenašel a napsat si ho neumím.
Obhajuju? To, že chápu smysl zvolené velikosti zobrazení, je obhajoba?
Jak jsem z toho vyvodil to co jsem napsal? "(JÁ) Seru na statistiky (v ČR statisíce rozlišení).
Jak už jsem napsal před dvěma roky, nevím jaké zobrazení mají VIP, já mám stále své zobrazení hodinu od spuštění nového webu před těma dvěma roky. Však jsem ho tady dával.
To, že chceš, aby uživatelé s obsahem, tedy nikoliv jen TY, měli fotky bez stupidního omezení na displeji 1366x768, nebo na 10palcovém tabletu 1280x800 je opravdu záslužné...
Tady máš simulaci zobrazení:
http://n3pi.zaridi.to/amateri.cz_1366x768.jpg
http://n3pi.zaridi.to/amateri.cz_1280x800.jpg

Takže je velikost 500px opravdu stupidita??? Jakou by jsi dal ty pevnou velikost, když toto řešení neumí plovoucí velikost??? Dal by jsi jim 1920x1080? *4*
N3PI, takže chudáci VIP si museli koupit nové monitory, protože jim zdejší admini zrušili omezení na 500px.
Platící nejsou omezeni na 500px, takže jakákakoliv technicko-politicko-osobní obhajoba aplikace 500px u neVIP je zcestná.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmmm, je fajn že umíš číst...
Quote: "Ano, jsou na tom biti majitele nejenom desktopových "zobrazovačů" s vysokým rozlišením, ale řešení by bylo podle mě změnit úplně celý systém zobrazování galerií."

Takových boxu jsou desítky a s různými licencemi a taky s možnostmi to napasovat na dalším kompletní řešení.
Zamysli se, proč tu není od začátku ten nejběžnější, nejdostupnější a asi i pro opici upravitelný lightbox a je tu místo něj fancybox?
Nenapadne tě, že asi nepujde dohromady s celým systémem?
Poslední dobou se mi pořád stává, že chat se neustále seká, a musím ho neustále obnovovat, abych viděl nové příspěvky, hrůza.. A když běží jak má, tak je to zas až přehnaně rychlý, dřív to bylo mnohem lepší
Zdravím, proč se od úpravy cca 14 dní, poskakujou řádky okamžitě? Bolí z to oči a jde blbě přečíst příspěvek. Před tím se řádky posouvaly cca po 5 vteřinách a bylo dobrý.
Plně souhlasím. Uprava chatu je jedním slovem KATASTROFA. Řádky poskakují moc rychle, nedá se klidně číst a když chci otevřít profil uživatele, abych ho buď myší naháněl v oknu, nebo listoval v seznamu uživatelů. Jsem pro ho vrátit do původního nastavení. Těch vteřin bylo akorát.
Tak ono tady je to, obzvlaste po poslednim vylepseni, na smazani a start od nuly. Ale bohuzel, administratori vi, ze tu zadny konkurencni web neni a pripominky uzivatelu jsou jim u zadnic. Pro me uz je pouzivani (jakkoli v pohode driv) na telefonu skoro nemozne. Po skoro trinacti letech silne zvazuji odchod a to je skoda.
Možnost je, přesunout se na Zákulisí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rozjebali to pěkně, řádky poskakují (tam kde je hodně lidí) že se to nedá ani číst, mizí a zase se objevují odkazy, je to celé dost pomalejší, no prostě děs.
naprosto souhlasim,dokurvili co se dalo a poskakujici radky-to uz je vrchol...toto se nekomu libi,jo?je to banda zkurvenych zmrdu
Mam silene potize se vzkazy ,jsem na mobilu, pouzivam dva prohlizece a ani v jednom to nejede jak by melo. Na opere jde obcas aspon prepnuti na stary zpusob , jenze z cca 1o pokusu se to jednou povede. A na tom druhem se mi zobrazi ze mam vzkaz dam otevrit, v nahledu si ho prectu, ale pokud je delsi tak ne cely, dam otevrit a vzkaz vetsinou nevidim. Dale k profilom ... Kdyz se na nej podivam na tel , tak me zajimaji , dle me , dulezite veci , a to jsou nick, odkud je , vek,stav co ma rad apod. , fajn by bylo videt jasne a srozumitelne ze ma nejaky blog ci inzerat, tudiz me nezajima kdy byl naposledy prihlasen, od kdy je registrovany.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ja jim psal uz nekolikrat a ani se neobtezuji odpovedet.asi to bude tim,ze jim kazdy sproste nadava(nic jineho si taky nezaslouzi)kolik uz tady udelali prasaren,dokurvili co se dalo a porad nas presvedcuji,ze to delaji pro nas,pro zlepseni amateru...to co udelali ted v chatovacich mistnostech,jak texty rychle bezi,ze se ani nedaji cist a seznam chataru napravo skace jak opice na stromech,za to bych ty dementy nechal verejne lyncovat
Pokud se divam na vase vzkazy, tak na vzkazy jste dostal odpoved ... pokud vas neco zajima, napiste a odpovim. Co se tyce chatu a zprav. Zpravy tam skacou podle toho jak lide pisi, protoze se nyni zobrazuji ihned po odeslani. U seznamu uzivatelu na chatu, dotaz viz vzkaz.
jo,na 6 vzkazu a dotazu jedna odpoved.a jeste uplne spatnaJa se ptal na idiotske zrychleni prispevku od uzivatelu v chatovacich mistnostech,ne na zpravy!zajimave je,ze driv to bylo v poho,ale zase nejaky aktivni blbec to musel schvalne zmenit a akorat nasrat vsechny uzivatele.
kdyz jsem psal v soukromych zpravach vysvetleni ... tak slovo "zprava" bylo mysleno to co uzivatel napise na chatu. Zprava = prispevek
Nevite nekdo jak odstranit zvuk u odeslane zpravy (jako te soukrome, tj. vzkazu)? Dik
Planujeme mit moznost si zvolit
Na Silvestra prani k Vanocum. A tak nejak to tu je.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikdo netvrdi, ze tu dva, tri roky nebude*3*
Nebojte se :) nebude to tu 2,3 roky :)
Do nastavení vzkazů bych zařadil možnost "Udělit výjimku pro..." tedy přidat někoho, kdo vám může psát a přitom nemá ani fotky, ani VIP, ani není ověřený, nebo váš přítel, jen je to zkrátka někdo, koho jste potkali třeba na chatu nebo fóru a chtěli byste s ním něco pořešit i po zprávách, což zatím nejde.
Mám dotaz ohledně úprav chatu. Současná podoba je definitivní, nebo proběhne ještě nějaká optimalizace, která by zlepšila funkčnost chatu? Zejména u hodně frekventovaných místností typu Bisexuálové a podobně klesla použitelnost v podstatě na minimum. Příspěvky se načítají neplynule a rychle a stihnout si najet na profil dotyčného uživatele, který příspěvek napsal se prakticky nedá stíhat a vůbec je celé sledování chatu nepříjemné.
Dál by mě zajímalo jaký význam má, že se příspěvky odeslané konkrétnímu člověku v jedné místnosti zobrazují ve všech místnostech, které mám otevřené.
ja jsem psal adminovi ohledne techto problemu nekolikrat,ale naprosty nezajem.kdyz po dlouhe dobe odpovedel,zduvodnil to tim,ze je hodne prihlasenych uzivatelu...kdyz jsem namitl,ze byvalo mnohem vic lidi napr. v mistnosti bisexalove a vse bylo v poho,jen to okecaval ze je to tak kvalitnejsi...opak je pravdou.
Přidávám se k těm, kteří by uvítali obnovování chatu postaru po např. 5 vteřinách - v hodně navštěvovaných místnostech ujíždí chat tak rychle, že není možné text přečíst, natož stihnout myší najet nad přezdívku, nechat zobrazit popup a kliknout na něj.

Popravdě nechápu, jaktože to nikdo od vás neotestoval a nezastavil?
Ahoj jde najít ve svém profilu smazane zprávy?děkuji
ILLUMINATI je skutečný a mohou vás zbohatnout a femous moji lidé, pokud chcete být členem illuminati získat sílu, bohatství a slávu kontakt můj velmistr, aby vás inicioval do iluminati dolů jsou jsou delail

Email: (grandmasteredmundoilluminati@gmail.com)
Jaké číslo: +2348159768201

Kontakt s ním a stane se velmi bohatým

Jmenuji se Štípán Dominik Škarka
Navrhoval bych zrusit neaktivní profily třeba více jak rok, bylo by to tu přehlednější
Když už jste u těch inovací - nešlo by zařídit aby se nejnovější příspěvky ve fóru řadili shora? U obsáhlých témat někdy trvá dlouho než se dokliká dolů.
Ono ne kazdy napise adminum ze se mu web nelibi. Bylo by dobre vejit obcas do nejake mistnosti a cist co si Vasi zakaznici mysli o novem chatu.
Opravdu zadne vylepseni to neprineslo jen problemy. Jak se rika proc neco menit nebo se v tom stourat kdyz to funguje.
Dobrý den, s hrůzou jsem zjistil, že se na Vašich stránkách nelze pohybovat, nelze napsat žádný příspěvek, nejde nikomu nic téměř odeslat... odesílání se strašně kouše, seká.. jsem zvyklý psát všemi 10 prsty, ale tady ťukám po jednom a jen občas se podaří něco odeslat. Co se týká novinek, věřím, že se vše podaří dotáhnout do konce, jen, prosím, aby to netrvalo zase tak dlouho. Docela mě nebaví, čekat, než tu něco naťukám a odešlu.. děkuji. Petr
proč mi nejde na tom novém kopírovat text co si s kým píšu? Jak mám pak vědět co jsem si s těmi lidmi psala?
Který kokot vymyslel ten chat ??? Useknout ruce i ptáka !!!
dát do místnosti filtrování nicku i podle kraje...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Návrh pro adminy úprava inzerce. Jeden nick jeden inzerát v jedné kategorii. Nevidím důvod aby někdo měl celou stránku stejných inzerátů pod sebou. A nicky co inzeruji to samé ve všech krajích bych rovnou mazal.
Ahoj. Chápu, že z důvodu tapetovaní v chatu byla zablokována možnost Ctrl+v, ale umožněte vložení např. Souřadnic nebo odkazů.