Full rozliseni....

Jak na to ?!...

Kdyz vymenite v linku na konci /500x500.jpg za /20000x20000.jpg tak to mate skoro original...
Samozrejme, ze existuje i jina moznost, ale na tu si prijdete sami. Staci mit mozek a nejaky znalosti.

Enjoy!

Ja tu koncim. A vy si uvedomte, ze kdyz neni co prodavat, skonci to tu samo!... Takze za me vsechny foto OFF
20000x20000 je 400 Mpx, to tady nikdo nedává :) stačí 3000x3000 a mají z 99,99% originál fotku.
Co myslíš, za jak dlouho tuhle chybku opraví? :D
A neopravili to už, že to jde i bez VIP?
Tohle jde od samotného začátku. nějak jim blbnul fancybox (okno náhledu) a fotka se ze začátku otevřela v novém okně, pak stačilo jen změnit hodnoty na vyšší jak píše a měl jsi originální fotku.
Jde to furt....

Robot to vidi a generuje, takze to funguje...
Maji jiz vygrabovanou celou db takze to budou mit uzivatele radost ;-) Najdes to na UA torrentech...

Dobra prace, predtim to bylo tezsi pres ten script co tam byl... Programator je charita. Tak to ma byt. Za 3 roky slusnej vykon ;-)))
Až takový extrém nemám rád, jak jsem napsal, upravil jsem si to na torchu větší zobrazení a to stačí.
Tam je script kdy plni rozliseni v dotazu na link. Takze 20000 je 100pro full ;-) Jeste tam maji jednu featuru, ale tu si zatim ponecham pro sebe ;-)

Zajima me kolik lidi na tohle prislo ?!...
Tak já mám od včerejšího dopoledne upraveno zobrazení fancyboxu z 500x500 na 1500x1000 a do fancyboxu se mi volá "originál" fotka 3000x3000 :)
Resis to externim scriptem a ten volas ?
jop :)
Hned jak přešli na novou domenu, tak jsem upravil scripty proti reklamě a dalším věcem, co nepotřebuji vidět.
Jsi muj clovek ! ;-)) Je mozny ze jim tohle zlomi vaz !...
Myslím že nezlomí, nevím sice co máš ještě v rukávu, ale tohle jde velmi snadno vyřešit a tuto chybku opravit. Sám jsem to toiž opravil na jedně stránkách co jsem dělal. Proto jsem se ptal jak dlouho si myslíš, že to opraví.

Koukni, jak to píšu všude (a tím si někteří myslí, že jsem buď admin, nebo mě platí :D :D :D), bude stačit zvětšit ten náhled. Opravdu málokdo si tady zobrazuje fotky v plném rozlišení (95% jsou cvaky z mobilu co nic neříkají a na ty je škoda i to malé zobrazení :D). Problém ale je v přístupu nejen z PC, kde statisticky nejbežnější rozlišení je 1366x768, ale z mobilů a tabletů. Málokdo má iPad s retinou, či QHD zobrazení :D :D :D
Pokud lide nepochopi ze prodavaji jejich dila ?!... Pak jsme tupej narod. V zahranici jsem videl ferovej system na rating. Cim vice mas zajimavou galerii tim vice mas credits od users a ty smenujes za pristupy zase k jinejm atd. Takze pokud jsi uspesny prispevatel tak zdarma jen za cas uploadu a tvorby muzes mit pristup na dalsi usery. Pokud jsi lama muzes si to zaplatit... To mi prijde ferove.
Noooo, abych pravdu řekl, nekoukl jsem se na licenční ujednání. ale pokud to mají jako facebook, kde nahráním převádíš práva na fb, tak nelze mluvit o něčím díle. Ale jak jsem napsal, nevím jak to tady je s licencí.

Tak ferovej systém na ranking, z kterého by vzešel "benefiční" program v rámci VIP by to tady potřebovalo jako koza drbání. A myslím si, že si to uvědomují i ve vedení a něco se připraví.

To co tobě příjde férové, tak velká část co tady nadává to férově nevidí. Nezaplatili ani korunu na VIP a nenahráli ani galerii a přesto se vztekají, že vidí malé fotky.
Je to férové nebo to je typicky česká vyčůranost mít vše zadarmo a nic nedát? Samozřejmě že nepíšu že to tak mají všichni, ale velká část z nich nedalo a nedá ani korunu, jen budou nadávat.
Presneeeee !....

Ja stahnul vse jako protest proti diskriminaci prispevatelu vs honici,... ;-)
Jenomže, tady nyní nadávají ve většině případu jen honiči, ano ozve se pár VIP lidí, nebo lidi s výbornými galeriemi (galerie_K například), ale zbytek jsou honiči, pro které, jelkož nemám problém s novým vzhledem, jsem buď tvůrce nových stránek, nebo admin, nebo mě platí amateri.cz :-D :-D :-D A ti co nejvíce nadávají, jsou tady za hrdiny :-D :-D :-D
Otazka je zda maji source napsany ci modifikovali nejaky free ci $20 engine. V druhem pripade to vydrzi dlouho ;-)))
Nooo fancybox jde mimo tento free či placený engine. Já jsem kdysi používal Lightgox, ten se mi zdal lepší.
Tak zrovna na tom iPadu se tento web zobrazuje nejlépe ;-). Na rozdíl od Safari na OSX jedou i videa, fotky po otevření vyplní skoro celou plochu a velikost tlačítek a ostatních prvků je "přiměřená". Mám z toho pocit, že vývoj na tablety byl snad i zadáním :-).
Nooo a nebude chyba v Macu? Nějaký program co to způsobuje? Protože pokud na iPadu nepoužíváš jiný prohlížeč, tak jedeš víceméně na tom stejném co máš v Macu :)
V OSX to nefunguje v Safari ani Opeře. Chrome funguje. Na iOS to funguje bez problémů.
Takto to vypadá...

https://lh3.googleusercontent.com/-Or-2h7miwDU/VjOPWBpXqoI/AAAAAAAAAB8/VR41c_VJM3g/s2048-Ic42/video.png

test zda tu fungují HTML kódy?
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-Or-2h7miwDU/VjOPWBpXqoI/AAAAAAAAAB8/VR41c_VJM3g/s2048-Ic42/video.png[/img]

Boha, proč je ten web tak neskutečně pomalej :(
probíhá údržba :) padl i chat na chvilku :) zcela běžné při "nových" věcech.
Hele s videem ti já moc nepomohu, za celou dobu co tu jsem, sem se ani na jedno nekoukl :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pomer stran by mel byt dopoctem te druhe. Takze neni treba ho hlidat. A nebo mam kliku ;-)
Tak poměr stran se bere z te delší a kratší se dopočítává, Proto v drtivé většině případu stačí těch 3000x3000. Jen diletant tady dáva plné rozlišení :D
Tak v tom pripade si to nahrad x.jpg a mas to sichr !...
uzivatele kteri zde tvori obsah nic takoveho pouzivat nemusi ... jinak je nam jasne ze dokud je neco zadarmo a pak se to spoplatni ze je to zle ... kazdopadne ve forech vsichni nadavaji co vsechno nejde, co vsechno by chteli a jak nejdeme s dobou ... pokud chcete jit s dobou tak musite tyto veci zaplatit a proto nepovazuji za zle pokud zde clovek jen kouka a chce nejakou sluzbu navic tak proc by za ni nemel zaplatit ... je to tak vsude ... web je plne krom videi zadarmo, nikoho neomezujeme v komunikaci a uzivatele kteri zde tvori obsah a jsou certifikovani maji jak videa tak ty galerie zadarmo...pokud ma nekdo jiny nazor at napise, rad to s nim proberu treba vymyslime zpusob jak to zmenit, zadnym napadum se nebrani ... dekuji vsem
Kuk,
taky jsem byl chvilku naštvaný, ale když se nad tím člověk zamyslí .. ve výsledku je to o tom, jestli hodnota free obsahu odpovídá otravnosti reklam (to je cena, kterou platí ne-VIP uživatel, amateři sice nejsou google, ale psát "zdarma" taky není košer) a případně jestli cena VIP členství odpovídá tomu co chce člověk získat. 699,- ročně rozhodně není nic, co by člověka zruinovalo, já osobně tuhle částku platím velmi rád třeba za VIP Geocaching (i to lze provozovat zdarma, ale chci ocenit něčí práci).

Podle mě naštvanost některých uživatelů souvisí mnohem víc než s cenou za VIP s konzervativností, neochotou přijímat změny (i můj případ). A to zase souvisí s věkem. Takže paradoxně i tahle změna amatérům prospěje, "omládnou" :) Kdo vydrží, zvykne si. Lidi, co to tu berou vážně si už VIP platí, ze slušnosti. Pak je tu skupina lidí, co mají galerie, ale ne VIP - asi z principu, něčím přispívají a tak za to i něco chtějí. Najít rozumnou hranici je věcí administrátora, jim brát fullres je si myslím už za hranicí, ale co já vím - erotiky je dneska plný internet, třeba jejich galerie pro server už takovou hodnotu nemají (a nebo admin zkouší, co se ještě skousne, snaha vydělat víc je celkem pochopitelná). A konečně, lidi, co sem zavítají příležitostně (jako já) si už vůvec nemají na co stěžovat - stejně VIP nekoupí, buď se k plnému obsahu dostanou jinak nebo, když to bude moc kompikované půjdou na jiný server. Což je jestli se nepletu asi i důvod, proč je to omezení fullres udělaný tak šlendriánsky. Divil bych se, kdyby šlo administrátorovi o to odsud za každou cenu vyprat lidi (jde spíš o to vytáhnout víc peněz), takže investovat do nějakého lepšího zabezpečení postrádá smysl.

Zkrátka, když se nad tím člověk zamyslí úplně bez emocí, je ten vývoj naprosto v pořádku.
děkuji za koment a vesměs souhlasím ... pro nas jsou lide co zde vytvari jakykoliv obsah velmi duleziti, take planujeme je vice zvyhodnit, ted omezeni co se tyce fotek nemaji, co se tyce videi tam je to podmineno certifikaci - kde na certifikacni fotce nemusi byt videt oblicej coz nikomu nebrani se certifikovat pokud ma zajem na videa koukat ... jinak co se tyce penez je logice ze chceme mit vice vip clenu a tudiz i vice penez na vyvoj, pak muzeme diky tomu delat veci rychleji a lepe. Bohuzel bez penez to v dnesni dobe nejde, ale zase nechceme nijak uzivatel omezovat v komunikaci coz nedelame. Kazdopadne nejakym navrhum, napadum se nikdy nebranim takze staci napsat.