nechtějí mi schválit fotky

jsem na nich v trenkách

Stalo se vám někdy, že by vám admin neschválil galerku?
Nahrál jsem si novou galerku, 7 fotek. Na jedné je vidět péro, na zbývajících jsem v trenkách. Ta galerka je totiž o trenkách. A admin (Martina) mi napsala, že ji neschvaluje, protože je "málo erotická" :) . To mi přijde dost divné. I na amatérech je hodně galerií, kde není vidět pták nebo kundička. A navíc, jestli je něco erotické nebo ne, je čistě subjektivní záležitost. Pokud jsem na fotkách v trenkách, tak to jistě některým lidem erotické připadat bude. Máte někdo tuto zkušenost s adminem?

Adidastrenky
Pikantní na tom je, že se holky každou chvíli rozčilujou, že jsou galerky plný vyfocených ptáků a ono je to tak nějak nutné pro schválení :( Docela by se mi líbila možnost mít neerotické galerky, kde by člověk nemusel x-krát fotit ptáka. Samozřejmě by se takové galerky nepočítaly mezi galerky povinné pro vstup do některých místností. Ale chtěl bych mít možnost prezentovat se jinak než ptákem a případně análem :D
zajimavy napad, i o tom premyslime kazdopadne povolili jsme nohy jako fetis a lide zacinaji nahravat ruce, oci, pusu ze je to taky fetis ... takze kdyby vsichni pak meli nejakou soudnost a pak sme se nedostavali do nesmyslnych debat o tom ze ruka je jak noha tak bychom to schvalovali a problem by asi s trenyrkama nebyl :-) ale chapeme problem
Tak to jsem v pohodě, moje galerky budou jako tzv. fully clothed fetish a je po problému *3*
Taky mi to kdysi bylo zamítnuto ze stejného důvodu. Prostě to tak je, holka si sem může dát fotky v plavkách a u chlapa musí být vidět pták. Nevím, jakého pohlaví jsou admini, ale prostě to tak je.
Tohle se stava dost casto a nejen muzum. I mne bylo parkrat receno,ze jsou moje fotky malo eroticke...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
takže se vždycky zařadíme do stejné kategorie jako výše zmíněné transky a máme schváleno...))))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejsou to jen transky, zrovna dneska prošla galerie holky, kde je jen prádlo (a nijak odvážné) a jinak není vidět vůbec nic... Prostě musíš mít štěstí.