Sex v kabince?

Tipy?

Máte někdo zajímavý obchod, kde se á zašukat?
Nám se jako bezproblémové osvědčilo H&M. :-)
H&M v Č. Budějovicích má velkou kabinku :P
A zkoušeli jste to tam? My o tom s přítelkyní uvažovali a nakonec to neudělali
A jake H&M to bylo? V jakem meste?
H&M v Českých Budějovicích v Igy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To zni zajimave..co na to obsluha? Jaky je tam pohyb lidi? Pokud tam budeme sami, nepujde to
Ten krámek je malinký a kabinka je hned vedle pultu, takže provozovat tam něco, aniž by si toho všiml personál je nereálné....
To víš, tady to je samej fabulant na hony vzdálenej od reality
Da se skoro vsude...my jsme si to s moji prdelkou uzili v H&M v Mlade Boleslavi; kdyz si zkousela pradlo. A co na to ostatni? Ty nam byly a jsou malinko jedno..
Jestli ty nejsi malinko fabulant.......*24*
I na tento názor máš nárok. Ale díky za něj, chápu, že honič jako ty asi nechápe, že manželka může být i super milenka..
Na tydle kecy v kleci nejsem zvědavej, copak ty jsis ho nikdy nehonil...???? že nemůže být manželka milenka jsem nikdy nenapsal. Víš co, vemeš tu svou a já tu svou a můžeme se třeba v kabince, v přírodě, Lublaňský, u vody jak budete chtít. Myslím, že to nedopadne, jelikož tady již takovéto snahy byli, proto jsem o tobě psal jako fabulantovi. Arivederci.*19*
snažit jsi se měl v pravopisu *3*
Vidíš, a už ti došla písmenka, takže mám pravdu jako vždy. Jen at tady vědí, kdo jim tady píše rozumy. *24*
muz bi.a buz.plnostihl.praha.rad nosim plenky s dam.pradle.taky bych rad nekam zasel z muzem.na veku nezalezi.jen dopoledne muzeme i na pivo,kavu,a tam se domluvit.vladimirvalencik31@gmail.com