Cfnm

Nahý muž oblečená žena

Ahoj vzrušuje mě tato praktika kdy je žena oblečená nebo více žen, a muž je nahý. ženy si pak různě hrajou s jeho osasem, nebo sledují jak masturbuje. Má někdo s něčím podobným zkušenosti? Dá se u nás něco takovýho zažít?
občas to musím dělat před manželkou,a i jiné věci.
ahoj tu 30r Mato a hladam zenu zeny ktore by to chceli vyskusat a vidiet ja sa im rad predvediem
Ahoj, taky mě to moc vzrušuje, ale neměl jsem zatím tu čest. Ještě kdyby mě tak při tom zesměšňovala...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kde se Ti to přihodilo? taky bych to chtěl zažít...
taky se mi to docela zajíbilo - jako nápad. A co se zkušeností týče, tak se mi nikdy nestala plánovaná akce s výhradně touhle tématikou, ale takový ty příhody, co se přihoděj bezděky...resp. bez toho, abysme věděli, nebo šli za tim, že děláme zrovna "CFNM". Ale jak řikám...nahý sou ty herečky v P už hrozně stejný yž ny výjimky - když mají takhle normální oblečení, není to z mojeho hlediska už jen "kus masa o třech otvorech" (jak je podle mě často ty produkce prezentujou), ale je to koukatelná bytost, která dělá, co dělá...a to je asi to, co se mi na tom podvědomě líbí.
Ahoj, zakládáme v Brně CFNM klub, takže rádi přivítáme především zájemkyně i zájemce o reálná setkání (jak povídací, tak akční). O podobě klubu je možno diskutovat. Možná to může být i zajímavé pro studentky jako brigáda - ale to je všechno věcí další diskuse. :-)
Ahoj.Velice rad bych se zucastnil vasi akce.Ja kluk 34/179/65 20/5.Diky Lukas

Mám o schůzky CFNM velký zájem. Zdeněk 49let, Hodonínsko
Ahoj, na FB jsme založili skupinu CFNM Czech. V případě zájmu se připoj ...
Uspořádat soutěž o "nejdelší" péro, "nejsilnější" péro a nejdelší výstřik? Jsem pro všemi deseti, ale kde sehnat ženy, hodnotitelky? Co vy na to, amatérky? :-)))
Já vlastně ani nevím, jestli to sem patří, ale snad jo..
V létě jsem si řekl, že místo abych se nahý opaloval někde daleko od lidí, tak se vypravím (ne sice poprvé) na nudapláž. Ty dva předešlé pokusy skončily spíš trapasem - žoužel si dělal, co chtěl - a chtěl stát.
Dosáhl jsem tedy jižních čech a nervozní dopadl na deku v rouše Adamově.
Nebudu popisovat, co a jak (šlo to), ale odpoledne se tam začalo stahovat pár naháčů, ale taky hodně holek i dam, z nichž hodně zůstalo v plavkách a rozložily se kolem mě!
Bylo to hodně těžké udržet ho ve vertikálním směru, ale taky hodně rajcovní.
To CFNM teda stojí za to! I když v mém případě v poněkud základní verzi...
Máte někdo takovou zkušenost?
Rozhodně jak vidíš skupinu holek,čekají až se jim někdo předvede.................
Cfnm bych chtěl zažít! Je to věc která mě hrozně láká!!! Být někde jen se ženami, třeba dvě, nebo klidně i více žen, holek. Před nimi se svléknout, nebo by mě svlekly ony. A já bych pak byl úplně nahý a oni by si se mnou dělali co by chtěli a nebo bych já musel dělat co by chtěli oni ☺ asi by by bylo jen do zda by to bylo někde doma, nebo i na veřejnosti. Jde o to, být nahý před ženami, které vás mají ve své moci, baví se vaší nahotou a tím "trapným" Okamžikem.
Ahoj, nejaké skúsenosti mám...ale už dlhšie nič. Veľmi ma to vzrušuje