Ústecko venku

kde být viděn

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj je tu hodně míst kde se dá honit a sukat jezdím hodně do Branan na piskovnu, 3x jsem zajel na Barcu, a dá se také suprove ve Mstisove *362**49**92*
Ahoj hledám cigány. Poradí někdo? Díky
Roudnice nad Labem, najde se muž k mileneckemu páru dnes odpoledne? On 32 ona 36
Ahoj dnes odpoledne (16.7.22)pojedu z Lovosic do Usti. Rad cestou vyhulim já 32 s pěkným perem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Až bude teplo, rád se přidám, ukážu svého a rád se podívám na jiné
Ahoj, máme nejraději tedy v Teplicích. Sauna aquacentru když jdeš ven jsou tam stromky,tam se dají dělat věci ????
Ahoj co se nekdy domluvit na necem nemusi jit o sex z me strany staci kdyz na vas pohonim.
hmmm tak tam to musí být fajn co mi to ukázat :P
:P :P
Cau ja vim mezi stromky v saune to znam
:) to mi zase ve sport.hale. schválně jestli v aqua ty stromky zůstaly.
Koukam divaku by jste meli dost rad se taky koukni ci predvedu nebo skaknu do sauny a tak dale
A ted nikde nic se nepacha nebo akce hromadna v aquaparku treba most sprchy nebo chomutov tam se muzem predvest a prohlednout :p anonymne
Něco v Bílině ? Čumenda, prcání venku, třeba v lese ?
Taky jsme z Bíliny,šli bychom měkam.na nuda pláž
No po pravdě, nejvíce lidí bylo asi na parkovišti u marketu
Ahoj najde se tu žena slečna k tera si necha pěkně lizat muslicku a pěkně si to užívat dlouhodobě
Ahoj všem. Mám sexu docela dost přesto miluju zastavit někde autem vedle cesty a honit si péro třeba pět hodin. Když už jsem úplně nadrbanej otevřu okénko aby mě šlo vidět. Několikrát se mi stálo že se nějaká žena koukala a dokonce i jsme se nějakou dobu scházeli. Jinak se dá zajímavé pohonit na Barboře ale u v aquaparku v Teplicích. Rád si nechám poradit kde se dá pohonit nebo podle simpatii nechám kouknout na tu moji .
Lidi co to máte rádi pište kde jak čím víc míst budeme znát tím lépe si pohonime nebo i kdo se chce nechat smirovat
Aquparku venku za saunou, za tou venkovní je trochu místa *4* Michael
Kdy tam budeš že bych zašel ☺se podívat
Já si na to moc nepotrpím. Ani jedna Milenka co mám. Žena ano, ale tu ukazovat nebudu *3*
Ahoj křoví je sice pryč ale odpočívárna je super jen škoda že nás tam zatím nikdo nenachytal s mojí kámoškou
No, počkej až tě tam chytí ta "hodná" paní z recepce. Na nás se moc dobře nevěřila *24**22*
Často se ponořím do snění a představuji si, jakby to bylo krásné, kdybychom chodili nazí. Za co se stydíme? Chodíme s odhaleným nosem a také ho máme každý jiný. Já třeba mám hodně malý penis, ale naopak bych ho chtěl každému ukázat. Dřívější stud mne opustil v době, a je to více jak 25 let, když jsem se začal holit.Vyholené genitálie jak mužů, tak žen, po vyholení krásně vyniknou. Stud je podle mne něco překonaného, zrovna tak jako ochlupení. Zahalovat se by bylo namístě pouze v ojedinělých případech, jako třeba při onemocnění, úrazu apod.
Ještě jsem chtěl dodat: Pokud se chce někdo zeptat, jak na můj penis reaguje přítelkyně, tak mohu sdělit, že je spokojená. Hraje si s ním a při souloži má již nacvičenou techniku, penis mi přichytí rukou tak, že při pohybech dochází ke tření a tím i k vyvrcholení. Jde nám to dobře.
Taky nemam zadnyho rabijaka a je spokojena
Ahoj také rád jezdím ven kde se svléknu do naha a užívám si honku... okolí Rumburk...máte někdo pěkné místo ve Sluknovsky vybezek kam chodíš...rád se přidám když budeš chtít....
Co na Chomutovsku chodí někdo honit?
jsme z mo a nudime se che nekdo pokecat i vic
mame bzt i aouto

Ahoj rád pokecám co by Vás zajímalo
jsem z Mo,můžeme pokecat a i víc
Zna někdo prima místo kolem teplic kde se da venku nebo v aute zasexovat? Dnes tam pojedem kolem tak jsme toho chteli vyuzit*87*
Ano sem k dispozici
Prijedeš duchcov
My jezdíme na Děčínský Sněžník
Zkuste elektrárnu Želenice,,,dej tě vědět
Ahoj je tady někdo pár nebo samotná žena kdo by se chtěl podívat jak si to dělám v autě má představa je taková budu někde zaparkovanej a budu si to dělat ty vy se na mě mužete koukat popřípadě si říci co mám dělat nebo přístoupit a mastrubovat semnou na všem se mužeme pevně domluvit jsem ochoten i za fo pro tebe vás
Tak aquapark Teplice už nepůjde. Dělá se tam rekonstrukce a bohužel křoví a stromy jsou pryč *12*
Protože si holky stěžovali že tam vedle sebe sedí magoři a honí defakto od otviracky.
Ale jdi Ty, to je přeci hloupost. Tam se sedět nedalo *3* a hlavně tam jde vidět z okolních domů *4* Popsal bych Ti to, ale bude lepší když se tam někdy podíváš sama *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě by se dalo něco najít,rád bych se přidal nebo jen díval
vsude kdyz na to prijde :))) ale musi bejt vzdy spravnej okamzik
Ahoj napiš mi a o něčem vím pa B
AHOJ,POKUD MAS JESTE ZAJEM A NEJSI STYDLIVA BYT NAHA A DELAT SI TO PRED NIM TAKTEZ I JA NAHY TAK SE MUZES PRIDAT KE ME JA TO DELAM V AUTE
Ahoj ))) výborně ti to udělám kdekoliv budeš chtít ! Auto mám, jsem 25 sympa
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děčín aquapark odpočívárna u sauny *4*
Poradte někdo kde se dá pohonit ted v zimě a kde bít třeba viděn jsem pro každou lumpárnu
Nevím proč se nechat bít, nechme to být. Každopádně mě osobně by přišlo hodně divný kdyby jsi někdo honil péro někde jen tak. Asi bych šel formou inzerátu. Dělal jsem to na hodně místech, ale vždy tak aby mě (nás) nikdo neviděl. Ne že bych se styděl, ale veřejná sauna a místa jsou o jiných věcech.
Ahoj zítra jsme na Barboře v zadu na nuda v 17:00
Ahoj kde se dá pohonit nad nějakým párem jak šuká v autě skusit se má všechno.
Čus kde to žije okolí Teplic??? nevíš také rád jezdím
V mostě v Tescu na WC chodí se tam na mne koukat jeden duchodce
Taky rád honím venku v přírodě .. rád i šmíruju,par páru už jsem zažil ,ať už náhodně ,nebo po předešlé domluvě s NÍM ,když někde honím ,dělám to tak aby to vypadalo ,že nevím o tom ,že jsem vidět ,nebo že nevím o tom že na mě někdo kouka
Ahoj jaro se blíží nějaký pár na očumováni,a pohonění na vás.
tak co kecalisti kdo se přidá na mostecku lounsku ,dnes už jsem fotil venku
Ahojky znate někdo dobry mistecko na decinsku? Dejte tip
Podle toho, odkud jste z Děčínska z jižní části (DC až Č Kamenine) nebo ze severní (Šluknovský výběžek?*277*
Ahoj jsem ze Slukn.vyb.hledam místo kde se sejdeme a vyhonime ....
Ahoj je to sice rok ale platí to ještě.?
Ahoj třeba Letná albánská ulice na skalách
Chomutov a okolí chodí někdo honit?
Nebude dnes večer někdo honit venku? Ústí, severní terasa . Mrknul bych se....
Mostecko, honění venku. nejlépe aby nás bylo víc.. vidět a být viděn..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,co se tam někdy sejít,také tam občas zajedu.
Ahoj, pěkné fotky. To je ten první rybník od Želenic ?
tam je to fajn.už jsme tam taky byli sexovat a opalovat se nahý
Nejste jediní. Tam kdyby to skenovali na sperma. Tak ho je tam víc než vody v jezírku.
Co třeba okres. Louny? Když je tak hezky venku?
Ahoj hledám někoho na nějaké dovádění někde venku.nejlépe bi.někdo pohodovej zdravej diskretní okolí Bíliny Mostu Teplic.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
znas nejake super mistecko v decine a okoli?
Ahoj někdo pohodovej na společné honění venku nejlépe pravidelně a chodit po ruzných místech.Bílina okolí
Ahoj. Co takhle někdo kolem Žatce?
V okolí Rumburka hledám místo kde se sejdeme a vyhonime nebo se budeš dívat jak si to dělám já...
ahoj, rád kouknu jak si to děláš
Ahoj, nejaky pohledny sympaticky par behem nejblizsich dnu na Miladu? Je to tam hodne stromu a lesiku a krasna priroda :)).
At uz opalovacka nebo nejake hratky ci piknik ? :)) Foto rad zaslu.*4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jsou Braňany přímo nebo se to bere nad mostem letiště ty dva lomy u sebe tam sem byl a těžko říct abych tam nekoho nepohorsilo když se tam svliknu
Teplice Bílina Most je tu někdo na pravidelné venkovnì společné honění nebo vše je na domluvě
Co v Mostě někde,to by šlo?Kam chodíš honit?
Někdo chodíte žena pár muž ? Nad most u letiště dva zatopené lomy ? Dá se tam něco? Já tam byl a nic moc máte někdo nějaké zkušenosti ?
Někde ve ve Šluknovském výběžku se dá opalovat na nuda + sex k tomu?*362*
Jezero u Velkých Žernosek.chodí tam někdo a kam?
Ahoj,chodím tam. Ale jen občas.
Chodí někdo na Dlouhý Rybník na Cínovci?
ahoj, jaký je tam koupání, kvalita vody, čistota,osazenstvo, parkování,občerstvení, možnost nahocení apod.? Budu rád za info. Dík.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,dejte vědět až zas půjdete,rád se mrknu.
Ahoj až letos půjdete dejte vědět přijedu také 👍😉
Vyměním tipy šukacích míst v Děčíně *4*
Ahoj, pokud to ještě platí, tak mi napiš.
Klidně i za Ústí a okolí.Nejsem ani bi ani homo,jen se rád koukám a to NÉ na chlapy
Ahoj tak dnes bude hezky co něco podniknout co se uvidi
Koukám že všude to žije jen na ústecku mrtvo
Dobry vecer. Tak leto je skoro v pulce a nikdo z okoli Zatce na nejakou venkovni zabavu? :) Nekdo nejake tipy?
Někdo na hoňku třeba na záchodě v T-clubu.
Ahoj, někdo ve Staré Olešce???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Milada.
V pondělí na právě straně od chabařovic.
Krásné odpoledne a sympatický a pohledný pár si tam užíval:) Milada je prostě nejlepší. Já tam byl s bejvalkou a je to tam fajn. Nějaký pár zas v nejbližší době. Případně, zda se ozve ten pár z pondělka:)
Ahoj, chidí někdo mrdat někam v Benešově n/Pl. ?
Ahoj, kam chodíte honit? Nejlépe Děčínsko.
Kolem decina nic bohužel není taky jsme patrali
Jo škoda že se v okolí děčína nedá ani k nikomu přidat. 😣
na pískovně dobříň nudapláž asi není. Věděl by někdo?
Ahoj chtěl by někdo zítra (čtvrtek) diváka a nebo se kouknout vše se dá domluvit jsem mobilní přijedu
Je v tom lesiku po pravé straně
Ahoj, ve čtvrtek bych se taky rád kouknul a něco i ukázal
koukám, že Ty jsi také jeden z těch co chce jen koukat a nic neukáže a možná ani nemáš žádnou partnerku
Rád i ukážu, ale opravdu momentálně nemám partnerku
Páchané nudu u labe na svárovské straně ;)
ahoj, kdo kam chodí honit do přírody?
Ahoj, chodí někdo do Branan na rybníky nebo na kypy u světce ? Na Kypach se rad opaluji nahej tak někdo kdo by se přidal? Nebo nakej par na který bych mohl koukat ? ;)
Zdravím někdo v týdnu odpoledne abych se mohla kouknout na páreček odpoledne Teplice
Ja a moje přítelkyně máme rádi když nás někdo pozoruje měl by někdo zájem pár by byl super
ahoj, docela rád bych Vás pozoroval, kde by to mělo být.
Ahoj všem už moc krásných dnů nebude chceme se nechat šmírovat tak aby tě vyděla jak si ho honíš. Ps měj alespoň něco v profilu
Taky bych se rad pridal a honil si vocas :)
Ahoj tak dnes s mou milou určitě do přírody nechce nás někdo náhodou postihnout. Nutná znalost okolí Teplic
Zdravím tak kde v to vás najdu?
Tak dnešek vyšel milá byla spokojená ja zezadu a amatér kousek od nás pěkně honil dekujeme pokud bude hezky zase něco podnikneme
taky jezdím honit a šmírovat .. někde se schválně ukážu ,ale hodně páru skončilo tím ,že jsem se ukázal .. hlavně branany
Rad bych se na vas podival dejte vedet kdy a kde
Kdy bude další akce venku? A kde se dá dozvědět něco víc o vás? Profil je prázdný.
pokud zde chodí a čte majitel hnědé felicie ,na střeše nosiče na kola .. Braňany - napiš zprávu
A kde v Brananech je nejaky pekny misto kde se da nekdo najit? :P
Rybníky v Brananech ;) rád tam jezdím
V okolí Mostu jsem zjistil par schovek kde se da venku parádně honit nebo mrdat :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
už se tam na vás někdo zajel podívat? nebo pořád jen slibujou?*4*
Je ve vdf nějaký mohutný pero co strika hodně stavy?
Ahoj před kterou ženou bych se mohl vystříkat?? Mostecko a okolí
Tento týden má být krásné počasí chtěl by nás někdo pozorovat jak se mazlime někde venku prý je to dobré na Teplicku na barboře.
Jen chceme podotknout vybereme si mi a nechceme žádný kontakt jen se moje milá chce podívat jak si cizí chlap honí brko nic víc
Ahoj, rád se podívám. Můžu v úterý celý den. Rád přijedu a pohoním si u vašeho užívání😉
Tak dnes to vypadá že půjdeme na Barboru nájdeme si nějaké pěkné místo a dáme opalovačku. Kdyby se našel pár co by se na nás chtěl podívat nejsme proti. A vy ostatní když chcete honit nemusíte dělat zbytečné ramus moje se ráda podiva. Nepřejeme si ale žádný kontakt.
Zdilime stejny nazor, zalezou do chrosti a Zena z toho nic nema taky se chce podivat
AHOJ tak se pojďte domluvit a spachame něco společně třeba zatím koukacka
Tak dnes barbora katastrofa všude obsazeno a kde volno tak nasrano vypadalo to jak na gey párty
ouu..chtel jsem zajet na vecerni koupacku, tak to radsi zajedu jinam ...stvou me ty otravci co prijdou a ocumujou ...joo takle zenska kdyby ocumovala, to by bylo super ;-)
Ahoj dnes prý poslední den hezky chtěly by jsme se podívat na nějaký pár a nebo někdo na nás jen koukat žádný kontakt
Ahoj v sobotu ma byt ještě hezky nechcete vyrazit na barboru? My asi vyrazime na poslední sexik v prirode
Ahojky v pondeli jedu do usti na dva dny nezasel by nekdo vecer na pivko kdyztak pis do zprav cus jirka
Ahojky nesel by dnes vecer nekdo na pivko sem v usti a docela se nudim pis do vzkazu
S kym je realne pohonit venku v okoli Loun
Děčín a okolí kolem oběda dnes? Někdo něco? :)
Nebo ústí nad labem někdo teď?
Deje se neco kolem Loun nebo Zatce? :)
Stojím v autě na cestě kde nikdo nechodí a honím si péro. Stále mám pocit že mě někdo pozoruje super. Nenápadně se rozhlížím nikoho nevidím. Pěkně sem si ho vyhonil a když sedám za volant vidím jak na tom kopečku je chlapík s ženou. Viděly mě nebo ne? Když odjíždím podávám je a oni mi uhýbají abych projel když jedu kolem maník zvedá palec a holka se usmívá s pohledem do země. Znova se mi postavil. Pokud to čtěte můžeme se příště domluvit i tak děkuji
Omlouvám se za překlep ale ta t9 jinak se rád domluvím můžu kouknout já na pár nebo pár na mě nebo i samotná žena. Vše bez kontaktu.
Tak už mám zase choutky ráno budu honit někde venku (autě )chce se někdo podívat případně přidat ženě za koukání zaplatím
Nechces ted večer někde Severní terasa? Rád se Podivam.
Ahoj zítra budu honit v autě Ústí Teplice Bílina Most nechce se někdo koukat nebo se přidat
Rad se na tebe podivam kdyz mi priste napises kdy a kde
Bych nekdy s nekym pohonil v okoli Loun
V okoli Loun s nekxm spolecne pohonit
Tak se nám venku začíná oteplovat už se těším jak budu smirovat a honit si pero
Bude někdo v nejbližší době u rybníka v Braňanech? Šmírování, hoňka případně i kuřba atd.
Já chodím honit na Nechranice je to rajcovni
Kam na nudaplaz nebo nekam stranou
Loni sem na Nechranicich nikoho neviděl.
Radi taky šukáme venku. Minuly týden už 2x. Nejake misto na chomutovsku kde se chodi šukat nebo honit? Radi potkáme nějakého šmiraka.
A kam jezdíte jsme z Teplic rádi přijdeme kouknout a třeba opodál si to rozdat
*4*..................................
Ahoj, muzem neco domluvit;-)........
Jedná z posledních saun letos? Někde na ustecku?
Nebo už milada ?
Ahojky dejte vědět a já přijedu se mrknout.
Ahoj rad bych vás šmíroval při sexu. Můžeme se domluvit i třeba něco vic
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky byl se uz nekdo mrknout na barbore? V nedeli tam asi vyrazime na pruzkum *13*
Byl jsem tam ale mrtvo nebo nevím kam přesně se chodí
Zitra na Brananech po 14 hod tam budem
Ahoj občas na Braňany zajdu,rád se s vámi seznámím Lukáš.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A kam teda chodis na kukacku v usteckem kraji?
Ahoj dnes ráno někde v Teplicích budu blbnout přidá se někdo
V kolik tam budete, rád se mrknu
Byl jsem na Barče už dvakrát a nic,
Jednou tam nějaká paní venčila psa, když jsem ho měl v ruce, párkrát se koukla, ale ani se nezastavila😟
Najde se tu někdo na koukání nebo nechá dnes kouknout ženě za koukání zaplatím
a kam jdeš honit kouknu na tebe
Dneska nebo zítra, kouknul bych se
Nejlepší jsou rybníky v Brananech ;)
Bude se tam ted nekdy neco dit? :)
Ahoj je tu někdo teď na společné honění možná kouření a třeba i mrdani mé prdele pošly rovnou spojení na dopisování nemam čas
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele ty chytrolíne moravská,tohle je Ústecko tak se sem neser, tohle je naše vlákno, založ si svoje a tam si urážej a hlavně se starej o sebe😉
Bude zase nejaka akce? :) Prisel bych se kouknout ;)
Jezero u Velkých Žernosek. nějaký exhibicionista co se tam na večer jezdí koupat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Čtvrtek šel by někdo na nuda pláž na na Miladě?
Ahoj kde je na Miladě nuda trochu to znám ale nevím jinak čtvrtek bych asi mohl
Na levý straně od Ústí
To by bylo fajn
Teď už se nikde nic vidět nedá? Kdo nechá podívat třeba přes okénko rád se podívám a pohonim si ho
Žije to někde taky bych někde kouknul
Uz je docela zima, ale taky bych se podival i ukazal :)
Pondělí 11.11 nekdy ráno kolem 9 budu honit v Brananech . Přidá se někdo ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A píšeš také do bravíčka? Tak tam piš dál.
Není tu náhodou pár co byl v létě v Brananech u rybníků ? Máte auto modrej Chevrolet kalos . A hezkou hubenou přítelkyni/ženu s černými vlasy :) ozvete se mi prosím :)
Ahoj je tu někdo kdo má chuť jen tak pohonit v autě. Musím pracovně do Teplic tak se můžeme sejít pohonit a možná i víc
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak si tak honim v autě a najednou jde kolem paní asi 30 let odhrnu závěs aby mě pěkně viděla. Kouká stále se otáčí jde vidět že bi se ráda koukala ale má strach. Pojďte se někdo kouknout můžete i v páru a nemusí zůstat u koukání záleží jen na vás
občas honím v noci v autě u skršína, nebo v Jirkově
Tak dej vedet az budes u Skrsina
Poradíte manželskému páru nějaké diskrétní místo kde je možné vidět a být viděn
Braňany pískovna. Je to hezké místo, narozdíl od Barbory
Moc rad se dnes odpoledne podívám na holku pár a nebo nechám podívat žádný kontakt na všem se dá domluvit fo není problém
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na pískovně už to také jede?? Já myslel, že tam je od honičů docela klid.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Moc se omlouvám nečekal jsem ze to někdo nepochopí. Tak to odpoledne bude dnes pondělí 18 května 2020 pokud by byl nějaký problém tak napiš. Jo odpoledne je po 12 hodině
Rád dne něco podniknu někoho šmírovat nebo nechat podívat možná i víc
Ahoj jak to funguje kolem usti da se nekde pekne posmirovat
Kamencové jezero-nudapláž- kemp.Rádi bychom se tam seznámili s nějakým mužem. Jsme rádi šmírováni a také rádi kouknem
Znovu bychom rádi navštívili nuda na Kamencovém jezeře a třeba strávili noc v kempu.Hledáme kamaráda na společné sdílení nahoty.
Ahoj rad s vama stravim noc na kamencaku.
Virgo: tento rok opět Braňany?
Krásný den přeji kdo se nechá šmírovat oplatim
Ahoj, nějaka slečna zítra na cokoliv na Olešce?
Ahoj moc rád bych někoho pozoroval a nechal se pozorovat
Litoměřicko někdo na večerní koupání?
Ahoj všem. Moc rád bych dnes mrknul na nějaký páreček při jejich hradkách. Můžu bejt schovanej aby jste nevěděli že tam jsem anebo si pohonim před Vámi vše se dá domluvit
rád se přidám...na šmírování.... přijedu
1pronas: co dát pískovnu Dobříň?
Dnes jsem tam byl.... Ale nic moc tak že 1x koupačka a jel jsem dom
Ahoj a v kolik hodin? Mohl bych ve čtvrtek?

Ahoj moc rád bych dnes pošmíroval a přitom si honil klacek najde se slečna nebo pár které toto láká? Vše podle domluvy držím slovo
Kamencové jezero?Někdo na společné sdílení nahoty?
Dnes mám volno moc rád bych mrknul na nějakou ženu nebo pár Barbora Milada dojedu po usteckem kraji
Jsme také na Kamencovém jezeře a rádi se s někým seznámíme.
Ahoj jezdi nejdo do chlumce na rybnik? Da se tam nahotit?
Nahotit se tam dá, ale budes za exota.
Není dnes někdo na Kamencovém jezeře?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pastýřák, říká se tomu Nebíčko....
Je možno vás vidět v akci? Když by jste byli někde v Děčíně 🙂
Ráno budu někde v Teplicích a možná v Ústí honit v autě a možná se projedu na mém luxusním sukacim stroji chceš se podívat a třeba se přidat písní
Ahoj, nebude někdo na Olešce?
Budu příští týden v Teplicích a Ústí
Rádi navštěvujeme nudapláže a máme rádi společnost.Děkujeme i za tipy na pěkná místa, nudapláže, kempy, cestujeme a poznáváme nová místa.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S partnerkou chceme 13. Večer někam zajet k vodě, vykoupat se a zasukat si. Večer aby právě jsme nikoho nepohorsovali. Někdo nějakou radu? Pouze Ústecký kraj
Ahoj na nuda pláž Dobříň ..... super místo*22**119*
Pondělí 13.8bych moc rád kouknul na pěknou holku nebo pár a vyhonit si ho. Nechci žádný kontakt jen koukat a honit Můžu i za fo Teplice Ústí okolí.
Pondělí je 15.8...................................
Někdo nějaké návrhy kde jít sám a byt viden? Nějaké veřejné wc kde se honí, nebo nějaké jiné místo?
Na záchodcích PČR to musí být fajn
Dnes dopoledne někde v Teplicích úplně nahý v autě spousta hraček a tvrdý péro. Nachytas mě? Můžeš se přidat a uvidíme jak to dopadne
A co tady Ústecký kraj Děčín kam chodíte chtěl bych smiřovat a nebo bejt šmírování Děčín u Lidlu na parkovišti
Dnes budu někde na Teplicku honit péro v autě. Protahovat si prdel,bylo by super kdyby mě někdo nechytal a třeba mi stim pomohl můžu oplatit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj napsal kam jede honit? taky bych kouknul a pohonil
Taky by mě docela zajímalo kdy a kde.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Také by mě zajímalo jestli někdo někde příští týden. Třeba pláž nebo parkoviště
Už se byl někdo podívat na Nechranicich? Už klesla voda tak,aby byla pláž kde si lehnout? Děkuji za info
Ahoj všem poslední dobou mě neskutečně bere šmírování a honění na veřejnosti. I když mám přítelkyni často vyrážím někam kde se můžu podívat a nechat se vydet. Moc rád bych se domluvil s ženou na společné mastrubaci bez jakýchkoliv doteků. Nebo s párem jako tichý divák. Jsem dost perverzní ale slušný a na čem se domluvím to tak bude. Teplice Ústí Praha
Ahoj, nějaký pár nebo někdo zítra na pískovnu Dobříň?
Jenda 30 let Roudnice nad Labem. Az bude hezky přidá se někdo na nahé plažovani na dobrini ? Ja 30 let a mužství 24 Cm
Ahoj, půjde dnes někdo na pískovnu Dobříň?
V sobotu dopoledne jedu. Chci si opalit a vyhonit ocas 😊
Roudnice nad Labem, najde se muž k mileneckemu páru dnes odpoledne? On 32 ona 36
Ahoj moc rád můžu hned. Rád budu koukat nebo se i přidám záleží na Vás.
Za chvilku budeme končit, tak už to asi neklapne
Škoda a kde jste? Třeba jen pokec
Už se nám venku pomalu otepluje, už se moc těším co nám tento rok přinese. Za zážitky.