BRNO Růženin lom pod Hády

nuda, onanie, sex, zážitky, srazy

Ahoj, kdo chodí, jaké má kdo zážitky? Já chodím v létě na nuda, někdy pohoním, koukám, nechám na sebe koukat...miluju tu volnost a nahotu...jednou jsem tam potkal pár a paní se asi líbilo moje péro, tak prej jestli se s nema nepujdu vycurat, tak jsem sel a uz me za nej tahala a vystrkovala na me pipinu, vzrusující zážitek.
Jindy zas rychlá domluva na amaterech, ze tam kluk privaze holku ke stromu a muzu k ni prijit pohonit. Kdyz jsem prisel tak ji sukal na kameni, z povzdali jsem sledoval a honil, ona na me at jdu bliz a udelala nas oba...
V lete se opaloval poblíž me chlapek s mladou krasnou holkou, seděli vedle sebe, ona mela roztazeny nohy a on ji hladil kundicku. Proste se s ni predvadel. Ja chodil v povzdali okolo, pero tvrdy k prasknuti, ale ona se celkem stydela, na ten rozpacitej usmev vsak nezapomenu...
Kam na to chodíš? Přidej ještě nějakou pohádku.
chystá se dnes někdo na výlet do lomu?
Take jsem tam parkrat byla je tam krasne
Ahoj, myslel jsem, že Brno znám, ale omyl. Kde to tam je, je tam pěkně?
Já ta také chodim na opalovacku. Cumendu a někdy i akci s zenou párem
Tak až budu v Brně, musím se tam podívat.
Lom supeeer :-) každý rok chodím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nebyli ste tam i dnes kolem 13:00?
AdelaTrans
AdelaTrans před 4 roky
Jo je tam i dobrá gay zona. Většinou to končí hulením ocasů.
Ahojky to by jsme mohli jit nekdy spolu
jj, na klajdě je super, už se těším zase na léto *461*
j j ale to mi nevadí*4* mám to tak ráda*461*
Já taky, mohli bychom se tam někdy potkat...
Nazdárek super koutek v Brně taky jsem tam rád chodil v létě bomba
jo už začiná byt dobra voda :-) dneska jsem tam byl mrknout :-)
Pojedu asi dnes a třeba tam někdo bude
Ahoj všen nudistům. Rád bych našel pár, který mě veme do lomu v Brně na nuda. Sám se stydím.
Připojila by se nějaká žena třeba o víkendu na šmírování,když bude hezky?
Take tam rad obcas zajdu kdyz je cas. Je tam prijemne :-) neprida se nekdo?
Ahoj, zajímalo by mě, jak to tam chodí .... byl jsem tam jen mimo sezónu. Jestli tam chodí na procházku i oblečené holky, třeba jen čumendu .... rád se předvádím.
Dneska jsme po hodně dlouhé době zašli, celkem to šlo.
... dneska jdu letos poprvé do lomu, tak se těším ...*4*
šel bych s tebou hned ,ale mám to z ruky,přijed někdy na donbas u Tovačova nádherné koupání ,můžeme se nudit spolu..dnes tam jedu..
Taky tam letos zavítám poprvé. Tak snad se potkáme a můžeme prohodit pár slov :-)
Vcera v 18h skvely par . Ctenari
Ahoj rád bych navštívil lom nejsem z Brna nemám auto pořadí mi někdo jak se tam dostanu?
dnes slečna na společné opalovaní?
... dneska by to šlo*461* těším se
Jak tam dneska bylo? Ja byl na pryglu a moc lidi tam nebylo, navic klasika nahore par starych smiraku, co si ani ty kratase nestahnou...
Kolem sedme teda prisla nadherna mlada kocka - tak ta to spravila ;).
Ale obecne - je lom lepsi?
Jeste jsem tam nebyl (mam to z ruky), ale pristi tyden se tam snad dostanu...
Ahoj, co v lomu, není tam moc honičů? na priglu je to lepší ne?
Prosim poradi nekdo jak se do lomu dostanu moc dekuji
Nejaka divka nebo par dnes 1.6 dopoledne na relax a pokec v Brne na nudu?
někdy bych pohonil venku, jestli máš o to zájem.
zašel bych pohonit, pokud máš zájem
byla jsem koncem minuého týdne a supr *461**4*
Ahoj jde dneska nekdo kolem pul 4 do lomu ?
... no dneska to nevidím*218**20* ale koncem týdne to vypadá že bude hezky
taky se ted divam :( ale rano to vypadalo nadejne ... jak to tam zhruba chodi ? jeste jsem tam nikdy nebyl :)
Ahoj, nabízím odměnu ženě/páru, který by mě v lomu nafotil pár erotických fotek pro galerii na amatéry, na můj foťák - různé pózy,bez erekce, s erekcí, výstřik .... v případě zájmu pište do vzkazů.
v pátek to půjde, odpolko i večer *4*
Toto by mohlo stačit :-)
https://postimg.org/gallery/21pgyudds/
Chodi tam nekdo v tydnu dopoledne?
... souhlasím *24* moc hezk*18*ý odpoledne
....nějaký borec dnes na pořádnou akci vzadu za jezírkem?
Byli jsme v lomu, ale připadá mi, že jsou tady hlavně rodinky s dětmi a nebo gayové
Je tu žena nebo dvě kamarádky co tam chodí? Domluvíme se a můžu jít s Váma ležet a opalovat*4* napište*6*
Ahoj, zítra tam budu tak cca od půl 10, přidá se nějaká slečna nebo pár?
... snad bude po neděli hezky, těším se moc *461**19*
V PO nekdo do pasohlavek do wellnesdu nebo v ST do lomu?
V pondělí přijdu ;) Těším se na tebe, jestli půjdeš, napiš mi do vzkazu ;) Akorát nevím jak tam lidi reagujou na to když se někomu postaví, co?
...........................................................kde ho budeš stavět?
Nejsem ani Bi ani Gay, takže když tam bude hezká holka!
........................pokud budeš stavět, tak to neunikne ani bi ani gay.-)
Tak to je hnus ale! Ale co ostatní lidi, toleruje se to?
Jak by reagovali? Podívají se a hotovo? *3*
Už jsem se letos na otočku stavil a bylo tam fajn. V úterý se chystám otočit zase když bude hezky. Někdo na zpříjemnění zábavy? Preferuji ženu, pár nebo partu lidí. Seznámení a nezávazný pokec pro lépe strávený den, nemám zájem o gaye, kteří od toho očekávají hned jen jednu věc...
Já mladý sympaťák, sportovec, tetování jako poznávací znamení
tak nevím jestli nezajdu radši na prygl *18* ... no uvidím
Rád tě doprovodím, jestli můžu ☺️
a nebo Tovačov krásná voda jak u moře..
Vážení, mohu Vám říct, že růženin lom, co se týče opalování super, co se týče sexu a onanie bída! :)
Takže kdo tam dnes byl a něco zažil, tak sem s tím ;)
Asi jsi tam byl ve špatnou dobu a špatný den..*4*
Asi jo, ale to jsem poslední dobou pořád :)
O víkendech jsme tam narazili spíš na pejskaře nebo rodiny s dětmi. V týdnu to bylo lepší..
Dnes už víkend nebyl a stejné, spousta dětí, což na nudaplážích moc není a pejskařů taky hodně, ale ti byli v pohodě, když byli taky nahatí...
My jsme tam byli víc navečer, takže jsme viděli i to o čem jsme jen slyšeli ...
Zítra mám v plánu sem zajít.. Nechce se někdo přidat ?
Je tu ted nekdo? Krom hromady psu a deti? :D
Příště opravdu přijdi a neslibuj ;)
... dneska bych zašla *461* , je krásně a škoda toho nevyužít *18*
Byla jsi vcera? Stalo to za to? :-)
... hezky jsem si to užila *243**4* dd
Hi, nechceš pár letních fotografií z lomu?
Dnes v lomu na nuda prida se nektera nebo i par?
Minulý týden se tu na pahorku parádně předváděl jeden pár...nevadilo jim, že se lidi koukaj, řekl bych, že spíš naopak...*114*
na lomu sem jeste na byl chodim nejvic na osadu
žena, holka, nebo i dvě kamarádky, dnes odpol. a k večeru? *461**4*
Ahoj, jdete někdo zítra??? Bude hezky!
Moc rád bych tam zašel. A zajímá mě, jaká se tam schází sestava. Lákalo by mě se tam procházet nahý a aby tam byly i nějaké ženy.
... jj taky asi zajdu *18* snad bude hezky*24*
Dnes 4.7. asi tak od 11 hod. tam budu.A těším se, že třeba potkám, nebo zažiji něco hezkého s někým. :-)
Vyrážím do lomu. Budu rád, pokud se tam s někým setkám.
V úterý tam byly 3 páry různě zalezlé mezi keříky. Potom 5 mužů, dalo by se říct zvědavců. A potěšila mě tam skupinka 2 kluků a jedné holky. Podle toho, jak ta holka u toho naříkala, tak se jí to, co jí dělali moc líbilo. Určitě svoji návštěvu v brzké době zopakuji. Moc rád bych se k někomu na něco přidal.
A dnes by jsi nesla? At se tam moc nebojim
Čau nejde někdo zítra přes den? Na chvíli bych se tam chtěl stavit, ale asi nebudu mít nějak extra moc času tak kdyby někdo chtěl rád se domluvím dopředu
Ahoj, nejste tam teď někdo, nebo nejdete?:)
Mam sto chuti sednout do auta a vyrazit. Ale trosku se to venku kaboni
Mam sto chuti sednout do auta a vyrazit. Ale trosku se to venku kaboni
....dnes by to šlo.-) vyrážíš taky? cákneme spolu.-)
Nekdo kdo by zasel pozdeji odpoledne podat pomocnou ruku. Abych tam nebyl sam?
Chtěl jsem zajít dnes, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem dnes zajít, ale sluníčko nikde:(
Chtěl jsem dnes zajít, ale sluníčko nikde:(
Sakra co to? Omlouvám se, ale to nějak samo a nevím jak to smazat...
A me to zase nenapsalo celou zpravu. Zasel.by nekdo kdo ma pradzniny? A v kolik?
zítra bych chtěla zajít, něco málo po dovolené doopálit
... neví někdo jak to tam vypadá ? *4*
zítra bych chtěla zajít, něco málo po dovolené doopálit
... neví někdo jak to tam vypadá ? *4*
Rodinky a lidé co venci. Ale jinak co se opaluji tak málo.hold jsou dovolený.
Zítra bych taky mohl zajít, nepotkáme se na pokec a společné slunění? :-)
Par maminek s detmi par nahacu a pejskari. Kdyz ja bych ani nevedel jak ti rict jestli chces namazat zada
Ale kdybych vedel ze jsi to ty tak bych se i odhodlal
Ahoj, je tam dnes někdo? Nebo se někdo chystá?
Počasí krásný ale nic moc se tu nedeje
Tak jsem zjistil, že je to tam zbytečná cesta. Moje zážitky: jezera téměř vyschlá, pár chodících věčně očumujících starých dědků, pak čoklaři, pár textiláků s hanlivými poznámkami na nás naturisty ... nikde žádná akce ... lidí málo. Škoda ... ztráta času ... :-(
Njn jak sem psal akce žádná... poznámky na mě nikdo neměl ale byl sem vzadu tak tam textilaci ani nebyli... Sedací to je fakt jeden tam párkrát prošel a tahal si furt za žížalu a cucel:-D ale jinak neobtěžoval takže co .... :-)
Sedací = dedci... Sry telefon:-)
Čau, někdo zítra dopoledne? Když tak do zpráv a něco můžeme vymyslet*4*
No pobyl jsem si tam chvíli sám počasí fajn... Odešel jsem když se tam začala instalovat česká televize... Nahej v telce být nemusím:-) neví někdo co tam šli točit?
Přidá se dnes někdo? Jsem tu...
Jak to tam dnes vypadalo? Byl tam někdo?
Pokud tam chcete mít prázdno stačí pozvat mě...Já když se svlíknu tak všichni utečou...*22*
... když bude hezky *4* snad jo
Ahoj co zitra prijdes do lomu? ;-)
Je tu zena par ke ktere-mu bych se pridal v nahoceni at tu nelezim sam
... už se těším na krásný víkend *18**62*
kampak chodíš na nudu?na té profilovce jsi opravdu ty?
Čau co zítra de někdo? Zašel bych:-)
Sobota odpo jdu...kdo se prida?*4*
ja:)) a nedals vedet:) bych sla:))
Ahojte chtěl jsem se zeptat jestli do toho lomu chodi hodně nudit?
Rad bych tam dneska z někým zašel na tu nuda plaž kdyby někdo měl zájem napište mi.
Ahojky jsem ženáč a přesto chodím rád pohonit a pokoukat jiné tu na nuda v lomu popř pohonit jinymu a pokourit
Ahoj, dnes zase zajdu, na opalovačku je to tam super:) Jen bych taky někdy rád něco málo zažil, zatím jsem neměl štěstí... Je fakt, že to tam moc neznám, jestli to správně chápu, po vchodu do lomu je větší prostor kde jsou většinou rodinky a skupinky lidí, nalevo od toho lidi co chtějí spíše soukromí a veškeré divočiny se odehrávají vzadu za jezírky? Uvítám každou radu jsem fakt nováček:)
Byl jsem v pátek se psem a manželkou se projít. Tu a tam naháč ale spíš více lidí oblečených a nebo turistů. Rád zajdu s někým kdo ukáže to kouzlo co se v tom lonu skrývá ;-)
Ahoj, pár co byl dnes cca 13-15 hod. u prostředního jezírka zezadu, to tu náhodou nečte? Paní s bílým kloboučkem a pán trochu s bříškem...?*4*
Ahoj, jsem z Líšně, a rád bych do Lomu s někým (klukem, holkou), potkáme se? :-)
Dneska odpo přijdu, přidá se někdo?
Ahoj, má cenu tam teď ještě jet?:-)
Budete tam někdo dnes? Rád bych se s někým setkal a třeba i si navzájem zaskotačil.
Čau já dnes jdu. Jen ještě nevím jestli teď nějak nebo až podvečer.
Tak co jste tu někdo se zájmem neco podniknout?:-)
Včera jsem byl, bylo tam krásně...a když jsem odcházel tak byla možnost kouknout na pár co sexoval...nechali nás přijít až k nim...krásný zážitek...takové situace mám rád...
Krasny a kde vzadu za jezirky????
někdy bych tam zašel, najdu doprovod? :p :D
Co jít spolu dneska navecer kole 5 hodiny?
cau jak to tam vypadá? možná tam dojedu
V lomu jsem byla nekolikrat s kamaradkou, jednou jsme se odpalovaly a prisli k nam dva mui 45-55 let, jsme na starsi.. a pridali se, chvilku jsme povidali az to skoncilo vzajemnym prstenim lizanim a honenim:))Jsem bi takze si vsichni 4 prisli na sve. Paradni zazitek skoda ze se mi kamaradka odstehovala. Jinak se tma asi nic vic delat neda je tam plno cumilu to mi nevadi ale drony uz neni srand aa nerada bych skoncila na titulce v Blesku jako ti dva, co si to rozdavali na strese:))
* nejdriv opalovaly :) pak odpalovaly :D
Mohl bych být v lomu dnes kolem poledne. Nezašel by někdo na společné zaskotačení vzadu za jezírky?
já se tam taky dnes otočím, ale až po jedné...
Jdeš dnes do lomu? Rád bych se setkal.
Zítra se chystám konečně do lomu. Má někdo tip, kde tam nejlíp nahotit? Údajně tam chodí hodně pejskařů a textiláků.
PS: Potkám se tam s prima párem nebo ženou(je mi jasné, že mužů tam bude až až)?
Myslím, že tam určitě nějaký místečko stranou najdeš. Tam kde leží naháči (dál od vody) zas tolik pejskaři nechodí. Ale budeš mít asi "pár obdivovatelů" *4*
Mužů tam bude asi pokaždé hodně, jak tu čteme. Proto se nám tam nechce. Nedávno nám jich pár zkazilo zážitek na nuda... Pánům totiž často nedojde, že nejsou vítáni...
Pak napište jaké to tam bylo :) Já přijedu asi v pátek, jestli bude hezky.
zítra pokud bude hezky tak se tam budu taky pohybovat ( nemám zájem o muže )
Vyrážím do lomu. Budu tam něco před půl dvanáctou. Moc rád se s některým, nebo některou setkám. Ale asi to vypadá, že tam budu opět jenom sám, tak jako již několikrát. Tak pokud se tam s někým setkám, uděláte mi velkou radost.
Jsou tady 4 ženy a asi 10 mužů. Je to tady super
Ahoj, s kým se potkám zítra v lomu? Přidá se někdo na pohodové slunění? Nejlépe žena, pár či skupima.
Kam doporučujete zalehnout? Před jezírky to bývá plné pejskařů...
Budu tam dnes krátce před polednem, pokud nebude pršet. Moc rád bych potkal ženu nebo pár, ke komu bych se mohl přidat. Je zde prosím někdo takový?
Vím není úplně ideál počasí, ale jste nekdo, nebo jdete?:-)
Ahoj nudisti honici exibicionosre rád se podívám na velké pera s velkyma koulema a sahnu v út.má být hezky tak přijedu snad tam nebudu sám kolem poledne kdybi někdo tak piš sms 731 760 593 ať tam nejsem sám
Ahoj kdyby to bylo kolem 14h tak bych mohl ve středu, co ty na to?
Ahoj.budeš li mít chuť doprovodím tě rád.
Ahoj:-) zašel bych zítra. Mělo by být pěkně. Kdyby jsi chtěla, tak napiš kdy:-)
A co takhle čtvrtek 17.8. mám čas od cca 8h do 15h, mám pracovní cestu do Brna a pro vyplnění dne bych rád zanahotil...
A co zitra 18.8? Zašel bych budeš tam?
Ahoj, zítra se chystám dopoledne do lomu, najde se nějaký pár, který by rád diváka?Nebo samotná žena na pěkné vzrušení?Co něco podniknout?
v kolik tak jdeš? šel bych dnes asi také:)
A co ve ctvrtek po obede ;) ma byt krasne..
Taky bych se přidal od rána do 15h bych mohl....
Nechystáte se někdo zítra ve čtvrtek 17.8. před polednem do lomu?
Možná uvidím jak mi to vyjde...:)
Zítra ve čtvrtek asi od 11.30 hod. tam budu. Kde se tam setkáme?
Kdo by se tam se mnou sešel a pohrál si prosím? :P
Dojdi zítra ve čtvrtek před polednem asi po půl dvanácté. Budu uprostřed před jezírky na modrém ručníku a rád se Ti budu věnovat.
Se stav dneska už tady jsem...
Nejaka dovka nebo par v PO dopoledne do lomu?
Nejaka divka nebo par v PO dopoledne do lomu?
Obávám se, že zdejší ženy, nejsou ženy, ale buzíci co se snaží donutit chodit nahaté chlapy do lomu!!! Jen se to tu hemží zážitky z lomu a přitom je to tam samej bukvičák!!!
jj byl jsem dneska a nic moc samej borec
Také jsem dnes byl a odcházel jsem se smíšenými pocity. Pokud se tam náhodou objeví žena, tak je v páru. Pokud nepočítám ty dvě mladé holky s fialovými vlasy vzadu za rákosím. Pokaždé tam jdu s určitou nadějí a odcházím s jistým zklamáním. Ale to asi lepší nebude.
Měli jsme cestu do Líšně tak jsme se tam večer zastavili. Ale už tam nebyl nikdo kromě dvou ožralých týpků..
Přesně stejné pocity mám i já! Já myslím, že je to tam jeden velkej fake! A ty ženy co tu vypisujou, ne s jednou jsem byl domluvenej, že se sejdem! A co myslíš? Ani jedna!!!!
Také jsem to tam včera navštívil... měl jsem volný den v Brně... objevil se tam jeden pár co začali trošku dovádět, ale po té co je tam 2 okukovali celkem zpovzdálí tak to zabalili. Ještě tomu jednomu nadávali přitom bych řekl, že byl od nich na rozumnou vzdálenost a koukal z poza keře. Takže nic moc ...
Ahoj a ktery to byl par? Ja zadny nezpozoroval mozna jsem dosel uz pozde.
Většina párů to tady má v hlavě vyhrabany
Někomu to může být nepříjemné, když ho u toho očumuje banda chlapů a tahá si u toho žížalky... Navíc spousta těch pánů opravdu nevypadá nějak vábně...
Pokud se vyslecu na veřejném místě nemůžu si vybírat kdo se na mě dívá jak vypadá co u toho dela
Ale můžeš si vybírat před kým co děláš. A my radši přestaneme než abychom si nechali kazit zážitek. Ale není to kvůli tomu, že to máme v hlavě vyhrabaný, ale proto, že nás prostě diváci určitého vzezření a chování odpuzují...
Přesně tak stáří dedouškové, nebo borci co si mysli jak jsou krásní.... a ani se nezaptaji... nabic nechapu gaye ja jsem ciste hetero a do lomu chodím 17 roků a porad nabidky od gayů, ok zeptá se to beru ale lezim dece prijde, deku si roztahne metr od moji a kule namíří smerem ke me a cumi na me. 1
Přesně tak stáří dedouškové, nebo borci co si mysli jak jsou krásní.... a ani se nezaptaji... nabic nechapu gaye ja jsem ciste hetero a do lomu chodím 17 roků a porad nabidky od gayů, ok zeptá se to beru ale lezim dece prijde, deku si roztahne metr od moji a kule namíří smerem ke me a cumi na me. 1
Fotili jsme na nudapláži. Schválně k večeru, protože jsme doufali, že tam nikdo nebude. Bylo tam pár takových oplzlíků. Čuměli a honili si pod trenkama péra. Doufali jsme,že odejdou. Neodešli. Tak jsme naznačili, že odcházíme. Odešli také (někteří dokonce nasedli na skútry a odjeli). Vrátili jsme se a že si to rozdáme kousek v pozadí. Pánové samozřejmě neváhali, vrátili se a pozorovali nás. Tak jsme „šou" ukončili a odešli úplně. Opravdu nás nevzrušuje pohled na staršího pána s panděrem ve vytahaných slipech, jak si pod nimi honí ocas.
Jsme v lomu, skoro nikdo tady není.. voda nádherná..
To, že to má většina párů v hlavě vyhrabaný, říká kdo? Znalec, který tam chodí denně?
nejaka zena nebo par dnes? Klidne i dopoledne
Ahoj a budete v paru? A v kolik hodin tam cca budete?
Vendulka_nov je nejspis jen ubohy honic ktery tam tak laka chlapy aby mel co ocumovat. Nikdo ji tam nikdy neviděl i kdyz s nim byla domluvena, nebo se mylim?
Mozna by bylo dobré sem dat fotku idealne z lomu abychom uvěřili
ahoj jde dnes nekdo do lomu ?.) nebo tam nebude dnes nikdo ??

Ahoj gayové idelejte si nějaké poznavaci znamení treba ruzovy pásek na ruku nebo tak něco, den co den se me tady snazite namazat zada prede mnou honit chapu vás jsem atraktivní :D ale jsem HETERO.
chci se tam v klidu slunin občas projít a ne se 6x presoival protože nejaky gay si chce vyhonit penis 3 metry ode mě.
Nemyslim to zle ale i pro vas to bude lepsi. Udelejte si skupinu gayove v lomu a tam se domluvte KONEC HLÁŠENÍ
*216* snad se tam zastavím zítra a snad taky bude hezky *6*
Hele, čí je ta profilová fotka?
Snad :)) ja si myslim, ze ueco ale :D

Aoj. Chodí sem pár který 31.8. ve čtvrtek ležel na vyvýšenině vlevo od vchodu a vůbec se nestyděl?
Ahoj nejaka holka nebo par dnes dopoledne do lomu?
Snad ještě přijde trošku teplíčka *6*
Tak jsem slyšel v radiu, že prý to mají pod Hádama upravovat pro veřejnost :( ... lavičky, altánky, posezení a tak.
Počasí je na duben až překvapivě letní
Počasí je nezvyklé. My jsme zašli jen tak ze zájmu kouknout v neděli na nudu na prigl a už tam byli první nadšenci.
Ahoj, kde to tam je, rád bych se zašel podívat .
AdelaTrans
AdelaTrans před 3 roky
skoda ze nemuzu jinak bych za tebou prijela
Sem se zas trošku platonicky zamiloval.
Budu rád když na vás budu mít kontakt. Hezká blondýnka se svim chlapem, co pro mě roztáhla nohy. Vedle kluk trochu využiil mího honění a sledoval me. Starší pán opodál stál a kejval jakože dobrá akce.
Chystám se dnes odpo. Přidá se někdo?
V lomu jsem byl nescetnekrat a zazil spoustu veci. Me vzpominky patrehi hlavne B..., minuly rok jsem trosku zanedbal, ale doufam, ze letos se mi podari vice navstev.
Taky kus přírody nad tescem krpole jak je botanicka zahrada.super honěníčko.
nekeceeeej, hmmm, to by mne zajimalo ;-)
ale spis nekde bokem ;-)
Slečna na společnou opalovačku ?
...pokud bude u víkendu hezky *24**461**6*
ahoj, chodil bych, no samotnemu se mi nechce, hned v sobotu bych po ránu šel ;-)
Ahoj, ja jsem tam jeste nebyl ale rad bych se tam podival :-)
Chystám se tam zítra nebo v úterý. Přidá se někdo?
rad se podivam pokud nevadi...
Najde se nejaka na sluneni o vikendu? Vzkaz
Dá se už v lomu koupat, není voda ledová? Nezajde se mnou dneska kočka, které natřu záda?
A po práci legraci... Třeba se tam s někým z vás potkáme... cca 18.30 - 20.30
Je to tam samá vyžilá buzna.Hodně štěstí.
ahoj dnes odpoledne cca 15-16 hod. pořádám pro zájemce akci v lomu akci, kdy předvedu masturbační a piss show s výstřikem. Diváci jsou vítání ....
Taky chodíme, rádi a celkem často; )
Ahoj, šla by nějaká holka tenhle tyden do lomu když je krásně? :-)
Ahoj, když pojedeš najbližšie tak se ozvi :)
Jasně! :) Jaké to tam dnes je?
Ahoj kdy budes v lomu rad te pozn a pohonim nad tebou
ráda s tebou nekdy zajdu :) napíš mi když pojedeš :)
Nechce teď někdo dojít pohonit péro ??
Tak to bychom tam měli ještě zavčas vyrazit..
Nejdete se někdo společně slunit do lomu dnes v pátek 1. června?
V pondeli 4.6 pujdu dopoledne do lomu je tu nejaky muz co by ho chtel vykourit?
Ahoj, v lomu to nejak utichlo co??? Chodite nekdo?
Ahoj, nekdo fajn nejlepe šílený pár na šukání kolem lomu zatim bez vymeny?
Dobrý den, v úterý 19.6. se chystám do lomu a poprvé na nuda. Byl jsem se v lomu podívat o víkendu, ale ještě jsem neměl odvahu se svléknout. Jelikož to bude moje poprvé na nuda, tak jsem se chtěl zeptat, na pár otázek... Jsou nějaká pravidla které se musí dodržovat? Nebude trapné když se mi postaví? Popřípadě co mám dělat, když se tak stane? Je lepší to schovat, nebo to nevadí? Díky moc a fakt se omlouvám za blbé dotazy. 
Když se ti postaví,tak se vystříkneš.
Nejaky par nebo zena dnes do lomu na koupacku?
Da se tam az k lomu autem ??? :-) ja zacal chodit na prehradu ale i tom by nemusel byt spatny :-)
Teoreticky ano,jen obcas prudí pčr.
Najdu zde slečnu která by mi chtěla dělat doprovod na nuda pláž? Mě 26 let z Brna, ideálně bych rád našel nějakou do 35 let, sportovně založenou.
Ahoj rád bych šel v sobotu do lomu nepůjde někdo že bych se přidal nevím kde to je diky
Ahoj všichni Pujdu se dnes podívat do lomu kolem poledne přidal by se někdo?
Ahoj, podle počasí bych chtěl zajít nějak zítra či v pátek... otázka zní není tam teď jak jsou prázdniny až moc "normálních" lidí? Nechtěl by se někdo připojit?
Díky borcoj co mě dnes oslovil ;)
Bude tam zitra nekdo rad nych se tsm i opalil s nejakou hodne nadrzenoi zenou*243*
Čau jak to tam dnes vypada?:-)
Bylo to tam dnes v pohodě. Žen sice klasicky o hodně méně než mužů, ale jedna paní kolem 50 let na modrém ručníku, se zarostlým klínem, krásnými plnými ňadry, super postavou, polodlouhými hnědými vlasy a zajímavým kukučem, se mi moc líbila. Byla tam společně s jednou paní, 2 kamarády a psem. Dokonce mi přišlo, že si schválně lehala tak, abych ji mohl obdivovat, ale možná se mi to jen zdálo :-) Každopádně kdyby jste si to četla a měla zájem, moc rád tam někdy zajdu s Vámi.
Ahoj nezajdeme dnes odpoledne někdo do lomu ideálně žena nebo pár na pokec případně třeba i více
My jsme byli ve čtvrtek na nudě na brněnské přehradě, bylo tam dost lidí a jeden týpek si pořád sahal do rozkroku, tak nějak si ho ,,přihoňoval,, *3* , takže si myslím, že v lomu to bude v pohodě.
Super terminustechniku " PŘIHOŇOVAL " *3*
Těžko popsat... Chvilku ruka v klíně, pak jako by nic, pak zase ruka zpět do klína..
Ahoj, zitra odpoledne se asi stavim...nejaka divka zena na nahé povídání?
Včera večer jsem byl v lomu a nic. Nikdo tam nebyl. Kde přesně se dá někdo potkat? Myslím správně naladěný k povaze tohoto webu. Přemýšlím, že bych dnes opět zašel, ale moc se mi po včerejšku nechce. Někdo nějaké avízo?
Jestli to nebylo tím že zrovna Teda včera nebylo nic moc počasí na koupání.
Půjde dnes později odpoledne do Lomu? :-)
Bývá tam někdo? Rád bych zašel, ale nechce se mně tam být sám.
Posledních 14 jsem tam byl 2x, většinou v pozdním odpoledni, ale byli tam jen pejskari. Kde tedy přesně se dá s někým sejít?
No právě, mám pocit, že se tam nedá s nikým setkat. Byl jsem tam několikrát a pokaždé jen pejskaři. No a ženy žádné.
Taky bych šel ale taky se mi nechce samotnému . Doprovodí mně někdo??? Kdyžtak prosím SZ .
Můžu dopoledne max do 14hodin .
ahoj taky občas zajdu, rád bych tam něco zažil s ženou nebo párem, jsem bi a zatím jsem tam zažil jen párkrát něco s mužem. Napište kdo by šel se mnou, žena, pár, muž.
Nějaká hezká na dnes i na hraní? Můžu hned ;)
Ahoj je tady ta pani jak tam dnes ležela u vody a rozevirala si nenapadně šaty pak si na ni lehl manžel jak došel z vody pokud je tady ta žena at se ozve . Jsu ten borec co se na vas furt dival u vody .
V lomů teď hodně lidí ale nikdo se nepouští do žádné akce. Jsme z mladou asi zajdeme do zadu za keříky na soulož . Přida se nějaký pár.
Dneska jsme tam byli taky.....
Akde jste přesně ležely mi kousek od vody u keřiku .