Vyhřezlý anál

Poradite.......

Dnes rano jsem byl na zachode a tak jsen tlacil az mi vyjelo kus anusu ven. Je to problem? Mam se nejak bat? Zmizi to samo? Dekuji za reakce.
pěkně se umyj konečník a nech to být to se vrátí samo mám tu samou zkušenost dávej pozor při análním sexu pokud ho provádíš hodně namaž napiš jak to dopadlo ahoj
pěkně se umyj konečník a nech to být to se vrátí samo mám tu samou zkušenost dávej pozor při análním sexu pokud ho provádíš hodně namaž napiš jak to dopadlo ahoj*114*
Mel si pravdu. Dekuji. A nemuze se to vratit? Co kdyz se to pak jednou do puvodniho stavu nevrati? Co mi to ze zadku vylezlo?
Vcera se mi to stalo znova :( Muzete prosim nekdo poradit co s tim mam delat? Nechci aby se mi to jiz stavalo.
Navštívit zdravotnické zařízení nebo googlit.
Je to az tak zavazbe, ze bych mel jit k lekari? A co mum mam jako rict? "Pane doktore, prdel mi vylejza ven" :D Nebo jak? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A je to nejak hodne spatne? Muzu s tim normalne zit? :) Z ceho to je?
Použij velkého sledovacího bratra Google "prolaps konečníku" a hned ti vyjedou návody, co s tím. Od konzervativní léčby po operaci, ae musíš hlavně navštívit lékaře. Ten určí co a jak dál.