asi další super inovace

.......

jdou vám zprávy normálně??nebo nastala inovace a už neni archiv?? no tak ted budem zase jen rolovat a rolovat....jupíííííííííííííí
Asi před minutou se to vrátilo na starou verzi, do té doby to padalo. :-)
jj, už v pohodě. jsem se už lekla že inovujou *3*
Já už nemám starou verzi. Konverzace, šílený
jak se podívam na své odeslané zprávy?? nepodívam. jak smažu příchozí zprávy??? asi nesmažu. atd.....
V tom se člověk fakt nevyzná.
Ahoj Amateri,

novy vzkazník je první krok ke konverzacím, jak jste zvyklí z Facebooku, WhatsAppu, Twitteru atd. V prvním kroku je přepnuti na konverzace. Následně bude po technických optimalizacích doplněno par funkci, jako archiv a hromadné mazání. Nakonec se změní grafika a ovládání a celá konverzace se velmi zrychlí. Děkujeme za pochopení, držte nám palce. Děláme to pro Vás.

David, admin
tak to Vám strašně moc děkujeme......je to super ba dokonce naprostá bomba *3*
jinak, asi jsem natvrdlá, ale neni to trošku rozdíl??? přece jen na FB mi nepřijde třeba 100 vzkazů denně. tam nemusim rolovat a rolovat.....tady když chci najít ted vzkaz pul roku zpět, tak se uroluji abych se k němu dostala??? no fakt logika *3*
Na misto 100 vzkazu od 1 cloveka je ve vypisu konverzaci jen 1 radek. Jak hledate na FB pul roku stary vzkaz? Kdyz to dobre dopadne, pridame vzkazu fulltextem. Ale nebude to hned.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Konverzace pujdou mazat pristi tyden. Musime pockat na odpojeni stare databaze. S VIP to nema nic spolecneho. Ted se daji smazat jen jednotlive zpravy. Pokud je smazete vsechny, smaze se i cela konverzace.

D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Uděláme co půjde. Konverzace byla jednou z nejvíce poptavaných funkcí. Nemáme hotovo, je tam ještě hodně práce.
popravdě na FB vzkazy pul roku staré nehledam, tam se neseznamuji atd....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no právě nechápu tu logiku přirovnávat toto k FB, Whatsappu......
nebojte :) toto nebude pro VIP :)
Ale rozdělení příchozí a odchozí zprávy by bylo super. Takhle se v tom nedá orientovat. Mě to přijde špatně, mít to podle nicku. Lepší je vidět příchozí zprávy jako takové. To mi chybí. Ach joooo.
Tohle je přeci seznamka a ne Facebooku či komunikátor typu Whatsapp a podobně. To se přeci nedá srovnávat.
Tak tohle se vám fakt nepovedlo!!! *304*
přesně.... vzdy kdyz si clovek na neco zvykne a vyhovuje mu to, tak to cely rozvoraj ...
no jeste chvili, par takovych zmen a fakt sem prestanu po tech 12letech chodit!!!! *108*
Proto na Facebook, Twitter nelezu... Nejlepší je z těchto sociálních sítí vybrat to nejhorší a zavést to i zde :)
Sorry,ale strčte si novou konverzaci někam a vraťte staré vzkazy,jak byly...doručené a odeslané
To je hezké, ale stále mi chybí roztřídění zpráv podle příchozí, odchozí, přečtené, nepřečtené...
s takovejma novinkama bezte do prdele! nikomu se to nelibi a vy napisete-delame to pro vas...to si delate srandu????
Ahoj
Nový vzkazník je momentálně k ničemu.
Proč si to nejdříve nevytvoříte a nevyzkoušíte komplet.
Vy si raději děláte z lidí pokusná zvířata a obtěžujete lidi kteří vám platí.
Ahoj - vážně by nestálo za to alespoň jednou poslechout uživatele ? "nový" vzkazník je fakt rolovací děs !
Příspěvek byl uživatelem smazán.
v čem byli lepší? jinak toto je přechodný stav který je nutný, k lepšímu vzkazníku o který si píšou uživatelé
a opravdu si píšou o toto??? *1*
ano, píší ... tak toto není finální verze
A že by se nejdříve na titulní straně udělala anketa, komu se líbí současný stav a kdo chce změnu? Tohle je fakt chaos, zbytečnost, ko.otina...
Zajímavé je, že tu není ani jeden kladný komentář, že změnu někdo opravdu chtěl?!
krasne dojebat fungujici,nevim kdo fetoval kdyz to delal
Ukrutná debilita měnit to, co fungovalo v pohodě! Jděte s tímto ...
Proč pouštíte mezi ldi něco,co ani omylem nemáte dodělané tak aby to fungovalo?
Trochu divné.
Mám tam nějaké nepřectene vzkazy, po staru označené jako NOVÉ, teď v tom chaosu jsem bez šance najít, co jsem nečetla.
IT vykazovali činnost :) moc se nepovedlo... Ale asi záměr,
z něčeho dobře fungujícího udělat něco takhle nefunkčního... Kde se dají mazat jednotlivé zprávy?... Proč, to nejde promazávat, proč musím rotovat jak blázen, když chci něco najít... Proč si to nemůžu třídit na odchozí, příchozí, přečtené, nepřečtené ... Takže teď hledám a projíždím stovky vzkazů, které vidět nechci :) prostě na ho*no... Podobnými inovacemi prošly spoluzaci nebo lide. cz a všichni víme, jak to tam dopadlo :)
Tak toto je opravdu hrůza...chaos, nepřehledné,..děs...kdo tohle vymyslel? :-(
Naprostý souhlas s "milujumrdani" ..Ai to tady s takovou brzy zabalíme a vše zrušíme. Nechápeme proč nejde roztřídit odeslané, příchozí, přečtené, nepřečtené a pod..? Opravdu velký zmatek !!!!!
musí se bohužel jít postupně, pokud sme nechtěli všechny vzkazy smazat a ject od 0, takže funkce které píšete jako smazat a zobrazit nepřečtené budou ... odchozí a příchozí vzkazy má jaký význam? Pokud mám konverzaci je to vše na jednom míste a přehledně.
Že tady těch pozitivních ohlasů ale máte!!!!!!! *3**3**3*
Podle mě je ta konverzace nepřehledná. A argument, že to bude jako na Facebooku? Proč?! Spousta lidí Facebook ani nemá
Proč naopak nebýt jiný?! Funguje to, tak to změníme. Paráda, velká gratulace.
Žádná přehlednost, bordel je to.... Přehlednost možná u pěti vzkazů denně.... Ale u stovky... těžko.... rolujete, rovnou mazat nemůžete... Chcete se vrátit k nějakému vzkazu... kde ho teď uložíte a jak se k němu vrátíte? Jak budete hledat lidi, s kterými si píšete pravidelně?
takže vám vadí, že nemáte mazání a stránkování? jinak pokud si s někým píšete pravidelně tak předtím jste tam měli několik set vzkazů takže jste musela přerolovat přes ně, teď máte konverzace, tudíž je to přehlednější a pokud budete hledat uživatele se kterými komunikujete, je to rychlejší ...
To zní jako vtip, naprosto nepřehledné :) možná to bude super u někoho, komu chodí 5 vzkazů za týden :) :)
Právě jste dojebali jednu z posledních věcí, která tu ještě celkem fungovala a dávala smysl. Gratulujeme
Vrátit ihned zpět, teď je v tom akorát bordel...konverzovat můžu v místnosti..přehlednost je úplně v prdeli..já sem si podle vzkazů,co sem si chtěl ponechat aspoň našel, kdo je online
Proboha kdo tohle zase vymyslel? Co to má znamenat? Klikneme na zobrazit zprávy a nic tam není..jen možnost odepsat ..Vzájemná komunikace 0 , tak proč se nám to zobrazuje ? .Už po změně amatérů před lety odešlo spousty lidí a vypadá to že nastala druhá vlna odchodu..ach jo..:-( Proč se pořád někdo sere do něčeho co fungovalo ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano taky tak, nové zprávy, ale nedostanu se na ně. Šílený.
Nejspíše se zruší chat ne?Kdyz tu bude druhy Kundabook
Naprosto úžasné a bomba...*385**329*
Uz jsem z toho asi 3x*71*
Nechapu....
Proc tam musim videt všechny komu jsem kdy psal....
Píše to vzkazy 43.... Blbost jsou jich desetitisíce, takže to jsou asi nový vzkazy.... Hmmmm.... Když proklikám ty desetitisíce, tak je možná všechny najdu :)
Ten kdo tohle vymyslel si musel dát něco hodně silného...toto ne úplně k ničemu....je to nepřehledné...
Ten kdo tohle vymyslel si musel dát něco hodně silného...toto je úplně k ničemu....je to nepřehledné...
A pak se muži diví, že jich je tu 200 na jednu ženu.... A bude hůře. . Ženy rády pořádek a teď mají bordel ve vzkazech, protože hlavně jim chodí spousty vzkazů.... Takže zřejmě i zdejší admini jsou muži, kteří nechápou ženy.... :) :) tak si to tu pánové mezi sebou užijte :)
Ano *3* ženy rády pořádek, hlavně ve svých kabelkách *3**3**3*
Takovou nahrávku na smeč nemohu promeškat *22*
Kdyby si inovátoři raději dali kafe, nohy na stůl, zakouřili si....
Musím dát za pravdu - naprosto nepřehledné a zpackané...
tak ráno vstanu v domění že tu najdu konečně nějaký kladný ohlas, když ADMIN tvrdí že tu každý volá po změně a ono nic, ani jeden co by byl rád. To je smutné *8*

to opravdu nikdo nemáte radost jak to je ted přehledné, zjednodušené???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nijak......prý je to takhle přehlednější a nemusí se nic hledam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak to teda joooooo!!!! takhle to prý všichni chceme *3*

ale ještě se nenašel ani jeden který by to pochválil *1*
fejsbůkoví čůráci zase jste to posrali
Můžou rovnou na Facebooku založit skupinu Amatérů a tady to zrušit. Když se tak chtějí podobat Facebooku *1**1**1**1*
Pane bože kterej čur.....toto zase měnil. Jsem tu již několik let a tu dobu jsem zažil už 2 inovace serveru. A vždy na pič.. Ale kdo toto programoval.....to musel být pičus! Přesně tak, ty zprávy....rolovat a rolovat, nenačítá se to-skáče to, kde je tlačítko na smazání zprávy?? To jako jsem povinen jít do profilu a tam postupně zprávy mazat? Proč to nezůstalo v přehledu-možnost smazání??!! A co má znamenat to ANO u vzájemné komunikace? To má být jako k čemu dobrý?? Pokud tam člověk viděl 4 nebo i 120, tak věděl, snad, že s tím člověkem hodně nebo málo komunikoval a že s ním ANO komunikoval!! Fakt nechápu! Už jsem tu pár let na světě a už můžu hodnotit, ale ti lidi v této republice (a vůbec) čím dál víc hloupnou a stávají se z nich za každou cenu "novátoři" - s výsledkem na piču!! A ještě jim určitě AMATERI za to zaplatili!! :-)) :-)) Fakt...už nemám slov!
Ktery chuj ze to musim tak napsat to zase zmenil aby to bylo na hovno??????
Tohle proste je sileneeeeeeee !!!!!!
Clovek si zvykl a ted ej to nenormalni jako ten co to tady udelal.Jak mam vymazat dotycneho co mi psal?Zpravy vymazu dobre ale toho chlapa se nezbavim to si mam delat seznam kolikrat mi pisou chlapi?Nakopala bych tomu debilovi do kuli co to tady zmenil.
Nič v zlom, ale poštu ste dosrali na celej čiare. Sme dlhoročný platiaci užívatelia a teraz máme jeden dotaz.

Ako VIP člen máme o čo lepší prehľad v našej pošte ako ten, čo Vám za to nezaplatil v živote ani cent?!

Momentálne ako VIP máme vedľa pošty príznak - štvorček s počtom neprečítaných správ, klikneme na to a otvorí nám poštu - všetko na kope ako hnoj a rolujeme dole-dole-dole...to máme robiť dokedy? Po minúte - dvoch nás to prestalo baviť. Bolo by fajn, ak by ste prestali z platiacich užívateľov robiť betatesterov!!!

A na záver len toľko, že tu odvčera ako ste to "VYLEPŠILI" nemáte k tomu snáď ani jeden pozitívny ohlas. A to hovorí za všetko.
a stejně Vás budou ADMINI přesvědčovat o opaku....*3*
akože keď platíme VIP členstvo, tak to máme prestať robiť? *4*
to byla reakce že tu nevidíte ani jeden pozitivní ohlas *4*
ale jasné, my sme rozumeli. Zjavne ich názor užívateľov "veľmi zaujíma". Mimochodom pamätáme si, ako keď sa menilo prostredie amaterov zo starého na nové, tak chvíľu hore v menu bola položka ANKETA.
Určite ak by adminov - tvorcov amaterov zaujímala spätná väzba od užívateľov, tak už je tu na úvodnej stránke anketa, kde by sa hlasovalo o tej ich skvelej inovácii. Aj keď osobne si myslíme, že tá anketa tu mala byť ešte predtým, ako spustili naostro ten polotovar. Píšeme polotovar, pretože kdesi tu vyššie v tomto vlákne píše admin, že to nie je final verzia. No ak admin píše , že to nie je ešte final verzia, tak naostro mali spustiť až final verziu, či?
nestrašte ještě nějakou finální fází!!!! to bude zase o stupínek horší *3*
měli jsme možnost smazat všem vzkazy a pustit finál nebo vzkazy nechat a pustit přechodný vzkazník...věřím že by si stěžovalo nekolikasset násobně více lidí kdyby to byla první možnost ... věci které byli napsány se doplní z technických důvodů teď není možné ... ale doplníme brzy
"měli jsme možnost smazat všem vzkazy a pustit finál nebo vzkazy nechat a pustit přechodný vzkazník"

také jste měli možnost nechat to raději být a nehrabat do toho vůbec

to by byla asi ta nejlepší varianta *1*

se tu furt oháníte tim že tohle si přálo moc uživatelů, když se kouknu do fora co chceme zlepšit atd, tak tam o vzkazech nikdo nic nepíše.......ale že několik let tu škemráme aby se dalo vyhledávat třeba podle města, tak na to posloucham odpověd už asi 4 roky - usilovně na tom pracujem *3*
Je asi jako mit web pro mobil nebo nemit :) taky sme to mohli nechat po staru a nebo umoznit lidem pouzivat web lepe i na mobilnich zarizeni...dneska dle ohlasu stary web nikomu nechybi ... nevim jestli jsme nekomu psali pred 4 roky ze budeme delat vyhledavani dle mest, ale hledani napr. lidi dle kraju planujem, jenom to musi nekdo dodelat, poslal bych vam odkaz na testovaci verzi chatu ale zatim to neni k sireni :-) jinak muzete si koupit vip a prispet, aby to bylo rychlejsi :-) a pripadne napsat napady co konkretne se vam nelibi ... obecne ze to je k nicemu nam nepomuze. Dekuji Pavel
tak mi prosím vysvětlete k čemu tyto zprávy jsou dobré.... chápu, když si tu někdo píše třeba jen s pěti lidmi, tak je fajn že že tu konverzaci má takto. ale když si dam třeba inzerát, tak mi přijde přes 100 odpovědí, to znamená že musim každou zprávu otevřít abych jí mohla smazat.....do ted jsem zprávy nemazala ( měla jsem tu asi 5000 zpráv), ale prostě s tim kym jsem si chtěla psát, tak jsem ho měla v archivu a nebo někde na začátku v odeslaných zprávách. ted po mě chcete abych rolovala, rolovala a zase rolovala a hledala, hledala a zase hledala.

nebo si mam napsat těch pár nicků na papírek, abych si otevřela nick a nemusela hledat???
pokud ste si zde psala s 10 nicky s kazym 100vzkazu tak ste mela v rade za sebou 1000vzkazu ... ted mate 10radku ... me prijde 10 radku prehlednejsich ... jinak verim ze za par dni nebude :) respektive sem o tom 100% presvedcen :)
jenže těch 10 řádků nevim kde hledat *3* to musim projížtět tu záplavu ostatních vzkazů?
zde preci amateri.com/cs/message/ predtim ste tam mela 1000radku ted jen 10radku
dobře, budu Vám teda věřit že to je mnohem lepší a přehlednější. jdu teda hledat konverzaci s jednim uživatelem, kterého jsem měla v archivu....napíšu čas za jak dlouho jsem ho našla aniž bych musela přes jeho profil *24*
archiv,mazani,zobrazeni jen kde mate ty neprectene -> bude brzy ... teď tam přibyla funkce, že vidíte jestli vámi odeslaný vzkaz si dotyčný přečetl nebo ne, myslím si že v komunikaci je to docela důležitá věc :)
no když tam bude aspon archiv, tak budiž.....ted jsem 3 minuty rolovala a rolovala jestli najdu konverzaci s manželem, ale už mě to rolování naba, nevim jak dlouho bych u toho musela sedět, abych se dostala až na konec a doufala že zprávu od něj jsem nepřehlédla *1*
jj k tomu je archiv goog :D možná pak bude lepší komunikace s oblíbenýma nebo si rovnou oblíbené komunikace mít možnost zvolit :)
funkce přečteneho vzkazu byl dobrej nápad!
Tak to ani omylem!!! Jediné co kvituji, je zobrazení v případě přečtení zprávy. Jinak vše ostatní stojí za h...o!
prosím konkrétně co? Případně můžete napsat i proč vám to přišlo lepší předtím. Tedy krom těch věcí co sme psali že budou.
Vše je tu napsané několikrát...starý způsob zpráv byl vyhovující... Nyní chybí způsob třídění, lepší možnost mazání... Naprosto nevyhovující pro lidi s velkým množstvím vzkazů...
Rolování, rolování, rolování...Nepřehlednost, zdlouhavost, mazání každého blábolu zvlášť, prostě jste to do.ebali řádně!!! *304*
IT vykazovali činnost :) moc se nepovedlo... Ale asi záměr,
z něčeho dobře fungujícího udělat něco takhle nefunkčního... Kde se dají mazat jednotlivé zprávy?... Proč, to nejde promazávat, proč musím rotovat jak blázen, když chci něco najít... Proč si to nemůžu třídit na odchozí, příchozí, přečtené, nepřečtené ... Takže teď hledám a projíždím stovky vzkazů, které vidět nechci :) prostě na ho*no... Těch údajně zlepšujících inovací jste už dělali více a vždy to bylo k horšímu. Bylo by určitě lepší, kdyby jste se na Vaše ,,Vylepšování" vykašlali a nechali fungující věci bez Vaších ,,Vylepšení" To to tady nečtete, nebo neumíte číst. !!!!!!!!!
mít takového ajtaka ve firmě. tak mu narvu ntb do prdele...
si pročítám ty reakce na nový vzkazník a zastávají se ho jen a pouze admini... Byl bych pro vytvořit anketu a podle ní rozhodnout, zda nový, či starý vzkazník. A jestli se starý nelíbil pár jedincům, bylo by vhodné vyhovět většině, nemyslíte?
Tady se vyjádřilo 37 lidí! 37 lidí je drtivá většina je celková většina? *3*
Na nějakou anketu ti tu sere bílý tesák, protože drtivé většině jsou nějaké vzkazy u pozadí *4* takže si zvykni *3*
Asi jsem blbec... Ale to jako teď musím smazat jednotlivě u jednoho nicku 300 zpráv, pak mi stejně ten člověk nezmizí, takže až na závěr se to zeptá, jestli chci smazat konverzaci, kterou jsem právě po hodině práce vymazala a už tam není ? A teprve pak konečně ten profil je pryč? Proč jedním kliknutím celou konverzaci, včetně nicku nepošlu do archivu nebo koše?
Kurňa udělej něco, ať ty nevhodné konverzace jdou jedním kliknutím někam uložit a nepletou se mezi nepřečtenými vzkazy nebo rozepsanými konverzacemi ... Roluju a mažu jak blázen a prd platný...
Nebo udělejte něco, kam si člověk zařadí lidi, s kterými si chce psát... A nemusí je pracně hledat...
mně nejvíc vadí, že se z ničeho nic objeví něco, co je úplně jinak rozvržené, jinak řazené a jinak koncipované (navíc v nějaké "předfinální!" verzi, která se snad bude postupně vylepšovat...), místo aby se na titulní stránce objevilo nějaké avízo, že se něco chystá, bude to vypadat zhruba tak a tak a co vy, uživatelé, na to? líbí? nelíbí? připomínky? ale proč tak najednou a bez výstrahy?! nevím, kde se to objevilo, ale pro tuto situaci je to celkem trefné - každá změna je změna k horšímu...
Admini: když už jste to tak do... upgradovali, tak zvažte omezení zobrazených řádků poslední zprávy na 2-3, plná zpráva by byla až po kliknutí na "Zobrazit zprávy". Aktuálně jsou zprávy neskutečně roztahané.

Druhá věc - proč se musí obsah zpráv dočítat postupně podle toho, jak roluji dolů? Proč se nenačte celá historie? Bez načtení plné historie nejde najít nick, se kterým jsem si psal (přes vyhledávání v prohlížeči).

Vedle "Zobrazit zprávy" se jistě vejde i druhé tlačítko "Smazat konverzaci"
12 minut jsem rolovala a rolovala a dostala se na vzkazy z 1.1.2016 (a to jsem prostě jela co nejrychleji).....jak dlouho bych asi musela rolovat až na začátek, když tu jsem od roku 2007??? by to bylo tak 5 hodin *3*

tomu řikam usnadnění *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dejte nam tyden, hromadne mazani bude.
skoro tři měsíce pryč a pořád stejný bordel...žádný způsob třídění...nelze vymazat stovky konverzací najednou...pokud něco smažete, můžete zas hodinu rolovat, protože konverzace pořád vrací na začátek...tak jaká rychlost?...naopak vše děsně pomalý:)
Bordel, ale ty se stejně vždy ráda vrátíš *3**3**3*
Ahoj, právě dokončuje celý nový vzkaznik. Pokud se neobjeví nečekané chyby, bude do týdne venku.
Jojo..12 minut roluješ, pak otevřeš "vzkaz" a zjistíš, že je prázdný, smažeš konverzaci a aby jsi se dostala na další vzkazy kam jsi 12 minut rolovala tak musíš dalších 12 minut rolovat.. Co tohle je za debilitu? Dřím to šlo po očíslovaných stránkách a člověk si jednoduše klikl na stránku kam potřebovat a byl tam hned..Jaký je tohle vylepšení, nemluvě o tom, že se zobrazují prázdné vzkazy které byli kdysi smazány a těch je tam třeba tisíce? To máme jeden po druhém nekonečném rolování mazat " konverzaci" která neexistuje až do vánoc?
Smaže ten co vymyslel tuto "přenáramnou inovaci " alespoň vzkazy které neexistují? Proč máme u stovky profilů vzájemná konverzace "ano" , po otevření tam ale nic není..Asi proto, že jsme si dříve vyměnili vzkazy a smazali, neb pro nás nebyli důležité..Asi bude rychlejší jedním kliknutím smazat profil a odstranit galerky..nab tohle už je i na nás moc...Nemluvě o tom, že platíme VIP..no po této zkušenosti pokud se tady něco nezmění aby to fungovalo asi naposledy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasněa je tady sekce "novinky" a jak jsem zjistil, admini na ni asi zapoměli, že ji tady vůbec mají. Navrhuji adminům ji v rámci inovace smazat, stejně obsahuje plané sliby, jako např...

14.9.2016

Zkuste mrknout na chat přes mobil, je to už mnohem lepší. Webky v mobilu přijdou brzy.

Co je to brzy, za rok, za tři? *19*
tak to mužou mazat skoro vše, například na úvodní stánce-

Hledáme PHP programátora: rozklikneš a dole AMATERI VE ZKRATCE

Tvoříme web maximálně šitý na míru našim uživatelům.
Poctivý přístup bez podvodů a falešných profilů.
Perfektní zákaznický servis
Skutečný ověřený amatérský obsah

*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To ne, ale zklamat slibem dokazes. Nebo i naštvat...*11*
Zatím v tom mám velký chaos...

Ale kde najdu odeslané zprávy??


nejsou, máš to všechno promotané do sebe......archiv, odeslané, nepřečtrné atd....a ted je na tobě abys hledala *22*
Nooo, tak to se vám, páni admini, zase něco povedlo!!! HRŮZA A DĚS!!!
Za tu dobu, co jsem zde, dvě velké změny a pokaždé jste jen naštvali uživatele!!! Toto forum je toho důkazem. Opravdu nás chcete odradit?
Chybí mi předchozí rozdělení zpráv.
Od konverzovaní je snad chat, ne?
Ve vzkazech by měly být prvotně vzkazy pro mě a ne to, co já odpovídám, to jsem si uměla najít v odeslaných. ..
Stránkování ve zprávách bylo lepší.
Jå bych například uvítala, kdyby se dal vypnout online stav nebo pokud by se dal v profilu, krom kraje, vyplnit i okres, neb v ramci kraje můžou amatéry dělit i stovky km.
A co třeba vyhledávání dle měst?




Tragédie...celý AMATERI..Ti co tvoří tyhle strány jsou AMATERI, v jiném slova smyslu.. Naprostí "geniové" jako většina IT borců :-D. Kdo za tohle ještě platí, je asi blázen ;-).
asi blázen jsem já a ze zpráv jsem ještě navíc debil :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
:-) to by to tedy dopadlo...jinak co se vám konkrétně na této inovaci nelíbí?
prý co se nelíbí, vše, nepřehledný chaos
Mě chybí přijaté, odeslané zprávy. Hned jsem viděla novou příchozí zprávu. Mám tu nepečtené vzkazy, musím kliknout na každý nick a hledat čí zprávu jsem nečetla, super.
naprosto souhlasim.je to banda debilu,kteri maji potrebu porad neco vymyslet bez ohledu ze to je jen a jen dalsi picovina
Ja vas nejak prestavam chapat.. proc se furt dokola ptate co se nam nelibi??? Vzdyt to tu je napsany uz tolikrat... nebo neumite cist??
Dobrý den.
Používáte ještě e-mail a nějakého poštovního klienta či webové rozhraní pro čtení zpráv?
Opravdu Vám až tak moc vadí členění zpráv na odeslané, přijaté atd., případně možnost řadit dle data, odesílatele či příjemce?
Léty, ba nyní již desetiletími prověřená praxe a navíc by se na to jistě našlo množství šablon pro ušetření práce. Proč znovu vymýšlet kolo?
Pokud někdo dříve chtěl vidět konverzaci jen s konkrétním nickem, stačilo na pár kliknutí zobrazit v jeho profilu historii zpráv.
A co je komu do toho, jestli jsem už jeho zprávu četl? Opět každý slušný poštovní klient se nejdříve zeptá, než takové potvrzení odešle.
Ahoj,
Zajimavý názor, jen trochu jiné cílení. Vzkazy nejsou to stejné co email.
Ta léty, ba nyní již desetiletími prověřená praxe je na ústupu. Stejně jako v minulosti byla na ústupu "papírová" pošta proti emailům.
Trend udávají jen velcí.
Facebook ve svých počátcích měl možnost emailové komunikace s běžnou emailovou adresou z důvodů konkurence největším emailovým službám, včetně celkové správy přes IMAP POP3/SMTP.
Jaký je stav nyní? Přes miliardu uživatelů pošle denně stovky miliard zpráv skrze Messenger. A mailů? Odhaduje se cca 120 bilionů ročně, z toho více než polovina SPAMu *4*. A email od facebooku už neexistuje. Po třech letech fungování to ze dne na den zavřeli.

A stav na emailových klientech v mobilu/tabletu? Slučování do vláken příchozích i odchozích mailů.
Stav webových rozhraní? Slučování do "konverzací".
oprava: pošle denně *DO stovky miliard zpráv.
Nevidím moc velký principiální rozdíl mezi vzkazy zde a obecným e-mailem.
Jednou za čas se prostě připojím a vyřídím došlé vzkazy.
Pokud to někdo chce používat jako online konverzaci s určitým nickem, klidně mohl i ve staré verzi přes historii komunikace s daným člověkem.
Asi nepoužívám žádný frikulínský mail, protože zatím všude zaplaťpánbůh vidím základní členění na došlé a odeslané maily.
A třeba Gmail asi nebude patřit mezi ty úplně nejmenší.
Já nevidím principiální rozdíl mezi mezi vzkazem a smskou, mezi mailem a dopisem *4* ale mezi vzkazem a emailem ten rozdíl vidím.
Jděte s tím vaším nepřehledným a debilním rolováním někam! V rámci větší přehlednosti jste to akorát znepřehlednili! Vraťte nám původní verzi a tuto chujovinu nechte na verzi pro mobilní telefony.
Jen blbni... počkej, až se toho chytí a začnou to aplikovat :-D
Tak ještě jsem nečetla jedinou pochvalu... Chodí mi zprávy typu.... tady to domrvili, co?... můžu si v nich rolovat :) :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak sme sa zasmiali nad tými tvojimi inováciami čo navrhuješ vyššie, ale keď už nič, aspoň nech je sranda, lebo sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo. My by sme radi navrhli, ako neoficiálnu hymnu pre VIP členov hlavne v týchto dňoch...tak pojďme pařit - JSEM NADŠENEJ *3*

https://www.youtube.com/watch?v=5sGB0X-4UOg

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen ten největší troglodyt dokáže dotáhnout politiku i do stížnostní diskuze :-D :-D :-D
Bravo :-D :-D :-D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale stejně ti to nedalo a něco rádoby IN jsi tam musel připojit *3*
Ale chápu, ty jsi nejvíce erudovaný a posoudit můžeš *4**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže musím mít vyplněný profil a plno galerií? :-D A určitě si stáhnu takový hnusný xicht z netu a dám si ho do profilu *3* *3* *3*
Ty jsi vážně hlavička *3**3**3*
Jsem zvědav co dalšího vymyslíš Brusele *22* Zatím jsi těžký podprůměr *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No to jsi mi to teda vazne nandal*4**22*
Jeste neco tam mas? *3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty nejsi jen kus skotu, ale ty máš v hlavě již slušně vymeteno *3* Co prášky? Nepomáhají? *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V čem má recht a co do sebe zapadá? *3**3**3* Jako čísla errorů? *3**3**3*
Vždyť je to jouda, co ani neví, jak takový portál funguje *3*
A ty, nechceš jít hlásit podvodníky co ti lžou? *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No, píše ti to hezky, vážně pěkně :-D :-D :-D
Fakt hrůza ten nový vzkazník...nelíbí se mi to. Stará verze byla pro mne přehlednější....
Lidstvo v ohrožení CMZ (centrální mozek zpráv) nefunguje zkusit nějakou žvýkačku trochu to podložit Pedrem.Přišli nám zprávy a ten jazyk je nám cizí.Dik
Jo to si hodně popšeme, některé nové vzkazy najít to je nadlidský výkon. Mě se to zatím nepovedlo. Prohlížet v konverzaci všechny nicky a hledat co jsem nečetla je na hodně dlouho.
Nevím jestli to souvisí se změnami, ale po otevření jakékoliv stránky mi poptředí ztmavne (je částečně průhledné). Kliknu kamkoliv a zmizí to, ale nefungují některá tlačítka na stránkách. A při prřepnutí stránky to zase zčerná. Používam Firefox. Mírně pomůže se povrtat v doplňku NoScript, ale celkově to problém neřeší. Před změnami to fungovalo normálně. Kde je tedy problém netuším. Fotky když ovítrám např. tak už nejdou do popředí (byly v tom zčernání), ale jsou na solo stránce a nafunguje listování.
Místo inovace raději udělejte pořádek ohledně Fake profilu a galerek !!!
to uz neni normalni-dalsi dementni novinka o kterou nikdo nestoji!ze vzkazu je ted neprehlena slatanina,nikomu se to nelibi a oni jeste maji tu drzost napsat "delame to pro vas..."ze se vzdycky musi najit nejaky debil,ktery dokurvi co se da...
Ty jsi se ještě nesmazal? *3**3**3*
Však jsi tady před rokem a půl vyhrožoval, že se smažeš úplně a ono nic *22*
Vlku*3**3**3*
a tebe jeste nikdo nezabil?chudacku,urcite nevychazis z domu,jinak by bylo o jednoho dementa min...
Tak ti dám možnost *3* co ty na to? *22*
Pro ty, co chtějí smazat celé konverzace a nechtějí čekat, než to tady dodělají, tak malá, ale ne zcela intuitivní, spíše krkolomná, možnost tady je.
Stačí vložit systemové ID daného uživatele do tohoto odkazu:

amateri.com/cs/message/?conversationArea-id=828839&do=conversationArea-delete

Smaže to celou konverzaci s daným uživatelem.

PS. 828839 je moje ID :-D
ID uživatele zjistíte z adresy na daném profilu
Kterej č..... vymyslet systém v konverzaci.
Když chci něco smazat aniž bych to četl tak to nejde a stejně musím vlézt do konverzace. Tak je jedinná zpráva zam jí smažu a co se nestane zůstanu v konverzaci s danou osobou tentokrát už bez zprávy. proč mě to nevrátí rovnou na všechny konverzace.
jestli jsou vsichni admini a inovatori stejni vymrdanci jako N3Pl,tak pak se neni cemu divit,ze to tady tak vypada...
Jestli jsou všichni jako ty, tak tady mezi ty, kterým se bežně říká "kurvy", zapadneš a tak se nejde divit, jak to tady vypadá *3**3**3*
jeee,to jsme se nasmali.jak jsi radoby vtipny,ha,ha,ha
Dostal jsi jistou moznost ;) Co ty na to anonyme? :D
Opět inovace a opět k horšímu... Je-li cílem znechutit a odradit co nejvíce uživatelů, pak je to další krok vpřed, do propadliště dějin... Bravo *378*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by nedopadlo dobře, kdyby nabídli své znalosti *3**3**3*
Nové správy sú strašné :-(!

Absolútne som nedošiel nato ako si zvyknúť, ako si v tom spraviť aspoň nejaký systém... Stačí kliknúť na vzkaz a zmizne pri ňom aj označenie neprečítané, je to neprehladné, nedá sa v tom orientovať...

OK, vždy je to o zvyku, ale to, že zmizlo delenie na PRIJATÉ, ODOSLANÉ, NEPREČÍTANÉ (!) je fakt neodpustitelné... (keby sa dá aspoň nejak označiť správa na ktorú chcem reagovať neskorej bez toho aby sa stratila v záplave ostatných).

To, že nejde zmazať celé "vlákno", ale je potreba správu po správe, to že sa zobrazujú prázdne správy v minulosti zmazanej histórie je už len špička ladovca pri "vylepšených správach".
Admini, ještě opravte, abych se po stisknutí tlačítka Zpět vrátil na původní misto v seznamu Vzkazů. V tuto chvíli se to vždy zaruluje někam nahoru. Stejná chujovina se děje ve Fotkách a Videích. To nejste schopni ani za ten rok opravit? Na starém webu to vždy fungovalo...
než mi přijde kod na zrušení profilu, tak bych se ráda zeptala k čemu je ted tlačítko-ARCHIVOVAT???
neboli jaký je rozdíl když zprávu archivuji a nearchivuji?
A není to již jedno, když už jen čekáš na kod ke zrušení profilu? *4*
přesně na tebe jsem čekala.....piš si ty své blbosti komu chceš, ale mě nezatěžuj
od toho ale je forum :-) Takže ještě jednou, k čemu ti to bude vědět, když, pod tvých slov, čekáš jen na potvrzovací kod ke mazání? *3*
myslim že ani páni majitelé nevědi na co to je......prostě když na to tukneš, tak to tam pak už neni, to je vše :-)
Co to sakra je??? Nemůžu zobrazovat zprávy ani je filtrovat.. Jděte s tím do prdele.
Ach jo....proč nyní zase nejdou mazat odeslané zprávy ? K čemu tato změna ve vzkazech? Opravdu jeden velký chaos..Kdyby se daly zprávy filtrovat jako dřív-odeslané, přijaté, odpovězené a pod bylo to daleko lepší..Může někdo napsat jedinou recenzi k čemu lepšímu tohle prospělo?
doufám,že ani tohle není finální verze, pořád to vypadá jako od někoho naprosto nekompetentního...někoho kdo tu nekomunikuje a nechodí mu zprávy...a komu to moc nemyslí...
právě jsem hodiny rolovala...po hodině se někam dostanete , něco vymažete a můžete rolovat od začátku...práce na roky udělat v tom pořádek...
Ano, neprehledna blbost. Take mi prijde ze to delal nekdo komu chodi max jeden vzkaz denne. Nenasel jsem v celem vlakne ani jednu pozitivni reakce, jak je to mozne?*9*
Možné je to tak, že tu nie je čo pozitívne nateraz hodnotiť. Pretože tu niekto (vieme kto) zbúral dobre fungujúci dom (vzkazy) a postavil len základy a kdesi tu vo vlákne hore sľubuje dom nový. Ibaže v tom dome niekto býval, platil. A určite sme si zaslúžili, aby nás o tom vopred včas informovali, že sa ide búrať čosi dobre fungujúce, nahradí nejakým provizóriom. Určite si zaslúžime, aby sa tu niekto kompetentný a kompetentne vyjadril...mnohí na to už dvanásty deň čakáme.
Když už jsme si tak nějak zvykli na nové "lepší" amatéry, tak další kudla do zad...
Současný systém zpráv je úplně k zblití. Asi taková nová lidská vlastnost, měnit to, co funguje dobře :-(
B.
A tohle je teda definitivní verze vzkazníku?...pokud ano, tak je to práce nekompetentního, zdejších poměrů neznalého lempla...
Změny o nás bez nás?
Dnes mě jeden amatér upozornil, pročpak mám najednou fialový profil, když jsem roky červená...?!
Já nic neměnila, jak je mozné, že se mi změnilo v profilu pohlaví bez mého vědomí? To zas bude nějaká souvislost s těmi inovacemi zde, které jsou, jak to tady tak čtu, trnem v oku dosti lidí, takže k horsimu..
Teď jsem to opravila zpět na pohlaví žena a adminka po mě chce znovu ověření... Nechápu?!?!?! Už jsem jednou ověřená...
prečo sa stále v pošte musí len rolovať???? prečo sa to nedá urobiť tak ako to bolo???... napríklad dať do koloniek po 10 a len preklikávať???... ved je to na nervy to rolovanie :(
Důvod bude znít asi stupidně, ale toto jsou aktuální trendy. Ono u stránky, která se načte jen 2x - 3x to nevadí, ale do Zpráv je toto řešení krajně nevhodné a první debil byl ten, co to navrhl a druhý, co to schválil na ostré nasazení.
No prostě vše staré dobré přehledné,když vezmou mladí,nejchytřejší-tk...pracuji pod heslem: co jde dokurvit,to dokurvime! (Teda pardon-chtěl jsem říct"vylepšime"). A když by to naaaahodou (ale jen čirou naaahodou!!) nešlo nebo se to nelíbilo,tak...budeme říkat: "ze na tom ještě pracujeme!"!! :-) :-) :-) :-) (Úplný jako kdybych se octnul u nás v práci). No joo no - mládež dopředu!! A fb náš vzor!
Omlouvám se ale budu trochu sprostý. Vím, že mi to nepomůže, ale snad se mi uleví :-)
Nový vzkazník jsem tu kritizoval již nedávno, ale teď jsme dali novou galerii, počet vzkazů se tedy poměrně zvýšil a já teprve pořádně poznal, co jste vymysleli za sračku:-( Je to nepřehledné, člověk tráví většinu času rolováním a hledáním určitého vzkazu. Opět se ptám, co Vás vedlo ke změně něčeho co fungovalo bez problému a ke spokojenosti??? A když už to zkusíte a lidi Vám reagují, že to stojí za hovno, proč neuznáte chybu (omyl) a nevrátíte starou verzi. Prostě napsat, zkusili jsme něco nového, není to ono, vracíme starý osvědčený model. Je to o egu, nebo co?
Že jste amatéry dojebali a všude nastrkali reklamy na VIP, jsme si už zvykli (a mimochodem VIP jsme měli a teď si neplatíme právě proto, že byste to chtěli až moc), ale ten nový vzkazník je fakt odfláknutá prasárna, za kterou by se měl "vynálezce" stydět...
Ahoj Pavle (Adnim) také bych měla 2 připomínky.

1. Velmi mi chybí možnost smazat více zpráv od více uživatelů najednou. Mám tu 700 zpráv v duchu pojď mrdat na který nebudu odpovídat a mazat to konverzaci po konverzaci je prostě nemožný.

2. Fóra jsou hrozně nepřehledná chápu že se pise po vlakmech ale nešlo by třeba vždy to nové označit třeba kurzívou aby člověk když rotuje hned viděl co ještě nečetl.
Potřebovala od zdejších admin radu...jak se jednoduše a rychle dostanu na vzkazy zhruba z období před 3-4 lety? ...bez toho, že bych měsíc rolovala?
máme taký blbý pocit, že admini to tu už úplne ignorujú, takže odpovede sa asi nedočkáš. Za mesiac a pol takmer žiadna zmena k lepšiemu, už sme oľutovali, že sme si zaplatili VIP na celý rok vopred. Už len za ten ich prístup ako komunikujú - resp. ignorujú tunajších užívateľov, si nezaslúžia ani cent.
Jop, to je tu zdá se běžné. Něco rozesrat, pak to chvilku obhajovat a nakonec ticho po pěšině :-(.
no koukám...jen kecy, sliby od admin a pořád stejný bordel...
vidno, že s nespokejeným vzkazníkem admini nič nerobia..... stále treba len rolovať a rolovať a znova rolovať :(

kedy sa už zobudíte a dáte to do pôvodného prehľadného stavu ako to bolo v starej verzii???
Tak konstruktivně.. Nedalo by se udělat stránkování? Rolovat na 50 stránku dá zabrat. Dále nedala by se udělat filtrace na nick, případně checkbox "Online uživatelé" ?
možnost filtrování bude, stránkování je teď rychlejší v rolování, zobrazuje se tam více komunikace, takže se dorolovat pár měsíců zpět není těžké. Mělo by tomu pak pomoci i vyhledávání v textu.
vážně máte pocit že je teď vzkazník lepší ?? ....mě to tak z příspěvků uživatelů nepřipadá.....nekonečné rolování ve vzkazech je opravdu děsný
Zarolovat na konec nekolik let zpet je otazka par desitek sekund, to je dlouho?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zkusíme natom zapracovat aby to bylo tedy rychlejší pokud má uživatel stovky vzkazů za den...doufám, že brzy pustíme funkci oblíbená komunikace, tím by se pak případné dohledávání(filtrace) dost urychlila
Mám dotaz proč Když otevřu konverzaci s někým a rolují ve zprávě do minulosti tak se mi po několika rolování vrátí na úplný začátek jako že poslední přijata zpráva od uživatele
pár desítek vteřin ? no to opravdu není pár desítek vteřin - nehledě na to, že neustálě rolování fakt nedelá dobře na oči.....