holení análu

Zdravým

Zdravým.
Jak to máte kluci s holením okolo análu? ano či ne? a pokud ano tak normál. žiletkou?
Já to dělám strojkem na vlasy, mám o tom i galerku Pánské holičství 2.
Hmm,s pravopisem jsi na štíru ale hlavně že budeš mít vyholenou prdel.*22*
Zdravím,zkuste to benzínovou letlampou,ale je potřeba zachovat jistou opatrnost.
To by mu ta prdel taky mohla vybouchnout.*5*
Neměli by u toho kouřit a mít větry.
Určitě je estetičtější a hygieničtější holit nejen přirození, ale i anál, a samozřejmě i u žen. Porost nepůsobí vůbec vábivě.
Žijeme ve 21. století, někteří si to ještě nestačili uvědomit.
Hloupost největší. Příroda je chytřejší než 21.století.
Proč jsou tedy někteří lidé (muži i ženy) plešatí a jiní ne? Nebo ochlupení těla - někdo je jak opice, někdo hladký bez chlupů. Příroda 21. století :-)
Jak již bylo výše napsáno,příroda velmi chytře zařídila,že na jistých částech těla máme všichni ochlupení,které má podobnou funkci,jako obočí či řasy.Souhlasím s tím,že vyholený ženský zadeček působí na většinu lidí více esteticky ,ale zároveň má i svá negativa.Holení či depilace v genitální oblasti dráždí a poškozuje pokožku.Narušuje se tak přirozená ochranná bariéra kůže a do těla tak snáze může proniknout infekce.Na oholené pokožce se tak vytvoří mikrotrauma a daná plocha je náchylná k infekcím a k patogenům.Již samo tření o spodní prádlo může způsobit mikrooděrky což je příležitost pro bakterie,které se daleko snadněji dostanou do krevního řečiště.Dalším stále častějším problémem je roznášení všech možných druhů bradaviček.Lidstvo se nevyholovalo celá staletí,je to trend zhruba posledních dvaceti let a nese to sebou i jisté komplikace a rizika.
_Roman_Brno_
_Roman_Brno_ před 7 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně, není nad to vypadat v rakvi dobře.
Muži se holí (na tváři) již několik desetiletí. To je také proti přírodě? Mají tváře plné bradavic?
Mnoho žen si holí kromě svého krásna i v podpaží nebo nohy. Taky je to proti přírodě? Mají nohy plné bradavic? Dívat se v TV na předlistopadové retro, kdy umělkyně měly nevyholené podpaží - fuj! (A neodsuzujte mě za sledování TV Nova, ale v jednom dílu Tvoje tvář má známý hlas lepili M. Issové alias Neně = 99 lutfballons umělé chlupy do podpaží - všichni se u toho náramně bavili s tím, že co jsme to byli za nechutnou generaci neholit se).
Mnoho let jsme svítili loučemi, svíčkami, neznali jsme elektřinu, maso jedli syrové nebo později připravované na otevřeném ohni. Žárovky, trouby, mikrovlnky taky odsoudíme? Někteří ekologičtí aktivisté určitě ano.
Jezdili jsme na koních, do Ameriky cestovali jen ti nejzámožnější, a to mnoho týdnů pouze plavbou po moři.
Pokrok zkrátka (a i třeba módu) nezastavíme.
Kdo chce žít v pravěku, není mu v tom bráněno.
Za mě určitě holit holit holit.


Tady se ptal ale kluk na holení svýho zadku. Myslím, že ženy pro svoji krásu zkrátka trpí a je na nich esteticky hezké nemít chlupatý místa. Když toto napodobuje ve všem chlap je to absolutně antisexy.
Tak tak. Správný chlap musí smrdět potem a močí. Nahlas říhat, prdět... Jinak je zženštilý, že? Regály s mýdlem, zubními pastami, šampony a další kosmetikou vás asi nechávají v obchodech chladným, tyto věci příroda určitě nevymyslela :)
69mechanic a 69_lbc_96 Já myslím, že špína nesouvisí s chlupama tolik jako třeba dva nicky.
ženska když ti to děla pusou by chtěla mit jen tve přirozeni a ne chlupy
Souhlasím,ale pokud má žena potřebu úplně vyholit přirození měla by si dokonale oholit i análek.Neb hladká kundička a chlupatá zadel je k smíchu.
My chodime oba ke kosmetičce na orientalni depilaci celeho tela vcetne prdelky
To má přece na starost přemíra testosteronu, co se mění na jiný. Kolem pohlaví příroda ví.
_Roman_Brno_
_Roman_Brno_ před 7 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
_Roman_Brno_
_Roman_Brno_ před 7 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Holení prdele je základ,když to pak při lizani čokovoka leze mezi zuby tak je to nahovno.Pěkně opatrně žijetkou,jak se řízneš tak teče krve jak z prasete.Dokonce je to i hygienické když nejsou ty kousky nalepene na chlupech.
Neřešil bych. Ledaže se ti líbí feminní návyky.
Holím si vše již asi 30 let, jinak si to již ani neumím představit. Neholím se ale žiletkou, ale pouze depilačním krémem. Žádné problémy nemám. Dominik
Ahoj oholeny anal me prijde lepsi kvuli hygiene, ale zalezi celkove na cloveku, zda je medved nebo holatko. Sam jsem holatko a tak ho holim taky, i kdyz bi ani gay nejsem a na damskem pradle si neujizdim.*4*
Určitě holit, pro ženu nebude nic příjemného když má při lízání prdele chlupy mezi zubama.
Rozhodně to má pozitivum. Všichni budete mít holé prdele, jako za bolševika.*22*
Ony ty peníze a majetek taky nejsou vše,takže holá prdel vůbec neva.
Holit, normalne ve vane si drepnes a v pohode to zvladnes normalnim holitkem. Zvladnes to v pohode *63**114*
na to mám kamarádku...………………….
Za mě ano holení žiletkou je to rozdíl před a po.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přítelkyně mne šukat....hele, nechci ti vůbec radit, ale nemá to být obráceně?
Nebo je přítelkyně z Thajska?

Bo jinak si to neumím vysvětlit. Přítelkyně tě přeci nemá šukat, nemá čím....a pokud máte doma žužloně, tak patří do její díry *2*
Dlouhé roky jsem se holil, normálně 3břitými "hrabičkami" a s pěnou. Vždy teda po koupelo a břity jsem měl zvlášť od těch na obličej. Bylo to v pohodě a je mi to příjemné proti pocení prdele. Teď chodím na brazilku a vyhovuje mi to.
ano ano..... ano..... neni nic horšího než venerka plná slupek od oříšků. to nikdo nechce.
Já si prdel holím, protože mi vadí hovno na chlupech. Na většině hajzlů není bidet a hajzlpapírem ta hygiena není dokonalá.