Nudaplaz Oplatil

Zna nekdo?

Ahoj, zna nekdo tuto plaz? Na netu jsme nasli, ze se tam sex da, jinde zase, ze je to spis gay plaz. Diky za info
Ano dá se i sexovat a buzny se scházejí vzadu. Vyloženě sex na pláži se provozuje na Fraňťáku ( je to ten písák u Stéblové), ale nesmím o tom psát, byl jsem nařčen z osvěty, z prozrazení a zneuctění tajného místa, voayeryzmu a asi budu již za to brzy popraven............*4**4**4*
Ahoj, může někdo prozradit kde ten Franťák je. Našli jsme na mapě Hrádek a Oplatil, ale Franťák nikde. Díky
Je to ten třetí písák u stéblové......
Ahoj mam dominantni pani ktera by chtela aby me pichalo vice muzu na jednou slo by to tam byl bych svazany
NEŠLO!!!!!!!! Buztny mají místo jinde!!!!*329**329**329**329*
Ahoj, na mapách se Franťák často jmenuje Jezero.
GPS: 50.107897,15.744926
Tak to je přesně ono.......koho tam zítra před polednem potkáme? *31**92*
Ale to by bylo skvělé pokud by to s tou popravou vyšlo.
nevím komu a na co odpovídáš......a navíc je to již datumově za zenitem....
O prázdninách špatný semej pejskař a hodně děti
Ahoj, včera v podvečer nás na Oplatilu, na konci hráze, sledoval sympatický muž cca mezi 30-35 roky. Napadlo nás, že se chtěl připojit, bohužel jsme pak byli vyruseni. Tak jestli to čteš, písni.
Myslím, že jsme se již jednou potkali, ale včera to nebylo.......*12**12**12**12* škoda....*11**11*
Popraven to nééééé,jen se zamyslet .
JJ chodíme tam často. Většinou jdeme na hráz, která je mezi dvěma písníky (přístup z nuda pláže) a tam se milujeme běžně.
Ahoj neplanujete dnes opalovacku na hradku ,,, dopoledne B-)
Ahoj. Budeme dneska kolem 16-17hod. Jsme par.
Taky jsme to s tou mou chtěli jednou zkusit, ale nikdo tam nebyl a stále někdo chodil sem a tam..... kam chodíte konkrétně?
Potvrdzujeme. Sex aj na hrádzi, aj na konci pod vedením vysokého napätia a večer pl záverečnej aj pri bufete.
Ale tam se to jmenuje Hrádek nebo ne?
Až budete chtít jet, tak mi dejte vědět a já vám ukážu kde to je....*4*
Tak v úterý dopoledne Franták, kdo za námi přijde?
Jj, tady mluví o hrázi mezi Hrádkem a Oplatilem.
Ta odpověď byla pro: stencici...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to je přesně ono.......koho tam zítra před polednem potkáme? *31**92*
Začíná být teplo, snad zase něco zažijeme... :)
... už se moc těším na léto, už aby bylo hezky *4*
A kam chodíš? klidně do vzkazu mi to pisni *6*
... k vodě *4* , těším se *24*
to chápu že k vodě *1* ale kde přesně, že bychom se tam spolu potkali.nevím kam to máš blízko.
Nevíte, zda se tam dá stanovat?
Ahoj jsem 24-lety kluk a rad bych si ho vyhonil před ženou nebo párem třeba někde venku nebo na nuda plaži...najdu někoho kdo se rád kouka? Hradecko, Pardubicko a široké okol
dneska večer nějaký pár na šmírování?
Chci jet na Oplatil příští týden. Je tam dopoledne už trochu provoz? Budu tam před polednem a rád bych si trochu užil... :)
Jezdí tam někdo? Šel bych radši ve dvou. Díky..
Pod dráty najdeš buzerantů dost a můžete si navzájem leštit koncovky.
já pojedu zítra dopoledne.......
hledáme pár co si užíval v neděli 18,6,odpoledne na písáku u Stéblové a nevadila by jim naše společnost .nebyly jste tam?
Ahoj,tak to nás těší že by vám naše společnost nevadila a chodíte tam často A co šmíráci nevadí vám ?posledně nás sledovali poměrně blízko ale snažíme se je nevnímat .
Ahoj najdu zde par co si dnes okolo 11h uzival na oplatilu ;-)
Nejedete dnes nekdo na hradek na nuda? V dop.hodinach
Ahoj, našel bych tady holku nebo pár, ke kterému bych se občas mohl přidat na p.Jezero nebo p. Oplatil ?
Zítra okolo desáté Stéblová????
... příští týden budu mít cestu kolem , ráda bych se zastavila *4**461*
Ahoj pisni den a cas a snad se tu potkame ;-)
Ahoj. Kdy tam budes? Treba by jsme se potkali..
Chystám se provětrat motorku a asi se taky zastavím *4**461*
Ahoj, zítra ráno písák Jezero nebo Oplatil našla by se žena nebo pár?
Kde nejlepe zaparkovat auto? Diky
Kde lezite? Šlo by vas pozorovat?
Ahoj, rád bych se vyhonil před párem nebo ženou na Franťáku. Nechce se někdo domluvit? :-)
Tak jsme dnes byli na plazi stridave s hrazi a bohuzel jsme zadnou akci nezpozorovali :(
No tak to ja jo parecek na prni pohled v poho tak jako jukam jak ji to pekne dela chvilku ok kdyz me vidi a pak " uz jdi do prdele " a to jsem ho nemel ani venku chuderu ;-) tak at si uzivaj doma v klidu kdyz nechteji divaka/y no ne ? Podle me kdyz uz neco rozjedou jako vseobecne tak chteji divaky vzrusuje je to a to je fajn ale kdyz ne tak at se opaluji a tot vse
To jsi špatně pochopil, to byla výzva k análnímu sexu *1*
Taky si myslím,otázkou je kdo ho vyzýval...zda ona či on.*1*
Taky jsme včera na Hrádku byli. Milovali jsme se na té úzké hrázi. Pár lidí nás vidělo, nepřestali jsme a spolykala jsem všechno :)
Ahoj. Nebudete zitra na Opataku?
no super....a lákalo by vás někdy zkusit to s divákem...?
Tak jste se měly do nějaké akce pustit - třeba by se někdo přidal :-)
Příklad táhne ....
Ahoj,našel by se tu pár nebo žena,co by společně se mnou zajeli na Franťák.Já 41,hetero,foto v galerii
dnes před polednem se tam asi objevíme...
Nakej par na oplatil dnes? Kterýmu nebude vadit smirovani
Ahoj. chystám se tam dneska dopoledne. Na Franťák. Jde někdo?
Rádi s vámi zajdeme na rumíček, ale ukážete nám to co máte v galérce.....*92**362**87**75**119**74*
A ta paní co šukáš prdel je jen na papíru? Budeme nejspíš zítra na Fraňtáku....
Nachazi se nekdo momentalne u vody ? :)
Muž, alebo pár z okolí Oplatilu, ktorý by pozval pár na spoločný víkend? Cez deň u vody a večer u Vás, u teba na chate a pod.....
Může být záleží na dohodě, můžeme se tam potkat a vše domluvit....*5*
Zitra odpoledne se chystám na nudapláž Oplatil. Chtěl bych někde trochu bokem udělat pár svých fotek sem na amateri - ať nemám prázdné album. Kdo mi s tím pomůže? Může být jednotlivec, nebo i pár. Třeba nejen na focení, ale i společnou pohodu ....
Zdarec, tak včera jsem prubnul Hrádek vzadu pod vvn, mohu vřele doporučit.
Perfektní voda i přistup, sice erotika nikde, tak alespoň pár krásných snímků.
Poradi nekdo nejake misto u pisaku s pozvolnym vstupem do vody ???
Ahoj, jsem mladý, sportovně založený a rád bych neco takového vyzkoušel. Určitě by jsme se na něčem domluvili :)
Kdo bude dnes ráno na Oplatilu? Pokourim a nastavím prdelku. Doufám že v sobotu v 9 ráno tam někdo bývá.. ;)
Nejaky par zitra odpoledne na Oplatilu, co by se rad ridil pouckou videt a byt viden ?? Moc by se mi to s pritelkyni libilo.
ahoj já chodíms kamarádkou na hrádek a vždy to dopadne ,že sexujem a okamžitě tam je prucho'dák:))
Ahoj, moc mě láká zkusit někoho nafotit. Příští týden Po-Pa od 17 do kdykoli. Najdu někoho? Pár či samotný muž. Moc mě vzrušuje představa jak fotim tvrdý pero.
Ve středu jedu kolem a rád bych se zastavil na nuda. Chodí tam někdo dopoledne, abych tam nebyl sám?
Ahoj,pojede pár nebo žena ve stredu nebo ve ctvrtek na Oplatil na nuda cca od 15h a nevadilo by jim,kdybych se připojil?
Chces se pridat? Je tu krasne klid
zdravim,bude tam někdo v sobotu odpoledne..nějaký pár nebo kluk na něco erotického?...kdo poradí kde se tam nejvíc sexuje?
Byl dnes nekdo dnes nebo vcera nahotit nebo se jen koupat , nejake zazitky, prihod, postrehy. Povidejte
Ahoj,byl jsem dnes ,letos podruhé podívat vzadu na hrádku,škoda cesty tam chcipl pes.
Musíš na Franták..................................
nevím jak vy ,ale na Frant...to vypadá na pánské pláži(důch) ,kde se každý sám válí a pak není místo pro páry Tím pádem není se na co dívat .jaký máte dojem vy?
Tak to je taky pravda, ale dost často tam bývá jen pár stálých honičů, někdy rodiny s dětma ( to se nedá nic dělat nežli to respektovat), ale dost často textiláci a pejskaři, co je nemají kde venči a plavit (a to mě dostává i když proti zvířatům nic nemám). Přijde mi že to tam tak nějak celkově upadá.... i když asi nejsem ten správný kritik, zas tak dlouho tam nejezdím....*11*
Stim na tu paz jdeme že tam jsou čumilové že při šukani na vás budou koukat

Dneska se to chystame vyzkouset, mozna to bude asi Oplatil a nejake misto pod vedim vysokeho napeti.
Místo buzerantů??????????????????
V nedeli Zena,par na prijemne stravene chvilky, spolecnou nahotu,foceni ?
O víkendu jsme tu kotvily a parádní koupání. Sex jsme si teda moc neužil moc lidí kolem.Poraďte kam se schovat k voďe za tímto účelem? Pod dráty se nám nechtélo. A jezero neznámé.
na Franťák u Stéblové, tam je to hlavně o sexu....*31*
Pokud bude dnes počasí, tak bychom se tam na večer mohli potkat.....*362*
A co zítra odpoledne? Počasí se má zlepšit. Potkám někoho na hraní?
Zítra neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ahoj ,budou 2 chlapy v neděli 30.7.2017 na gay nuda pláži Oplatil vzadu pod drátama?Chtěl bych si s vámi užit,jsem sub,38 let
Kde přesně je tahle pláž? Hned tam, kde končí hráz mezi písečákama, po které tam přijdeš od ofiko pláže? Nebo se musím dát doprava/doleva a kus jít podle drátů?
koukni na odkaz,je tam mapa

http://trojka.unas.cz/gaynudaplaz/
Díky! Takže po hrázi a pak doleva k té úzké hrázičce pod dráty
no nevím odkud jdeš,ale je to u té uzké hráze
Buzerantům zdar........no nazdar..*22**22**22**22*
nikdo tě nenutí tam chodit,ale většinou takový jako ty tam jsou pořád
Neděle-pondělí, nudapláž Oplatil, potkáme tam příjemný pár na pokec?
Ve středu Franták, přijedete??????????????????
To že tam chodí samotní muži stim nic neuděláte.
Jsem pěkný štíhlý herero subík 33/185/80 kterému dala Paní úkol. Mám tu najít bi chlapa, nebo pár, vybrat místo někde v přírodě a nahý se před mužem/párem předvádět, provést dané věci a nechat se při tom třeba i osahávat, fotit a fotky poslat Paní. Za odměnu mám jeho vykouřit, pokud bude chtít. Dále mám najít další diváky, kterí to budou sledovat, pokud se někdo najde .... Mám to provést tento týden ..
co to tu píšeš úkol ,paní a předvádět se ty jsi normální honič, jdi pod výš.vedeni tam chodí samotní kluci a tam se mužeš vyřadit
to se mě vždycky líbí,napíše o sobě že je hetero ale přitom chce kouřit chlapa...obyčejná buzna v počátečním stadiu
Nekdo ve stredu ci ve ctvrtek na koupacku??;-)
Holka na příští patek???? Bude tam nějaká???
Ahoj, neví někdo jak to tam teď vypadá? Za hodinu jedu přes H.K. tak jestli má cenu tam vůbec zajíždět.
Jelikož nikdo nenapsal, tak jsem si těch 15km zajel. Hrůza, na parkovišti schovaný za stromy nějaký honibrk, když jsem se chtěl jít do lesíka vycurat, tak se na mě nalepil další, takže jsem se ani nevyčůral a mazal jsem pryč. To tam nechodí žádný pár, nebo holka s kým bych mohl normálně pojecat?
Jelikož nikdo nenapsal, tak jsem si těch 15km zajel. Hrůza, na parkovišti schovaný za stromy nějaký honibrk, když jsem se chtěl jít do lesíka vycurat, tak se na mě nalepil další, takže jsem se ani nevyčůral a mazal jsem pryč. To tam nechodí žádný pár, nebo holka s kým bych mohl normálně pojecat?
prosím tě kde jsi parkovat že tě pronásledoval jak píšeš honič,ještě se nám nestalo že by mně nebo paní někdo tak to obtěžovat jak tady píšeš,nepoznal on že jsi taky honič
pošle někdo mapu kde označí kam chodí páry? Díky.
Ahoj, take by nas zajimalo presne oznaceni mista, jsme od Kutne Hory, byli jsme zatim 1x a nezname to tam. Diky! J+M
Tak jestli myslíte Franták, kam se jezdí krom koupání i souložit tak to je zde 50.1043186N, 15.7459197E
Oplatil i hrádek jsou oficiální nuda pláže označené na mapě.
No tak teď jsi tomu dal,začnou se tam táhnout davy honičů a máme po dobré a klidné lokalitě.A to tam už pár let s manželkou jezdíme.
Nemyslím si, ty honiči tam byli, jsou a budou. Poslední dobou se tam beztak rozmáhá koupání v plavkách, rodinky s dětmi a hlavně s pejsky se kterými je odevšad vyhodí. Ti co si to tam jezdí rozdávat jsou z 90% exibicionisté, kteří chtějí býti viděni, nebo to dokonce vyhledávají, 10% to nevadí a ti ostatní si to na veřejných místech nedělají. Pokud se pletu, tak se omlouvám, ale myslím si, že mám pravdu. S přítelkýní tam jezdíme ze stejných důvodů a je to tam takto zavedeno. *52*
Tak si vem pás cudnosti a taky se budeš cítit bezpečněji....... přečti si viz. výše o čem si tady píšeme a pak nebudeš pokládat irelevantní otázky.......*21*
nějak sem nepochopil o jaké označení se vám jedná,páry chodí po celé oblasti Hrádku či Oplatila...každý podle svého uvážení kde se mu líbí
To je fakt, tak spis se domluvit, kdy tam kdo budeme, abychom se nerazdili pred parem, ktery se fakt jde jen vykoupat :D
Puritán vidějící naháče bude pokračovat dál, nudistovi nějaké ty milostné hrátky vadit nebudou a normání lidé nebudou šukat, honit a ani jinak se předvádět pokud tam budou děti......Myslím, že není co řešit.
Ještě bych doplnil že normální lidi s dětmi nepolezou někam kde se právě odehrávají nějaké intimnosti ale prostě půjdou jinam.
Tady se ale nehovoří o takových místech jako je bufet apod.nýbrž o skrytých zákoutích kde se nějaké hrátky odehrávají.
Poradi prosim nekdo kdy je tam nejlepsi jit? A kam presne? Ktery z tech rybniku je ten o sexu a da se nekde na nejakou akcicku koukat? Dik
hezkým párům bychom řekli kam chodíme
my až na Franťák (jestli se tomu tam tak říká) doprotřed na tom břehu u trati
v úterý odpoledne 50°06'18.9"N 15°44'46.0"E
Tak to vas tam odpoledne asi nejspis uvidime, chystame se taky s pani trochu nahotit, koupat a opalovat.
záleží co hledaš a kdy tam jít to se nedá určí.
A co zitra bude tam nekde nekdo?
Vemte mě tam někdo. :-) Jen tuším kde to je.
Ahoj rad rekni si kdy bys nela cas
Ahoj, poslal jsem ti zprávu. Tomáš
Ahoj nebyl dnes někdo na Frant... ,zkoušeli jsme nový klobouk a byl nějaký klídek*2*
ahoj, jojo, byl jsem chvíli navečer, ale dost mrtvo tam bylo :-D okolo mě pár samotných chlapů a jinak nikde nic:-)
Byl jsem s manželkou. Odcházeli jsme v 18.30 a byli úplně těsně u vody. Zatím začínáme, takže sex nebyl.
Ahoj možná jsme vás zaregistrovali ,tedy pokud je manželka černovlasá a byli jste skoro na konci .My byli u břízek a pěkně jsme si užívali i čumilů .Manželka je také černovlasá a dost se povalovala na vodě *5*
ahoj. my jsme tam byli v pondělí. ona na nuda poprvé. Až za pulkou. Nejdřív jen slunění a pak i trochu víc. Ani jí pak moc nevadilo těch několik týpků co tam na nás průběžně koukalo *18*
kdo se pžizná že nás tam okukoval?*4*
moje blond, dost bílý proužky od plavek
Ahoj. Mlady stihly kluk s poradnym perem co rad strika dnes na spolecnou honku?
Ahoj vsem.nejaky pár na páteční večerní koupání či hratky?? Pojedu se koupat.ale klido se i rád pokoukam :-)
Nějaký pár nebo žena zítra 6.9. na nuda bude? :)
Z Prahy na Oplatil???? Nyní v září??
Ahoj. Budeme tam dneska 16-17. Jsme par!
Tak v pátek letos poprvé asi vyrazíme...
Ahoj, v kolik a kde budete? Chodi už letos někdo? Já se asi zajdu podívat. Pravděpodobně mezi 14. a 15. hod.
Ahoj,zena,par ktery by se tam nebo nekde jinde chtel potkat?Plánujeme ze by jsme jeli.
Nahocení je fajn, jen trochu upadají místa kde by se dalo.
Kdyby tu byl pár, který se v pátek 20.4 miloval na Hrádku na hrázi - zhruba v půlce přímo u cesty, ona zrzka dole proužek, on vyholený, vysoký, tak nám napište. Pozorovali jsme Vás a líbili jste se nám :)
Vypadá to na nás :) Pokud byl kousek od nás i jeden samotný muž na dece, tak určitě. Jo, užili jsme si to.
Jeee, taky bychom rádi něco viděli. Zatím jsme neměli to štěstí
My měli štěstí hodně, viděli jsme tam už několik párů, jak se milují. A myslím, že nás už taky pár lidí vidělo. Jste moc hezcí, taky trochu doufám, že na sebe narazíme.
Ahoj, budeme s přítelem v pátek 1.6 na Hrádku. Chodíme ale po pěšince od stánku doleva. Když jsme se milovali, tak na nás koukali jen honiči. Chtělo by to změnu *3*
Ano, kousek od Vás ležel muž a při pohledu na Vás si ho honil.
Kdybyste se chtěli milovat před námi / vidět nás, tak napište do zpráv.
Ahoj dnes někdo na franťák? žena jakéhokoli věku na povídání i třeba něco víc ?
Dnes někdo na franťák ?? Pište do zpráv kdokoli ale uvítal bych ženu jakého kolik věku a vzhledu
Ahoj dame nekde sraz.m sme tři on s velky perem 21/6.5 a dve bi kundicky.
Chodím tam už několik let a pořád objevuji nová místa. Mění se vzhled míst a lidé, kteří tam chodí. Rád bych se díval na mladý pár, který by se přede mnou miloval a pak by třeba pokynul abych přistoupil blíž a mohl se zapojit. Ale to je sen mnoha chlapů, kteří tam chodí a pobíhají z místa na místo...Ale třeba se někdo ozve...L
V uterý na Oplatilu sice moc lidí nabylo ale i tak jsem krásně pohonil.
A to jsi se dnes kvůli tomu tady zaregistroval abychom se dozvěděli že sis ho venku vymrsknul:
Ahoj, bude dnes někdo na pláži? Asi vyrazíme okolo jedné s přítelkyní.
My jsme se včera vzadu na hrázi celkem ukázali. Sex, orál, mazlení, ... nevadí nám, když se díváte a děláte se u toho, ale buďte prosím aspoň pár metrů od nás. díky
Byla jsem v nedeli u Steblovy a nemile me prekvapil nepomer nahaci - plavkaci. Loni to bylo vyrovnany a tedka jsem videla asi jen dalsi tri nahace, mela jsem problem najit si misto. A to jsem prisla až po sesty vecer... Za krovim byl par v plavkach a hrozně se divili, ze tam nejsou sami *3* Aspon o par metru dal na druhou stranu byl sympatickej nahac *18*
Nějaké foto z této pláže........?
Rad bych take vedel kde je ten frantak kdyz jdu prez hraz dam se doleva tak tam jen samej chlap
Poradite do kterych mist nejlepe jit aby tam nebyl samej rybar nebo 4% muz? Radi bychom byli videni treba nejakym peknym parem
Jit na ten, co je u Steblovy. Hned na ten breh. Chce to ale trpelivost pri hledani místa, bejva tam narvano...
Ahojizem se tam potkat chodinas tam 5-6
Nejede dnes někdo na Franťák nebo Oplatil? Kouknul bych se nebo přidal.
Zitra vyrazime s polovickou na Hradek, potkame tam nejaky normalni fajn par, pokec a tak? Pokud ano , piste zpravu.
koho jsi viděl a kde? kam chodíte?

Zajel bych dnes dopoledne na Hrádek, Oplatil nebo Franťák. Bude tam někdo?
Ahoj, budete někdo dnes od 16:00 - myslím ženu nebo pár? Já jdu s přítelkyní chytat bronz. :-)
Dnes jsou všechny pláže na Fr. obsazené, je tu spoustu rybářů se psy a většina je v textilu. :-(
Takže to tam je začátek konce....*11*
Existuje nějaká náhrada??????...*31*
Zdar, tak včera na Hrádku vzadu pod dráty premiéra. Dostal jsem typ, tak jsem to se samičkou zkusil a neskutečná palba. Co jsem registroval, tak dva chlápci, jeden na cestě, honil jak zběsilý a pak se zastavil i pár, což bylo hodně vzrušující. No něco na sexu v přírodě a s diváky asi bude, Manželka i já neskutečně vzrušení.
A nejsou pod dráty jen buzíci? Kde přesně to je? Kdy bude repríza, rádi bychom na kukačku? *9**9**9**31**31*
Zda-li tam jsou buzíci netuším, ale je tam rozhodně dost příhodných míst, kde se dá provozovat sex. Manželka plně spokojená takže asi v dohlednu opět vyrazíme.*119**49*
Dejte vědět kdy a kde, rádi se přidáme....*31**31**31**74**74**74**362*
Jak jsem psal, nemáme příliš zkušeností s touto zábavou, ale zajímalo by nás jestli jsou určitá pravidla mezi pozorovateli a souložícími páry. Nepodělil by se někdo o podobnou zkušenost, resp. jak to vlastně na Hrádku vzadu "pod dráty" chodí
Ahojky jsou už zralé ostružiny ? Ráda bych se tento týden zastavila ? Písněte dd *6**461**267**21*
Z jižní moravy na Oplatil pod dráty na ostružiny.........tak ten je taky dobrej.....*22**22**22**22**22**22**22*
V tom případě se tam můžeme zítra sejít......v kolik a kde?
Zítra po delší době razím na Oplatil.... těším se 😉
Podle mě je lepší Hrádek než Oplatil. Zepředu od silnice je hnusná voda ale vzadu je krásně čistá voda. A klidně bych šel do plavkové části. Jsou tam ale i místa kde se o to léta starají lidé. Jsou tam i vysázené stromky voleybalové hřiště a nikdo tam neotravuje. Tam se mi to líbí nejvíc. A nikdy tam nikdo nešukal.
Primo na Oplatil? Ja chodivam na Frantak *19*
A dnes tam budes? Kdybych sel okolo, stavil bych se
Ahoj, nebude zítra nějaký pár, co by chtěl být viděn na Hrádku? Rád bych zašel - předpokládám cca 15-17 hod. Budu opodál, když budete chtít. :-)
Ahoj nepůjde zítra dopoledne někdo na hrádek ?
Je tu par,který přišel včera v půl osmé na Frantak? My jsme s manželkou právě odcházeli a byli jste vzadu,,hned vedle
nas. Napište případně do vzkazů. Díky.
... byla jsem koncem minulého týdne a bylo moc fajn *24**44*
...kdyby jsi se nekdy nudila,tak napiš ..dáme opalovačku *24*
Ahoj. Nikdy jsem na nuda nebyl, chtěl bych zajít na Hrádek ale jsem už tak trochu opálené v plavkách,nebude to blbý když Zajdu na Hrádek s bilym zadkem? Nebudou na mně koukat jak na ... nějakého činili nebo něco podobného? Nevím jak to tam chodí,uvítal bych doprovod.
Klidne prijed je fajn a dost lidi v davu se vytratis
Voda skvela, jen to tu nejak moc nezije. Nebude tu dnes nekdo dovadet?*24*
Nežije?Před chvílí jsem jel okolo a aut je všude mnoho..
Dopoledne vcera mrtvo, odpoledne jakz tak a vecer pusto a prazdno
Ahoj hledám ženu která by mě vzala na oplatil. Nikdy jsem se sám neodhodlal
Já 25let/85kg 170cm. Děkuji za odpověd
Ahojda,chodíte ještě někdo na tuto spojovačku sexovat? Nebo už se chodí jinam :) díky za rady :-)
Chodíme tam stále a nejsme sami :)
O jaké spojovačce je řeč???? Jedná se vážně o oplatil, nebo se bavíme o hrádku?...*11**11**11*
Myslel jsem hráz mezi dvěma pisakama...nevím jestli hradek nebo oplatil,pak někdo pise pořa*1**1**1*d o frantaku a taky o vysokem napeti ...kdo se v tom ma vyznat
Jj, nejdříve napětí a pak proud.......*1**1**1**1**1**1**1**1**1*
Ahojda,chodíte ještě na tu hraz mezi pisakama,nebo kam chodíte..rad bych se domluvil s nějakou paničkou na společnou opalovačku*18*
Máš chodit na franták tam máš větší šanci
Tedy shrnul bych to. Sexovat se dá za určitých podmínek kdekoliv.
Chystáme se, pouze, opalování? Kam? Abychom příchodem nebudili naděje u honičů na nějakou akci? Oba tam budeme prvně.
Jednoduše si vyberte pláž kde jsou rodiny s dětmi, nebo důchodci, ženy, rodiny atd.
Tak tam asi není vhodné běhat nahatý :) leda bys myslel nuda rodiny atd ;) jsem zabržděnej
Tak na nuda chodí lidi co vyznávají nuda. Na plavkové pláže chodí lidé co vyznávají plavky. Když půjdete na nuda tak všichni budou nuda.
Jj já jsem mongol, já to nepochopil hned :)
Kdyby se chtěl s námi na oplatilu potkat pár či žena na společné nahoceni koupání atd . Nechť se ozve,budeme tam celi víkend
Ano prosim micnoc rádi jjjjjccftff
Ahoj, to bychom rádi...koupání atd....
Dnes a sobota par na pokec?Je tady nekdo ?
Ahoj na Hradek jedeme zitra,uzit si nahotu a slunicko
Pár či žena na oplatilu a chtěli by se tu potkat?Jsme tu do zítra.
Někdo dnes oplatil? Chystám se
Už je vám zima ?? Nebo ještě chodíte ? Já ještě jo aspoň se slunit. Žena nebo pár na pokec na dece ;)
Krásné ráno.. dnes jdu naposled nahotit k vodě na hrádek,oplatil. Nějaká dámská společnost ?
Kdo jste byl dnes kolem 13 hodiny na Frantaku sice rychlovka; ale pěkná šukačka.
Ahoj včera jsme byly poprvé na Oplatilu pod dráty. Prostě kouření u vody je kouření u vody a oproti fant.. žádní stařečkové šmíráci
Takže buzíček?????..........................................
Pod dráty může být i tak jak je hřiště a ty nízké stromky. A taky až za tou hrázkou, kde jsou pěkné pláže pod stromama.
Jirka říká, že jsou tam všechno jen buzíci a když to říká Jirka tak to bude pravda. Neserte Jirku, nebo vám řekne, že jste taky buzíci. Jirka je genius.
A ty jsi pes co si líže koule...asi máš k těmto peaktikám nějak blízko....*22**22**22*
Ano jirko. Mas pravdu jirko. Mne se ten moc pejsek libil i jsem si ho pohladil, priznavam. Ty jsi nikdy nehladil psa ? Tak jsem si ho vyfotil a prislo mi, ze se k zdejsimu kulturnimu prostredi hodi. Tak nejak vystihuje o co tady na amikach jde. A jako jo, kluci se mi i celkem líbí. Ale bud v klidu, ty jsi na me uz moc stary.
Nekdo dneska ? Ja 30 let sympatak par muz nebo zena vek nerozhoduje
Jirka je buzna *3*ale u nás kouří manželka*24*
To je to velké stvoření se začmáranýma očima černou fixou???? I u buzíků si hrajou na mámu a tátu. Mě stačí když je to ženská, tedy alesp trochu hezká a sympatická...*1**1**1**1**1**1**1*
ahoj,chodil někdo v létě na hráz mezi Oplatilem a Hrádkem,tam až dozadu,takový širší plácek?moje mladá přítelkyně tam zažila svou první nahou premiéru.Chodili jsme často na stejné místo.Ona drobná brunetka,potkal nás tam někdo odsud?
Myslím že ano, ale chodí tam poměrně dost lidí. Chce to nějaký bližší popis, nebo foto.
Nedej dnes někdo na Oplatil? Pár nebo muž?
poslední dobou to zije na hradku kazdy den tam je pekna bloncka s chlapkem a honej tam nad ni
Fakt? A kdy a kde tam byvaj?........
krásné zážitky z letošního babího léta na oplatilu *6**461**4*
Ahoj všem, tak uprostřed zimy nestyska se vám po nahoceni v romantických koutech Hrádku a přilehlých pisaku? Upřímně my bychom si už trochu zařadili, zima se začíná zajidat!
Ahoj🙂,my jsme na tom úplně stejně
Hledám naturisticky založenou partnerku k návštěvě natur akcí, společné dovolené u moře bez plavek,Život je premiéra repríza již nebude..tak proč ho neprožít ve dvou ???
Na pinďoura žádnou nesbalíš.......vyfoť si raději šrajtofli.....*22**22**22*
Taky tak
Nejede někdo zítra na hrádek?
Tak jsem tady na nuda pláži.Uz začíná i opalování. Jeden se už sluní. Já zatím se rozehřívám z cesty na motorce.
já už taky dnes zahájil nuda sezonu, zatím jen na louce za městem a hřálo to parádně.
Netusite, jak to je tam pod dratama vysokyho napeti? Tam je gay nuda plaz nebo tam chodi i hetero pary?
Ahoj,pod dratama vlevo bych to viděl jen na gay muze.
Ahoj, nějaký pár na společné nahocení???
Byli jsme v pátek. Lidí trochu, my na hrázi a blízko nás dva šmíráci, co si ho honili, když jsme se to dělali. Ale užili jsme si to moc
Až půjdete příště tak dejte vědět 😉
Ahoj, najdu muze, ktery by mi zitra dovolil mu ma neho sahnout?a treba i spolecne pohonit?
...ahoj, já tam budu o víkendu, není problém se domluvit, ale jsem nezkušený.......Zároveň mi poraď, chci si to s manželkou rozdat někde v okolí, kde nás může někdo pozorovat, ale ona o tom nesmí vědět....jsou tam nějaké skryté plážičky?? Budeme tam v pátek kolem 11 hod., oba budeme mít bílá kola.....ale neznám to tam.....
Zitra vyrazime, potkame nejaky par podobneho veku? Jsme ochotni poznat i mladeho muze s peknym nadobickem, nestiticiho se vzajemneho kontaktu s druhym muzem.
Ahoj,

chodíte nebo půjdete na "Franťák" nebo na ofiko nudapláž Oplatil? Chystám se s přítelkyní tak mě zajímá kde to je lepší. My 28 - 22let.
Byli jsme na Franťáku (1. od Stéblové) a rád bych porovnal s jiným místem.

Díky L.
Ahoj, v kolik tam budete? :)

Ahoj, bude zítra odpoledne/navečer někdo na Hrádku/Oplatilu/Franťáku, komu nevadí pozorování, popř. víc?
Není tu náhodou kluk, co se snámi včera večer (pondělí) potkal na hrázi mezi písákama, koukal, sáhnul čubce na kozy a pak šel s námi k autu. Díky snad se najdeme a ještě něco podobného zažijem.
Není někdo na Oplatilu? Nechce se mi samotnému.
Je tu "odborník" na Frantak? Nějaké zkušenosti jak to tam jede? Rádi bychom se samickou nějaký rajcovni zážitek.
Nevím zda jsem odborník, ale na Franták a Hrádek jezdím posledních zhruba 5-6 let, zprvopočátku to tam bylo supr - úžasná atmosféra, lidi... kdykoliv jsem se vracel od vody zpátky k autu, vždy jsem tam viděl několik párů jak si užívaj. Za poslední 2-3 roky se to hodně změnilo... bohužel k horšímu... nyní tam neustále dokola sem a tam jezdí na kolech každých zhruba 15 minut starší pánové (zřejmě místní), až na pár výjimek jsou velice nesympatičtí, nejen pohledem, ale když se s nimi člověk baví... nebo jen když se jim snaží něco vysvětlit... Zkrátka jsou to čumilové a honílci, co tam okukují kdekoho a honí si nad nimi... Bohužel je tam několik takových případů, kdy neberou v potaz/nerespektují žádost lidí, kteří si tam užívají sexu... Když na Vás tito čumilové koukají a vy jim sdělíte, že nemáte o nic s nimi zájem, ba dokonce, že si nepřejete, aby vás sledovaly a slušně je požádáte, aby odešli jinam a nechali Vám soukromí - ignorují to. Čuměj dál! honěj si! jediné co pomůže je obléct se a odjet pryč... jinak se některých nezbavíte nikdy... naštěstí tam takoví nejsou všichni, někteří respektují Vaši žádost a soukromí, bohužel jsou to spíše výjimky.
Takže shrnutí.... Dá se tam užít si i nadále, ale pověstní čumilové celkový dojem dosti kazí - někomu to vadí více, někomu méně.
Mohu potvrdit! I my jsme dřív jezdívali na Franťák častěji a více rádi. Velké množství doslova dotěrných kolářů - honičů, čumilů, kteří celý den objíždějí Hrádek - Franťák stále a stále dokola, nás pomalu vyhání jinam. Další kapitolou je stále zvyšující se tlak rybářů... Ale jak píše ronan21 stále se tam dá i přes tyto těžkosti užít hezký den.
Moc děkuji za vyčerpávající komenty. Cumilove a honici jsou asi všude. Jde mi o to, aby se snad někdo z drzounu nechtěl připojit proti vůli souloužícího páru nebo trojice. Násilí je to poslední, co by zde člověk hledal, že.. Faktem ale je že určitý zájem že strany muzu, tedy pouze pasivni je i žádoucí. Nemáme problém když se při našem pareni v určitých mezich muži vzrusuji. Řekněme vzájemně si vyhovět.
Všichni 3 v předchozích příspěvcích jste to napsali pěkně a vyrovnaně. Co se sejít obě strany a pokecat, setkat se, vyměnit si zkušenosti, zážitky, proč tam vlastně chodíme. Tím myslím páry a pak i tu druhou, často kritizovanou, ale jak je napsáno i potřebnou stranu honičů. Kdo máte zájem, napište mi do vzkazů, odpovím a zorganizuji to.
Zajímavý návrh, ale obávám se, že neúspěšný, jelikož ti nesympatičtí honílci beztak nedorazí. Je to zhruba rok zpátky co s některými těmito pány tam měl někdo prý velice nepříjemný rozhovor, který zůstal bez výsledku.

Kdyby existovalo více takových míst nedotčených dotěrnými honibrky, tak bych tam dávno jezdil, bohužel taková místa téměř nejsou a proto třeba mne osobně velice vadí, když už vyrazím na hrádek či franták (mám to hodinu cesty autem), a nakonec mě tam obtěžují tito lidé.

Pokud se však podaří s někým zkontaktovat a domluvit z nich... můžeš mi o výsledku napsat soukromou zprávu zde na amatérech. Já se s nimi však scházet nehodlám, proto žádám jen o výsledek z jednání s nimi.
Násilí jsem tam nikdy neviděl ani o tom neslyšel, toho bych se nebál. Zda Vám honiči nevadí, tak se tam vydejte... během minuty u vás bude celé obecenstvo nadrženců s pérem v ruce *3*

jen tedy nechodte na začátek - první půlka rybníka bývají důchodci, rybáři a rodiny s dětmi, druhá půlka převážně chlapi, výjimečně páry. Od druhé pulky rybníku je sex tak nějak očekáván. Až na pár výjimek, kdy tam zabloudí rybáři či rodiny s dětmi co tam mívaj někdy i stan.
Rozumím a díky za odpověď. Ohledně Pavlova návrhu, fajn nápad, ale bohužel by to opravdu nic neřešilo, ono je to vždy o lidech. Tedy zkusíme, zda je to, právě to, co hledáme, případně se pak podělím o zkušenost.
My dnes byli take na trantaku z manzelem a krasne jsme si dvakrat zasukali bez zadnych nadrzenych cumilu ono staci jit trochu dozadu je to tam take pekne a je tam hlavne klid jen kdybi lidi nebyli takove prasata vrohu jsou uz asi hodne dlouho dva rozrezane stany plne bordelu a zrovna na tak krasnem miste
Ahoj, nejde se někdo nahatit na Frantak nebo Oplatil?
Ahoj. Dovolím si napsat svůj vlastní zážitek z Franťáku. Je to sice tak dva tři roky nazpátek, ale místo stejné a snad tuto diskuzi svým příběhem obohatím.
Jel jsem na Franťák se svoji dlouholetou kamarádkou. Bylo krásné počasí, teplo, ba přímo horko. Máme to asi hodinku cesty k vodě a těšili se na horký odpočinkový den. Ale už během našeho tripu k vodě, se začala obloha pomalinku zatahovat. Koukli jsme se na sebe a nemuseli jsme nic říkat, bylo jasné, že jedeme i kdyby trakaře padaly. Už jsme se rozhodli a cesta daleká, tak co. Trakaře sice nakonec nepadaly, ale jasno nebylo. Mírně poprchávalo. Lidé, co byli ten den u vody, už byli dávno pryč. Deku jsme tedy neroztáhli, naopak věci schovali pod strom a šli se vykoupat. Byla to paráda. Přestalo kapat a pomalinku se vyjasňovalo. Roztáhli jsme si na pláži deku. Nikdo nikde a na nás to přišlo. Začal jsem její mušličku zpracovávat jazykem a koutkem oka jsem zahlédl pohyb. Za křovím byl pán a rukou pohyboval sem a tam. Ačkoliv jsem jeho nářadíčko přímo neviděl, bylo mi jasné o koho se jedná a co tam tou rukou dělá. V duchu jsem si říkal, že až to kamarádka zjistí tak bude šlus. Udělal jsem jí to pusinou. Nechal jsem jí chvilku na rozdýchání a začal jsem si jí brát tak, jak se na slušného samce se slušnou samicí sluší a patří. No možná bych o té slušnosti pomlčel:-) Netrvalo dlouho a při změně polohy si toho pána všimla i kamarádka. Zašeptala mi, že na nás někdo kouká a já ji řekl, že o tom vím a ať se kouká, když to doma nemá. K mému milému překvapení pokračovala moje kopretinka v jízdě na koníčka. Pán se odvážil přijít blíž a myslím si, že jsme si to užívali všichni tři. Já tedy ano a dost mě to vzrušovalo. Raději bych samozřejmě ženu nebo pár, ale i tak to bylo neobvykle vzrušující. Po dokončení akce odešel a už jsme ho neviděli.
Tak vidíte i honič může být slušný a my dva máme super zážitek, který bychom si rádi někdy zopakovali.
Ahoj nechcete se někdy potkak na hrádku? jezdím tam a rád byc se na vás kouknul z povzdálí
No hele, jsou tam stromy a kere. Napadlo vas nekoho udelat si treba zastenu z plachty aspon ze smeru od cesty? Ja mam maskacovou 2x3 metry. Mam ji na pristresek v bivaku, tak proc si neco nepostavit u vody?