malé vylepšení

chat

Když na chatu někdy hledám nějakou holku z jižní moravy na sexuální služby tak se musím překousávat hodně profilama než na nějakou narazím - nešlo by v nastavení chatu udělat nějakou filtraci kde si zadám z jakého kraje hledám holku a zobrazí se mi jen z daného kraje??
A kdyz bude mít jen Česká Republika, tak vyfiltrujes co? :D :D :D
nic má smůlu když je hloupá nabízí služby a nenapíše z jakého je kraje - to se mám každé která není schopna napsat aspon z jakého je kraje ptát odkud je??? je to její blbost a ona tím přichází o zákazníky
No tak už jsi si to své "vylepšení" sám znegoval :-D :-D :-D
znegoval jsem jen holky které nejsou schopné napsat ani odkud jsou
nikdo neřekl že je to povinnost - jen je to jejich blbost když nabízí služby a nedokáže o sobě nic napsat
Svatá pravda. Nechápu lidi s prázdným profilem. A nemusí jít jen o služby. Já když u někoho v profilu nenajdu aspoň věk a odkud je,vůbec mě ten dotyčný nezajímá.
No tak je to jejich blbost no :D tak proc chces resit něčí blbost nějakým blbym, a diky vyse uvedenému prikladu, naprosto nefunkcnim filtrem? *3**3**3*
Pane Vachmajstr, vy jste ale hlava...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někteří si mysli ze to tady o tom je :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechápeš? Ale myslím si, že chápeš proč to řeší na foru *3* ta myšlenka tam v hlavě je, určitě vyvřela na povrch v momentě když jsi dočetla jeho příspěvek *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je dobrý k tomu aby se dotyčný uspokojil a pak se tetelil blahem *3**3**3* Jinak by byl k ... *3*