Maam velky problem

Vsimol som si to uz pre casom ale nevedel som co s tym robit.Nechcel som to hovorit rodicom ani lekarke lebo som sa hanbil.Prosim o radu co mam robit.Lebo ked mi stoji tak si neviem uplne stiahnut predkozku.
potrebujes obrizku to je odstraneni predkozky jestli te zajima vice tak napis nebo zavolej na tel.773556640,jsem lekar
Coby lékař bys o obřízce zrovna moc nemluvil.
Fimóza (všeobecně snížená schopnost předkožky být volně přetahovatelná přes žalud až zcela za jeho korunu) se dnes řeší většinou jen uvolněním uzdičky od žaludu. V případě velmi těsného zúžení konce předkožky se tato eventuálně zkracuje (hojení je pak trochu delší).
Obřízka, tedy úplné odstranění předkožky, se již dnes běžně neprovádí - ze zdravotního, hygienického i funkčního hlediska.
Úplná obřízka je indikována jen v případech závažného onemocnění penisu, vyjímečně ji provádějí chirurgové na výslovné přání pacienta, resp. klienta, z důvodů náboženských (takový zákrok je placenou službou).
MUDr. Macej Tycz sexuolog
ja jsem zastancem klasicke obrizky myslim si ze ma spis vice vyhod nez zaporu a vetsina klientu se kterymi jsme obrizku resili byla spokojena,saj ji take mam a jsem spokojen,P.V
Díky za odpověď.
Přesto se ale přikláním k novodobějšímu trendu v civilizovaných zemích ( a už aspoň 50 let) neodstraňovat chirurgicky to, co odstraňovat není nutné. Lékař má zajistit správnou funkčnost tohoto mužského "orgánu" s co nejmenší invazivností. A zde často postačí jen uvolnění uzdičky.
Může být pravda, že jsi s úplnou obřízkou spokojen, jako někteří další. Přesto nám "procházejí" ordinací i muži, jimž zcela odstraněná předkožka dělá problém. Vím, roli hraje i postupné přivyknutí takové úpravě, nicméně citlivost i snášenlivost každého jedince jsou velmi odlišné, a to platí i v téhle problematice.
Mac Tycz
ano souhlasim s vasim nazorem,medicina uz pokrocila,obrizka ma stejne alespon ctyri vyhody pro ktere jsem jeji zastance
U jedinců, kteří takovou úpravu snášeji dobře, je zřejmá výhoda hygienická, i když i tady výhoda často vázne, druhou výhodou bývá postupné snížení citlivosti žaludu, a tím možnost prodlužování sexuálního aktu pochopitelně ke spokojenosti partnerky. Jiné výhody nezachycuji.
Hygienické hledisko občas nesedí z důvodů předráždění žaludu a jeho koruny,vznikají odřeninky až prasklinky, do nichž pak často vstupuje infekce, které by se jinak krytá přední část penisu běžně ubránila.
Zajímavá je i citlivostní stránka, kdy potlačování citlivosti trvalým obnažením glandu může vést až k zániku vnímavosti úplnému, neschopnosti dosáhnout spontánního orgasmu vlastním pohlavním stykem.
Tak tohle jsou dnes naše poznatky ze zákroků, zvaných obřízka - tj. úplné odstranění předkožky.
Stejně bych se od tebe rád dozvěděl, jaké jsou ještě alespoň ty dvě další výhody úplné obřízky, jak ses minule zmínil.
No tak si tu pokecáme, aspoň se něco navzájem dozvíme. :-) Dr. Mac Tycz
jak uvadis je vyhoda v hygiene ,delsim styku,dale je mensi vyskyt prenosu bakteri a zeny co maji partnera s obrizkou maji mensi vyskyt rakoviny delozniho cipku,dalsi vyhoda je take esteticka vsem mym sex.partnerum se to libi a maji radsi takove penisy,proti praskani existuji kremy a olejicky aneni problem si penis mazat,tak to je me moudro,ty asi obrizku nemas ze,
Ne, já nemám úplnou obřizku. Přesto jsem, díky mým rodičům, musel podstoupit, a to zavčas - už v šesti letech, před nástupem do vzdělávacího procesu, docela krutý zásah. Vinou příliš zúženého a delšího konce předkožky mi byla provedena částečná "obřízka" (extirpace longii prepucia) a klasické uvolnění uzdičky od části žaludu (incise frenula breva).
Problém nastal potom - rány se nehojily, rozvinula se infekce, dodnes si pamatuju ty ukrutné bolesti a šílený otok, přišly antibiotika, proplachy a u toho můj dětský řev... Ani po vícenež dvaceti letech na to nemůžu zapomenout.
Ale vše se postupně zhojilo, doléčilo a já mohl tehdy 1. září normálně do školy. Od té doby jsem se vyvíjel docela normálně. A "zařízení" mi funguje, jak má.
Celá ta martýrie a komplexní vztah k sexu mne pak už od 14 let postupně vedl k hlubšímu zájmu o sex jako takový a současně o všechny jeho problémové stránky. No a pak už zdravka a od prváku komunikace s odborníky v oboru. Ti mne pak ukecali, abych z fildy zběhl a k psychologii si dodělal medicínu. Tu jsem si pak sám komplikoval simultánním studiem gynekologie i urologie. To abych věděl, o čem je řeč stran pacienta.
Jak vidíš, i tak se z člověka může stát sexuolog. :-)

Vrátím se ještě drobet k oněm tebou citovaným dalším výhodám úplné obřízky. Všechno pravda, ty přenosy chorob jsou zahrnuty v hygienických výhodách a estetická stránka - no jak která dáma. Ale pokud je penis správně vyvinutý, s dobře fungující předkožkou, pak je "v akci" jeho vzhled prakticky totožný s penisem po obřízce. A to, že jde pak předkožka zpět přetáhnout a žalud tak zakrýt, berou naopak dívčiny za znamení správně vyvinutého a patřičně funkčního pyje. :-)
Ahoj Mac
Dokud budeš mladý, jakž-takž budeš fungovat. Postupem doby se z tvého žaludu stane mrtvola a sex si už neužiješ.
Nemám s kým šukat,a už mě bude 30
mam strasne malou vydrz co stim mam delat?nevite