Seznamka= výběr věku

.....

Myslím,že bych nebyl sám,když řeknu,že bych uvítal výběr věku v kolonce seznamka.Jednak je to dobré pro ty co mají svůj věkový limit a bylo by to tak rychlejší a přehlednější.Rovněz by něbylo na škodu to,že když odepisujete některému inzerátu tak se překliknete zas na jinou stránku a tam to píšete.Dle mého názoru by bylo též rychlejší a přehlednější dát tam vyskakovací okno.
Jinak ten typ vzkazů jaký portál amateri.com udělali velice chválím,KONEČNĚ něco přehledného.
A když nebude vložen věk do inzerátu/profilu tak budeš vybírat v kolonce seznamky podle čeho? *3* Podle čajových lístků či křištálové koule? *3*
Tady nejsi na badoo či tinder *4*
Ono je to těžké, když řada uživatelů nemá svůj věk schválně uveden (o dalších údajích v profilu ani nemluvě). Některé údaje by měly být zveřejněny povinně, i když uživatel může o sobě bohužel uvést i nepravdivé údaje.
Jinak myšlenka věku je dobrá, uvítal bych i podobný filtr třeba i u fotek nebo kdyby se dali i uživatelé vyhledávat podle různých filtrů (např. orientace, záliby, věk...)
Kdyby se to někdy zavedlo, bude to určitě "nadstandard" za příplatek (=VIP).
Myslím, že by nebylo na škodu i třídění podle města. Region je přeci jen dost veliký a né každému se chce jezdit bůh ví kam.
Tohle mě vždy rozesměje! Když je někomu líto pár korun za benzín a hodinka jízdy autem... To je hned vidět skutečný zájem :-)
Tohle jim určitě vyřeší nejaká aplikace *3* dneska je to moderní mít aplikaci na vše *22*
Nejde o benzín (někdo má i naftu :-)), ae o časovou náročnost. Pokud mám 4 hoďky volné a hoďku tam, hoďku zpátky, tak na akci zbydou 2 hoďky. Co je lepší: užívat si 2 nebo 4 hodiny?
Mno, někomu možná bude stačit 15 minut :-D
Pokud je ti jedno, s kým si chceš užít a záleží především na vzdálenosti... My si třeba dojedeme kamkoli za tím, kdo za to skutečně stojí a nebude koukat na hodinky. Nám záleží na tom, jak si s dotyčným porozumíme a od tohoto se odvíjí i kvalita prožitku. Lepší méně často a kvalitně, než častěji a ve spěchu. Kdybys měl vždy jen 4 hoďky, tak to bychom se ani neobtěžovali. Jestliže ti jde o pouhé "vysypání" obsahu varlat, doporučuji třeba sousedku nebo domovnici! :-)
Domnívám se, že jsem svéprávný a že když mi bude stačit se vyklepat, tak mi to zkrátka bude stačit. Nemusím mrhat časem. A jak jsem psal někomu může stačit oněch 15 minut.
V paneláku bohužel nebydlím, abych mohl navštívit sousedku ani domovnici :-)
A když člověk projeví zájem a chce jet autem, tak je obviněn ze sexuálního turismu:) To známe tyhle fígle :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Barcou se to nepozná? Ja ty namistrovane bílé baletky moc nemusim...