inkognito545

Pohlaví:
Muž, 30 let
Slovensko Žilinský kraj

Hledání

Žena
Pár žena & muž
Skupina
Účel hledání:
přátelství
sex

Osobní informace

Věk: 30 let
Jazykové dovednosti: Slovenčina
Znamení zvěrokruhu: Váhy
Sexuální orientace: bi
Rodinný stav: rozvedený(á)
Barva očí: zelená
Barva vlasů: černá
Výška: 188 cm
Váha: 94 kg

Inzeráty (1)

Cuckold hľadá

On hledá pár
Slovakia Žilinský kraj

Ahojte... prosím Vás chcem sa opýtať,neviete niekto kde by som našiel služby páru pre cuckolda?... ideálne BI...(Sledovanie, orálne uspokojovanie oboch partnerov,piss od partnerky,lízanie semena,prípadne sex s partnerom ako pasív)
Je to taký môj dlhoročný sen a chcel by som si ho už po rokoch splniť...

Buď ZA alebo BA kraj...fotky tu nemám z dôvodu ochrany súkromia ale po nejakých rozumných konverzáciach nemám problém poslať...som normálny,slušný chalan s chuťou skúšať nové veci...za každú správu alebo radu budem vďačný, Ďakujem.

Sexuální záliby a zájmy

anální sex
domina - otrok
footfetish
orální sex
močení
sendvič
sexy prádlo
skupinový sex
sperma
swingers
šmírování

Osobní popisek

Ahoj som 30 ročný chalan z okolia Žiliny a hľadám pár(M-Ž) vekovo podobný +-5rokov na splnenie si tajných túžob
Milujem robiť orálny sex preto hladám pár s ktorým jednak budeme dobrí priatelia ktorí spolu zájdu von a aj takí ktorí sa budú vedieť spolu pohrať.
Priťahuje ma:
Orálne uspokojovať pár pred,počas a po sexe
Zlízať semeno z tvojej partnerky,z jej nohavičiek,úst,nôh alebo čerstvo pretiahnutej pitky alebo ritky alebo podľa pokynu
Taktiež Piss kamkoľvek od tvojej partnerky ktorý môžem aj piť keď to budete chcieť

U muža má priťahuje
fajka
Striekanie do úst
Alebo análny sex (ja pasív)

Tieto veci by som túžil prežiť tak ak by mi niekto pomohol budem mu veľmi vďačný a budem sa revanžovať aj podľa toho

Priťahujú ma bacuľky alebo pri vzájomných sympatiach to nieje podmienka
Muž by mal byť urastený svalnatý s veľkým nádobičkom

Hlavne okolie Žiliny ale keď to bude mať stáť zato tak keď sa dohodneme dopredu tak by som za takýto zážitok aj cestoval

Foto niesu problém (časom dodám aj tu len až teraz prvý krát tu idem do nejakej akcie ,😅)...stačí napísať... samozrejme keď pošlem tak ideálne aby sme si poslali hneď vzájomne

FO možná...ako vravím hľadám primárne pár ako priateľov s ktorými si občas aj spravíme program,kino večera, wellness a podobne ale aj kamarátov s výhodami kde by sme si takéto niečo užívali podľa možností a vzdialenosti od seba ale ak chcete vieme to spraviť aj ako jednorazový obchod.
Ďakujem a teším sa na správy...😋