Nastavení filtru obsahu bylo uloženo.
  • Nejnovější příspěvky
23 6
Povídka

My thoughts

A fantasy I dream about pretty often is just being kept as someone's fucktoy. Left tied up, chained somewhere or even caged, just restrained and helpless whenever they aren't using me and only pulling me out when they decide to. Whether it's for a quick fuck, a long…

Vasudeva
před 17 minutami
Blog

Představivost

Sedím v obývacím pokoji u okna a vidím ven na zastávku tramvaje, která je hned u domu. Vidím tu různou směsici lidí, od nejmladších po nejstarší, v různých jejich projevech, které z nich vyzařují, oblečení, které na sobě nosí, stylech chůze či stoje při čekání na…

Linteox
před 20 minutami
Blog

Účetní

Mám účetní. Leží mi hodně v hlavě. Protože žijeme v malém městě, je pravděpodobný, že někdo z mých kámošů jí znají a nebo znají jejího manžela. Takže to nechci s kámošema probírat, ale potřebu to probrat mám. Tady jsem asi dobře. Tady se můžu vypovídat. Mám tuto…

MelounAB
před 21 minutami
6 1
94 12
80 14
97 10
129 13
Povídka

Může za to jaro?

Už od časného rána bylo venku krásně. Svítilo sluníčko, foukal mírný vánek a jaro, tak jak to má každoročně ve zvyku, si s mým chtíčem házelo ze strany na stranu. Dobré počasí tento stav vždy jen umocnil a dnešek opravdu nebyl vyjímkou. Napůl odkrytá v peřinách…

Pokračujte v prozkoumávání dalších příspěvků

Zobrazit více