1.3.2026 17:20:48 VelitelkaTouhy

Takže jo, dneska těch aktivit už bylo hodně, tak přeju všem krásnou dobrou noc či dobré ráno. Doufám, že mě zítra v pondělí něčím potěšíte 😁💪🏻