2.3.2026 08:04:43 VelitelkaTouhy

Ja vim pracujete :)
Ale az si to prectete, tak bych byla rada, kdybyste mi odpovedeli, zda mate zkusenosti s veznenim.
Zda ty, ktery jses submisivni, ci masochista, zda jsi to zkousel.
Ja to provozuju a tak me zajimaji vase nazory :)
Tak piste do SZ )