Nesnáším ty týpka co si myslí, že když bude do mě bušit pul hodiny že to je nějak zajímavé. 15 minut si přehrávám co musím doma udělat a čekám kdy to konečně skončí ...
Čím to je že se někteří absolutně nemůžou udělat a jiný je za dvě minuty
Nesnáším ty týpka co si myslí, že když bude do mě bušit pul hodiny že to je nějak zajímavé. 15 minut si přehrávám co musím doma udělat a čekám kdy to konečně skončí ...
Čím to je že se někteří absolutně nemůžou udělat a jiný je za dvě minuty