Blogy (1)
před 7 roky
39
1184
8
Stalo se to dávno...ještě na mých studiích na umělecký škole(kde nás nejen,že neučili pravopis,ale také vesele ignorovat jakoukoliv korekturu textu,protože všechno je prostě záměr umělce a jakákoliv…
Osobní informace
| Pohlaví: | ||
|---|---|---|
| Jazykové dovednosti: | Čeština |