Hledání
Žena
Pár žena & muž
Účel hledání:
přátelství
sex
povídání
focení
Blogy (2)
před 2 měsíci
5
176
5
Jak začít ? Berme to jen jako konstatování stavu ,nikomu nic nevnucujeme . Možná to bude znít v dnešní době spíše archaicky , ovšem jen převádím myšlenky na písmo . Mnoho "párů" inzeruje…
před 12 měsíci
8
376
8
Takové volné plynutí myšlenek a postřehů jsme dva on a ona střední věk spíše vyšší střední věk .Žádný extrem nic vulgárního . Milujeme se a máme rádi i intimnosti dospěli jsme k rozhodnutí …
Osobní informace
| Pohlaví: | ||
|---|---|---|
| Věk: | 62 let | 54 let |
| Sexuální orientace: | hetero | hetero |
| Jazykové dovednosti: | Čeština | Čeština |
| Znamení zvěrokruhu: | Střelec | |
| Barva očí: | hnědá | zelená |
| Barva vlasů: | hnědá | černá |
| Výška: | 186 cm | 168 cm |
| Váha: | 109 kg | 58 kg |
| Velikost prsou: | Melouny | |
| Ochlupení intimních partií: | Upravené | Vyholené |
| Piercing: | Ano | |
| Tetování: | Ano | Ano |
| Oblíbená místa na sex: | Postel | |
| Oblíbené sexuální polohy: | Na pejska |
Sexuální záliby a zájmy
orální sex
sexy prádlo
skupinový sex
svazování
šmírování
prstění
předehra
hlazení
něžnosti
Osobní popisek
MODRÉ NICKY NEKOMUNIKUJEME !!
Oba jsme hetero nekuřáci
Proč si všichni dělají z druhých "prdel " ?? Když něco začnu tak to dokončím a nezdrhnu jak malej Véna ,kurňa to je tak složitý napsat omlouváme se měli jsme jiný představy ?!!
Takoví co si myslí že do 20 min jsme na místě svlečení a připravení na "akci" pokračujte prosím bez zastavení a poznámek dál od nás , vážíme si sebe navzájem a našeho zdraví .
Zásadní problém dnešní doby neschopnost komunikace a konverzace , a s tím související absence etiky .Požadavky protějšků zpravidla nereálné až absurdní ,případně nastavené tak aby téměř nikdo nevyhověl .
Většina chce vše hned a rychle ale takhle to nefunguje , a pokud to tak někdo má ať jde raději bez poznámek dál k jiným profilům .
TEDY ANI MY NEHLEDÁME NIKOHO KDO NENÍ UPŘÍMNÝ ,sice je to smutné ale dá se s tím žít .
Nejspíše nikoho nechceme nutit aby se "přetvařoval" , velmi málo jedinců zvládá normální písemnou konverzaci. 99,8% zde přítomných se zmůže tak nanejvýše na "očumování"
Mnoho povyku a žádná snaha , všichni "inzerují" co a koho "hledají " ale v jádru mají nastaveno že vlastně nic nechtějí .Tedy zůstávají jen planá slova na "skle" a další "výmluvy"
Kdo chce ,hledá způsoby kdo nechce ,hledá důvody a výmluvy .
Bohužel po špatných zkušenostech nebudeme posílat žádné foto , jediná šance je potkat se v reálu ,nevidíme žádný smysl ve sdílení fotek "veřejně", proto je v profilu ani nemáme.
Ze stejného důvodu nemáme profil na žádné sociální platformě.
Nehodláme řešit a ani zjišťovat jakékoliv pozadí kohokoliv , jsme reální a jsme tu pro příjemné chvíle
Tedy nehodláme řešit kdo jak a proč a z jakého důvodu , vaše soukromí je Vaše věc do toho nám nic není a to samé očekáváme ,že nikdo nebude "kádrovat" naše soukromí .
Jsme pár a u všeho jsme oba ,profil obsluhujeme oba .Jsme jak název napovídá vyššího věku přes 50 a do 65 .Tedy to berte v úvahu A pokud možno oba 50+ žena případně od 47 + ..
Oba jsme hetero nekuřáci
Proč si všichni dělají z druhých "prdel " ?? Když něco začnu tak to dokončím a nezdrhnu jak malej Véna ,kurňa to je tak složitý napsat omlouváme se měli jsme jiný představy ?!!
Takoví co si myslí že do 20 min jsme na místě svlečení a připravení na "akci" pokračujte prosím bez zastavení a poznámek dál od nás , vážíme si sebe navzájem a našeho zdraví .
Zásadní problém dnešní doby neschopnost komunikace a konverzace , a s tím související absence etiky .Požadavky protějšků zpravidla nereálné až absurdní ,případně nastavené tak aby téměř nikdo nevyhověl .
Většina chce vše hned a rychle ale takhle to nefunguje , a pokud to tak někdo má ať jde raději bez poznámek dál k jiným profilům .
TEDY ANI MY NEHLEDÁME NIKOHO KDO NENÍ UPŘÍMNÝ ,sice je to smutné ale dá se s tím žít .
Nejspíše nikoho nechceme nutit aby se "přetvařoval" , velmi málo jedinců zvládá normální písemnou konverzaci. 99,8% zde přítomných se zmůže tak nanejvýše na "očumování"
Mnoho povyku a žádná snaha , všichni "inzerují" co a koho "hledají " ale v jádru mají nastaveno že vlastně nic nechtějí .Tedy zůstávají jen planá slova na "skle" a další "výmluvy"
Kdo chce ,hledá způsoby kdo nechce ,hledá důvody a výmluvy .
Bohužel po špatných zkušenostech nebudeme posílat žádné foto , jediná šance je potkat se v reálu ,nevidíme žádný smysl ve sdílení fotek "veřejně", proto je v profilu ani nemáme.
Ze stejného důvodu nemáme profil na žádné sociální platformě.
Nehodláme řešit a ani zjišťovat jakékoliv pozadí kohokoliv , jsme reální a jsme tu pro příjemné chvíle
Tedy nehodláme řešit kdo jak a proč a z jakého důvodu , vaše soukromí je Vaše věc do toho nám nic není a to samé očekáváme ,že nikdo nebude "kádrovat" naše soukromí .
Jsme pár a u všeho jsme oba ,profil obsluhujeme oba .Jsme jak název napovídá vyššího věku přes 50 a do 65 .Tedy to berte v úvahu A pokud možno oba 50+ žena případně od 47 + ..