V lese...
234 zhlédnutí

Tak jsem byl zase u vody šel se projít do lesíka a takhle to dopadlo. No a nakonec jsem si všiml že mě tam dokonce pozorují nějaký dva kluci kteří si ho také honili prostě super 😉

234 zhlédnutí 10.8.2025 17:08
11 uživatelům se to líbí
Líbí se mi