V lese...
234 zhlédnutí
Tak jsem byl zase u vody šel se projít do lesíka a takhle to dopadlo. No a nakonec jsem si všiml že mě tam dokonce pozorují nějaký dva kluci kteří si ho také honili prostě super 😉