Něco jemnějšího pro oko. Hledáme pár nebo dívku nejen pro hezké fotografie , ale i ...:-)

45234 views 5.10.2004 13:36
175 users like it
Like Reward

More albums and videos by this user

User comments

Please log in to add a comment.

Pěkné, manželka bude ráda. Děkuju
a roztomile. Iste ma akterka citenie pre fotenie ako i fotograf. Tato sada je velmi vydarena a hodnotila by som ju za VASU NAJlepsiu zo vsetkych ostatnych (vasich) sad. S pozdravom Gabia.
Ale my tady nikoho nekritizujeme :-)) , no snad kromě jedněch zoufalců co si tam ta holka nacpala kotvu- to je fakt děs :-)). JInak se zdržujeme jakýchkoliv názorů a kritik. R+R Takže to jde asi o mýlku!!
Umíte docela hezky kritizovat ostatní, kteří si fotí pro radost ze života bez pseudo uměleckých aranžmá, tak tedy něco i k vaší práci. Černobílá fotka, která nemá vedle středních šedí obsaženou také plnou černou a bílou, je pěkná čuněčina (bez urážky). A jelikož se jedná o aranžované foto, tak byste si měli dát pozor především na ruce, kdy očividně nevíte co s nima. Na posledních třech fotkách jsou buď oddělené od těla, nebo vypadají jako od hadrového maňáska. Takže do umění ještě móóóc dlouhá cesta, jinak pro zábavu klidně strhejte uzávěrku. Důležitá je přeci radost ze života, kterou s Elis přejeme rozhodně všem, bez výjimky.
...na nich sa neda nic pokazit. Vzdy su oku lahodiace, ak su dobre nainscenovane i prevedene. Drzim Vam palce, Gabia.