Sám v šatně
7,424 views
Občas se zajdu protáhnout. Líbí se mi, že pak tělo chvíli vypadá jinak. Nabitý endorfiny, pot, přirozená vůně těla...nádhera. Člověk se po pořádném cvičení cítí hned líp.A co vy, bušíte? Jestli ne, začněte! Do plavek moc času nezbývá =)
More albums and videos by this user
We recommend
New