Sám v šatně
7,424 views

Občas se zajdu protáhnout. Líbí se mi, že pak tělo chvíli vypadá jinak. Nabitý endorfiny, pot, přirozená vůně těla...nádhera. Člověk se po pořádném cvičení cítí hned líp.A co vy, bušíte? Jestli ne, začněte! Do plavek moc času nezbývá =)

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
7,424 views 5.3.2022 14:54
144 users like it
Like