V lese ;-)
12,248 views

Ahojky všem. Tak jsem tu zase.... . ;-) S fotografkou jsme si vyšli do lesa na houby a stejně jsme nic nenašli. Jen jsme začali hledat, vytasila na mne zas ten svůj foťák a já musel pózovat.... . Utíkal a schovával jsem se před ní, jak jsem jen mohl...., má však rychlé nožky s ještě rychlejším prstíkem na spoušti;-) Je to ale pořádná rošťanda, fotografka jedna ;-)

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
12,248 views 16.9.2008 22:53
20 users like it
Like