Deštivá procházka VUT Palačák.
5,877 views

Podzimní mlhy a plískanice.
Mám je moc ráda.
A co vy?
Výlet sama za sebe, parkovat jde u kolejí nebo přes most u Červinkovy, kam jde dojet i šalinou.
Po státním svátku tam bylo pusto a prázdno.
Musela jsem zkusit i kraťásky, ve kterých jsem byla před dávnými lety na procházce u Anthroposu. Najdete ji v galerii jako "Z červeného deníčku". Nevěřím vlastním očím, že jsem se do nich ještě nacpala.
Ale poznat to je, už mi jsou malé.
Přeji krásný podzim.
Vaše Petruška.

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
5,877 views 29.10.2022 02:08
149 users like it
Like