Dřevorubecké
4,832 views

Šel jsem se projít po lese a při představě že narazím na nějakého lesníka co si během pauzy leští v bagru péro, jsem začal bejt celkem nadrbanej. Tak jsem ho vytáhnul, ať má trochu vzduchu. A přišlo mi to jako celkem fotogenické prostředí. ;)

Sign up
quickly and easily in 5 mins
Sign up
quickly and easily in 5 mins
4,832 views 5.5.2024 13:06
321 users like it
Like